Kettlebell Kettler

č. výrobku 7371-220
Skladem
náklady na dopravu: 360,00 Kč
Dodání prostřednictvím UPS
-%
DMOC
dosud
582,00

  • Činky kettlebell Kettler: tréninková závaží s integrovanými rukojeťmi
  • jednoduchý design umožňuje řadu cvičení
  • Svaly se neposilují izolovaně. Při tréninku s činkami kettlebell se posiluje i mnoho podpůrných svalů.
  • neoprenový potah pro ochranu podlahy

Činka kettlebell Kettler je již neodmyslitelnou součástí funkčního tréninku. Díky všestranným možnostem tréninku, optimálním tréninkovým charakteristikám a vynikajícím ergonomickým předpokladům (železná rukojeť pro perfektní švihové vlastnosti, tělo: neoprenový plášť, mimo jiné pro ochranu podlahy) je s činkami kettlebell Kettler možný vysoce efektivní trénink. Tréninkem s činkami kettlebell posilujete např. své pažní svalstvo pomocí přitahování bicepsů nebo ramenní svaly zvedáním do strany/dopředu. Činky kettlebell Kettler lze také použít jako doplňkové závaží pro posilování břicha (sedy-lehy).

Trénink s činkami kettlebell umožňuje dynamičtější cviky než s běžnou krátkou činkou. S činkami kettlebell Kettler totiž trénujete nejen izolovaně jeden sval, nýbrž hned několik svalů současně. Činky kettlebell získávají stále větší popularitu, protože s nimi lze extenzivně a efektivně trénovat v pohodlí domova. Také fitness centra samozřejmě již dávno poznala skvělé možnosti cvičení s činkami kettlebell a mají tyto tréninkové činky ve svém sortimentu.

Záruka: Pro koncové spotřebitele platí záruka podle všeobecných zákonných předpisů.


Vaše hodnocení bylo úspěšně uloženo.
Bohužel se vyskytla chyba. Prosím, zkontrolujte Vaše údaje.
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

0 5 hvězdiček

(0 Hodnocení zákazníků)Buďte první, kdo napíše hodnocení!

T-Fitness důkladně testuje každý fitness stroj. Posléze náš tým, skládající se ze sportovních vědců, výkonných sportovců a servisních techniků s dlouholetými zkušenostmi, hodnotí výrobky v různých kategoriích. Díky testovacímu posudku od společnosti T-Fitness můžete snadno porovnávat výrobky a najít si správný stroj pro trénink.
Fitness stroje
nyní osobně vyzkoušejte přímo na místě!
66x v Evropě
Evropská jednička v oblasti fitness strojů
66x v Evropě