Leki Trigger Shark Active Strap

č. výrobku LEK-886500
 • Není skladem
  K dodání opět od cca KT 32
  (9.8.2021 - 13.8.2021)
 • náklady na dopravu: 240,00 Kč
Původní cena
938,00 Kč
nyní Dnes 623,00 Kč
vč. 21% DPH
ušetříte 33%
 • Dodání prostřednictvím FedEx/UPS
 • vhodné pro běh na lyžích, nordic walking a lyžařské hole
 • prodyšný materiál
 • plynule nastavitelné
 • náhradní poutka

Zavěsit a vyrazit

Ať už je používáte při běhu na lyžích, sjezdování nebo nordic walkingu, poutka Leki Trigger Shark Active Strap vám nabízí příjemný a bezpečný pocit při trénincích. Spojovací článek mezi holí a rukou pozitivně ovlivňuje přenos síly a přesné vedení. Dopřejte si perfektní a přesnou manipulaci s holemi díky ručním poutkům Leki Trigger Shark Active Strap. Poutka Trigger Shark Active Strap jsou vybavena z prodyšného a měkkého materiálu na vnitřní straně. Optimalizovaný tvar ručních poutek vám nabízí optimální a širokou kontaktní plochu. Díky integrovanému suchému zipu jsou poutka na ruce plynule nastavitelná, takže se optimálně přizpůsobí velikosti vaší ruky. Spojovací článek poutka a rukojeti je obzvláště pevný. Poutka Leki Trigger Shark Active Strap se také snadno navlékají, takže můžete s tréninkem začít bez zbytečného zdržování.

Záruka: Pro koncové spotřebitele platí záruka podle všeobecných zákonných předpisů.


Vaše hodnocení bylo úspěšně uloženo.
Bohužel se vyskytla chyba. Prosím, zkontrolujte Vaše údaje.
5 hvězdičky
0
4 hvězdičky
0
3 hvězdičky
0
2 hvězdičky
0
1 hvězdička
0
0
0 5 hvězdiček
Ohodnoťte nyní Vámi zakoupený výrobek a vyhrajte poukázku ve výši 500,00 € nebo vrácení peněz ze zaplacené kupní ceny. Vyberte si!
Buďte první, kdo napíše hodnocení!

T-Fitness důkladně testuje každý fitness stroj. Posléze náš tým, skládající se ze sportovních vědců, výkonných sportovců a servisních techniků s dlouholetými zkušenostmi, hodnotí výrobky v různých kategoriích. Díky testovacímu posudku od společnosti T-Fitness můžete snadno porovnávat výrobky a najít si správný stroj pro trénink.
Fitness stroje
nyní osobně vyzkoušejte přímo na místě!
66x v Evropě
Evropská jednička v oblasti fitness strojů
66x v Evropě