Horizontální ergometr cardiostrong BC70

č. výrobku CST-BC70-B-2
 • Skladem
 • náklady na dopravu: Bez nákladů na dopravu!
Původní cena
39 499,00 Kč
nyní Dnes 36 999,00 Kč
vč. 21% DPH
ušetříte 6%
výsledek testu T-Fitness
 • vybavení
 • ergonomie
 • plynulost chodu
 • stabilita
 • Dodání spediční firmou
Horizontální ergometr cardiostrong BC70

Horizontální ergometr cardiostrong BC70

 • Vytrvalostní trénink šetrný k zádům a kloubům
  Užijte si obzvláště vysoký komfort tréninku
 • Kompaktní horizontální ergometr s chytrými funkcemi
  Díky flexibilnímu nastavení sedadla je ideální i pro vysoké sportovce
Horizontální ergometr cardiostrong BC70 oceněníHorizontální ergometr cardiostrong BC70 ocenění
Horizontální ergometr cardiostrong BC70 Vysoký komfort při tréninku

Vysoký komfort při tréninku

Posaďte se: Široké sedadlo je jemně polstrované, prodyšný síťový materiál opěradla zajišťuje příjemnou cirkulaci vzduchu. Díky tomu máte opravdu příjemný tělesný pocit i po dlouhém tréninku.
Horizontální ergometr cardiostrong BC70 Kompaktní instalační rozměry

Kompaktní instalační rozměry

Model BC70 je jedním z nejkompaktnějších horizontálních ergometrů na trhu. Díky délce pouhých 127 cm se tento prostorově úsporný recumbent bike vejde téměř do každé tělocvičny – díky transportním kolům se navíc dá po tréninku snadno odsunout stranou.
Horizontální ergometr cardiostrong BC70 Možnost flexibilního nastavení sedadla

Možnost flexibilního nastavení sedadla

BC70 se dokonale přizpůsobí vaší tělesné velikosti: Stejně jako u profesionálních přístrojů lze sedadlo nastavit ve třech rozměrech: ve vzdálenosti od řídítek, ve sklonu opěradla a ve sklonu sedadla. I sportovci vysokých postav si tak najdou svou optimální polohu sedu.
Horizontální ergometr cardiostrong BC70 Pestrá škála programů

Pestrá škála programů

Sestavte si svůj trénink přesně podle svých přání: Při vytrvalostním tréninku máte na výběr z 12 pestrých programů a 3 programů řízených tepovou frekvencí. Pro ještě více zábavy si nad displej můžete položit tablet.
Horizontální ergometr cardiostrong BC70 Jednoduché řízení tréninku

Jednoduché řízení tréninku

Intenzitu tréninku můžete regulovat nejen pomocí konzoly, ale také jednoduše pomocí dvou madel po boku sedadla – chytrá funkce, kterou obvykle najdete pouze u horizontálních ergometrů mnohem vyšší cenové hladiny.
Horizontální ergometr cardiostrong BC70 známka „Velmi dobrý“ v testu horizontálních ergometrů

známka „Velmi dobrý“ v testu horizontálních ergometrů

V testu horizontálních ergometrů časopisu ETM došli odborníci k následujícímu hodnocení: „Díky obrovskému, velmi měkce polstrovanému sedlu i speciálnímu opěradlu, které skvěle stabilizuje páteř, nabízí BC70 zdaleka nejlepší tréninkový zážitek v tomto testu.“ (Testovací časopis ETM č. 139, 03/2017)

cardiostrong BC70: opřete se a v uvolněné poloze trénujte

Ergometr BC70 je vaším partnerem pro vytrvalostní domácí trénink šetrný ke kloubům a zádům. Horizontální ergometr je vybaven vysokou zádovou opěrou, která poskytuje oporu celé zádové a bederní oblasti. Tato mírně zakloněná poloha při tréninku poskytuje příjemnou úlevu zádovým ploténkám, kloubům a kolenům. Na ergometru BC70 si můžete účinně zlepšovat svou kondici i pohyblivost, posilovat svůj kardiovaskulární systém a současně trénovat svalstvo dolní části těla.

Trénink na ergometru BC70 vám poskytne štědrou dávku pohodlí díky měkce polstrovanému sedáku i opěře z prodyšné síťoviny. Skvělým doplňkem je pak držák tabletu nad konzolou: Ve spojení s pohodlnou polohou sedu si tak můžete při cvičení číst nebo sledovat svůj oblíbený seriál.

I v případě omezené pohyblivosti, nadváhy nebo pro účely doplňkového domácího tréninku k rehabilitaci lze ergometr BC70 doporučit jako domácí fitness zařízení zejména díky své velmi šetrné tréninkové poloze. Madla na konzole a na sedadle usnadňují nastupování a sestupování a přispívají k ještě jistější poloze při cvičení.

Zřejmě ten nejmenší horizontální ergometr, na němž i vysocí sportovci mohou optimálně trénovat

Model cardiostrong BC70 je jedním z nejkompaktnějších horizontálních ergometrů na světě. Díky svým prostorově úsporným rozměrům jen 70 x 127 cm je optimalizován pro domácí trénink. I v malých obytných prostorách si tak s modelem BC70 můžete splnit přání mít horizontální ergometr. Tento recumbent bike můžete díky transportním kolům navíc flexibilně přesouvat: Před tréninkem jej jednoduše volně postavte do místnosti na své oblíbené místo. V případě potřeby jej pak po tréninku můžete odsunout stranou až do příštího tréninku.

Přes své kompaktní rozměry je model BC70 ideální i pro vysoké sportovce až do výšky 2 metrů. Jak je to možné? Zcela jednoduše: Díky možnostem trojího nastavení sedadla se ergometr BC70 dokonale přizpůsobí vaší postavě. Takto flexibilní možnosti nastavení jinak najdete jedině u profesionálních ergometrů. Sedadlo lze nastavit ve vodorovném směru vůči řídítkům i v úhlu sklonu – vše zcela pohodlně ze sedací polohy. Sklon opěradla lze libovolně nastavit. Každý sportovec si tak najde své ideální nastavení sedadla. Díky malé vzdálenosti pedálů navíc zaujmete ergonomicky optimální tréninkovou polohu a trénujete způsobem obzvlášť šetrným ke kloubům.

Jednoduché ovládání a motivující rozmanité programy

Horizontální ergometr cardiostrong BC70 má uživatelsky velmi příjemný a přehledný panel, díky němuž máte vždy přesný přehled o svém aktuálním tréninku. Čas, spotřeba kalorií, tepová frekvence, vzdálenost a mnoho dalších údajů – abyste měli svůj trénink vždy zcela pod kontrolou.

Pro různorodý a motivující trénink na každé kondiční úrovni máte k dispozici 16 úrovní odporu a 12 přednastavených programů. Model BC70 poskytuje kompletní škálu od lehkého pohybového tréninku až po intenzivní trénink pro posílení svalstva dolních končetin. Další programy jsou řízené podle tepové frekvence, takž jsou ideální pro obzvlášť efektivní trénink: Díky funkci snímání tepové frekvenci trénujete se šetrnou zátěží a v optimální tepové oblasti pro svůj kondiční cíl.

Řízení tréninku na ergometru BC70 přináší další velkou výhodu, se kterou se jinak setkáte pouze ve výrazně vyšších cenových třídách: Svůj trénink můžete tvořit nejen pomocí konzoly, ale také naprosto pohodlně pomocí dvou madel po boku sedadla. Pomocí příslušných tlačítek můžete procházet skrz menu nebo upravovat tréninkový odpor. V rukojetích jsou navíc integrované ruční snímače tepu pro měření tepové frekvence, pokud jste zvolili program řízený tepovou frekvencí. Alternativně si můžete puls měřit s vysokou přesností i pomocí hrudního popruhu, který obdržíte jako příslušenství. Díky paměťové funkci může ergometr BC70 používat několik sportovců: Až čtyři různí sportovci si díky ní mohou ukládat své tréninkové údaje a kdykoli si je znovu z paměti vyvolat.

 • recumbent bike cardiostrong BC70 – komfortní horizontální ergometr pro trénink šetrný k zádům a kloubům
 • pohodlné sedlo se třemi možnostmi nastavení: plochá, skloněná, svislá poloha – pro velmi pohodlné sezení a optimální tréninkovou polohu pro sportovce výšky až 2 m
 • zádová opěra z prodyšného materiálu
 • malá vzdálenost pedálů pro ergonomický trénink
 • velmi prostorově úsporný – sedací ergometr cardiostrong se hodí do každé posilovny!
 • obzvlášť robustní zpracování
 • přehledný panel
 • jednoduchá obsluha
 • držák pro tablet
 • skvělý doplněk: možnost pohodlného ovládání tréninku pomocí tlačítek na bočních madlech
 • max. hmotnost uživatele: 120 kg
 • rozměry po sestavení - Horizontální ergometr cardiostrong BC70: (d) 127 cm x (š) 70 cm x (v) 107 cm
 • technické údaje:
  • brzdný systém: magnetická brzda s možností elektronického nastavení
  • výkon: 10 - 350 W (možnost nastavení v krocích od 5 Watt)
  • nastavení zátěže nezávislé na otáčkách
  • hmotnost setrvačníku: 9 kg
  • délka kliky pedálu: 17 cm
 • tréninkový počítač:
  • displej: čas, trasa, rychlost, W, otáčky/min., kalorie, tep
  • zobrazení tréninkových profilů na LCD (extra velký)
  • tréninkové programy celkem: 15, z toho řízené pulsem: 3
  • stupně zátěže: 16
  • uživatelská paměť: 4
 • vybavení:
  • měření tepové frekvence: dlaňové snímače tepu + hrudní pás (k dodání extra)
  • hrudní pás pro telemetrické měření tepové frekvence je k dispozici jako volitelné příslušenství
  • elektrické napájení: síťová přípojka
  • nastavení sedla: sklon, horizontální,
  • pedály s klipsnami
  • speciální vlastnosti: transportní kolečka, držák na lahev

Další podrobnosti o této záruce jsou uvedeny v záručních podmínkách výrobce. Záruka výrobce je doplňková služba výrobce a nemá vliv na vaše práva v rámci zákonné záruky.

Záruka výrobce plná záruka
domácí použití 2 let

5 hvězdičky
95
4 hvězdičky
19
3 hvězdičky
1
2 hvězdičky
0
1 hvězdička
0
115
4.82 5 hvězdiček
Ohodnoťte nyní Vámi zakoupený výrobek a vyhrajte poukázku ve výši 500,00 € nebo vrácení peněz ze zaplacené kupní ceny. Vyberte si!
Jazyk nl 21 Jazyk en 3 Jazyk pl 1 Jazyk it 1 Jazyk de 76 Jazyk fr 13
CST-BC70-B-2
Aufbau superleicht, Sitzkomfort perfekt, superleichte Verstellmöglichkeiten, einfache Bedienung, super Stabilität, kurz gesagt: die ganze Familie ist begeistert!!!
CST-BC70-B-2
BC60 Ergometer ist sehr solide und stabil.Er entspricht meinen Anforderungen.Das Grerät läuft sehr ruhig.S o macht Training Spaß.Würde ich wieder kaufen.
CST-BC70-B-2
Cardiostrong BC 70 ist sehr solide, stabil und gut verarbeitet. Einbauanleitung ist verständlich, Schrauben usw. übersichtlich sortiert und den jeweiligen Montageschritten zugeordnet, alles war sorgfältig verpackt und die Schrauben vernünftig beschriftet auf einer Pappe eingeschweißt. Es läuft angenehm leise. Im Display könnten die Angabe des Datums und der Uhrzeit größer sein. Die ersten Eindrücke sind super.
CST-BC70-B-2
Das Ergometer lief die ersten Monate hervorragend und sehr leise. Nun schlägt es laut und störend am Schwungrad beim vorwärts aber auch beim rückwärts Treten. Aktuell warte ich auf den Kundedienst damit das Problem behoben wird.
CST-BC70-B-2
Nach der sehr guten und kompetenten Beratung in der Filiale in Frankfurt haben wir uns aus folgenden Gründen direkt für das BC 70 entschieden: - sehr gute Einstellbarkeit und großer Verstellbereich des Sitzes, dadurch auch für meine 200 cm problemlos nutzbar. - dennoch sehr kompakte, platzsparende Abmessungen. - sehr stabil und gut verarbeitet. - geringes Laufgeräusch und guter Rundlauf. - gut abzulesendes Display mit allen notwendigen Funktionen.
CST-BC70-B-2
Das Liegeergometer entspricht genau meinen Anforderungen. Es ist kompakt und stabil gebaut. Was mich besonders überzeugt, ist die Verstellbarkeit des Sitzes inkl. Neigungswinkel und die bequeme Rückenlehne. Das Gerät läuft sehr ruhig. Ein großer Pluspunkt ist für mich die Tablethalterung, da ich mich so mehr motivieren kann, zu trainieren, wenn ich nebenbei lesen oder fernsehen kann. Zu den einzelnen Trainingsprogrammen kann ich noch nicht viel sagen, da ich mich meistens einfach draufsetze und losradle. Es können jedoch 4 Nutzer ihre Daten und Programme speichern, was ich vorteilhaft finde, da mein Mann diese Technik gerne nutzt. ... [číst dále]
CST-BC70-B-2
Habe das BC 70 jetzt zwei Monate im Gebrauch. Sitzkomfort, Laufgeräusch, Display, etc. alles ohne Beanstandung. Auch die Hände schlafen nicht jedes Mal ein, anders als bei unserem Studio-Gerät. Der Lenker könnte etwas näher am Sitz sein. Bei 1,85 ist der Abstand noch relativ groß.
CST-BC70-B-2
Das BC 70 ist ein sehr gutes Gerät, das wirklich Spaß macht. Es ist ausgesprochen stabil und standfest und hat einen sehr bequemen Sitz. Die Trainingsprogramme sind vielfältig. Ein wirklicher Pluspunkt ist zudem, dass es ein sehr kompaktes, platzsparendes Liegeergometer ist. Wirklich zu empfehlen.
CST-BC70-B-2
Sehr gute und sehr freundliche Beratung. Gutes Fachwissen, alle Fragen wurden Optimal beantwortet. Mann wird zu nichts überredet sondern es wären vor und Nachteile der Geräte Beraten und man kann sie für das Entscheiden was für einen das richtige ist. Wir haben durch testen und Beratung das Liegeergometer BC 70 gleich 2x gekauft, und uns für weitere Geräte Beraten lassen. Vielen Dank
CST-BC70-B-2
Sehr gute Qualität. Einstellung von Sitz und Rückenlehne auch für Größere, 190 cm, super. Tolle Programme mit verschiedenen Schwierigkeitsgraden vorinstalliert. Platzsparend und leiser Lauf. Sehr stabile Ausführung. So macht Training Spaß. Sehr empfehlenswert und würde ich wieder kaufen.T-Fitness důkladně testuje každý fitness stroj. Posléze náš tým, skládající se ze sportovních vědců, výkonných sportovců a servisních techniků s dlouholetými zkušenostmi, hodnotí výrobky v různých kategoriích. Díky testovacímu posudku od společnosti T-Fitness můžete snadno porovnávat výrobky a najít si správný stroj pro trénink.
Fitness stroje
nyní osobně vyzkoušejte přímo na místě!
66x v Evropě
Evropská jednička v oblasti fitness strojů
66x v Evropě