Koupit Lebert Fitness BodyWeight trénink u evropské jedničky v domácím fitness

Díky ekvalizéru Lebert a systému Buddy můžete trénovat pohodlně s vlastní hmotností. Tato forma tréninku se těší stále větší oblibě. S ekvalizérem můžete provádět různé cviky, díky kterým se procvičí podpůrné svalstvo. číst dále
T-Fitness důkladně testuje každý fitness stroj. Posléze náš tým, skládající se ze sportovních vědců, výkonných sportovců a servisních techniků s dlouholetými zkušenostmi, hodnotí výrobky v různých kategoriích. Díky testovacímu posudku od společnosti T-Fitness můžete snadno porovnávat výrobky a najít si správný stroj pro trénink.
Díky ekvalizéru Lebert a systému Buddy můžete trénovat pohodlně s vlastní hmotností. Tato forma tréninku se těší stále větší oblibě. S ekvalizérem můžete provádět různé cviky, díky kterým se procvičí podpůrné svalstvo.

Trénink celého těla na vysoké úrovni s cvičební pomůckou Lebert Equalizer

Se cvičební pomůckou Lebert Equalizer máte možnost provádět cviky celého těla a to pouze na jednom posilovacím zařízení. Jako posilovací zátěž slouží u ekvalizéru Lebert Vaše vlastní tělesná váha, jedná se tedy o tzv. trénink s vlastní tělesnou hmotností neboli Bodyweight training.

Neomezené možnosti použití: S pomůckou Lebert Equalizer dosáhnete Vašeho úspěchu

Možnosti cvičení s ekvalizérem Lebert jsou extrémně rozmanité: ať už se jedná o shyby, kliky, zdvih nohy na boku - s tímto posilujícím zařízením máte neomezené možnosti pro provedení funkčního tréninku.

Přídavná zátěž pro pokročilé – zvyšování obtížnosti s výrobkem Lebert Equalizer

Pro ambiciózní sportovce se nabízí možnost zvýšení vlastní tělesné hmotnosti pomocí zátěžových vest a zátěžových manžet. Při tréninku s Lebert Equalizer se tak automaticky navýší zátěž.

U nás obdržíte ekvalizér Lebert v různých barevných variacích

Ať už klasicky žlutý, limetkově zelený nebo růžový - Lebert Equalizer v různých barevných tónech, tak, aby se hodil svou barvou do Vašeho bytu a odpovídal Vašemu osobnímu vkusu.
Fitness stroje
nyní osobně vyzkoušejte přímo na místě!
66x v Evropě
Evropská jednička v oblasti fitness strojů
66x v Evropě