Více než 1.625.180 spokojených zákazníků
Evropská jednička v domácím fitness
Důvěřujte našim zákazníkům.
Aktuálně ohodnoceno 58.424 výrobků
model 2018

Kladková posilovací věž Taurus FCM

Kladková posilovací věž Taurus FCM 23 Hodnocení zákazníků
č. výrobku TF-FCM
print Tisknout
Hodnocení zákazníků (23)
23 Hodnocení zákazníků
4.83 5 hvězdiček
výsledek testu T-Fitness (Info)
T-Fitness důkladně testuje každý fitness stroj. Posléze náš tým, skládající se ze sportovních vědců, výkonných sportovců a servisních techniků s dlouholetými zkušenostmi, hodnotí výrobky v různých kategoriích. Díky testovacímu posudku od společnosti T-Fitness můžete snadno porovnávat výrobky a najít si správný stroj pro trénink.
vybavení
Posilovací věže Hodnocení Kladková posilovací věž Taurus FCM: 4.5/5 hvězdiček v vybavení
stabilita
Posilovací věže Hodnocení Kladková posilovací věž Taurus FCM: 3.5/5 hvězdiček v stabilita
rozmanitost cviků
Posilovací věže Hodnocení Kladková posilovací věž Taurus FCM: 4/5 hvězdiček v rozmanitost cviků
nastavení
Posilovací věže Hodnocení Kladková posilovací věž Taurus FCM: 3.5/5 hvězdiček v nastavení
Video
Zavřít
Počet
Dosud
27 427,00 Kč
Nyní
19 191,00 Kč 19191
30%
Ušetříte
vč. 21% DPH
Dodávka až k Vám domů - bez dopravného!
Rychlé dodání!
Dodání spediční firmou 2
Teaser Icon
všestranné posilování pro: ramena,hruď,záda,nohy,břicho,paže
Teaser Icon
rozměry po sestavení 143x152x212 cm

Detaily výrobku: Kladková posilovací věž Taurus FCM

 • model 2018 info
 • Podrobné informace o možnostech cvičení a kvalitě provádění najdete zde.
 • multifunkční posilovací věž s dvěma lanovody, které se dají nastavit do potřebné výšky, k dispozici stahovací kladka, core-trainer, zabudovaná hrazda plus další promyšlené příslušenství
 • pestrá nabídka cviků pro všechny svalové skupiny, mj. tlak na prsa, cviky tahem, zdvihy, shyby, cviky pro abduktory i adduktory, apod.
 • postranní lanovod: nastavitelná výška, zavěšený
 • včetně odkládací plochy na činku pro bench press nebo pro dřepy (k dispozici extra)
 • velmi odolná konstrukce a široký podstavec
 • adaptér pro činkové kotouče o otvoru 50 mm součástí věže
 • max. možná hmotnost závaží: 100 kg
 • rozměry po sestavení - Kladková posilovací věž Taurus FCM: (D) 143 cm x (Š) 152.7 cm x (V) 212 cm

Popis: Kladková posilovací věž Taurus FCM

výsledek testu T-Fitness (Info)
vybavení
Posilovací věže Hodnocení Kladková posilovací věž Taurus FCM: 4.5/5 hvězdiček v vybavení
stabilita
Posilovací věže Hodnocení Kladková posilovací věž Taurus FCM: 3.5/5 hvězdiček v stabilita
rozmanitost cviků
Posilovací věže Hodnocení Kladková posilovací věž Taurus FCM: 4/5 hvězdiček v rozmanitost cviků
nastavení
Posilovací věže Hodnocení Kladková posilovací věž Taurus FCM: 3.5/5 hvězdiček v nastavení

Posilovací věž s lanovody pro posilování i trénink, který Vám pomůže se rozhýbat.

Oba lanovody se nechají upevnit po stranách do různé výšky a nabízejí různé možnosti tréninku. Dá se s nimi cvičit s oběma naráz či jednotlivě - záleží na cviku. Zátěž je vytvářena zátěžovými bloky. Váhu si můžete zvyšovat tím, že budete přidávat zátěžové bloky - samozřejmě s ohledem na Vaši tréninkovou úroveň.

Posilovací věž s promyšlenými detaily – pro větší úspěch z tréninku

Kladková posilovací věž Taurus FCM se smysluplným příslušenstvím a dobrou výbavou. S věží jsou dodávány např. i klasické posilovací úchopy, které slouží pro trénink s lanovody. Posilovací věž nabízí zarážku i pro velkou činku. Výšku pro odložení činky si můžete určit podle svého. V kombinaci s posilovací lavicí se můžete věnovat i bench press.

S dolním lanovodem je dodávana kratší tyč. Při sezení můžete trénovat i veslování a posilovat tak záda. Ve stoji pak posilovat biceps či ramena. Hrazda pro přítahy nabízí různé možnosti uchopení.

Na stranách posilovací věže je umístěn pohyblivý držáček pro tyč velké činky. Tento stroj nabízí funkční cviky jako např. pákové veslování (přítahy T-činky). Na zadní straně se nachází úchyty pro činkové kotouče. Pokud jsou tyto kotouče na stroji odloženy, věž nabízí ještě více stability. To se hodí v případě, že při cvičení chcete použít závěsný systém nebo toužíte mít závaží pěkně uklizené.

Solidní konstrukce s nepřekonatelnou stabilitou

Konstrukce rámu je vyrobená z oceli a je velmi odolná. Rámy jsou ošetřeny práškovým lakováním nebo potaženy chromovou vrstvou, což chrání před zbytečnými škrábanci a korozí. Díky dostatečně širokému podstavci může být věž umístěna volně v prostoru. Rovněž ji lze postavit do rohu, neboť se všechny cviky dají provádět zepředu.
Dokumenty PDF k výrobku

Záruční podmínky: Kladková posilovací věž Taurus FCM

Další podrobnosti o této záruce jsou uvedeny v záručních podmínkách výrobce. Záruka výrobce je doplňková služba výrobce a nemá vliv na vaše práva v rámci zákonné záruky.
Záruka výrobce plná záruka
domácí použití (zjistit více)
Záruka se vztahuje na fitness stroje použivané domácnostmi či k soukromým účelům.

Podrobné informace najdete v záručních podmínkách výrobce.
24 měsíce
poloprofesionální využití (zjistit více)
O poloprofesionálním použití mluvíme tehdy, když je fitness stroj využíván v institucích, jako jsou hotely, školy, spolky nebo k rehabilitaci, ve firemní posilovně atd.

Podrobné informace najdete v záručních podmínkách výrobce.
-
profesionální využití (zjistit více)
Záruka pro profesionální použití se týká fitness strojů ve veřejných komerčních zařízeních (jako např. posilovny).

Podrobné informace najdete v záručních podmínkách výrobce.
-
Cvičení:

Kladková posilovací věž Taurus FCM Test a hodnocení:

2 hvězdičky
0
1 hvězdička
0
4.83 5 hvězdiček
Ohodnoťte nyní Vámi zakoupený výrobek a vyhrajte poukázku ve výši 500,00 € nebo vrácení peněz ze zaplacené kupní ceny. Vyberte si!
Ohodnoťte výrobek
Pomozte nám i ostatním zákazníkům Vaším ohodnocením výrobku. Informujte nás o svých zkušenostech s výrobkem. Všechna hodnocení výrobků, provedená do 31.03.2018, budou automaticky zařazena do soutěže o výhry.
Příjmení
E-mailová adresa *
* Pro účast v soutěži o výhry na základě hodnocení je bezpodmínečně uvést e-mailovou adresu, abychom vás mohli v případě výhry vyrozumět. Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.
Hodnoťte jen výrobek
, nikoli proces nákupu nebo expedici.
0 0 0 0 0
Napište stručnou recenzi (potřebné)
Prosím vložte zde svou recenzi výrobku, který jste zakoupili. Tím, že ohodnotíte výrobek, můžete ostatním zákazníkům v rozhodování. Vyjádřete se, prosím, pouze k výrobku, nikoli k procesu nákupu.
Mohly by Vám pomoci následující informace:
 • Popište výhody i nevýhody výrobku.
 • Při hodnocení výrobku buďte struční a objektivní.
 • Hodnoťte vlastnosti výrobku (např. zpracování).
 • Zajímavé jsou i detaily použití výrobku nebo možnosti použití.
 • Věrohodnost Vaší recenze podpoříte výběrem vhodných slov.
ohodnotit nyní

názor ostatních zákazníků:

de od Anonym dne 18.12.2017 3
nl od Anonym dne 20.11.2017 5
goede prijs/kwaliteit verhouding. Wel moet je zelf gewichten erbij kopen. maar dat is niet erg vind ik
se od Erik dne 18.9.2017 5
Jag har nu använt Taurus FCM i drygt en månad och är väldigt nöjd med den. Svårt att hitta en bättre kombination av pris och mångsidighet. Montering tar cirka tre timmar om man har en hylsnyckel. Det är många skruvar som ska dras så se till att ha det. Höjdinställningen på de två kablarna på sidan är... [číst dále] väldigt smidig, så det går fort att växla mellan övningar. Stabiliteten är riktigt bra. Mitt golv är inte helt plant (garage med golvbrunn) så jag tror den skulle vara ännu bättre om det vore det, men det fungerar bra ändå. Jag kan dock rekommendera att man tynger ner framsidan genom att lägga vikter på de främre benen ifall man har dragen långt ner och drar dem uppåt, risk att hela ställningen lyfter annars. Synd att inte de bakre vikthållarna inte finns fram också. Priset Mängden övningar man kan utföra Lätt att justera handtagen. Stabila och sköna grepp för chins/pull ups. Bra rörelseomfång, vikthållaren går högt upp. - Handtagen som följer med är i textil med ett metallgrepp som roterar. Detta skär in i textilen och de börjar redan gå sönder. Köp till enhandsgrepp i metall. Jag kan verkligen rekommendera köp av denna istället för ett multigym med viktmagasin! [zobrazit méně]
de od Ch. Handschin dne 13.8.2017 5
Sehr gutes,flexibles Gerät. Die angegebene Aufbauzeit von 90 Min. ist etwas ambitiös. Sehr gute Qualität. Für "Normalanwender" lieber mehrere 10kg Scheiben bestellen anstatt 25kg. Anwender die zwecks Training ins Studio gehen und genügend Platz haben die bessere Wahl als ein Fitnessabo. Bei den höhenverstellbaren... [číst dále] Seilzügen wäre ein Schnellverschluss noch wünschenswert. [zobrazit méně]
de od Marco dne 31.5.2017 5
War auf der suche nach einem bezahlbaren Kabelzug und wurde mit dem Gerät von Taurus fündig. Schnelle und kostenlose Lieferung. Ausgepackt und ohne Probleme zusammengebaut. Verarbeitung sieht sauber aus, auch die Pulverbeschichtung ist, abgesehen von leichten Kratzern, wertig. Nach den ersten paar Trainingseinheiten ... [číst dále]kann ich sagen für den Preis ein Top gerät mit vielen Trainingsmöglichkeiten. Laufruhig, stabil, optisch top. [zobrazit méně]
de od Daniel L. dne 2.5.2017 5
Tolle Station zu einem sehr günstigen Preis. Hier passt alles. Der Aufbau hat leider etwas gedauert, die im Handbuch stehenden 90 Min. halte ich für sehr optimistisch. Leider ist das Handbuch teils fehlerhaft, sollte aber von einem Kauf nicht abhalten! Sehr zu empfehlen!
de od Johannes Johannsen dne 22.3.2017 4
Das Gerät ist super, jedoch dauert es bis man es aufgebaut hat.
nl od Johan dne 15.3.2017 5
Degelijk toestel voor een mooie prijs. In elkaar zetten vereist wat concentratie maar met de handleiding gaat dit vlot. Gebruik bij voorkeur eigen ringsleutels en/of dopsleutels want dat werkt net iets gemakkelijker dan het bijgeleverde gereedschap. Toestel voelt ook stevig en stabiel. Ik moet er nog wat langer op tra... [číst dále]inen om een lange-termijn evaluatie te geven maar de eerste sessies zijn zeker positief. Mogelijkheden zijn bijna onbeperkt [zobrazit méně]
de od Anonym dne 15.2.2017 5
Super multi funktionale Kraftstation. Läuft sehr gut und leise, einfach zu verstellen und top Preis- Leistungsverhältnis.
de od Robert dne 11.2.2017 4
Alles in allem ein Top Gerät für dein Home Gym!..Was ich gleich hinzufügen möchte ist die Möglichkeit auch Druckübungen durchzuführen,man benötgit nur die dazugehörige Bank.(Mititary Press,Nackendrücken usw)...VERARBEITUNG: Als gelernter Stahlbauschlosser kann ich einen Punkt leider nicht übersehen.Die Schwe... [číst dále]ißnähte sind nicht Optimal,beeinträchtigt aber die Stabilität NICHT!(Deswegebn auch nur 4/5 Sterne) Die bohrungen sind Top! Nichts klemmt usw. Obwohl ich stark damit gerechnet habe:D Anzumerken ist das sie bei den Schrauben,Muttern usw. nicht das billigste Material genommen haben, dafür gibts ein extra Danke.Ach ja..Cable Cross Übungen sind auch trotz meiner knapp 1.90 ohne weitere Einschränkungen möglich. [zobrazit méně]
de od Anonym dne 30.1.2017 5
Wir haben die Station zu zweit aufgebaut was ganz gut ging. Was Qualität und Übungsvielfalt angeht sind wir wirklich begeistert. Wir haben dazu noch eine Langhantelstange und Kurzhanteln. Nun wollen wir noch eine passende Hantelbank besorgen, weil das schon Sinn macht gerade für Butterfly und Bankdrücken. Die Züge... [číst dále] laufen auch sehr leise und reibungsarm. Also wir können die Staion auf jeden Fall weiter empfehlen. [zobrazit méně]
de od Robert Warzik dne 23.1.2017 5
Auf der Suche nach einem Trainingsgerät für zuhause bin ich auf die Taurus Kabelzugstation gekommen. Nachdem ich etliche Testberichte gelesen hatte und mich sogar in einer Filiale habe beraten lassen, habe ich mir diese Station bestellt. Das gute Preis-Leistungs-Verhältnis der Station hat mich am Ende überzeugt. Ic... [číst dále]h bin begeistert von den zahlreichen Trainings- und Übungsmöglichkeiten an den Kabelzügen. Ich kann ein Ganzkörpertraining durchführen und habe unendliche Variationsmöglichkeiten. 5 Sterne! [zobrazit méně]
de od Sigma Solbach dne 23.1.2017 5
Umfangreiche und tolle Trainingsmöglichkeiten und das Ganze auch recht schnell und unkompliziert aufgebaut. Das Workout bei mir zuhause macht richtig viel Spaß. INs Fitnesstudio gehe ich nur noch für die Sauna :) Ich kann das Gerät uneingeschränkt jedem empfehlen.
de od Lars L-Punkt dne 23.1.2017 5
Ich habe nach einem cableCrossover gesucht, der nicht gerade ein vermögen kostet - da war das Modell von taurus für mich eine richtig gute wahl, da ich eh schon ein Langhantelset mit Scheiben und allem habe. So musste ich das nicht extra kaufen und konnte mir die kosten einer Station mit gewichtsblock sparen. die kl... [číst dále]einen extras - wie die Renegade station und der tiefe Kabelzug (für meine Bizepscurls ;-) ) - geben der station ein verdammt gutes preisleistungsverhältnis, finde ich. Schön ist sie vielleicht nicht gerade, aber sie ist eh für den keller und da habe ich eh nur mühsal, schwei und eisen anzubieren. Für den Preis TOP! [zobrazit méně]
de od Michael dne 23.1.2017 5
Ich habe mich aufgrund des super Preis-Leistungs-Verhältnisses für diese Kabelzugstation entschieden. Der Preis ist unschlagbar, und dafür ist sogar noch echt viel Ausstattung dabei. Als Ergänzung kann ich noch eine Hantelbank empfehlen. Ich habe schon eine und kann dadurch noch mehr Übungen machen. Dank der Übun... [číst dále]gs-Videos auf dieser Seite konnte ich mir noch mehr Anregungen für mein Training holen – toller Service! [zobrazit méně]
de od Anonym dne 20.1.2017 5
Unfassbar vielfältige Station. Wir waren sofort begeistert und haben für 699€ weniger erwartet. Die Station ist definitiv sein Geld wert und mit den unterschiedlichen Funktionen kann man eigentlich alle Muskelgruppen trainieren. Auch optisch echt nett.
nl od Marco S. dne 12.1.2017 5
Erg mooi en stevig apparaat! Schijven had ik al dus voor deze prijs is dit echt ideaal. Kan zelfs mijn TRX band eraan bevestigen. AANRADER!
de od Peter dne 5.1.2017 5
Eine sehr stabile und gut verarbeitete Station.
en od Brian dne 3.1.2017 5
Awesome station. I could do almost my routines with it. Very stable and definitely would recommend it as it allows you to exercise with so many different possibliities.
de od Roland dne 3.1.2017 5
Sehr gutes Trainingsgerät mit vielfältigen Übungen. Der Aufbau ging problemlos von der Hand und konnte relativ schnell durchgeführt werden. Das Produkt macht einen ziemlich hochwertigen Eindruck und die erste Traiingseinheiten an diesem Gerät hat wirklich sehr viel Spaß gemacht.
de od Anonym dne 3.1.2017 5
Sehr praktisch und dank höhenverstellbaren Elementen ist die Übungsvielfalt sehr hoch. Kaufe mir noch eine passende neue Trainingsbank und einen erhöhten Scheibenständer dazu.
de od Anonym dne 3.1.2017 5
Super Kabelzugstation, jede Übung kann ich schnell und einfach damit durchführen.
de od André dne 3.1.2017 5
Super vielfältige Station mit unendlich viele Möglichkeiten. Kabelzüge lassen sich einfach in der Höhe verstellen und laufen sehr ruhig. Es gibt viele sinnvolle Anbauten wie den Core Trainer oder den tiefen Ruderzug so dass man sich nichts mehr extra kaufen muss. Auf dem Preis meiner sicherlich unschlagbar.

Kladková posilovací věž Taurus FCM příslušenství - naše doporučení:

1 099,00 Kč
Taurus one-hand handle for strength training K dodání opět od cca KT 06 (05.02.18-09.02.18)
409,00 Kč
Nákup fitness strojů s jistotou
Údaje Vaší objednávky jsou chráněné a zakódované 256bitovým-SSL
způsoby platby
Dobírka
Platba předem
77x v Evropě vyhledání pobočky
stores
T-Fitness Vám nabízí
 • Evropská jednička v domácím fitness
 • Více než 1.600.000 spokojených zákazníků
 • Více než 6.000 fitness výrobků
 • 77 specializovaných obchodů
 • 75 vlastních servisních techniků
10 největších hitů prodeje za posledních 30 dnů v kategorii Posilovací věže
1
Posilovací věž BodyCraft X-Press
Posilovací věže ▸ BodyCraft Posilovací věže
54 799,00 Kč
2
Posilovací věž Taurus Ultra Force Pro
Posilovací věže ▸ Taurus Posilovací věže
30 172,00 Kč
23 309,00 Kč
3
Posilovací věž Elite Graphite BodyCraft
Professional multi-gyms ▸ BodyCraft Professional multi-gyms
82 334,00 Kč
82 299,00 Kč
4
Posilovací věž Horizon Torus 3
Posilovací věže ▸ Horizon Fitness Posilovací věže
35 663,00 Kč
30 172,00 Kč
5
Posilovací stanice s tažnými lany HFT Bodycraft
Posilovací věže ▸ BodyCraft Posilovací věže
49 390,00 Kč
6
Kettler Kinetic F3 multi-gym
Posilovací věže ▸ Kettler Posilovací věže
32 918,00 Kč
22 499,00 Kč
7
Posilovací stanice s lanem Taurus
Posilovací věže ▸ Taurus Posilovací věže
19 299,00 Kč
8
Posilovací věž Kettler Axos Fitmaster
Posilovací věže ▸ Kettler Posilovací věže
17 844,00 Kč
14 999,00 Kč
9
Posilovací lavice Taurus Total Trainer
Posilovací věže ▸ Taurus Posilovací věže
16 445,00 Kč
13 700,00 Kč
10
Hoist V4 Elite posilovací věž
Posilovací věže ▸ Hoist Posilovací věže
T-Fitness
Evropská jednička v domácím fitness
 • 48x NěmeckoBerlín, Bielefeld, Bochum, Bonn, Braunschweig, Brémy, Dortmund, Drážďany, Düsseldorf, Duisburg, Essen, Frankfurt, Freiburg, Göttingen, Hamburk, Hannover, Karlsruhe, Kassel, Kiel, Kolín nad Rýnem, Lipsko, Lübeck, Mannheim, Mnichov, Münster, Norimberk, Saarbrücken, Schleswig, Stuttgart, Wiesbaden, Würzburg
 • 12x Velká BritánieAberdeen, Batley, Camberley, Edinburgh, Glasgow, Londýn, Manchester, Newcastle, Nottingham
 • 6x v NizozemíAmsterdam, Bodegraven, Haag, Eindhoven, Roosendaal, Rotterdam
 • 4x RakouskoŠtýrský Hradec, Linec, Salzburg, Vídeň
 • 3x ŠvýcarskoBern, Lausanne, Curych
 • 2x BelgieAntverpy, Brusel
 • DánskoKodaň
 • PolskoVaršava
T-Fitness Novinky
Získejte nyní 270,00 Kč poukázka*
* Lze uplatnit při nákupu od 1350,00 Kč
Evropská jednička v domácím fitness interaktivně
Najdete nás na Facebooku, Google+ a Co.
 • Facebook
 • Goggle+
 • YouTube
způsoby platby
 • Paypal
 • PayU
 • VISA
 • Master Card
 • Dobírka
 • Platba předem
Partneři pro přepravu zásilek
 • DHL
 • UPS
 • FedEx
 • Spedice
© Sport-Tiedje GmbH 1984 - 2018
1) Jen při platbě PayPal, Dobírka, Kreditní karta, PayU.
2) Naše doručení prostřednictvím spedice garantuje dodání zboží vyplaceně do domu.
naposledy navštívené (1)
Jsme tu pro Vás
77x v Evropě
Storemap
T-Fitness
228 885 842
info@t-fitness.cz