Více než 2.973.597 spokojených zákazníků
Evropská jednička v domácím fitness
Důvěřujte našim zákazníkům.
Aktuálně ohodnoceno 71.978 výrobků
kraftstationen
Koupit

Horizon Fitness Posilovací věže


u evropské jedničky v domácím fitness
 • Cena
 • Druh použití
 • Instalační plocha
 • svalových skupin
 • Blok závaží

Cena

Prosím zvolte požadované rozmezí cen.

Cenová stupnice

Cenové rozmezí

30474 30474
Vymazat filtr

Druh použití

Posilovací věže pro domácí použití jsou koncipovány pro využívání v soukromé sféře. Poloprofesionální posilovací věže jsou dimenzovány na delší dobu použití a mohou být rovněž využívány pro hotely, spolky a firemní posilovny. Pro profesionální nasazení v posilovně a velmi dlouhou dobu používání se nejlépe hodí posilovací věže ve studiové kvalitě. Poloprofesionální a profesionální posilovací věže se na základě vysoké kvality materiálu výborně hodí i pro domácí použití.

použití

Vymazat filtr

Instalační plocha

Posilovací věž si zvolte podle instalační plochy, která je k dispozici.

Instalační plocha (m²)

Vymazat filtr

svalových skupin

Zvolte svalové skupiny, které chcete přednostně trénovat.

svalových skupin

Vymazat filtr

Blok závaží

Druh a velikost bloku závaží určuje, jak vysoký maximální tréninkový odpor posilovací věže je nastaven a jak přesně může být nastaveno zatížení.

Blok závaží

Vymazat filtr
Těšíme se na Vás!
Spustit chat
V případě dotazů na téma sport a kondice jsou Vám ochotně k dispozici naši kompetentní pracovníci na chatu živé podpory.
Nákup fitness strojů s jistotou
Údaje Vaší objednávky jsou chráněné a zakódované 256bitovým-SSL
73x v Evropě vyhledání pobočky
stores

Zakoupit zboží z kategorie Horizon Fitness Posilovací věže

Posilovací věž Horizon spojuje perfektním způsobem vysokou stabilitu, ušlechtilý vzhled, pohodlnost a funkčnost. Silový trénink na posilovací věži Horizon může být ještě pestřejší a účinnější, a to díky jednoduchému začlenění doplňkových elementů jako jsou např. bradla - tzv. dip station nebo stanoviště pro tlaky na nohy - tzv. leg press. číst dále down
Třídění
Počet výrobků na straně:
zobrazení
Strana
Hit prodeje č. 1
č. výrobku: HF-100825
6 Hodnocení zákazníků
∅ 5 5 hvězdiček
4 hvězdičky
0
3 hvězdičky
0
2 hvězdičky
0
1 hvězdička
0
I přesto, že posilovací věž Horizon Torus 1 zabírá plochu pouze cca 2 m², poskytuje kompletní trénink celého těla. 5 posilovacích stanovišť zaručuje dostatek možností pro mnohostranné posilování.
 • blok závaží 80kg
 • všestranné posilování pro:: ramena, hruď, záda, nohy, břicho, paže
 • velmi kompaktní: potřebný prostor na umístění 2 m², výška 202 cm
 • sedák 4 krát nastavitelný, zádová opěrka 8 krát nastavitelná
 • stanoviště: horní kladka, stanoviště na tricepsy, tlaky na prsa, zkracovačky, veslování, posilování bicepsů, tlaky na ramena
výsledek testu T-Fitness
vybavení
stabilita
rozmanitost cviků
nastavení
30 474,00 Kč
vč. 21.0% DPH
podrobnosti o výrobku »
Rychlé dodání!
Bez nákladů na dopravu!
T-Fitness důkladně testuje každý fitness stroj. Posléze náš tým, skládající se ze sportovních vědců, výkonných sportovců a servisních techniků s dlouholetými zkušenostmi, hodnotí výrobky v různých kategoriích. Díky testovacímu posudku od společnosti T-Fitness můžete snadno porovnávat výrobky a najít si správný stroj pro trénink.
Vybavení posilovací věže se skládá z mnoha tréninkovým modulů, bloku závaží a ostatního příslušenství. Díky obsáhlé výbavě můžete trénovat velké množství svalových skupin celého těla. Dobře vybavené posilovací věže se vyznačují i větším komfortem při tréninku.
Stabilitu posilovací věži dodává odolná konstrukce se silným rámem. Kromě toho se bere v potaz i vlastní hmotnost, plocha základny a povšechné zpracování. Vysoká stabilita prodlužuje životnost posilovací stanice.
Toto kritérium zohledňuje možnosti přizpůsobení jednotlivých modulů trénujícím osobám (tělesné rozměry, odstupňování hmotnosti atd.) a všeobecné ergonomii posilovací věže. K větší variabilitě kondičního cvičení přispívá možnost nastavení. Správné úhly kloubů navíc optimalizují provádění pohybu a předcházejí chybnému držení těla.
Velká variabilita cviků je zajištěna množstvím možností, jak procvičovat různé tělesné partie. Přihlíží se zde i ke kvalitě provedení (podmíněné vodicími kladkami, uloženími, třecím odporem aj.).
Počet výrobků na straně:
Strana

Posilovací stanice Horizon: Posilovna, která se hodí pro každý domov

Posilovací věže Horizon Fitness Torus Vám nabízí nespočet možností posilovacích cviků a vysokou kvalitu pro Vaši maximální individualitu a kreativitu v provedení cviků. Posilovací věže Horizon určené pro domácí posilování jsou minimálně náročné na prostor a díky tomu si můžete bez problémů zařídit soukromé fitness studio u Vás doma. Zátěžové bloky posilovací věže Horizon lze co nejlépe přizpůsobit individuálním tréninkům uživatelů a jejich stupně pokročilosti. Abyste mohli mít z Vašeho Horizon Homegym co nejdelší užitek, byl při vývoji brán obzvláště zřetel na dostatek možností pro zvyšování váhy a tréninkové intenzity.

Dobrá volba jak pro začátečníky, tak pokročilé – posilovací věž Horizon Torus

Multifunkční věže Horizon Fitness nabízí svým uživatelům rozsáhlou paletu silových cviků. Stahováním zátěže horní kladky posílíte zádové a krční svaly, předkopáváním posílíte stehna a lýtka. Cviky na této věži jsou obzvláště vhodné i pro nováčky v silovém tréninku, jejich zobrazení navádí ke správnému provedení, čímž se předchází špatným pohybům při cvičení. Volné cviky, které jsou prováděny na posilovací lavici, mají zvýšený nárok na koordinační schopnosti posilujících. Tyto cviky by měli provádět pouze zkušení posilující. Posilovací věže Horizon nabízí mimo jiné díky svým zdokonaleným systémům tažných lan početné možnosti, během nichž lze dle libosti při Vašem tréninku měnit mezi cviky s využitím vlastní tělesné hmotnosti či nastavitelnou zátěží. Tím ještě více a komplexněji posílíte Vaše svaly a koordinaci. Multifunkční věže, jako např. posilovací věž Torus 5 Horizon, umožňují spojení s doplňky jako jsou např. bradla nebo posilovací stanoviště na tlaky na nohy, díky nimž si bezproblémově rozšíříte Váš trénink a stanovíte nové tréninkové cíle. Díky 6 integrovaným tréninkovým stanicím splňují posilovací věže Horizon Torus 3 nároky multifunkčního posilování domácích posiloven.

Posilovací věž Horizon Fitness spojuje elegantní vzhled s vysokou stabilitou

Při výrobě multifunkčních stanic se klade velký důraz na pečlivé provedení, odolné zpracování polstrování, kloubů a rámů. Rámy posilovací věže Horizon Torus 5 jsou zhotoveny z ocelových trubek, které jsou galvanizované a potaženy práškovou barvou, která je odolná proti poškrábání a odlupování. Bohatá možnost nastavení zádové opěrky a sedáku možňují vysokou pohodlnost posilovacích věží Horizon, které se navíc skvěle přizpůsobí individuálním tělesným mírám uživatelů. Totéž platí pro jejich konstrukční zpracování, které umožní pohodlný trénink i při častém užívání. Pro vyrovnanou zátěž cviků na posilovací věži používá Horizon vodící kladky s kvalitními kuličkovými ložisky.

Silové cviky, které je možné provádět na posilovací věži Horizon

 • stahování kladky k posilování zadních a krčních svalů,
 • tlaky na ramena k intenzivnímu posílení hrudi, ramen a zad,
 • tlaky na nohy, tzv. leg press pro účinný trénink lýtkových a stehenních svalů,
 • postranní tahové cviky s lany pro trénink s využitím vlastní tělesné hmotnosti nebo specifické cviky,
 • trénink s dolním lanem ve stoji pro účinný trénink bicepsů a tricepsů.
T-Fitness
Evropská jednička v domácím fitness
 • 40x v NěmeckoAugsburg, Berlín, Bielefeld, Bochum, Bonn, Bottrop, Braunschweig, Brémy, Dortmund, Drážďany, Düsseldorf, Duisburg, Essen, Frankfurt, Freiburg, Göttingen, Hamburk, Hannover, Husum, Karlsruhe, Kassel, Kiel, Kolín nad Rýnem, Lipsko, Mannheim, Mnichov, Münster, Norimberk, Řezno, Saarbrücken, Schleswig, Stuttgart, Wiesbaden, Würzburg
 • 11x Velká BritánieAberdeen, Batley, Camberley, Edinburgh, Glasgow, Londýn, Manchester, Newcastle, Nottingham
 • 7x RakouskoŠtýrský Hradec, Innsbruck, Klagenfurt, Linec, Salzburg, Vídeň
 • 6x v NizozemíAmsterdam, Bodegraven, Haag, Eindhoven, Roosendaal, Rotterdam
 • 4x ŠvýcarskoBasilej, Bern, Lausanne, Curych
 • 2x BelgieAntverpy, Brusel
 • DánskoKodaň
 • FranciePaříž
 • PolskoVaršava
T-Fitness Novinky
Získejte nyní 270,00 Kč *
* Lze uplatnit při nákupu od 1 350,00 Kč
Evropská jednička v domácím fitness interaktivně
Najdete nás na Facebooku, Google+ a Co.
 • Facebook
 • YouTube
způsoby platby
 • Paypal
 • PayU
 • VISA
 • Master Card
 • Platba předem
Partneři pro přepravu zásilek
 • DHL
 • UPS
 • FedEx
 • Spedice
© Sport-Tiedje GmbH 1984 - 2020
1) Jen při platbě PayPal, Kreditní karta, PayU.
Jsme tu pro Vás
73x v Evropě
Storemap
T-Fitness
Na telefonu je Vám k dispozici 7 pracovníků
228 885 842
info@t-fitness.cz