Horský indoor simulátor Wahoo Kickr Climb

č. výrobku WAF-WFBKTR5
 • Skladem
 • náklady na dopravu: Bez nákladů na dopravu!
Naše cena
nyní Dnes 17 180,00 Kč
vč. 21% DPH
 • Dodání prostřednictvím UPS
 • Nejlepší možný zážitek z jízdy s Wahoo KICKR, KICKR CORE a KICKR SNAP
 • Simulace stoupání nebo klesání v online tréninkových programech a mobilních aplikacích
 • ruční nastavení sklonu pomocí dálkového ovladače na řídítkách
 • kompatibilní s cyklocomputerem Waho ELEMNT
 • max. stoupání: 20 %
 • max. klesání: -10 %
 • rozměry (D x Š x V): 17,8 cm x 13 cm x 65,5 cm
 • kompatibilní pouze se smart trenažéry Wahoo od edice 2017 výše
 • rozsah dodávky: jednotka KICKR CLIMB, napájecí zdroj a adaptér pro rychlé odepnutí nábojů 12 x 100, 15 x 100 a 15 x 110

Konstrukce – horský indoor simulátor KICKR CLIMB

Trénujte s realistickým pocitem jako na závodním kole a využívejte výhod horského indoor simulátoru KICKR CLIMB! Inovativní konstrukce umožňuje snadné připojení vidlice, takže lze simulovat realistické silnice a horská stoupání. KICKR CLIMB funguje společně s trenažérem KICKR Smart Trainer a napodobuje stoupání a klesání, které se zobrazují v online tréninkových programech a mobilních aplikacích. Tím se také mění fyzická poloha kola a svalové skupiny tak lze trénovat způsobem blízkým realitě.

Možnosti nastavení – horský indoor simulátor KICKR CLIMB

Vedle automatického přizpůsobení virtuálním trasám lze KICKR CLIMB ovládat také ručně pomocí malého dálkového ovladače. Ten je připevněn k řídítkům, takže i odpor můžete snadno regulovat stisknutím tlačítka. Celkem lze s pomocí trenažéru dosáhnout stoupání až 20 % a klesání až 10 %.

Kompatibilita – horský indoor simulátor KICKR CLIMB

KICKR CLIMB se dokáže přizpůsobit také změnám stoupání v různých tréninkových platformách, jako je The Sufferfest, Zwift a TrainerRoad. To je zárukou intenzivního zážitku při každé virtuální vyjížďce. Důležité je pamatovat na to, že KICKR CLIMB lze kombinovat výhradně s se smart trenažéry Wahoo od edice 2017 výše a že kompatibilitu je vhodné ověřit před nákupem.

Záruka: Pro koncové spotřebitele platí záruka podle všeobecných zákonných předpisů.


Vaše hodnocení bylo úspěšně uloženo.
Bohužel se vyskytla chyba. Prosím, zkontrolujte Vaše údaje.
5 hvězdičky
1
4 hvězdičky
1
3 hvězdičky
0
2 hvězdičky
0
1 hvězdička
0
2
4.5 5 hvězdiček
Ohodnoťte nyní Vámi zakoupený výrobek a vyhrajte poukázku ve výši 500,00 € nebo vrácení peněz ze zaplacené kupní ceny. Vyberte si!
Jazyk de 2
WAF-WFBKTR5
gute Qualität
WAF-WFBKTR5
Ein Mal im Jahr fahre ich für mehrere Tage in die Alpen für eine Radtour mit camping. Um mich auf diese Tour vorzubereiten habe ich mir dieses Produkt gekauft. Ich bin wirklich sehr zufrieden! Das Trittgefühl ist autentisch und mit Zwift kann man das Gefühl in den Bergen zu fahren noch verstärken.T-Fitness důkladně testuje každý fitness stroj. Posléze náš tým, skládající se ze sportovních vědců, výkonných sportovců a servisních techniků s dlouholetými zkušenostmi, hodnotí výrobky v různých kategoriích. Díky testovacímu posudku od společnosti T-Fitness můžete snadno porovnávat výrobky a najít si správný stroj pro trénink.
Fitness stroje
nyní osobně vyzkoušejte přímo na místě!
66x v Evropě
Evropská jednička v oblasti fitness strojů
66x v Evropě