Klínová balanční podložka Togu Comfort Dynair

č. výrobku TOGU-400725
Skladem
náklady na dopravu: 240,00 Kč
Dodání prostřednictvím FedEx/UPS
-%
DMOC
dosud
1 319,00

  • podporuje vzpřímené držení těla a posilování zádového svalstva
  • vhodný pro kancelář, domov nebo na cesty
  • ergonomicky tvarovaná a přizpůsobitelná sedací podložka
  • stabilní pocit při sezení při zachování efektu udržování rovnováhy
  • nosnost až cca 150 kg
  • Made in Germany

Klínová balanční podložka Togu Comfort Dynair je klasik mezi sedacími podložkami pro kancelář, domov i na cesty. Nově v měkkého materiálu a s efektivní odlehčující zónou. Dynair poskytuje stabilní pocit při sezení při zachování efektu udržování rovnováhy.

Ergonomicky tvarovaný a přizpůsobitelný vzduchový polštář pro aktivní sezení s pohybem. Klínová balanční podložka Togu Comfort Dynair podporuje rovnováhu a posiluje zádové svalstvo.

Díky klínovému tvaru je podporováno vzpřímené držení těla. Klínová balanční podložka Togu Comfort Dynair v sobě optimálně spojuje výhody balanční podložky a klínového polštáře v jednom produktu. Klínová balanční podložka Togu Comfort Dynair se skládá z pěnového Rutonu.

Další podrobnosti o této záruce jsou uvedeny v záručních podmínkách výrobce. Záruka výrobce je doplňková služba výrobce a nemá vliv na vaše práva v rámci zákonné záruky.

Záruka výrobce plná záruka
domácí použití 30 let

Vaše hodnocení bylo úspěšně uloženo.
Bohužel se vyskytla chyba. Prosím, zkontrolujte Vaše údaje.
5
2
4
0
3
0
2
0
1
0

5 5 hvězdiček

(2 Hodnocení zákazníků)Air Sitzkissen
0 osob(y) považuje(-í) tuto recenzi za užitečnou
Schnelle Lieferung, alles super!
1 osoba považuje tuto recenzi za užitečnou
Ich habe mir dieses Kissen angeschafft, weil ich mich vor 7 Wochen einer schweren Rückenoperation (Korrektur-Spondylodese der Lendenwirbelsäule über 4 Etagen und Dekompression des Spinalkanals) habe unterziehen müssen. Die Verwendung dieses Kissens lindert die postoperativen Schmerzen beim Sitzen spürbar.

T-Fitness důkladně testuje každý fitness stroj. Posléze náš tým, skládající se ze sportovních vědců, výkonných sportovců a servisních techniků s dlouholetými zkušenostmi, hodnotí výrobky v různých kategoriích. Díky testovacímu posudku od společnosti T-Fitness můžete snadno porovnávat výrobky a najít si správný stroj pro trénink.
Fitness stroje
nyní osobně vyzkoušejte přímo na místě!
67x v Evropě
Evropská jednička v oblasti fitness strojů
67x v Evropě