Krátká činka Livepro Hexagon

č. výrobku LP-LP8005-10
Skladem
náklady na dopravu: Prosím vyberte variantu
Dodání prostřednictvím FedEx/UPS
-%
DMOC od
dosud od
od 209,00

  • krátká činka Livepro Hexagon – pohodlí a bezpečnost během celého tréninku
  • profesionální krátké činky pro náročné tréninky
  • k dostání pouze jednotlivě
  • vyrobeno z masivních a vysoce kvalitních materiálů
  • perfektní stabilita – činka se při tréninku neodkutálí
  • barva: černá

Krátká činka Livepro Hexagon - váš ideální partner pro intenzivní tréninky

Krátké činky Hexagon, vyrobené z vysoce kvalitních a robustních materiálů, jsou ideální pro ambiciózní sportovce a fitness centra. Krátké činky Hexagon jsou velmi trvanlivé, téměř nezničitelné a mají velkou výhodu v tom, že se díky svému tvaru neodkutálejí pryč a během tréninku je můžete vždy rychle znovu uchopit. Krátké činky Hexagon mají ergonomicky tvarovanou a pochromovanou rukojeť pro zajištění velmi dobrého úchopu při tréninku. Gumový povlak na koncích zajišťuje extrémní odolnost, chrání podlahu při pokládání činek a snižuje hlučnost.

Další podrobnosti o této záruce jsou uvedeny v záručních podmínkách výrobce. Záruka výrobce je doplňková služba výrobce a nemá vliv na vaše práva v rámci zákonné záruky.

Záruka výrobce plná záruka
domácí použití 24 měsíce

Vaše hodnocení bylo úspěšně uloženo.
Bohužel se vyskytla chyba. Prosím, zkontrolujte Vaše údaje.
5
1
4
0
3
0
2
0
1
0

5 5 hvězdiček

(1 Hodnocení zákazníků)0 osob(y) považuje(-í) tuto recenzi za užitečnou
Habe zum ersten Mal bei Sport Tiedje bestellt und muss sagen, das ich sehr zufrieden bin mit den Produkten. Qualität ist top. Würde jederzeit wieder bei denen bestellen. Lediglich die Verpackung der Kurzhanteln war nicht so berauschend. Als die Pakete mit den Kurzhanteln geliefert worden sind, kuckten die Hanteln halb ausm Karton. Beschädigt waren sie aber nicht. Das wäre das einzige was die verbessern müssten. Nur dir Verpackung. Alles andere ist top.


T-Fitness důkladně testuje každý fitness stroj. Posléze náš tým, skládající se ze sportovních vědců, výkonných sportovců a servisních techniků s dlouholetými zkušenostmi, hodnotí výrobky v různých kategoriích. Díky testovacímu posudku od společnosti T-Fitness můžete snadno porovnávat výrobky a najít si správný stroj pro trénink.
Fitness stroje
nyní osobně vyzkoušejte přímo na místě!
68x v Evropě
Evropská jednička v oblasti fitness strojů
68x v Evropě