LEKI Micro Flash Carbon

č. výrobku LEK-651-25821
Na skladě méně než 5 ks.
náklady na dopravu: 240,00 Kč
Dodání prostřednictvím FedEx/UPS
-%
DMOC*
dosud
2 909,00

 • 100% karbon pro nízkou hmotnost a vysokou pevnost
 • systém poutek Frame-Strap – velmi rychlé upevnění a odepnutí poutka
 • poutko zajišťuje spolehlivé spojení pro maximální přenos energie
  • prodyšný materiál
  • optimalizovaný tvar
  • široká kontaktní plocha
  • perfektní stabilita při používání
 • hrot na trail running konkávního tvaru s libovolnou směrovou orientací pro stabilitu v každém úhlu záběru
  • včetně gumové botičky pro ochranu hrotu, když jej právě nepotřebujete

LEKI Micro Flash Carbon vás nadchne důmyslným skládacím systémem, který jediným stiskem tlačítka hůl složí do minimálního a velmi skladného formátu, a svými ultralehkými a tuhými trubkami ze 100% karbonu. Díky hrotu na trail running s libovolnou směrovou orientací, jehož konkávní tvar zajišťuje adhezi pod každým úhlem, je hůl LEKI Micro Flash Carbon připravena k použití na každém povrchu. Pro ochranu hrotu, když jej právě nepoužíváte, je součásti balení gumová botička.

Hůl LEKI Micro Flash Carbon má trubky z karbonu pro vysokou pevnost při nízké hmotnosti. Navíc poskytuje velmi vysokou flexibilitu. Pohodlné, individuálně nastavitelné poutko Frame-Strap hole LEKI Micro Flash Carbon lze snadným úkonem odepnout z rukojeti, takže máte veškerou volnost pohybu, např. pokud se chcete napít, aniž byste museli poutko snímat. Díky svému prodyšnému materiálu, optimalizovanému tvaru a široké kontaktní ploše vám poutko při používání vždy perfektně padne do ruky.

Hrot na trail running zajišťuje vynikající přesnost záběru hole na libovolném povrchu, takže se hůl hodí pro ambiciózní a sportovní nordic walking.

Záruka: Pro koncové spotřebitele platí záruka podle všeobecných zákonných předpisů.


Vaše hodnocení bylo úspěšně uloženo.
Bohužel se vyskytla chyba. Prosím, zkontrolujte Vaše údaje.
5
1
4
0
3
0
2
0
1
0

5 5 hvězdiček

(1 Hodnocení zákazníků)1 osoba považuje tuto recenzi za užitečnou
Ein super paar Stöcke in bekannter Leki Qualität. Super schnell zusammenzusetzen und durch das perfekte Packmaß leicht zu verstauen. Für den Preis habe ich keine besseren gefunden.

T-Fitness důkladně testuje každý fitness stroj. Posléze náš tým, skládající se ze sportovních vědců, výkonných sportovců a servisních techniků s dlouholetými zkušenostmi, hodnotí výrobky v různých kategoriích. Díky testovacímu posudku od společnosti T-Fitness můžete snadno porovnávat výrobky a najít si správný stroj pro trénink.
Fitness stroje
nyní osobně vyzkoušejte přímo na místě!
68x v Evropě
Evropská jednička v oblasti fitness strojů
68x v Evropě