Horizontální ergometr cardiostrong BC70

č. výrobku CST-BC70-B-2
 • Skladem
 • náklady na dopravu: Bez nákladů na dopravu!
nyní Dnes 39 599,00 Kč
vč. 21% DPH
výsledek testu T-Fitness
vybavení
ergonomie
plynulost chodu
stabilita
 • Dodání spediční firmou
Horizontální ergometr cardiostrong BC70

Horizontální ergometr cardiostrong BC70

Pro uvolněné cvičení v pohodlí domova
 • Vytrvalostní trénink šetrný k zádům a kloubům
  Užijte si obzvláště vysoký komfort tréninku
 • Kompaktní horizontální ergometr s chytrými funkcemi
  Díky flexibilnímu nastavení sedadla je ideální i pro vysoké sportovce
Horizontální ergometr cardiostrong BC70 oceněníHorizontální ergometr cardiostrong BC70 ocenění
Horizontální ergometr cardiostrong BC70 Vysoký komfort při tréninku

Vysoký komfort při tréninku

Posaďte se: Široké sedadlo je jemně polstrované, prodyšný síťový materiál opěradla zajišťuje příjemnou cirkulaci vzduchu. Díky tomu máte opravdu příjemný tělesný pocit i po dlouhém tréninku.
Horizontální ergometr cardiostrong BC70 Kompaktní instalační rozměry

Kompaktní instalační rozměry

Model BC70 je jedním z nejkompaktnějších horizontálních ergometrů na trhu. Díky délce pouhých 127 cm se tento prostorově úsporný recumbent bike vejde téměř do každé tělocvičny – díky transportním kolům se navíc dá po tréninku snadno odsunout stranou.
Horizontální ergometr cardiostrong BC70 Možnost flexibilního nastavení sedadla

Možnost flexibilního nastavení sedadla

BC70 se dokonale přizpůsobí vaší tělesné velikosti: Stejně jako u profesionálních přístrojů lze sedadlo nastavit ve třech rozměrech: ve vzdálenosti od řídítek, ve sklonu opěradla a ve sklonu sedadla. I sportovci vysokých postav si tak najdou svou optimální polohu sedu.
Horizontální ergometr cardiostrong BC70 Pestrá škála programů

Pestrá škála programů

Sestavte si svůj trénink přesně podle svých přání: Při vytrvalostním tréninku máte na výběr z 12 pestrých programů a 3 programů řízených tepovou frekvencí. Pro ještě více zábavy si nad displej můžete položit tablet.
Horizontální ergometr cardiostrong BC70 Jednoduché řízení tréninku

Jednoduché řízení tréninku

Intenzitu tréninku můžete regulovat nejen pomocí konzoly, ale také jednoduše pomocí dvou madel po boku sedadla – chytrá funkce, kterou obvykle najdete pouze u horizontálních ergometrů mnohem vyšší cenové hladiny.
Horizontální ergometr cardiostrong BC70 známka „Velmi dobrý“ v testu horizontálních ergometrů

známka „Velmi dobrý“ v testu horizontálních ergometrů

V testu horizontálních ergometrů časopisu ETM došli odborníci k následujícímu hodnocení: „Díky obrovskému, velmi měkce polstrovanému sedlu i speciálnímu opěradlu, které skvěle stabilizuje páteř, nabízí BC70 zdaleka nejlepší tréninkový zážitek v tomto testu.“ (Testovací časopis ETM č. 139, 03/2017)

 • Jeden z nejkompaktnějších horizontálních ergometrů na trhu s chytrými řešeními, na kterém mohou optimálně trénovat i vysocí sportovci!
 • recumbent bike cardiostrong BC70 – komfortní horizontální ergometr pro trénink šetrný k zádům a kloubům
 • pohodlné sedlo se třemi možnostmi nastavení: plochá, skloněná, svislá poloha – pro velmi pohodlné sezení a optimální tréninkovou polohu pro sportovce výšky až 2 m
 • malá vzdálenost pedálů pro ergonomický trénink
 • velmi prostorově úsporný – sedací ergometr cardiostrong se hodí do každé posilovny!
 • obzvlášť robustní zpracování
 • přehledný panel
 • jednoduchá obsluha
 • držák pro tablet
 • skvělý doplněk: možnost pohodlného ovládání tréninku pomocí tlačítek na bočních madlech
 • max. hmotnost uživatele: 120 kg
 • rozměry po sestavení - Horizontální ergometr cardiostrong BC70: (d) 127 cm x (š) 70 cm x (v) 107 cm
 • technické údaje:
  • brzdný systém: magnetická brzda s možností elektronického nastavení
  • výkon: 10 - 350 W (možnost nastavení v krocích od 5 Watt)
  • nastavení zátěže nezávislé na otáčkách
  • hmotnost setrvačníku: 9 kg
  • délka kliky pedálu: 17 cm
 • tréninkový počítač:
  • displej: čas, trasa, rychlost, W, otáčky/min., kalorie, tep
  • zobrazení tréninkových profilů na LCD (extra velký)
  • tréninkové programy celkem: 15, z toho řízené pulsem: 3
  • stupně zátěže: 16
  • uživatelská paměť: 4
 • vybavení:
  • měření tepové frekvence: dlaňové snímače tepu + hrudní pás (k dodání extra)
  • hrudní pás pro telemetrické měření tepové frekvence je k dispozici jako volitelné příslušenství
  • elektrické napájení: síťová přípojka
  • nastavení sedla: sklon, horizontální,
  • pedály s klipsnami
  • speciální vlastnosti: transportní kolečka, držák na lahev

cardiostrong BC70: opřete se a v uvolněné poloze trénujte

Ergometr BC70 je vaším partnerem pro vytrvalostní domácí trénink šetrný ke kloubům a zádům. Horizontální ergometr je vybaven vysokou zádovou opěrou, která poskytuje oporu celé zádové a bederní oblasti. Tato mírně zakloněná poloha při tréninku poskytuje příjemnou úlevu zádovým ploténkám, kloubům a kolenům. Na ergometru BC70 si můžete účinně zlepšovat svou kondici i pohyblivost, posilovat svůj kardiovaskulární systém a současně trénovat svalstvo dolní části těla.

Trénink na ergometru BC70 vám poskytne štědrou dávku pohodlí díky měkce polstrovanému sedáku i opěře z prodyšné síťoviny. Skvělým doplňkem je pak držák tabletu nad konzolou: Ve spojení s pohodlnou polohou sedu si tak můžete při cvičení číst nebo sledovat svůj oblíbený seriál.

I v případě omezené pohyblivosti, nadváhy nebo pro účely doplňkového domácího tréninku k rehabilitaci lze ergometr BC70 doporučit jako domácí fitness zařízení zejména díky své velmi šetrné tréninkové poloze. Madla na konzole a na sedadle usnadňují nastupování a sestupování a přispívají k ještě jistější poloze při cvičení.

Zřejmě ten nejmenší horizontální ergometr, na němž i vysocí sportovci mohou optimálně trénovat

Model cardiostrong BC70 je jedním z nejkompaktnějších horizontálních ergometrů na světě. Díky svým prostorově úsporným rozměrům jen 70 x 127 cm je optimalizován pro domácí trénink. I v malých obytných prostorách si tak s modelem BC70 můžete splnit přání mít horizontální ergometr. Tento recumbent bike můžete díky transportním kolům navíc flexibilně přesouvat: Před tréninkem jej jednoduše volně postavte do místnosti na své oblíbené místo. V případě potřeby jej pak po tréninku můžete odsunout stranou až do příštího tréninku.

Přes své kompaktní rozměry je model BC70 ideální i pro vysoké sportovce až do výšky 2 metrů. Jak je to možné? Zcela jednoduše: Díky možnostem trojího nastavení sedadla se ergometr BC70 dokonale přizpůsobí vaší postavě. Takto flexibilní možnosti nastavení jinak najdete jedině u profesionálních ergometrů. Sedadlo lze nastavit ve vodorovném směru vůči řídítkům i v úhlu sklonu – vše zcela pohodlně ze sedací polohy. Sklon opěradla lze libovolně nastavit. Každý sportovec si tak najde své ideální nastavení sedadla. Díky malé vzdálenosti pedálů navíc zaujmete ergonomicky optimální tréninkovou polohu a trénujete způsobem obzvlášť šetrným ke kloubům.

Jednoduché ovládání a motivující rozmanité programy

Horizontální ergometr cardiostrong BC70 má uživatelsky velmi příjemný a přehledný panel, díky němuž máte vždy přesný přehled o svém aktuálním tréninku. Čas, spotřeba kalorií, tepová frekvence, vzdálenost a mnoho dalších údajů – abyste měli svůj trénink vždy zcela pod kontrolou.

Pro různorodý a motivující trénink na každé kondiční úrovni máte k dispozici 16 úrovní odporu a 12 přednastavených programů. Model BC70 poskytuje kompletní škálu od lehkého pohybového tréninku až po intenzivní trénink pro posílení svalstva dolních končetin. Další programy jsou řízené podle tepové frekvence, takž jsou ideální pro obzvlášť efektivní trénink: Díky funkci snímání tepové frekvenci trénujete se šetrnou zátěží a v optimální tepové oblasti pro svůj kondiční cíl.

Řízení tréninku na ergometru BC70 přináší další velkou výhodu, se kterou se jinak setkáte pouze ve výrazně vyšších cenových třídách: Svůj trénink můžete tvořit nejen pomocí konzoly, ale také naprosto pohodlně pomocí dvou madel po boku sedadla. Pomocí příslušných tlačítek můžete procházet skrz menu nebo upravovat tréninkový odpor. V rukojetích jsou navíc integrované ruční snímače tepu pro měření tepové frekvence, pokud jste zvolili program řízený tepovou frekvencí. Alternativně si můžete puls měřit s vysokou přesností i pomocí hrudního popruhu, který obdržíte jako příslušenství. Díky paměťové funkci může ergometr BC70 používat několik sportovců: Až čtyři různí sportovci si díky ní mohou ukládat své tréninkové údaje a kdykoli si je znovu z paměti vyvolat.
Horizontální ergometr cardiostrong BC70 oceněníHorizontální ergometr cardiostrong BC70 ocenění

Manual Cardiostrong BC70

Další podrobnosti o této záruce jsou uvedeny v záručních podmínkách výrobce. Záruka výrobce je doplňková služba výrobce a nemá vliv na vaše práva v rámci zákonné záruky.

Záruka výrobce plná záruka
domácí použití 2 let

Vaše hodnocení bylo úspěšně uloženo.
Bohužel se vyskytla chyba. Prosím, zkontrolujte Vaše údaje.
5
111
4
28
3
1
2
0
1
0

4.79 5 hvězdiček

(140 Hodnocení zákazníků)

výsledek testu T-Fitness
vybavení
ergonomie
plynulost chodu
stabilita

Ohodnoťte nyní Vámi zakoupený výrobek a vyhrajte poukázku ve výši 500,00 € nebo vrácení peněz ze zaplacené kupní ceny. Vyberte si!

0 osob(y) považuje(-í) tuto recenzi za užitečnou
Sehr gut.
Liegeergometer BC70 für die tägliche Fitness
0 osob(y) považuje(-í) tuto recenzi za užitečnou
Das Liegeergometer BC70 steht bei mir vor dem Fernseher, so dass ein faules und träges Couch-Potato grundsätzlich vermieden wird. Zugleich wird der BC70 aber auch fast täglich und deutlich über eine Stunde hinaus genutzt, natürlich bei mäßiger Belastung - also etwa 150 bis 180 Watt. Bei deutlich über einer Stunde (Spielfilmlänge) werden dann aber auch über 400 kcal erarbeitet. Positiv ist der geräuscharme und problemlose Betrieb, bequem und in jeder Hinsicht angenehm, daher mit schönem Liegerad-"Sessel" statt hartem Sattel) - wirklich sehr schönes Cardio-Training (mäßiger Puls, Fettverbrennung) Negativ nach über 5 Jahren fast schon Dauerbetrieb ist der lange Riemen, der eine saubere Kraftübertragung nicht mehr zuverlässig gewährleistet, denn die Riemenspannung ist bei einer festen Umlenkrolle nur an den Ausfallenden nachzustellen. Zugegebenermaßen sollte bei derart extremer Belastung die Riemenlösung verbessert werden, also: kürzer + federbelastete Spannrolle, evtl. Zahnriemen (also formschlüssig statt reibschlüssig) = ... ich bin Ingenieur ;-) Unterm Strich aber ein sehr gutes Gerät, wenn man es normal*°* benutzt. *°* Bei "normal" habe ich wohl etwas übertrieben.... [číst dále]
0 osob(y) považuje(-í) tuto recenzi za užitečnou
Sehr gute Verarbeitung. Die Bedienung ist einfach. Der Sitz/Liegekomfort ist sehr gut. Das Einstellen vom Sitz und Rückenlehne ist auch sehr einfach. Sehr zu empfehlen
0 osob(y) považuje(-í) tuto recenzi za užitečnou
God siddecykel med rigtig gode funktioner. Gode programmer, god kvalitet og meget støjsvag i brug. Den står stabilt og robust fast, og den har rigtig god kvalitet.
0 osob(y) považuje(-í) tuto recenzi za užitečnou
Rigtig god maskine. Jeg bruger denne cykel som en del af min genoptræning. Jeg kommer nok aldrig til at cykle på en almindelig cykel igen grundet min ryg, men denne cykel kan stadig give mig en rigtig god træning af lårene uden at det går ud over min ryg.
Alles super!!!
0 osob(y) považuje(-í) tuto recenzi za užitečnou
Super Gerät!!! Super Beratung!!!
Liegeergometer BC70
0 osob(y) považuje(-í) tuto recenzi za užitečnou
Wir sind sehr begeistert! Einfacher Aufbau, bequemes Sitzen, Display sehr übersichtlich, sehr stabile Ausführung.
Liegeergometer BC70
0 osob(y) považuje(-í) tuto recenzi za užitečnou
habe mir nach langen überlegen (hoher Preis) das BC70 im Februar 22 zugelegt,und habe es bis jetzt nicht bereut. Läuft leise und bietet viele Möglichkeiten zum Training. Habe den Brustgurt gleich mitbestellt, da bei längerem Training die Messung über die Handsensoren unbequem wird. Leider regelt sich der Ergometer nich selbstständig nach unten wenn der eingestellte Höchstpuls erreicht ist. Es ertönt nur ein Signal.Ansonsten alles Super. Von meiner Seite eine Kaufempfehlung für den BC70.... [číst dále]
Cardiostrong BC 70
0 osob(y) považuje(-í) tuto recenzi za užitečnou
Das BC70 entspricht voll meinen Erwartungen, ich habe das Gerät direkt online bestellt und brauchte keine Beratung. Es ist sehr kompakt und kann fast überall aufgestellt werden, der Aufbau ist mit zwei Personen relativ leicht zu schaffen. Das BC 70 lässt sich sehr vielseitig an die Sitzposition, die für einen geeignet ist, anpassen. Zudem ist die Sitzposition sehr angenehm. Die Bedienung des Displays ist intuitiv und auch in der Anleitung recht gut erklärt. Das Training macht mir richtig Spaß mit dem tollen Liegeergometer. ... [číst dále]
0 osob(y) považuje(-í) tuto recenzi za užitečnou
Den bedste siddecykel jeg kunne forestille mig. Den er utrolig pæn i designet, og er derudover rigtig god at træne på. Og så siger den næsten ingting, når jeg kører på den. Yderst tilfreds kunde herfra.T-Fitness důkladně testuje každý fitness stroj. Posléze náš tým, skládající se ze sportovních vědců, výkonných sportovců a servisních techniků s dlouholetými zkušenostmi, hodnotí výrobky v různých kategoriích. Díky testovacímu posudku od společnosti T-Fitness můžete snadno porovnávat výrobky a najít si správný stroj pro trénink.
Fitness stroje
nyní osobně vyzkoušejte přímo na místě!
67x v Evropě
Evropská jednička v oblasti fitness strojů
67x v Evropě