Více než 3.189.387 spokojených zákazníků
Evropská jednička v domácím fitness
Důvěřujte našim zákazníkům.
Aktuálně ohodnoceno 80.266 výrobků
ergometer
Koupit

Horizon Fitness Ergometry


u evropské jedničky v domácím fitness
 • Cena
 • setrvačná hmotnost
 • Druh použití
 • Nízký nástup

Cena

Prosím zvolte požadované rozmezí cen.

Cenová stupnice

Cenové rozmezí

31262 31262
Vymazat filtr

setrvačná hmotnost

Kvalitu pohybu ovlivňují faktory jako hmotnost setrvačníku, materiál, konstrukční zpracování a převod. Naši fitness odborníci zohlednili všechny tyto zmíněné faktory týkající se kvality pohybu a rozdělili je.

V nabídce filtrování můžete zvolit kvalita pohybu a vybrat ergometr, který bude nabízet příjemný a kvalitní pohyb.

Kvalita pohybu

Vymazat filtr

Druh použití

Ergometry pro domácí použití jsou koncipovány pro využívání v soukromé sféře. Poloprofesionální ergometry jsou dimenzovány na delší dobu použití a mohou být rovněž využívány pro hotely, spolky a firemní posilovny. Pro profesionální nasazení v posilovně a velmi dlouhou dobu používání se nejlépe hodí ergometry ve studiové kvalitě. Poloprofesionální a profesionální ergometry se na základě vysoké kvality materiálu výborně hodí i pro domácí použití.

použití

Vymazat filtr

Nízký nástup

Nízký nástup umožňuje zvlášť lehké nasedání na ergometr a sesedání z něj. Nízký nástup doporučujeme zejména starším osobám nebo osobám s tělesným postižením.

Nízký nástup

Vymazat filtr
Tobi
Těšíme se na Vás!
Spustit chat
V případě dotazů na téma sport a kondice jsou Vám ochotně k dispozici naši kompetentní pracovníci na chatu živé podpory.
Nákup fitness strojů s jistotou
Údaje Vaší objednávky jsou chráněné a zakódované 256bitovým-SSL
65x v Evropě vyhledání pobočky
stores

Zakoupit zboží z kategorie Horizon Fitness Ergometry

Ergometry řady Horizon Fitness jsou jednoznačně známé svou kvalitou produktů. Rovněž u řady Paros a Comfort platí, že při pohybu během tréninku jsou šetřeny Vaše klouby. Začátečníci a pokročilí se tak nemusí vzdát svého tréninku na tomto pohodlném ergometru od Horizon, ani při nepřejícím počasí. číst dále down
Třídění
Počet výrobků na straně:
zobrazení
Strana
č. výrobku: HF-100984
0 Hodnocení zákazníků
∅ 0 5 hvězdiček
5 hvězdiček
0
4 hvězdičky
0
3 hvězdičky
0
2 hvězdičky
0
1 hvězdička
0
výsledek testu T-Fitness
vybavení
ergonomie
plynulost chodu
stabilita
31 262,00 Kč
vč. 21.0% DPH
podrobnosti o výrobku »
Bez nákladů na dopravu!
K dodání od cca KT 08 (22.02.21-26.02.21)
Hit prodeje č. 2
č. výrobku: HF-100985
27 Hodnocení zákazníků
∅ 4.67 5 hvězdiček
2 hvězdičky
0
1 hvězdička
0
Ergometr Horizon Comfort 8.1 nyní koupit online
Video
Ergometr Horizon Comfort 8.1 je solidní rotoped pro každou věkovou skukpinu. Na rukojetích ergometru jsou zabudované dlaňové snímače tepu, sedlo lze nastavovat do vertikální i horizontální polohy. Nízký nástup umožňuje snadné nasednutí i sesednutí ze stroje. Ergometr Horizon Comfort 8.1 nabízí trénink orientovaný na Váš zdravotní stav, díky čemuž se stává i pohodlným.
 • elektromagnetický indukční brzdný systém
 • zobrazení tréninkových profilů na LCD
 • tréninkové programy: 16
 • měření tepové frekvence: dlaňové snímače tepu + hrudní pás (k dodání extra)
 • hrudní pás pro telemetrické měření tepové frekvence je k dispozici jako volitelné příslušenství
výsledek testu T-Fitness
vybavení
ergonomie
plynulost chodu
stabilita
31 262,00 Kč
vč. 21.0% DPH
podrobnosti o výrobku »
T-Fitness důkladně testuje každý fitness stroj. Posléze náš tým, skládající se ze sportovních vědců, výkonných sportovců a servisních techniků s dlouholetými zkušenostmi, hodnotí výrobky v různých kategoriích. Díky testovacímu posudku od společnosti T-Fitness můžete snadno porovnávat výrobky a najít si správný stroj pro trénink.
K výbavě patří např. brzdný systém zajišťující příjemný tréninkový pohyb. Tréninkový počítač, přesné nastavení odporu a variabilita při kondičním cvičení vytváří dokonalou souhru stroje. Také transportní kolečka, držáky láhve s nápojem, měření tepu jsou vychytávky, které zvyšují tréninkový komfort, účinnost a přispívají k dobrému hodnocení.
Stabilitu ergometru zajišťují odolná rámová konstrukce, vysoká hmotnost a bezpečné postavení. Stabilní ergometr má vyšší zatížitelnost. Rámy a řídítka se právě při vysoké intenzitě tréninku méně kývají, ergometr má celkově vyšší životnost.
K plynulému chodu přispívá vedle převodového poměru také setrvačná jednotka. Skládá se ze setrvačníku, středového ložiska, kuličkových ložisek atd. Čím plynulejší je chod, tím šetrnější je trénink ke kloubům.
Ergonomická konstrukce ergometru předchází příznakům únavy a chybnému fyziologickému držení těla. Dobrou ergonomii zajišťují detaily jako možnost nastavení sedla a řídítek, nízký nástup, vzdálenost pedálů a obecná konstrukce stroje.
Počet výrobků na straně:
Strana

Ergometry Horizon Fitness splní požadavky ambiciózních uživatelů, kteří rádi trénují v pohodlí domova.

Horizon Fitness prezentuje širokou nabídku kvalitních ergometrů, díky čemuž se splní požadavky profesionálů, ale i ambiciózních sportovců, kteří si rádi zacvičí ve volném čase. Ergometry značky Horizon Fitness přesvědčí svým výjimečným komfortem, dobrou výbavou, ale i novými technologiemi.

Ergometry Horizon Fitness řada Paros: dobrý poměr cena/výkon

Ergometry řady Paros nabízí také skvělou výbavu. Řada Paros patří k základním modelům, vylepšený nástupce pak nese označení Ergometer Paros Pro. S ergometrem Paros Pro může být Váš trénink řízen watty, což u jeho předchůdce není možné. Tréninkové jednotky se zde dají přizpůsobit v rozmezí od 25 do 350 W, v krocích po 5 jednotkách. Nastavitelná řidítka Ergo se zabudovanými snímači tepu, ergonomicky tvarované a pohodlné sedlo, široká nabídka programů - to jsou všechno vlastnosti, kterými se stroje Paros mohou pyšnit.

Ergometry Horizon Fitness řada Comfort: více pohodlí

Jednou z důležitých vlastností řady Comfort je právě pohodlí. Stroje mají vyloženě nízký nástup, díky čemuž jsou vhodné pro každého uživatele. Trénink je umožněn i starším uživatelům, ale i těm, co mají omezení pohybového aparátu.

Více pohodlí zaručují nastavitelná multifunkční řidítka a gelové sedlo. Řada Comfort nabízí však i další přednosti. Všechny modely konzole Comfort mají odkládací plochu pro chytré telefony a tablety. Konzole nabízí intuitivní ovládání. Informace o tepu, data tréninku nabízí přehledné zobrazení a dají se snadno zpětně vyvolat.

Všechny ergometry řady comfort nabízí klasikou pozici řidítek a pro zkušené cyklisty rovněž pozici silničních řidítek. Ergometry řady Comfort (kromě modelu Comfort 3) ve srování s řadou Paros, jsou vybaveny indukčním brzdným systémem. Nevyžadují tudíž žádnou údržbu a umožňují nastavení zátěže v 30 různých stupních. Mezi top modely řady Comfort se patří ergometr Comfort 8i. Model Comfort 8i ve srovnání s modelem Comfort 7i disponuje více programy(16) a je opatřen režimem pro úsporu energie.

Ergometry Horizon Fitness řada Elite: elegantní, stylové a pohodlné

Ergometry Elite U4000 tvoří řadu Elite. Stroje se pyšní vysokým tréninkovým pohodlím a prvotřídní kvalitou. Ergometry řady Elite U4000 přesvědčí multifunkčními řidítky a pohodlným sedlem Ergo. Jsou vybaveny intuitivní a snadno ovladatelnou konzolí s 14 programy, včetně 2 programů tepové frekvence a 3 programy, které si může uživatel definovat sám.

Passport Media Player: větší motivace do tréninku a více zábavy

Ergometry Horizon Fitness disponují “Passport Ready” a budou tak fungovat s jedinečným Passport Media Player. Passport Media Player je nabízen jako volitelné příslušenství, díky kterému bude mít uživatel možnost zdolávat přes televizi reálně nafilmované trasy.
T-Fitness
Evropská jednička v domácím fitness
 • 34x v NěmeckoAachen, Augsburg, Berlín, Bielefeld, Bochum, Bonn, Bottrop, Braunschweig, Brémy, Dortmund, Drážďany, Düsseldorf, Duisburg, Essen, Frankfurt, Freiburg, Hamburk, Hannover, Husum, Karlsruhe, Kassel, Kiel, Kolín nad Rýnem, Lipsko, Mannheim, Mnichov, Norimberk, Řezno, Saarbrücken, Schleswig, Stuttgart, Wiesbaden, Würzburg
 • 9x Velká BritánieAberdeen, Batley, Camberley, Edinburgh, Glasgow, Londýn, Manchester, Nottingham
 • 7x RakouskoŠtýrský Hradec, Innsbruck, Klagenfurt, Linec, Salzburg, Vídeň
 • 6x v NizozemíAmsterdam, Bodegraven, Haag, Eindhoven, Roosendaal, Rotterdam
 • 4x ŠvýcarskoBasilej, Bern, Lausanne, Curych
 • 2x BelgieAntverpy, Brusel
 • DánskoKodaň
 • FranciePaříž
 • PolskoVaršava
T-Fitness Novinky
Získejte nyní 270,00 Kč *
* Lze uplatnit při nákupu od 1 350,00 Kč
Evropská jednička v domácím fitness interaktivně
Najdete nás na Facebooku, Google+ a Co.
 • Facebook
 • YouTube
způsoby platby
 • Paypal
 • PayU
 • VISA
 • Master Card
 • Platba předem
Partneři pro přepravu zásilek
 • DHL
 • UPS
 • FedEx
 • Spedice
© Sport-Tiedje GmbH 1984 - 2021
1) Jen při platbě PayPal, Kreditní karta, PayU.
Jsme tu pro Vás
65x v Evropě
Storemap
T-Fitness
Na telefonu je Vám k dispozici 11 pracovníků
228 885 842
info@t-fitness.cz