Koupit Kettler Cyklotrenažéry u evropské jedničky v domácím fitness

Kettler poskytuje širokou nabídku kvalitních fitness přístrojů a příslušenství pro domácí trénink. S Kettler Cyklotrenažéry produkty budete fit, zhubnete a udržíte si zdraví. číst dále
 • č. výrobku: K-BK1009-100

  Indoor bike Kettler Speed 5 je indoor cycle v kvalitě pro fitness centra. Jeho rám má obzvlášť stabilní konstrukci. Polohu sedla lze plynule nastavovat, takže trénujete jako na silničním kole. 18kg setrvačník má kuličkové ložisko špičkové kvality pro obzvlášť plynulý chod šetrný ke kloubům.

  • hmotnost setrvačníku: 18 kg
  výsledek testu T-Fitness
  • vybavení
  • ergonomie
  • plynulost chodu
  • stabilita
  31 262,00 Kč
  vč. 21% DPH
  Skladem
  Bez nákladů na dopravu!
T-Fitness důkladně testuje každý fitness stroj. Posléze náš tým, skládající se ze sportovních vědců, výkonných sportovců a servisních techniků s dlouholetými zkušenostmi, hodnotí výrobky v různých kategoriích. Díky testovacímu posudku od společnosti T-Fitness můžete snadno porovnávat výrobky a najít si správný stroj pro trénink.
Kettler poskytuje širokou nabídku kvalitních fitness přístrojů a příslušenství pro domácí trénink. S Kettler Cyklotrenažéry produkty budete fit, zhubnete a udržíte si zdraví.

Transform your living room into a velodrom with Kettler indoor cycles and biketrainers

Being one of the leading manufacturers for bikes, Kettler contributes a lot of know-how to the construction of high-quality indoor cycles and indoorbikes. Of course, there's a big difference between bikes and fitness equipment: bikes serve the locomotion, pedalling on a Kettler indoor cycle you are not getting anywhere. Though you get quicker in shape on a Kettler biketrainer amd exercise independently of wind and weather. There are also many technical common features and the experience of many years, which Kettler has for producing bikes - both profitably transferred to the construction of Kettler indoor cycles. Fitness equipment for bike training fulfill even high demands of professional cyclists.

Kettler Indoor Cycle for every requirement and purse

Kettler offers a wide range of indoorbikes. It starts with the uncontested top model, the Kettler Racer S, which demands even top athletes with its enormous range of performance and offers really new training possibilities with its control per S-Fit App.

It includes the Kettler Biketrainer Racer 3, providing a 18 kg flywheel and producing resistance per maintenance-free magnetic brake system. This indoor cycle can even by controlled by a training computer.
Fitness stroje
nyní osobně vyzkoušejte přímo na místě!
66x v Evropě
Evropská jednička v oblasti fitness strojů
66x v Evropě