Horizontální ergometr cardiostrong BC70

č. výrobku CST-BC70-B-2
 • Skladem
 • náklady na dopravu: Bez nákladů na dopravu!
Původní cena
39 499,00 Kč
nyní Dnes 35 699,00 Kč
vč. 21% DPH
ušetříte 9%
výsledek testu T-Fitness
 • vybavení
 • ergonomie
 • plynulost chodu
 • stabilita
 • Dodání spediční firmou
Horizontální ergometr cardiostrong BC70

Horizontální ergometr cardiostrong BC70

Pro uvolněné cvičení v pohodlí domova
 • Vytrvalostní trénink šetrný k zádům a kloubům
  Užijte si obzvláště vysoký komfort tréninku
 • Kompaktní horizontální ergometr s chytrými funkcemi
  Díky flexibilnímu nastavení sedadla je ideální i pro vysoké sportovce
Horizontální ergometr cardiostrong BC70 oceněníHorizontální ergometr cardiostrong BC70 ocenění
Horizontální ergometr cardiostrong BC70 Vysoký komfort při tréninku

Vysoký komfort při tréninku

Posaďte se: Široké sedadlo je jemně polstrované, prodyšný síťový materiál opěradla zajišťuje příjemnou cirkulaci vzduchu. Díky tomu máte opravdu příjemný tělesný pocit i po dlouhém tréninku.
Horizontální ergometr cardiostrong BC70 Kompaktní instalační rozměry

Kompaktní instalační rozměry

Model BC70 je jedním z nejkompaktnějších horizontálních ergometrů na trhu. Díky délce pouhých 127 cm se tento prostorově úsporný recumbent bike vejde téměř do každé tělocvičny – díky transportním kolům se navíc dá po tréninku snadno odsunout stranou.
Horizontální ergometr cardiostrong BC70 Možnost flexibilního nastavení sedadla

Možnost flexibilního nastavení sedadla

BC70 se dokonale přizpůsobí vaší tělesné velikosti: Stejně jako u profesionálních přístrojů lze sedadlo nastavit ve třech rozměrech: ve vzdálenosti od řídítek, ve sklonu opěradla a ve sklonu sedadla. I sportovci vysokých postav si tak najdou svou optimální polohu sedu.
Horizontální ergometr cardiostrong BC70 Pestrá škála programů

Pestrá škála programů

Sestavte si svůj trénink přesně podle svých přání: Při vytrvalostním tréninku máte na výběr z 12 pestrých programů a 3 programů řízených tepovou frekvencí. Pro ještě více zábavy si nad displej můžete položit tablet.
Horizontální ergometr cardiostrong BC70 Jednoduché řízení tréninku

Jednoduché řízení tréninku

Intenzitu tréninku můžete regulovat nejen pomocí konzoly, ale také jednoduše pomocí dvou madel po boku sedadla – chytrá funkce, kterou obvykle najdete pouze u horizontálních ergometrů mnohem vyšší cenové hladiny.
Horizontální ergometr cardiostrong BC70 známka „Velmi dobrý“ v testu horizontálních ergometrů

známka „Velmi dobrý“ v testu horizontálních ergometrů

V testu horizontálních ergometrů časopisu ETM došli odborníci k následujícímu hodnocení: „Díky obrovskému, velmi měkce polstrovanému sedlu i speciálnímu opěradlu, které skvěle stabilizuje páteř, nabízí BC70 zdaleka nejlepší tréninkový zážitek v tomto testu.“ (Testovací časopis ETM č. 139, 03/2017)

 • Jeden z nejkompaktnějších horizontálních ergometrů na trhu s chytrými řešeními, na kterém mohou optimálně trénovat i vysocí sportovci!
 • recumbent bike cardiostrong BC70 – komfortní horizontální ergometr pro trénink šetrný k zádům a kloubům
 • pohodlné sedlo se třemi možnostmi nastavení: plochá, skloněná, svislá poloha – pro velmi pohodlné sezení a optimální tréninkovou polohu pro sportovce výšky až 2 m
 • malá vzdálenost pedálů pro ergonomický trénink
 • velmi prostorově úsporný – sedací ergometr cardiostrong se hodí do každé posilovny!
 • obzvlášť robustní zpracování
 • přehledný panel
 • jednoduchá obsluha
 • držák pro tablet
 • skvělý doplněk: možnost pohodlného ovládání tréninku pomocí tlačítek na bočních madlech
 • max. hmotnost uživatele: 120 kg
 • rozměry po sestavení - Horizontální ergometr cardiostrong BC70: (d) 127 cm x (š) 70 cm x (v) 107 cm
 • technické údaje:
  • brzdný systém: magnetická brzda s možností elektronického nastavení
  • výkon: 10 - 350 W (možnost nastavení v krocích od 5 Watt)
  • nastavení zátěže nezávislé na otáčkách
  • hmotnost setrvačníku: 9 kg
  • délka kliky pedálu: 17 cm
 • tréninkový počítač:
  • displej: čas, trasa, rychlost, W, otáčky/min., kalorie, tep
  • zobrazení tréninkových profilů na LCD (extra velký)
  • tréninkové programy celkem: 15, z toho řízené pulsem: 3
  • stupně zátěže: 16
  • uživatelská paměť: 4
 • vybavení:
  • měření tepové frekvence: dlaňové snímače tepu + hrudní pás (k dodání extra)
  • hrudní pás pro telemetrické měření tepové frekvence je k dispozici jako volitelné příslušenství
  • elektrické napájení: síťová přípojka
  • nastavení sedla: sklon, horizontální,
  • pedály s klipsnami
  • speciální vlastnosti: transportní kolečka, držák na lahev

cardiostrong BC70: opřete se a v uvolněné poloze trénujte

Ergometr BC70 je vaším partnerem pro vytrvalostní domácí trénink šetrný ke kloubům a zádům. Horizontální ergometr je vybaven vysokou zádovou opěrou, která poskytuje oporu celé zádové a bederní oblasti. Tato mírně zakloněná poloha při tréninku poskytuje příjemnou úlevu zádovým ploténkám, kloubům a kolenům. Na ergometru BC70 si můžete účinně zlepšovat svou kondici i pohyblivost, posilovat svůj kardiovaskulární systém a současně trénovat svalstvo dolní části těla.

Trénink na ergometru BC70 vám poskytne štědrou dávku pohodlí díky měkce polstrovanému sedáku i opěře z prodyšné síťoviny. Skvělým doplňkem je pak držák tabletu nad konzolou: Ve spojení s pohodlnou polohou sedu si tak můžete při cvičení číst nebo sledovat svůj oblíbený seriál.

I v případě omezené pohyblivosti, nadváhy nebo pro účely doplňkového domácího tréninku k rehabilitaci lze ergometr BC70 doporučit jako domácí fitness zařízení zejména díky své velmi šetrné tréninkové poloze. Madla na konzole a na sedadle usnadňují nastupování a sestupování a přispívají k ještě jistější poloze při cvičení.

Zřejmě ten nejmenší horizontální ergometr, na němž i vysocí sportovci mohou optimálně trénovat

Model cardiostrong BC70 je jedním z nejkompaktnějších horizontálních ergometrů na světě. Díky svým prostorově úsporným rozměrům jen 70 x 127 cm je optimalizován pro domácí trénink. I v malých obytných prostorách si tak s modelem BC70 můžete splnit přání mít horizontální ergometr. Tento recumbent bike můžete díky transportním kolům navíc flexibilně přesouvat: Před tréninkem jej jednoduše volně postavte do místnosti na své oblíbené místo. V případě potřeby jej pak po tréninku můžete odsunout stranou až do příštího tréninku.

Přes své kompaktní rozměry je model BC70 ideální i pro vysoké sportovce až do výšky 2 metrů. Jak je to možné? Zcela jednoduše: Díky možnostem trojího nastavení sedadla se ergometr BC70 dokonale přizpůsobí vaší postavě. Takto flexibilní možnosti nastavení jinak najdete jedině u profesionálních ergometrů. Sedadlo lze nastavit ve vodorovném směru vůči řídítkům i v úhlu sklonu – vše zcela pohodlně ze sedací polohy. Sklon opěradla lze libovolně nastavit. Každý sportovec si tak najde své ideální nastavení sedadla. Díky malé vzdálenosti pedálů navíc zaujmete ergonomicky optimální tréninkovou polohu a trénujete způsobem obzvlášť šetrným ke kloubům.

Jednoduché ovládání a motivující rozmanité programy

Horizontální ergometr cardiostrong BC70 má uživatelsky velmi příjemný a přehledný panel, díky němuž máte vždy přesný přehled o svém aktuálním tréninku. Čas, spotřeba kalorií, tepová frekvence, vzdálenost a mnoho dalších údajů – abyste měli svůj trénink vždy zcela pod kontrolou.

Pro různorodý a motivující trénink na každé kondiční úrovni máte k dispozici 16 úrovní odporu a 12 přednastavených programů. Model BC70 poskytuje kompletní škálu od lehkého pohybového tréninku až po intenzivní trénink pro posílení svalstva dolních končetin. Další programy jsou řízené podle tepové frekvence, takž jsou ideální pro obzvlášť efektivní trénink: Díky funkci snímání tepové frekvenci trénujete se šetrnou zátěží a v optimální tepové oblasti pro svůj kondiční cíl.

Řízení tréninku na ergometru BC70 přináší další velkou výhodu, se kterou se jinak setkáte pouze ve výrazně vyšších cenových třídách: Svůj trénink můžete tvořit nejen pomocí konzoly, ale také naprosto pohodlně pomocí dvou madel po boku sedadla. Pomocí příslušných tlačítek můžete procházet skrz menu nebo upravovat tréninkový odpor. V rukojetích jsou navíc integrované ruční snímače tepu pro měření tepové frekvence, pokud jste zvolili program řízený tepovou frekvencí. Alternativně si můžete puls měřit s vysokou přesností i pomocí hrudního popruhu, který obdržíte jako příslušenství. Díky paměťové funkci může ergometr BC70 používat několik sportovců: Až čtyři různí sportovci si díky ní mohou ukládat své tréninkové údaje a kdykoli si je znovu z paměti vyvolat.
Horizontální ergometr cardiostrong BC70 oceněníHorizontální ergometr cardiostrong BC70 ocenění

manual Cardiostrong BC70-B2

Další podrobnosti o této záruce jsou uvedeny v záručních podmínkách výrobce. Záruka výrobce je doplňková služba výrobce a nemá vliv na vaše práva v rámci zákonné záruky.

Záruka výrobce plná záruka
domácí použití 2 let

Vaše hodnocení bylo úspěšně uloženo.
Bohužel se vyskytla chyba. Prosím, zkontrolujte Vaše údaje.
5 hvězdičky
100
4 hvězdičky
22
3 hvězdičky
1
2 hvězdičky
0
1 hvězdička
0
123
4.8 5 hvězdiček
Ohodnoťte nyní Vámi zakoupený výrobek a vyhrajte poukázku ve výši 500,00 € nebo vrácení peněz ze zaplacené kupní ceny. Vyberte si!
Jazyk es 1 Jazyk de 81 Jazyk fr 13 Jazyk nl 21 Jazyk en 3 Jazyk pl 1 Jazyk it 1 Jazyk dk 2
CST-BC70-B-2
Einfach gut !!!
Seit 14 Tagen habe ich nunmehr meinen Hometrainer. Aufgrund einer (hoffentlich abgeschlossenen) Erkrankung muss ich dafür Sorge tragen, dass meine Kondition, insbesondere der Kreislauf, wieder in Schwung kommt. Beim Anschauen der Geräte wollte ich erst zu einem "normalen" Heim-Rad greifen - bis mir der Verkäufer den Cardiostrong zeigte. Einmal probiert - begeistert! Ich bin regelmäßiger und überzeugter Spaziergänger, aber kein Radfahrer. Also bekam ich hier die Mittellösung und bin voll zufrieden. Jeden Tag Steigerung - am Anfang hing mir nach 7 Minuten die Zunge raus, inzwischen sind es 20 Minuten problemlosen Trainings ... und es werden jeden Tag mehr. Die Position während des Training ist äußerst komfortabel. Breiter Sitz, bequeme Lehne. Durch diese Position fällt auch das Fernsehen während des Trainings leicht, weil man nicht den Kopf in den Nacken legen muss. Schönes Display mit 1000 Möglichkeiten, die ich wohl nicht brauche und die ich im Handbuch auch völlig unzureichend beschrieben finde. Hier besteht Nachholbedarf des Herstellers. Gut finde ich die Recovery-Messung, also wie schnell sich meine Pulsrate normalisiert. Das Gerät ist sehr stabil, richtig gut verarbeitet und nimmt erstaunlich wenig Platz ein. Es wirkt durch die geringe Höhe auch nicht dominant. Alles in allem: Ich bin hoch zufrieden und brauche mich nicht auf den Hometrainer zu quälen, sondern benutze ihn gerne. Disziplin gehört so oder so dazu. ... [číst dále]
CST-BC70-B-2
sehr zufrieden mit dem Kauf
Nach einer sehr guten Beratung haben wir uns für den Liegeergometer BC 70 entschieden. Sehr komfortabler Sitz gut verstellbar, bin ich froh darüber da ich am Heimtrainer immer Rückenschmerzen hatte. Display ist übersichtlich Lieferung wie abgemacht und pünktlich.
CST-BC70-B-2
Stilfuld siddecykel, hurtig fragt, god komfort, fine programmer der gør det yderst motiverende at træne jævnligt. God pris.
CST-BC70-B-2
Robusta
Como las bicis me resultan algo incómodas, estuve preguntando y me recomendaron este tipo de bicis, ya que vienen con respaldo. Y La BX70 concretamente es muy cómoda, tanto por el respaldo, como por los ajustes que ofrece. Lo bueno es que mientras hago algo de ejrcicio, puedo aprovechar el tiempo para leer o ver alguna serie (viene con soporte para la tablet). La bici es realmente estable y robusta, y el movimiento es muy fluido, sin tirones. Como crítica constructiva, sería aún mejor si viniera con Bluetooth. ... [číst dále]
CST-BC70-B-2
Gutes Gerät
Nach einer guten Beratung haben wir uns für den Liegeergometer BC70 entschieden und haben es nicht bereut. Die Lieferung dauerte ca. 14 Tage, aber das wurde uns auch vorher gesagt. Die Spedition meldete sich vorher und die Lieferung klappte einwandfrei, wie versprochen. Der Aufbau wird mit 30 - 60 min angegeben, diese Angaben sind sehr sportlich. Wir haben über 2 Stunden gebraucht, aber es war alles gut beschrieben und es gab auch keine fehlenden Teile. Das Gerät läuft leise und rund und es gibt viele Einstellungsmöglichkeiten, die wir erst noch erkunden müssen. Die Verarbeitung ist ordentlich, es gibt keine scharfen Kanten oder Spalten. Es macht alles einen wertigen stabilen Eindruck. Es steht auch solide, wackelt nicht und der Sitz ist bequem. Für uns war auch wichtig, dass ich gut darauf sitzen und treten kann, da ich relativ klein bin. Das funktioniert perfekt. Eine gute Investition ist die Gummimatte, vor allem wenn das Gerät auf Parkett steht, wie bei uns. Hier komme ich nun zum Grund, warum es keine 5 Sterne gibt: die Beschreibung der Funktionen sind nicht wirklich schlüssig, man muss auf sehr viel selbst draufkommen. Wir haben sehr lange gesucht, bis wir draufkamen, wie wir von User 1 auf User 2 umschalten können. Gut, wir sind auch schon 50+, das könnte auch ein Grund sein. Grundsätzlich wird hier learning-bei-doing praktiziert. Ein Ein- und Ausschalteknopf wäre auch schön, aber vielleicht ist das bei anderen Herstellern auch so. Alles in allem sind wir zufrieden mit dem Gerät und benutzen es gerne, nur die Bedienungsanleitung könnte ausführlicher sein. ... [číst dále]
CST-BC70-B-2
Vollste Zufriedenheit
Von der Beratung über die Bestellung und die Lieferung hat alles bestens geklappt. Die Aufbauanleitung ist sehr gut und verständlich. Einen kleinen Fehler in der Anleitung Seite 14 habe ich entdeckt. Punkt (2) Vor der Montage der Konsole müssen vier Schrauben (IV-H1) von der Konsole gelöst werden. Punkt (4) …befestigen Sie die Konsole auf dem Konsolenmast (IV-E) mit zwei Schrauben (IV-H1). Hier sollte es heissen vier Schrauben, sonst wären am Schluss zwei Schrauben (IV-H1) übrig. Vorschlag: Vielleicht könnte man für die Befestigung der Flaschenhalterung zwei Unterlagscheiben mitliefern. So, nun wird der Ergometer ausgiebig getestet. Freundliche Grüsse aus der Schweiz. ... [číst dále]
CST-BC70-B-2
Solides Gerät
Ich bin vom BC 70 ziemlich begeistert. Man sitzt sehr bequem und hat viele Einstellmöglichkeiten für den Sitz. Dieser ist auch sehr stabil und wackelt kein bisschen. Das Display ist übersichtlich, gut ablesbar und zeigt die wichtigsten Funktionen an. Super ist, dass es nicht, wie bei den meisten anderen Ergometern in der Preisklasse, riesengroß auf Kopfhöhe angebracht ist. So kann man gut über das Display hinweg auf den Fernseher sehen. Die berechneten Kalorien scheinen mir extrem hoch zu sein. Nach 2 Stunden Training habe ich angeblich 3000 Kalorien verbraucht, das wäre schön. Die Bedienung der wichtigsten Funktionen an den Pulsmessern ist eine sehr komfortable Lösung. Mein Brustgurt von Polar ist kompatibel. Leider empfängt der Computer kein Signal wenn ich den Sitz in einer der hinteren Stellungen habe. Wenn ich mich 20 cm vor lehne zeigt er den Puls an, lehne ich mich an bricht der Empfang ab. Das war bei meinem alten Ergometer nicht so. Laufgeräusche gibt es nicht und der Tretwiederstand ist sehr gleichmäßig. 1 Stern Abzug nur dafür, dass der Pulsmesser über Brustgurt für mich leider nicht nutzbar ist. Ansonsten ist das Gerät für mich perfekt. ... [číst dále]
CST-BC70-B-2
Aufbau superleicht, Sitzkomfort perfekt, superleichte Verstellmöglichkeiten, einfache Bedienung, super Stabilität, kurz gesagt: die ganze Familie ist begeistert!!!
CST-BC70-B-2
BC60 Ergometer ist sehr solide und stabil.Er entspricht meinen Anforderungen.Das Grerät läuft sehr ruhig.S o macht Training Spaß.Würde ich wieder kaufen.
CST-BC70-B-2
Cardiostrong BC 70 ist sehr solide, stabil und gut verarbeitet. Einbauanleitung ist verständlich, Schrauben usw. übersichtlich sortiert und den jeweiligen Montageschritten zugeordnet, alles war sorgfältig verpackt und die Schrauben vernünftig beschriftet auf einer Pappe eingeschweißt. Es läuft angenehm leise. Im Display könnten die Angabe des Datums und der Uhrzeit größer sein. Die ersten Eindrücke sind super.T-Fitness důkladně testuje každý fitness stroj. Posléze náš tým, skládající se ze sportovních vědců, výkonných sportovců a servisních techniků s dlouholetými zkušenostmi, hodnotí výrobky v různých kategoriích. Díky testovacímu posudku od společnosti T-Fitness můžete snadno porovnávat výrobky a najít si správný stroj pro trénink.
Fitness stroje
nyní osobně vyzkoušejte přímo na místě!
66x v Evropě
Evropská jednička v oblasti fitness strojů
66x v Evropě