Kontaktní gel pro hrudní popruhy Sport-Tiedje

č. výrobku BK-250
Není skladem
K dodání opět od cca KT 06
(6.2.2023 - 10.2.2023)
náklady na dopravu: 240,00 Kč
Dodání prostřednictvím FedEx/UPS
-12%
DMOC* 239,00
dosud
nyní 209,00

  • Zkušení sportovci vědí: Monitory tepové frekvence fungují lépe s kontaktním gelem!
  • dlouhodobě osvědčený a vyzkoušený produkt
  • před zahájením tréninku navlhčete elektrody hrudního popruhu kontaktním gelem
  • vyrábí se podle vysokých požadavků kvalitativních norem zdravotnických výrobků
  • lahvička s objemem 250 ml
  • Vystačí cca na 2 měsíce při 5 trénincích týdně.

Trenéři a sportovci vědí: Monitory tepové frekvence fungují lépe s kontaktním gelem/ultrazvukovým gelem.


Kontaktní gel pro hrudní popruhy je zárukou spolehlivějších výsledků měření tepu! Při měření tepové frekvence pomocí hrudního popruhu se měří vlastní tělesná elektrická napětí. Toto zajišťují malé elektrody zabudované v monitoru tepové frekvence na hrudním pásu a přiléhající ke kůži. Pro dosažení optimálních výsledků měření je nutné, aby byla pokožka. Kontaktní gel pro hrudní popruhy Sport-Tiedje zajišťuje stabilní úroveň vlhkosti kůže pro stále přesné údaje.

Bez použití kontaktního gelu pro hrudní popruhy T-Fitness mnoho překážek brání spolehlivému měření tréninkových údajů. Trénujete-li s nízkou intenzitou, možná se nezpotíte dostatečně. Zejména na začátku tréninku je kůže často ještě příliš suchá. Kontaktní gel pro hrudní popruhy Sport-Tiedje zajišťuje přesné měření tepové frekvence hned od začátku a při každé intenzitě tréninku. Také přechod mezi plaveckým a běžeckým nebo cyklistickým tréninkem může zkreslit výsledky měření, pokud nepoužíváte kontaktní gel / ultrazvukový gel.

Kontaktní gel pro hrudní popruhy Sport-Tiedje má speciální recepturu, díky níž je tento tepelně stabilní gel nepostradatelným pomocníkem pro bezproblémové, velmi spolehlivé měření tepové frekvence!


Záruka: Pro koncové spotřebitele platí záruka podle všeobecných zákonných předpisů.


Vaše hodnocení bylo úspěšně uloženo.
Bohužel se vyskytla chyba. Prosím, zkontrolujte Vaše údaje.
5
0
4
1
3
0
2
0
1
0

4 5 hvězdiček

(1 Hodnocení zákazníků)0 osob(y) považuje(-í) tuto recenzi za užitečnou
Das Kontaktgel gewährleistet eine genaue Pulsmessung, die man mit anderen Befeuchtungsmöglichkeiten nicht erzielen kann. Eine Abwertung gibt es für den relativ hohen Preis und die Konsistenz. Wäre das Gel dickflüssiger, könnte es noch sparsamer aufgetragen werden.

T-Fitness důkladně testuje každý fitness stroj. Posléze náš tým, skládající se ze sportovních vědců, výkonných sportovců a servisních techniků s dlouholetými zkušenostmi, hodnotí výrobky v různých kategoriích. Díky testovacímu posudku od společnosti T-Fitness můžete snadno porovnávat výrobky a najít si správný stroj pro trénink.
Fitness stroje
nyní osobně vyzkoušejte přímo na místě!
68x v Evropě
Evropská jednička v oblasti fitness strojů
68x v Evropě