Hyfit Gear 1

č. výrobku HY-GEAR
 • Skladem
 • náklady na dopravu: Bez nákladů na dopravu!
Původní cena 6 315,00 Kč
nyní Dnes 6 099,00 Kč
vč. 21% DPH
ušetříte 3%
 • Dodání prostřednictvím FedEx/UPS
Video
 • Hyfit Gear – Chytrý fitness tréninkový systém
 • přenos tréninkových dat v reálném čase
 • neomezený výběr možností tréninku
 • posilovací gumy s různou úrovní odporu pro všechny svalové skupiny
 • trénink břišních svalů, bicepsů, tricepsů, ramen a nohou
 • kompaktní a snadno přenosný
 • hmotnost pod 3 kg
 • chytrá technologie, přístup k aplikaci
 • více než 200 tréninků s průvodcem

Hyfit Gear 1 – váš chytrý systém pro kondiční trénink

Objevte nový Hyfit Gear 1 od výrobce Hyfit. Ať už vám jde o funkční nebo o silový trénink, s výrobkem Hyfit Gear máte téměř neomezenou škálu tréninkových možností. Použitím posilovacích gum můžete snadno upravovat odpor podle různých skupin svalů nebo podle kondiční úrovně.
Nepotřebujete žádná klasická závaží a přesto dosáhnete kýženého efektu. Díky výrobku Hyfit Gear 1 můžete snadno v domácím prostředí posilovat břišní svaly, bicepsy, tricepsy, ramena nebo nohy bez potřeby jakéhokoli dalšího tréninkového vybavení. Součástí dodávky jsou také všechny smyčky, rukojeti a kotvy, které k tréninku také potřebujete.

Trénovat můžete kdykoli a kdekoli

Další výhodou soupravy Hyfit Gear 1 je dále kompaktní konstrukce tohoto všestranného fitness náčiní. Hyfit Gear lze používat uvnitř budov, ve venkovním prostředí i na cestách. Buď trénujte jen s vlastní hmotností, nebo k provádění tréninku využijte možnost zavěšení k zábradlí schodiště, stromu nebo na jiném vhodném místě. Díky nízké hmotnosti necelých 3 kg lze toto fitness náčiní snadno uložit do každého batohu.

Aplikace Hyfit: Zapracujte na své kondiční úrovni

Hyfit-Gear je díky své speciální konstrukci založen na chytré technologii a dokonce přenáší do vašeho chytrého telefonu četné tréninkové údaje v reálném čase. Na dobu jednoho roku získáte také bezplatný přístup k celé aplikaci, která vám nabízí více než 200 tréninků s průvodcem. Vyhledejte si v kategoriích svůj preferovaný trénink a hned začněte!
Díky velkému množství tréninkových informací máte vždy dokonalý přehled a můžete adekvátně upravit svůj trénink a zlepšit svůj výkon. Hyfit Gear 1 je vynikající osobní trenér pro vaši domácí posilovnu, který si žádá málo místa a vybavení, zato však namáhá každý z vašich svalů

Záruka: Pro koncové spotřebitele platí záruka podle všeobecných zákonných předpisů.


Vaše hodnocení bylo úspěšně uloženo.
Bohužel se vyskytla chyba. Prosím, zkontrolujte Vaše údaje.
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

0 5 hvězdiček

(0 Hodnocení zákazníků)


Ohodnoťte nyní Vámi zakoupený výrobek a vyhrajte poukázku ve výši 500,00 € nebo vrácení peněz ze zaplacené kupní ceny. Vyberte si!

Buďte první, kdo napíše hodnocení!

T-Fitness důkladně testuje každý fitness stroj. Posléze náš tým, skládající se ze sportovních vědců, výkonných sportovců a servisních techniků s dlouholetými zkušenostmi, hodnotí výrobky v různých kategoriích. Díky testovacímu posudku od společnosti T-Fitness můžete snadno porovnávat výrobky a najít si správný stroj pro trénink.
Fitness stroje
nyní osobně vyzkoušejte přímo na místě!
67x v Evropě
Evropská jednička v oblasti fitness strojů
67x v Evropě