Kladková posilovací věž BodyCraft F434

č. výrobku BC-F434
Skladem
Bez nákladů na dopravu!
Dodání prostřednictvím UPS
-%
DMOC*
dosud
13 199,00

  • Doplněk ke stroji Power Rack Bodycraft F430
  • 2 lanovody, každý s nízkým a vysokým tahem
  • Individuální možnost nastavení závaží pomocí zátěžových desek
  • Zátěžové desky nejsou součástí dodávky (30mm úchyt)
  • Lze použít pouze v kombinaci se strojem Power Rack F430 výrobce Bodycraft
  • Montážní rozměry (spolu se strojem Power Rack F430): (D) 200 (Š) 224 (V) 206

S kladkovou posilovací věží BodyCraft F434 můžete svůj Power Rack F430 doplnit o dva nezávislé lanovody. Po namontování do přední části racku máte možnost využívat na obou stranách možnosti hlubokého a i vysokého tahu. Každý lanovod zatěžujete nezávisle na druhém lanovodu pomocí zátěžových desek. S každým lanovodem tak můžete trénovat nezávisle. Díky bočnímu přesazení oproti racku na něm může současně i jiná osoba, takže celkem mohou trénovat současně 3 až 4 osoby, aniž by se vzájemně rušily.

Další podrobnosti o této záruce jsou uvedeny v záručních podmínkách výrobce. Záruka výrobce je doplňková služba výrobce a nemá vliv na vaše práva v rámci zákonné záruky.

Záruka výrobce plná záruka
domácí použití 2 let

Vaše hodnocení bylo úspěšně uloženo.
Bohužel se vyskytla chyba. Prosím, zkontrolujte Vaše údaje.
5
0
4
2
3
0
2
0
1
0

4 5 hvězdiček

(2 Hodnocení zákazníků)


Ohodnoťte nyní Vámi zakoupený výrobek a vyhrajte poukázku ve výši 500,00 € nebo vrácení peněz ze zaplacené kupní ceny. Vyberte si!

0 osob(y) považuje(-í) tuto recenzi za užitečnou
Bietet eine hohe Anzahl an Übungsmöglichkeiten und passt farblich zudem gut in meinen Fitnessraum
1 osoba považuje tuto recenzi za užitečnou
Nicht ganz günstig aber eine passende Ergänzung zum Power Rack F430, wenn Rücken- und Brustübungen mit beiden Armen am Kabelzug trainiert werden sollen (reine Bizeps- und Trizepsübungen wären ja bereits an der Latzugstation F431 möglich). Auch die Kabelzugstation ist sehr gut verarbeitet und Montage Trainingsablauf zeugt von Qualität. Die Hantelscheibenaufnahme hat lediglich einen Durchmesser von ca. 25mm (die Angabe "30mm Aufnahme" in der Produktbeschreibung finde ich hier irreführend!).... [číst dále]


T-Fitness důkladně testuje každý fitness stroj. Posléze náš tým, skládající se ze sportovních vědců, výkonných sportovců a servisních techniků s dlouholetými zkušenostmi, hodnotí výrobky v různých kategoriích. Díky testovacímu posudku od společnosti T-Fitness můžete snadno porovnávat výrobky a najít si správný stroj pro trénink.
Fitness stroje
nyní osobně vyzkoušejte přímo na místě!
68x v Evropě
Evropská jednička v oblasti fitness strojů
68x v Evropě