Více než 2.701.853 spokojených zákazníků
Evropská jednička v domácím fitness
Důvěřujte našim zákazníkům.
Aktuálně ohodnoceno 64.690 výrobků
rudergeraete
Koupit

Kettler Veslovací trenažéry


u evropské jedničky v domácím fitness
Tobi
Nákup fitness strojů s jistotou
Údaje Vaší objednávky jsou chráněné a zakódované 256bitovým-SSL
78x v Evropě vyhledání pobočky
stores

Zakoupit zboží z kategorie Kettler Veslovací trenažéry

Veslovací trenažéry se rozlišují svým konceptem veslovacích ramen a tažným lanem. Dnes se doporučují především vesl. trenažéry s tažnými lany, jelikož poskytují vyšší zátěž a na základě údajů ve wattech se nechají analyzovat a nastavovat. Veslovací trenažér Coach S je prémiovým modelem značky Kettler. Přesvědčí pro svůj tichý chod, optickým propracováním, skleněným displejem a originální vesl. sedákem. číst dále down
Třídění
Počet výrobků na straně:
zobrazení
Strana
Hit prodeje č. 1
32 Hodnocení zákazníků
∅ 4.59 5 hvězdiček
2 hvězdičky
0
1 hvězdička
0
Veslovací trenažér Kettler Axos - zlepšení vytrvalosti a celkové kondice. Absolvujte efektivní trénink celého těla a profitujte z 8 možných stupňů zátěže. Tento model je navíc vybaven sklopným mechanismem.
 • trénink svalových skupin i vytrvalosti
 • velký LCD displej - údaje: záběry, frekvence záběrů, čas a spotřeba energie
 • zátěž: stupně 1-8 otočným voličem
 • možnost sklopení, úspora místa
výsledek testu T-Fitness
vybavení
odolnost
pohyb
15 923,00 Kč
14 548,00 Kč
Ušetříte 8%
vč. 21.0% DPH
podrobnosti o výrobku »
Rychlé dodání!
Bez nákladů na dopravu!
č. výrobku: 7975-170
6 Hodnocení zákazníků
∅ 5 5 hvězdiček
4 hvězdičky
0
3 hvězdičky
0
2 hvězdičky
0
1 hvězdička
0
Veslovací trenažér Kettler Coach S boduje optimální ergonomií a inovativním ovládáním pomocí chytrého telefonu. Režim Advanced Brake Mode (ABM) zajišťuje autentický zážitek z veslování jako na vodě. Díky vysoce kvalitní výbavě je tento veslovací ergometr efektivním posilovacím přístrojem a současně designově zdařilým výrobkem.
 • nový prémiový veslovací trenažér s indukčním brzdným systémem a výkonem až 500 wattů
 • vynikající ergonomie a kvalita
 • autentický zážitek z veslování a inovativní tréninkové koncepty
 • hrudní popruh pro telemetrické měření tepu je součástí dodávky
výsledek testu T-Fitness
vybavení
odolnost
pohyb
46 644,00 Kč
35 553,00 Kč
Ušetříte 23%
vč. 21.0% DPH
podrobnosti o výrobku »
Rychlé dodání!
Bez nákladů na dopravu!
Veslovací trenažér Kettler se speciální výložníkovou technikou.
 • speciální výložníková technika typická pro veslování
 • dva hydraulické válce, nastavení tažné síly v rozmezí 1-12
 • tiché uložení sedadla na válečcích ve stabilní profilové kolejnici
výsledek testu T-Fitness
vybavení
odolnost
pohyb
12 876,00 Kč
10 653,00 Kč
Ušetříte 17%
vč. 21.0% DPH
podrobnosti o výrobku »
Rychlé dodání!
Bez nákladů na dopravu!
č. výrobku: 7975-300
0 Hodnocení zákazníků
∅ 0 5 hvězdiček
5 hvězdiček
0
4 hvězdičky
0
3 hvězdičky
0
2 hvězdičky
0
1 hvězdička
0
Das Kettler Rudergerät Coach 2 kombiniert industrielles Design und moderne Rudertechnik. Beim Coach 2 setzt Kettler auf doppelte Laufschienen für ein besonders flüssiges Ruderverhalten. Diese sind außerdem extra lang: Personen bis zu einer Körpergröße von 2 Metern können auf dem Coach 2 ohne Probleme trainieren.
 • Dynamic Loop Design
 • Aluminium Duo Rail Schienen für eine besonders flüssige Ruderbewegung
 • Extra lange Schienen für Personen mit einer Körpergröße bis zu 2 Meter
 • Transportrollen ermöglichen es, das Rudergerät nach dem Training zur Seite zu Rollen
 • Platzsparend: Das Kettler Coach 2 Rudergerät kann um 90° gekippt aufgestellt werden und nimmt so bei Nichtbenutzung kaum Platz weg
výsledek testu T-Fitness
vybavení
odolnost
pohyb
21 936,00 Kč
vč. 21.0% DPH
podrobnosti o výrobku »
Bez nákladů na dopravu!
K dodání od cca KT 20 (13.05.19-17.05.19)
T-Fitness důkladně testuje každý fitness stroj. Posléze náš tým, skládající se ze sportovních vědců, výkonných sportovců a servisních techniků s dlouholetými zkušenostmi, hodnotí výrobky v různých kategoriích. Díky testovacímu posudku od společnosti T-Fitness můžete snadno porovnávat výrobky a najít si správný stroj pro trénink.
K výbavě především patří odporový systém. V závislosti na volbě systému mohou být veslařské pohyby rovnoměrné nebo podobné těm, které veslaři provádějí v přírodě, tj. odpor se mění podle intenzity záběru. Tréninkový počítač s programy, měření tepu, USB rozhraní a transportní kolečka jsou vychytávky, které zvyšují tréninkový komfort nebo účinnost a přispívají k dobrému hodnocení.
Kromě rámové konstrukce zajišťují vysokou stabilitu vlastní hmotnost a plocha základny. Čím stabilnější je veslovací trenažér, tím vyšší je jeho maximální zatížitelnost a tím delší je životnost stroje. Veslovací trenažéry s vysokou stabilitou stojí při intenzivnějších tréninkových jednotkách se silnými záběry zřetelně bezpečněji.
Pro průběh pohybu je zvlášť důležitá souhra odporového systému, pojezdových kolejnic, koleček sedadla, tažného lana a rámové konstrukce. Pokud má veslovací trenažér dobrý pohyb, je trénink zvlášť šetrný ke kloubům. Značně se zvýší i aktivita svalů.
Počet výrobků na straně:
Strana

Kettler Veslovací trenažéry - Hodnocení zákazníků

 • Veslovací trenažér Kettler Coach E

  Anonym 23.4.2018 - Veslovací trenažér Kettler Coach E

  jednoduché sestavení svépomocí vše co potřebuji (hrudní pás, přednastavené programy, výborná kvalita) hodně tichý, vhodný do paneláků apod. z výroby dobré balení. Pozor ale na volné části jako neuchycené sedátko, které je potřeba teprve připevnit apod. - brutálně těžký, na stěhování a sestavení si určitě vezměte někoho k ruce

 • Veslovací trenažér Kettler Coach E

  René P. 10.3.2018 - Veslovací trenažér Kettler Coach E

  S trenažérem jsme velice spokojeni. Absolutně tichý, takže doporučuji do domácnosti. Kvalitní provedení, český návod k obsluze jako součást balení.

 • Veslovací trenažér Kettler Coach E

  Anonym 30.1.2018 - Veslovací trenažér Kettler Coach E

  Cena zásadně nižší než na českých e-shopech. Super provedení, tichý chod, dostatek výkonu. A až kettler začne dělat rozhranní na smartphony, tak to bude na 6 hvězdiček

 • Veslovací trenažér Kettler Coach E

  Václav Kabriel 21.1.2018 - Veslovací trenažér Kettler Coach E

  Trenažér plně odpovídá mému očekávání. Dráha pojezdu je dostatečně dlouhá i pro osoby vyšší než 2m. Sám mám 204cm a je tam poměrně velká rezerva. Dodání bez připomínek, sestavení jednoduché.

 • Veslovací trenažér Kettler Coach E

  Reznickova 27.12.2017 - Veslovací trenažér Kettler Coach E

  Coach E je super ! Krásné zpracování, funguje přesně tak jak má a navíc mne potěšilo jak je tichý ! Určitě doporučuji!

 • Veslovací trenažér Kettler Coach E

  Milan Š. 24.12.2017 - Veslovací trenažér Kettler Coach E

  Ve veřejných posilovnách mám zkušenost asi jenom se třemi různými veslovacími trenažery, ale tento je všechny předčí, jsem velmi spokojen. Výhody: velmi tichý chod použití průmyslových ložisek indukční brzdový systém 15 stupňů zátěže se zátěžovým výkonem až 500 W (zatím jsem se dostal max na 250 W, takže pro mě je rezerva dostatečná) zabudovaný přijímač signálů tep.frekvence (hrudní pás součástí) kvalitní provedení velmi snadná manipulace a uskladnění (při vertikální poloze zabíra minimum místa) Nevýhody - musí se na něm fakt makat - po pár cvičeních to u vás bude smrdět, jako v posilovně

 • Veslovací trenažér Kettler Coach E

  Anonym 9.9.2017 - Veslovací trenažér Kettler Coach E

  Výrobek hodnotím jako dobrý poměr cena výkon. Koupil jsem také na základě předchozích pozitivních zkušeností s firmou Kettler. Elktronické ovládání dle recenzí a manuálu funguje dobře. Trenažér je stabilní, dobře skladný. Ergonomicky dobře navržen. Po posilování se svaly opravdu cítí dobře! Také oceňuji možnost procvičování prsních svalů pomocí přídavého ležáku. Vypadá na dlouhou životnost.

 • Veslovací trenažér Kettler Coach E

  Tomas (volitelné) 29.8.2017 - Veslovací trenažér Kettler Coach E

  Výrobek jsem zakoupil na www.t-fitness.cz Jak s nákup tak i se samotným produktem jsem velmi spokojený. Funguje vše dle očékávání. Zpracování produktu je výborné.

 • Veslovací trenažér Kettler Coach E

  Radomir Krecek 27.8.2017 - Veslovací trenažér Kettler Coach E

  Kvalitní zpracování, mnoho užitečných funkcí. Možnost sledování tělesného pulzu. Kvalitní těžká konstrukce.

Vesl. trenažéry značky Kettler: pro každého uživatele ten správný model

Veslování patří po několik let k nejoblíbenějšímu vytrvalostnímu tréninku. Kettler nabízí ve svém sortimentu dva druhy vesl. trenažérů. Pro ambiciózní sportovce se více hodí trenažéry s tažným lanem než ramena. U modelů Kadett a Favorit se jedná o dva vesl. trenažéry, které se hodí více pro začátečníky. Oba stroje jsou vybaveny ramenným systémem, takže o zátěž se starají hydraulické písty.

Všeobecně se však doporučují vesl. trenažéry s lanem. Zátěž je regulována za pomocí magnetické či indukční brzdy. Modely Coach M a Kettler Stroker disponují manuálním nastavením magnetické brzdy. Zátěž se nechá regulovat a intenzitu tak snadno kontrolovat.

Kettler Coach E a Coach S disponují indukčním brzdným systémem a regulují zátěž automaticky. Nezávisle na počtu otáček si stroj určuje dle tréninkového programu zátěž a udává optimální úroveň pro intenzivní trénink. Modely Coach a Stroker se nechají složit, takže zaberou méně místa. Tyto tři modely se pyšní značkou kvality „made in Germany“.

Veslovací trenažéry Ketter - kvalita tradiční německé firmy.

Značka Kettler je známá pro své fitness stroje a pro své 60leté zkušenosti. Veslovací trenažéry značky Kettler jsou kvalitní stroje, které jsou určeny pro denní používání. Veslovací trenažéry jsou kvalitně zpracovány, mají dlouhou životnost a jsou vybaveny nejmodernějšími technologiemi. Dle modelu je pak vesl. trenažér vybaven nejrůznějšími programy, měřením tepu a dalšími funkcemi. Tréninkový počítač pak informuje o všech důležitých datech. Díky tomu má uživatel trénink pod kontrolou!
T-Fitness
Evropská jednička v domácím fitness
 • 48x v NěmeckoAugsburg, Berlín, Bielefeld, Bochum, Bonn, Braunschweig, Brémy, Dortmund, Drážďany, Düsseldorf, Duisburg, Essen, Frankfurt, Freiburg, Göttingen, Hamburk, Hannover, Karlsruhe, Kassel, Kiel, Kolín nad Rýnem, Lipsko, Lübeck, Mannheim, Mnichov, Münster, Norimberk, Saarbrücken, Schleswig, Stuttgart, Wiesbaden, Würzburg
 • 11x Velká BritánieAberdeen, Batley, Camberley, Edinburgh, Glasgow, Londýn, Manchester, Newcastle, Nottingham
 • 6x RakouskoŠtýrský Hradec, Innsbruck, Klagenfurt, Linec, Salzburg, Vídeň
 • 6x v NizozemíAmsterdam, Bodegraven, Haag, Eindhoven, Roosendaal, Rotterdam
 • 3x ŠvýcarskoBern, Lausanne, Curych
 • 2x BelgieAntverpy, Brusel
 • DánskoKodaň
 • PolskoVaršava
T-Fitness Novinky
Získejte nyní 270,00 Kč poukázka*
* Lze uplatnit při nákupu od 1 350,00 Kč
Evropská jednička v domácím fitness interaktivně
Najdete nás na Facebooku, Google+ a Co.
 • Facebook
 • YouTube
způsoby platby
 • Paypal
 • PayU
 • VISA
 • Master Card
 • Dobírka
 • Platba předem
Partneři pro přepravu zásilek
 • DHL
 • UPS
 • FedEx
 • Spedice
© Sport-Tiedje GmbH 1984 - 2018
1) Jen při platbě PayPal, Dobírka, Kreditní karta, PayU.
Jsme tu pro Vás
78x v Evropě
Storemap
T-Fitness
228 885 842
info@t-fitness.cz