Jednoruční činky kettlebell Taurus Selectabell

č. výrobku TF-AKB-30
 • Skladem
 • náklady na dopravu: 480,00 Kč
Původní cena
6 228,00 Kč
nyní Dnes 4 099,00 Kč
vč. 21% DPH
ušetříte 34%
 • Dodání prostřednictvím UPS
Kettlebell Taurus Selectabell

Kettlebell Taurus Selectabell

 • Variabilní činka kettlebell
  Šetří čas, místo i peníze
 • Možnost rychlé výměny závaží
  Ideální pro drop sety
Jednoruční činky kettlebell Taurus Selectabell oceněníJednoruční činky kettlebell Taurus Selectabell ocenění
Jednoruční činky kettlebell Taurus Selectabell 5 kettlebellů v jednom

5 kettlebellů v jednom

S kettlebellem Selectabell od firmy Taurus můžete vyměnit celou sadu kettlebellů za jeden jediný kettlebell. Tím šetříte jak své peníze, tak i prostor. Trénink přitom můžete absolvovat kdekoli, aniž byste s sebou museli vléct několik kettlebellů.
Jednoruční činky kettlebell Taurus Selectabell Jednoduchý stavěcí mechanismus

Jednoduchý stavěcí mechanismus

Chcete-li hmotnost kettlebellu změnit, stačí jednoduše stisknout posuvník, vybrat závaží, posuvník znovu uvolnit a kettlebell je hned připraven k tréninku. Díky jednoduchému stavěcímu mechanismu lze závaží měnit rychle, což je zvlášť výhodné pro drop sety nebo rychlé změny cvičení. Ušetříte tím spoustu času a můžete trénovat ještě efektivněji.
Jednoruční činky kettlebell Taurus Selectabell 5 volitelných úrovní hmotnosti

5 volitelných úrovní hmotnosti

S tímto kettlebellem můžete trénovat s pěti různými úrovněmi hmotnosti. Jako tréninkové závaží si můžete zvolit 4,5, 6,8, 9, 11,3 nebo 13,5 kg. Vzhledem k různým hmotnostem závaží si můžete hmotnost upravit zcela individuálně podle své kondice. Závaží, která nepotřebujete, zůstávají na podlaze.
Jednoruční činky kettlebell Taurus Selectabell Vysoce kvalitní materiály i zpracování

Vysoce kvalitní materiály i zpracování

Rukojeť a závaží jsou vyrobeny z vysoce kvalitní litiny, díky čemuž je kettlebell Taurus Selectabell velmi trvanlivý. Rukojeť je navíc mírně zdrsněna, aby byl zajištěn maximálně pevný úchyt. Navíc má rukojeť optimální průměr 30 mm, takže ji můžete uchopit celou rukou, což je při cvičení s kettlebellem velmi důležité.

 • 5 činek kettlebell v 1: činka, u které můžete měnit váhu
 • jednoduchý mechanismus nastavení: zatlačit, vybrat, uvolnit, cvičit
 • šetřete! potřebujete ještě jednu kettlebell a můžete lze nahradit celý set, šetřete penězi i místem!
 • skvěle se hodí ke zbytku ostatní řady činek
 • stupně zátěže: 4,5 | 6,8 | 9 | 11,3 | 13,5 kg
 • max. výška: 29 cm
 • bezpečný a spolehlivý mechanismus nastavení

Kettlebell Taurus Selectabell: Kettlebell, který šetří peníze i prostor

Nový kettlebell značky Taurus Selectabell je činka typu kettlebell s variabilně nastavitelnou hmotností a spojuje pět různých kettlebellů v jediném náčiní. Díky tomu si ušetříte nákup sady skládající se z více různých kettlebellů a přesto můžete absolvovat efektivní a pestrý trénink. Vedle peněz navíc ušetříte také místo, budete totiž potřebovat prostor nikoli pro pět kettlebellů, nýbrž jen pro jeden. Kettlebell Selectabell je proto ideálním tréninkovým partnerem pro trénink v malých místnostech s malým prostorem pro trénink. Navíc máte s činkou Taurus Selectabell možnost přenést svůj trénink ven do přírody, aniž byste s sebou museli vláčet několik tréninkových zařízení. Tento kettlebell zcela stačí pro absolvování intenzivního tréninku venku.

Chytrý stavěcí mechanismus s pěti úrovněmi hmotnosti

Zakoupením činky Selectabell od firmy Taurus získáte kettlebell s pěti různými úrovněmi hmotnosti, kterou můžete pomocí chytrého systému rychle a snadno nastavit jednou rukou. Díky stavěcímu mechanismu tohoto kettlebellu stačí stisknout posuvník, vybrat požadovanou hmotnost závaží a pak posuvník uvolnit. Díky této funkci můžete do svého tréninku zapojit drop sety s rychlými změnami závaží. Změna závaží mezi různými cviky je nyní ještě rychlejší.

Můžete si vybírat z hmotností závaží 4,5, 6,8, 9, 11,3 a 13,5 kg a optimálně tak přizpůsobit tréninkové závaží své osobní tréninkové kondici. Závaží, která nepoužíváte, zůstanou jednoduše ležet na podlaze.

Vynikající materiály a dokonalá ergonomie

Při výrobě činky Selectabell firma Taurus dbala na to, aby byly použity materiály, které zaručují dlouhou životnost. Právě proto jsou závaží i rukojeť vyrobeny z robustní litiny a zbývající část z odolného plastu, abyste se mohli ze svého kettlebellu Selectabell dlouho těšit. Kromě vysoce kvalitních materiálů byla věnována pozornost také dobrému zpracování, takže kettlebell Taurus Selectabell nemá žádné nepříjemné švy po lití. Litinová rukojeť je mírně zdrsněná, aby dobře přilnula ke dlani. Navíc má rukojeť ideální průměr 30 mm, abyste ji mohli uchopit celou rukou, což je při cvičení velmi důležité.

Kromě vynikajících materiálů a velmi kvalitního zpracování si vás kettlebell Selectabel získá i svým atraktivním vzhledem. Proto skvěle ladí se zbytkem rodiny činek Selectabell, do které dále patří nastavitelná krátká a dlouhá činka. S touto trojicí máte ještě více možností cvičení pro svůj trénink a současně jsou tyto činky i estetickou ozdobou vaší posilovny.

Při tréninku s kettlebellem se zapotíte

Při cvičení s činkou kettlebell se zapotíte a dopřejete svému tělu pořádnou porci námahy. Je tomu tak hlavně proto, že cvičení s kettlebellem se obvykle provádějí s vysokým počtem opakování, tj. až 100 opakování v každé sérii. Při tréninku s kettlebellem se často provádějí cviky s kývavými pohyby. Tyto kmity vašeho těla musí vaše svaly znovu a znovu vyvažovat, takže se při nich trénuje vedle mnoha svalů také hloubkové svalstvo. Trénink s kettlebellem je ideální pro hubnutí a zlepšení vaší funkční i výbušné síly.
Jednoruční činky kettlebell Taurus Selectabell oceněníJednoruční činky kettlebell Taurus Selectabell ocenění

Flyer manual Taurus-AKB-30

Záruka: Pro koncové spotřebitele platí záruka podle všeobecných zákonných předpisů.


Vaše hodnocení bylo úspěšně uloženo.
Bohužel se vyskytla chyba. Prosím, zkontrolujte Vaše údaje.
5
10
4
2
3
0
2
0
1
0

4.83 5 hvězdiček

(12 Hodnocení zákazníků)


Ohodnoťte nyní Vámi zakoupený výrobek a vyhrajte poukázku ve výši 500,00 € nebo vrácení peněz ze zaplacené kupní ceny. Vyberte si!

Bin zufrieden
0 persons found this review helpful
Super Geräte. Zu den Hanteln. Eine Abwechslung. Platz sparend. Bin zufrieden ????.
0 persons found this review helpful
Uns hat das Konzept überzeugt, dass man nur eine Kettlebell benötigt, um unterschiedliche Gewichte zu haben und so PLatz und Geld einspart. Die Handhabung ist wirklich einfach, man muss dafür keien ANleitung anschauen. Man hat das Gewicht auch innerhalb von 2-3sec verstellt. Zusätzlich finde ich die Form der Kettlebell sehr gelungen auf Grund der Verjüngung ind er MItte. Da mal jemand bei der Entwicklung mitgedacht!
0 persons found this review helpful
Super????
0 persons found this review helpful
Het systeem om hem te verstellen werkt iets beter en makkelijker dan andere
0 persons found this review helpful
Buena compra! La pesa rusa es una gran elección para ahorrar espacio y la puedo ajustar en 5 pesos diferentes. Pensaba que el ajuste de peso iba a ser más complicado, pero es muy sencillo y se hace en un momento.También sale mucho más barato que si compro las pesas rusas por separado.
0 persons found this review helpful
Hij is goedkoper dan andere. Hij past perfect bij de selectabells
0 persons found this review helpful
Heel makkelijk om het gewicht in te stellen. Door de vorm van de kettlebell lig hij lekker in de hand
0 persons found this review helpful
Super handige kettlebell, met 1 kettlebell heb je er eigenlijk 5. Kwaliteit is uitstekend en de gewichten raken zeker niet los.
0 persons found this review helpful
Sieht komisch aus aber funktioniert tatsächlich. Habs mir für mein Homegym geholt und bin happy
0 persons found this review helpful
Bin überrascht, wie schnell sich das Gewicht ändern lässt. War skeptisch, ob der Regler simpel zu bedienen ist und wurde überzeugt! Ich finde es super, nicht mehr 5 verschiedene Kettlebells bei mir stehen haben zu müssen.

T-Fitness důkladně testuje každý fitness stroj. Posléze náš tým, skládající se ze sportovních vědců, výkonných sportovců a servisních techniků s dlouholetými zkušenostmi, hodnotí výrobky v různých kategoriích. Díky testovacímu posudku od společnosti T-Fitness můžete snadno porovnávat výrobky a najít si správný stroj pro trénink.
Fitness stroje
nyní osobně vyzkoušejte přímo na místě!
66x v Evropě
Evropská jednička v oblasti fitness strojů
66x v Evropě