kiddimoto Super Junior Max balance bike

č. výrobku km-2mesjm1
Ještě 1 ks na skladě.
náklady na dopravu: 360,00 Kč
Dodání prostřednictvím UPS
-%
DMOC*
dosud
2 349,00

Video
  • Pneumatic tyres with profile, metall frame, and spokes
  • Brake for more safety
  • Padded seat with carrying handle
  • Light and stable steel frame

Discover the nature with your child and the very light kiddimoto Super Junior Max balance bike. The balance bike is equipped with pneumatic tyres with profile. Forest soil and sandy ways can be easily taken with this bike. In addition, it is equipped with a brake and a padded seat, making driving very comfortable and safe. A practical handle is attached behind the saddle for parents to push or carry the kiddimoto Super Junior Max balance bike.

Další podrobnosti o této záruce jsou uvedeny v záručních podmínkách výrobce. Záruka výrobce je doplňková služba výrobce a nemá vliv na vaše práva v rámci zákonné záruky.

Záruka výrobce plná záruka
domácí použití 4 let

Vaše hodnocení bylo úspěšně uloženo.
Bohužel se vyskytla chyba. Prosím, zkontrolujte Vaše údaje.T-Fitness důkladně testuje každý fitness stroj. Posléze náš tým, skládající se ze sportovních vědců, výkonných sportovců a servisních techniků s dlouholetými zkušenostmi, hodnotí výrobky v různých kategoriích. Díky testovacímu posudku od společnosti T-Fitness můžete snadno porovnávat výrobky a najít si správný stroj pro trénink.
Fitness stroje
nyní osobně vyzkoušejte přímo na místě!
68x v Evropě
Evropská jednička v oblasti fitness strojů
68x v Evropě