Hyfit Gear 1

č. výrobku HY-GEAR
 • Skladem
 • náklady na dopravu: Bez nákladů na dopravu!
nyní Dnes 6 099,00 Kč
vč. 21% DPH
výsledek testu T-Fitness
vybavení
manipulace
rozmanitost cviků
zpracování
 • Dodání prostřednictvím FedEx/UPS
Video
 • Hyfit Gear – Chytrý fitness tréninkový systém
 • přenos tréninkových dat v reálném čase
 • neomezený výběr možností tréninku
 • posilovací gumy s různou úrovní odporu pro všechny svalové skupiny
 • trénink břišních svalů, bicepsů, tricepsů, ramen a nohou
 • kompaktní a snadno přenosný
 • hmotnost pod 3 kg
 • chytrá technologie, přístup k aplikaci
 • více než 200 tréninků s průvodcem

Hyfit Gear 1 – váš chytrý systém pro kondiční trénink

Objevte nový Hyfit Gear 1 od výrobce Hyfit. Ať už vám jde o funkční nebo o silový trénink, s výrobkem Hyfit Gear máte téměř neomezenou škálu tréninkových možností. Použitím posilovacích gum můžete snadno upravovat odpor podle různých skupin svalů nebo podle kondiční úrovně.
Nepotřebujete žádná klasická závaží a přesto dosáhnete kýženého efektu. Díky výrobku Hyfit Gear 1 můžete snadno v domácím prostředí posilovat břišní svaly, bicepsy, tricepsy, ramena nebo nohy bez potřeby jakéhokoli dalšího tréninkového vybavení. Součástí dodávky jsou také všechny smyčky, rukojeti a kotvy, které k tréninku také potřebujete.

Trénovat můžete kdykoli a kdekoli

Další výhodou soupravy Hyfit Gear 1 je dále kompaktní konstrukce tohoto všestranného fitness náčiní. Hyfit Gear lze používat uvnitř budov, ve venkovním prostředí i na cestách. Buď trénujte jen s vlastní hmotností, nebo k provádění tréninku využijte možnost zavěšení k zábradlí schodiště, stromu nebo na jiném vhodném místě. Díky nízké hmotnosti necelých 3 kg lze toto fitness náčiní snadno uložit do každého batohu.

Aplikace Hyfit: Zapracujte na své kondiční úrovni

Hyfit-Gear je díky své speciální konstrukci založen na chytré technologii a dokonce přenáší do vašeho chytrého telefonu četné tréninkové údaje v reálném čase. Na dobu jednoho roku získáte také bezplatný přístup k celé aplikaci, která vám nabízí více než 200 tréninků s průvodcem. Vyhledejte si v kategoriích svůj preferovaný trénink a hned začněte!
Díky velkému množství tréninkových informací máte vždy dokonalý přehled a můžete adekvátně upravit svůj trénink a zlepšit svůj výkon. Hyfit Gear 1 je vynikající osobní trenér pro vaši domácí posilovnu, který si žádá málo místa a vybavení, zato však namáhá každý z vašich svalů

Záruka: Pro koncové spotřebitele platí záruka podle všeobecných zákonných předpisů.


Vaše hodnocení bylo úspěšně uloženo.
Bohužel se vyskytla chyba. Prosím, zkontrolujte Vaše údaje.
5
2
4
0
3
0
2
0
1
0

5 5 hvězdiček

(2 Hodnocení zákazníků)

výsledek testu T-Fitness
vybavení
manipulace
rozmanitost cviků
zpracování

Ohodnoťte nyní Vámi zakoupený výrobek a vyhrajte poukázku ve výši 500,00 € nebo vrácení peněz ze zaplacené kupní ceny. Vyberte si!

0 osob(y) považuje(-í) tuto recenzi za užitečnou
Un muy buen sistema para llevar un control del entreno en casa, sobre todo si, como yo, no tienes mucho espacio. Yo de hecho si hace bueno me lo suelo llevar al parque, y me doy allí la sudada. El entrenamiento lo haces a través de la app, que es muy clara, y te da todas las indicaciones para llevar a cabo la sesión. Lo mejor es que registra tu rendimiento en tiempo real, por lo que en todo momento sabes cómo vas avanzando. Algo que me hacía dudar era el tema de la resistencia. Pero realmente tienes que hacer fuerza, por lo que trabajas la musculatura perfectamente. Un producto de 5 estrellas.... [číst dále]
Tolles Produkt
0 osob(y) považuje(-í) tuto recenzi za užitečnou
Tolles Produkt! Die Anbindung an die App hat gut funktioniert und das Training macht Spaß!

T-Fitness důkladně testuje každý fitness stroj. Posléze náš tým, skládající se ze sportovních vědců, výkonných sportovců a servisních techniků s dlouholetými zkušenostmi, hodnotí výrobky v různých kategoriích. Díky testovacímu posudku od společnosti T-Fitness můžete snadno porovnávat výrobky a najít si správný stroj pro trénink.
Fitness stroje
nyní osobně vyzkoušejte přímo na místě!
67x v Evropě
Evropská jednička v oblasti fitness strojů
67x v Evropě