Koupit Horizon Fitness Recumbent bikes u evropské jedničky v domácím fitness

Horizontální ergometry Horizon Fitness Vám pomohou dosáhnout cílů, po kterých toužíte. Pohodlná pozice, při které je uživatel v pololeže, se stará o to, že se zádům během cvičení uleví. Horizontální ergometry jsou vhodné především pro starší osoby a ty uživatele, kteří mají problémy se zády nebo trpí jinými zdravotními problémy. Mezi další prvky patří multifunkční řidítka, nízký nástup, vertikálně/horizontálně nastavitelné sedlo a bohatá nabídka programů. číst dále
 • Horizontální ergometr Horizon Fitness R8.0 je díky svému rozměrnému sedadlu s bederní opěrou a ergonomickými řídítky skvělý pro kardio trénink šetrný k zádům. Comfort R 8.0 je vybaven precizním systémem indukční brzdy, který má 30 elektronicky řízených úrovní odporu.

  • elektromagnetický indukční brzdný systém
  • výkon: 25 - 400 W
  • hmotnost setrvačníku: 7 kg
  výsledek testu T-Fitness
  • vybavení
  • ergonomie
  • plynulost chodu
  • stabilita
  33 525,00 Kč
  vč. 21% DPH
  Není skladem
  K dodání od cca KT 27
  (5.7.2021 - 9.7.2021)
  Bez nákladů na dopravu!
T-Fitness důkladně testuje každý fitness stroj. Posléze náš tým, skládající se ze sportovních vědců, výkonných sportovců a servisních techniků s dlouholetými zkušenostmi, hodnotí výrobky v různých kategoriích. Díky testovacímu posudku od společnosti T-Fitness můžete snadno porovnávat výrobky a najít si správný stroj pro trénink.
Horizontální ergometry Horizon Fitness Vám pomohou dosáhnout cílů, po kterých toužíte. Pohodlná pozice, při které je uživatel v pololeže, se stará o to, že se zádům během cvičení uleví. Horizontální ergometry jsou vhodné především pro starší osoby a ty uživatele, kteří mají problémy se zády nebo trpí jinými zdravotními problémy. Mezi další prvky patří multifunkční řidítka, nízký nástup, vertikálně/horizontálně nastavitelné sedlo a bohatá nabídka programů.

Horizontální ergometry Horizon Fitness: komfort i kvalita

Horizontální ergometry Vám nabízí vše, co pro trénink, při kterém je brán ohled na klouby, potřebujete: nízký nástup, pohodlné sedlo, přehledné znázornění dat, intuitivní ovládání konzole a různé možnosti zábavy, které přispívají k tomu, že cvičení bude opravdovým zážitkem.

Horizon Fitness prezentuje 2 typy horizontálních ergometrů: Comfort Ri a Elite R4000. Horizontální ergometr Comfort Ri patří do řady Comfort, přičemž je jeho pořizovací cena velmi přívětivá. Díky indukčnímu systému, který umožňuje nastavení zátěže ve 30 stupních (Elite R4000 pouze 20 stupňů) a řemenovému pohonu je stroj velmi tichý.

Model Elite R4000 je vybaven nastavitelným sedlem Ergo a prodyšnou opěrkou z materiálu Mesh, dále multifunkčními řidítky a extra nízkým nástupem. Tento model Elite R4000 je tedy určen hlavně starším uživatelům, a těm, co mají problémy se zády nebo mají nějaká zdravotní omezení.

Dalším podstatným rozdílem je počet programů u obou typů. Comfort Ri nabízí 16 programů a Elite R4000 pak jen 14.
Fitness stroje
nyní osobně vyzkoušejte přímo na místě!
66x v Evropě
Evropská jednička v oblasti fitness strojů
66x v Evropě