Více než 3.143.186 spokojených zákazníků
Evropská jednička v domácím fitness
Důvěřujte našim zákazníkům.
Aktuálně ohodnoceno 75.584 výrobků
model 2018

Kettler Indoor Bike Racer S

č. výrobku 7988-727
print Tisknout
Hodnocení zákazníků (8)
8 Hodnocení zákazníků
4.75 5 hvězdiček
výsledek testu T-Fitness (Info)
T-Fitness důkladně testuje každý fitness stroj. Posléze náš tým, skládající se ze sportovních vědců, výkonných sportovců a servisních techniků s dlouholetými zkušenostmi, hodnotí výrobky v různých kategoriích. Díky testovacímu posudku od společnosti T-Fitness můžete snadno porovnávat výrobky a najít si správný stroj pro trénink.
vybavení
ergonomie
plynulost chodu
stabilita
K výbavě patří např. brzdný systém zajišťující příjemný tréninkový pohyb. Tréninkový počítač, přesné nastavení odporu a variabilita při kondičním cvičení vytváří dokonalou souhru stroje. Také transportní kolečka, držáky láhve s nápojem, měření tepu jsou vychytávky, které zvyšují tréninkový komfort, účinnost a přispívají k dobrému hodnocení.
Stabilitu ergometru zajišťují odolná rámová konstrukce, vysoká hmotnost a bezpečné postavení. Stabilní ergometr má vyšší zatížitelnost. Rámy a řídítka se právě při vysoké intenzitě tréninku méně kývají, ergometr má celkově vyšší životnost.
K plynulému chodu přispívá vedle převodového poměru také setrvačná jednotka. Skládá se ze setrvačníku, středového ložiska, kuličkových ložisek atd. Čím plynulejší je chod, tím šetrnější je trénink ke kloubům.
Ergonomická konstrukce ergometru předchází příznakům únavy a chybnému fyziologickému držení těla. Dobrou ergonomii zajišťují detaily jako možnost nastavení sedla a řídítek, nízký nástup, vzdálenost pedálů a obecná konstrukce stroje.

Toto zboží se již nedodává

76 299,00 Kč
vč. 21.0% DPH
 • Kettler Indoor Bike Racer S Obrázek výrobku
 • Kettler Indoor Bike Racer S Obrázek výrobku
 • Kettler Indoor Bike Racer S Obrázek výrobku
 • Kettler Indoor Bike Racer S Obrázek výrobku
 • Kettler Indoor Bike Racer S Obrázek výrobku
 • Kettler Indoor Bike Racer S Obrázek výrobku
Zavřít
Teaser Icon
elektromagnetický indukční brzdný systém 25-1000 W
Teaser Icon
hmotnost setrvačníku 18 kg
Teaser Icon
max. hmotnost uživatele 130 kg
Stručný popis: Kettler Indoor Bike Racer S
Ergometr a cyklotrenažér špičkové třídy! Racer S nabízí až 1000 wattů odporového výkonu a díky funkci Bluetooth konzole je kompatibilní s kondičními aplikacemi i s geniálním tréninkovým softwarem Kettler World Tours (je součástí dodávky).

Detaily výrobku: Kettler Indoor Bike Racer S

Již existuje nástupnický model tohoto výrobku. Najdete jej zde:
Ergometr Kettler Racer S vč. Kettler World Tours 2.0
 • model 2018 info
 • technické údaje - Kettler Indoor Bike Racer S:
  • brzdný systém: elektromagnetická indukční brzda
  • výkon: 25 - 1000 W (možnost nastavení v krocích od 5 Watt)
  • hmotnost setrvačníku: 18 kg
  • převodový poměr: 1:8
 • tréninkový počítač - Kettler Indoor Bike Racer S:
  • displej: čas, trasa, rychlost, W, otáčky/min., kalorie, tep
  • zobrazení tréninkových profilů na LCD
 • vybavení - Kettler Indoor Bike Racer S:
  • měření tepové frekvence: + hrudní pás (součást výrobku)
  • součástí výrobku je hrudní pás, který umožňuje telemetrické měření tepové frekvence
  • elektrické napájení: síťová přípojka
  • nastavení sedla: horizontální, vertikální
  • výměnitelné sedlo
  • nastavení řídítek: vertikální, horizontální,
  • kombinované pedály
  • elektronické řazení převodů
  • speciální vlastnosti: transportní kolečka, výměnná kliková ramena, držák na lahev
 • Displej s funkcí Bluetooth: Měření tepu pomocí přiloženého hrudního popruhu a spojení s chytrým telefonem/tabletem pro využívání kondičních aplikací
 • Zdokonalený odkládací prostor pro tablet
 • Volba převodů/stupně odporu na řídítkách
 • max. hmotnost uživatele - Kettler Indoor Bike Racer S: 130 kg
 • rozměry po sestavení - Kettler Indoor Bike Racer S: (d) 131 cm x (š) 53 cm x (v) 126 cm
 • Made in Germany

Popis: Kettler Indoor Bike Racer S

výsledek testu T-Fitness (Info)
vybavení
ergonomie
plynulost chodu
stabilita

Kettler Indoor Bike Racer S: Cyklistický trénink na nejvyšší úrovni!

Kettler Racer S je co do stavby cyklotrenažérem, avšak díky indukční brzdě navíc nabízí také funkce ergometru. Odpor lze nezávisle na otáčkách s vysokou přesností nastavit až do 600 wattů, závisle na otáčkách pak dokonce až do 1000 wattů. Díky výkonnostnímu rozsahu od 25 do 1000 wattů tak Racer S nabízí jak začátečníkovi, tak i profesionálnímu sportovci právě optimální úroveň tréninku.

Vedle toho Kettler Racer S nabízí vynikající ergonomii. Díky rámové konstrukci a nastavitelnému sedlu a řídítkům si každý jezdec od 1,55 do 2,05 m najde perfektní pozici sedu, v níž bude jeho trénink šetrný ke kloubům, komfortní, ale hlavně efektivní. Přitom lze zaujmout jak vzpřímenou, tak i hluboce předkloněnou závodní pozici.

Výbava s nejlepším displejem Kettler

Prémiový displej výrobce Kettler nabízí vynikající tréninkový komfort a rozsáhlé možnosti nastavení. Zvláštní pozornost však byla věnována zejména zachování jednoduché obsluhy.

Vedle klasických tréninkových programů, jako je trénink podle tepové frekvence, nabízí konzole také speciální HIT programy, s nimiž lze tréninkových cílů dosáhnout v krátkých, ale intenzívních tréninkových jednotkách.

IPN Coaching je obzvlášť chytrá funkce nové konzole: Každý uživatel může absolvovat test kondice. Na základě jeho výsledku pak displej navrhne 24 na míru šitých tréninkových programů. Tyto programy byly vyvinuty podle sportovně-vědeckých konceptů Institutu pro prevenci a následnou péči v Kolíně nad Rýnem.

Cyklotrenažér Kettler s vysoce kvalitními komponenty

Pro autentický pocit jako při jízdě na kole nabízí Kettler Racer S přesvědčivý designový paket se špičkovými komponenty. Například má Kettler Racer S kvalitní elektronické řadicí páčky. Jejich pomocí můžete ovládat simulovanou přehazovačku a přesmykač, které zajišťují obzvlášť realistický pocit z jízdy, např. při překonávání virtuálních hor v Kettler World Tours.

Sílu z pedálů na setrvačník přenáší podélně žebrovaný řemen.

Záruční podmínky: Kettler Indoor Bike Racer S

Záruka: Pro koncové spotřebitele platí záruka podle všeobecných zákonných předpisů.

Kettler Indoor Bike Racer S Test a hodnocení:

3 hvězdičky
0
2 hvězdičky
0
1 hvězdička
0
4.75 5 hvězdiček
Ohodnoťte nyní Vámi zakoupený výrobek a vyhrajte poukázku ve výši 500,00 € nebo vrácení peněz ze zaplacené kupní ceny. Vyberte si!
Ohodnoťte výrobek
Pomozte nám i ostatním zákazníkům Vaším ohodnocením výrobku. Informujte nás o svých zkušenostech s výrobkem. Všechna hodnocení výrobků, provedená do 31.12.2020, budou automaticky zařazena do soutěže o výhry.
Příjmení
E-mailová adresa *
* Pro účast v soutěži o výhry na základě hodnocení je bezpodmínečně uvést e-mailovou adresu, abychom vás mohli v případě výhry vyrozumět. Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.
Hodnoťte jen výrobek
, nikoli proces nákupu nebo expedici.
0 0 0 0 0
Napište stručnou recenzi (potřebné)
Prosím vložte zde svou recenzi výrobku, který jste zakoupili. Tím, že ohodnotíte výrobek, můžete ostatním zákazníkům v rozhodování. Vyjádřete se, prosím, pouze k výrobku, nikoli k procesu nákupu.
Mohly by Vám pomoci následující informace:
 • Popište výhody i nevýhody výrobku.
 • Při hodnocení výrobku buďte struční a objektivní.
 • Hodnoťte vlastnosti výrobku (např. zpracování).
 • Zajímavé jsou i detaily použití výrobku nebo možnosti použití.
 • Věrohodnost Vaší recenze podpoříte výběrem vhodných slov.
ohodnotit nyní

názor ostatních zákazníků:

de od C.h. dne 2.12.2018 4
Super Indoor Bike. Kleiner Q-Faktor. Guter Rundlauf. Den Vorbau mit Display fine ich zu lang. Braucht mehr Platz als mein altes Kettler
de od Gábor dne 18.3.2018 5
Hallo zusammen, ich kann den Racer S nur und nur empfehlen! TOP Verarbeitung und gut überlegt, wie man für den hohen Preis erwartet. Die Montage ist einfach, mit den Stellschrauben kann man schnell die ideale Position einstellen; der sportliche Sitz war für mich etwas hart, deshalb habe ich den Sattel auf einen bequeme... [číst dále]ren getauscht. Kombiklickpedale wird mitgeliefert, ich überlege mir noch gerade Klickschuhen. Persönlich finde ich den original Campagnolo Rennradlenker mit Schalthebel super. Er wackelt bei hoher Belastung ein bisschen, ist aber noch akzeptabel. Das Beste ist jedoch die Induktionsbremse, einstellbar mit 5 Wattschritten. Da ein Bluetooth Brustgurt Teil der Lieferung ist, kann man das Ziel-Pulswert immer folgen...oder die Belastung (Bremse) automatisch variieren lassen. Schönes Highlight ist der Farbwechsel des Displays je nach Pulszone (blau-grün-gelb-orange...) Alles in allem ist der Trainingscomputer sehr-sehr einfach zu bedienen: übersichtliches Farbdisplay mit logischer Menüführung. FAZIT: das Fahrgefühl ist echt super, ich kann das Rad jedem vom Herzen empfehlen! [zobrazit méně]
nl od Dirk De Meyer dne 12.2.2018 5
Met een druk werkleven en 2 kleine kinderen is sporten de afgelopen jaren wat op de achtergrond geraakt. Met dit toestel is het mogelijk om toch het gevoel te hebben van op de weg te fietsen zonder het huis te verlaten. Door het zware vliegwiel, de vorm van de fiets en de trapverhoging per 5 watt voelt dit zeer reali... [číst dále]stisch aan. Je kan het zadel en de pedalen eventueel zelf vervangen naar eigen voorkeur. Tenopzichte van klassieke rollen of gelijkaardige toestellen waar je je eigen fiets op moet monteren is dit toestel uiteraard een stuk duurder, maar wij hebben hiervoor gekozen omdat zowel mijn vrouw als ik hier gebruik van maken. Aanpassen aan een lichaamsafmetingen is een fluitje van een cent. De meegeleverde software is wel even uitzoeken, maar doet uiteindelijk wat je ervan verwacht: het internet staat mits wat zoeken vol met mooie (gratis) routes op allerlei plaatsen - soms moet de bijhorende gpx-file wel nog verbeterd worden maar met het gratis programma rlv-workbench is dit relatief eenvoudig. Anderzijds kan je eventueel DVD's kopen van beroemde col's of eendagsklassiekers. De afgelopen dagen heb ik zo in Duitsland, in Ijsland, in Canada, de schotse Highlands, Noorwegen, Lanzarotte,... zeer mooie routes ook leuk is dat je de belasting procentueel kan verminderen. Een zeer lange of een zware etappe kan je bijvoorbeeld op 80 of 70% belasting rijden, waardoor het nog steeds uitdagend blijft maar niet onhaalbaar. De app Kettmaps werkt ook, maar de content die gratis word aangeboden is daar wel ondermaats. En om bovenop de prijs van de fiets ook nog een vrij duur maandelijks abonnement te nemen is erover. [zobrazit méně]
de od Jürgen dne 2.2.2018 5
Der Racer ist sehr gut in der Verarbeitung. Die Einstellungen sind schnell und flexibel zu erledigen. Das Gerät ist super leise. Auch die Schaltung ist leicht und sehr gut. Ist für den Heimgebrauch absolut zu empfehlen. Das Display ist sehr übersichtlich und leicht zu bedienen. Der Aufbau ist leicht und verständlich. E... [číst dále]in Spitzengerät für die Überbrückung der Winterzeit. Einfach top und daher 5 Sterne. [zobrazit méně]
nl od simon dne 7.1.2018 5
Topproduct! Deze indoor bike is nagenoeg geluidloos (sterk voordeel tov fietsrollen), heeft een goede stabiliteit en heeft heel wat functies om uw algemene fitheid te verbeteren. Een echte aanrader dus!!

Kettler Indoor Bike Racer S příslušenství - naše doporučení:

1 199,00 Kč 1 149,00 Kč
Tréninkový software Kettler World Tours 2.0 Rychlé dodání! Na skladě méně než 5 ks - doprodej.
5 489,00 Kč 4 499,00 Kč
1 875,00 Kč 1 562,00 Kč
2 715,00 Kč 2 438,00 Kč
599,00 Kč 579,00 Kč
65x v Evropě vyhledání pobočky
stores
T-Fitness Vám nabízí
 • Evropská jednička v domácím fitness
 • Více než 3.000.000 spokojených zákazníků
 • Více než 6.000 fitness výrobků
 • 65 specializovaných obchodů
 • 75 vlastních servisních techniků
způsoby platby
Nákup fitness strojů s jistotou
Údaje Vaší objednávky jsou chráněné a zakódované 256bitovým-SSL
T-Fitness
Evropská jednička v domácím fitness
 • 34x v NěmeckoAachen, Augsburg, Berlín, Bielefeld, Bochum, Bonn, Bottrop, Braunschweig, Brémy, Dortmund, Drážďany, Düsseldorf, Duisburg, Essen, Frankfurt, Freiburg, Hamburk, Hannover, Husum, Karlsruhe, Kassel, Kiel, Kolín nad Rýnem, Lipsko, Mannheim, Mnichov, Norimberk, Řezno, Saarbrücken, Schleswig, Stuttgart, Wiesbaden, Würzburg
 • 9x Velká BritánieAberdeen, Batley, Camberley, Edinburgh, Glasgow, Londýn, Manchester, Nottingham
 • 7x RakouskoŠtýrský Hradec, Innsbruck, Klagenfurt, Linec, Salzburg, Vídeň
 • 6x v NizozemíAmsterdam, Bodegraven, Haag, Eindhoven, Roosendaal, Rotterdam
 • 4x ŠvýcarskoBasilej, Bern, Lausanne, Curych
 • 2x BelgieAntverpy, Brusel
 • DánskoKodaň
 • FranciePaříž
 • PolskoVaršava
T-Fitness Novinky
Získejte nyní 270,00 Kč *
* Lze uplatnit při nákupu od 1 350,00 Kč
Evropská jednička v domácím fitness interaktivně
Najdete nás na Facebooku, Google+ a Co.
 • Facebook
 • YouTube
způsoby platby
 • Paypal
 • PayU
 • VISA
 • Master Card
 • Platba předem
Partneři pro přepravu zásilek
 • DHL
 • UPS
 • FedEx
 • Spedice
© Sport-Tiedje GmbH 1984 - 2020
1) Jen při platbě PayPal, Kreditní karta, PayU.
2) Naše doručení prostřednictvím spedice garantuje dodání zboží vyplaceně do domu.
naposledy navštívené (1)
Jsme tu pro Vás
65x v Evropě
Storemap
T-Fitness
228 885 842
info@t-fitness.cz