Více než 3.084.042 spokojených zákazníků
Evropská jednička v domácím fitness
Důvěřujte našim zákazníkům.
Aktuálně ohodnoceno 74.447 výrobků

Fitness stroje Life Fitness

Fitness stroje od předního světového výrobce Life Fitness
Life Fitness
supplier of the year 2018

Life Fitness: přední výrobce fitness strojů

Společnost Life Fitness patří k celosvětově předním a renomovaným prodejcům fitness strojů pro vytrvalostní a silový trénink v oblasti fitness, prevence a zdraví. Téměř žádný jiný výrobce se netěší z takové obliby a důvěry, jakou mají k této značce komerční fitness centra a soukromí uživatelé. Mnoho profesionálních týmů nejvyšších lig různých sportovních odvětví jako je např. americký fotbal, basketbal, hokej či baseball sází při tréninku svých hráčů na výkon sportovních strojů značky Life Fitness - důkaz integrity Life Fitness a zároveň i závaznosti té nejvyšší kvality. číst dálemore

Fitness stroje Life Fitness - Oblíbený produkt

Fitness stroje Life Fitness - Přehled všech kategorií

(zobrazit všechny kategorie)

Life Fitness Crossové trenažéry

(8 Výrobky)
Life Fitness crossové trenažéry jsou fitness přístroji, které splňují nároky na kvalitu a vyznačují se skvělým konstrukčním zpracováním a různými funkcemi. Vícenásobný vítěz testu Life Fitness X1 Crosstrainer Vás zaujme především možností pohodlného pohybu během tréninku a svou životností. Tato známá značka je oblíbená i v domácnostech.
zobrazit veškerý Life Fitness Crossové trenažéry sortiment

Life Fitness Běžecké pásy

(11 Výrobky)
Běžecké pásy od Life Fitness patří celosvětově k nejmodernějším a nejrenomovanějším, co se fitness trhu s posilovacími stroji týká. Tyto běžecké pásy se vyznačují dobrou kvalitou a nejrůznějšími funkcemi. Díky patentovanému tlumícímu systému FlexDeck® pocítíte kvalitu při každém pohybu.
zobrazit veškerý Life Fitness Běžecké pásy sortiment

Life Fitness Veslovací trenažéry

(3 Výrobky)
Veslovací trenažéry Life Fitness nabízí trénink celého těla na vysoké úrovni. Veslovací trenažér využívá k vytváření odporu vodu, což zaručuje pocit jako při opravdovém veslování. Veslovací trenažéry Life Fitness mají mimořádně dlouhou životnost i uživatelskou záruku. S pomocí sklopného veslovacího trenažéru Life Fitness Rower můžete získat velmi pěknou postavu a trénovat můžete jak u Vás doma, tak také ve fitness studiu.
zobrazit veškerý Life Fitness Veslovací trenažéry sortiment

Life Fitness Ergometry

(14 Výrobky)
Cyklistické ergometry značky Life Fitness se stali velmi oblíbenými i v domácnostech. Mezi doporučované základní modely patří např. ergometr C1. Přístroje řady Club nabízí pak ještě více vybavení a lepší konstrukční zpracování.
zobrazit veškerý Life Fitness Ergometry sortiment

Life Fitness Cyklotrenažéry

(10 Výrobky)
Lifecycle GX cyklotrenažér poskytuje účinný trénink svým kvalitním zpracováním a oslovujícím designem. Tento cyklotrenažér je možné obdržet včetně tréninkové konzole nebo bez ní. Funkce a poloha sedadla cyklotrenažéru se dají nastavit velmi jednoduše.
zobrazit veškerý Life Fitness Cyklotrenažéry sortiment

Life Fitness Posilovací lavice

(2 Výrobky)
Life Fitness se nespecializuje pouze jen na vytrvalostní stroje! Právě naopak, i v sortimentu pro silový tréninklze lze nalézt masivní posilovací lavici Adjustable Bench, která je zhotovena z ušlechtilých materiálů. Její variabilní nastavení (6 různých pozic pro opěrku, 2 pozice pro sedačku) a dobré polstrování nabídne velké pohodlí.
zobrazit veškerý Life Fitness Posilovací lavice sortiment

Life Fitness Podložky pro jógu a cvičení

Posilování s fitness přístroji a příslušenstvím má pozitivní vliv na Vaše tělesné i duševní zdraví. Z tohoto důvodu byste měli dbát při zakoupení posilovacího přístroje na jeho kvalitu. Produkt z Life Fitness Podložky pro jógu a cvičení sortimentu Vám zaručuje účinný trénink plný bezpečí a kvality.
zobrazit veškerý Life Fitness Podložky pro jógu a cvičení sortiment

Life Fitness Posilovací věže

(4 Výrobky)
Koupit výhodně multifunkční posilovací věž Life Fitness.
zobrazit veškerý Life Fitness Posilovací věže sortiment

Life Fitness Příslušenství k posilovacím věžím

Life Fitness poskytuje širokou nabídku kvalitních fitness přístrojů a příslušenství pro domácí trénink. S Life Fitness Příslušenství k posilovacím věžím produkty budete fit, zhubnete a udržíte si zdraví.
zobrazit veškerý Life Fitness Příslušenství k posilovacím věžím sortiment

Life Fitness Podložky pod posilovací stroje

Sortiment Life Fitness nabízí velký výběr kvalitních fitness přístrojů a příslušenství. Zde objevíte přehled veškerého sortimentu Life Fitness Podložky pod posilovací stroje:
zobrazit veškerý Life Fitness Podložky pod posilovací stroje sortiment

Life Fitness Příslušenství posilovací věže

(2 Výrobky)
Life Fitness poskytuje širokou nabídku kvalitních fitness přístrojů a příslušenství pro domácí trénink. S Life Fitness Příslušenství posilovací věže produkty budete fit, zhubnete a udržíte si zdraví.
zobrazit veškerý Life Fitness Příslušenství posilovací věže sortiment

Life Fitness Příslušenství veslovací trenažéry

(2 Výrobky)
Sortiment Life Fitness nabízí velký výběr kvalitních fitness přístrojů a příslušenství. Zde objevíte přehled veškerého sortimentu Life Fitness Příslušenství veslovací trenažéry:
zobrazit veškerý Life Fitness Příslušenství veslovací trenažéry sortiment

Life Fitness Příslušentsví pro vytrvalostní trénink

Posilování s fitness přístroji a příslušenstvím má pozitivní vliv na Vaše tělesné i duševní zdraví. Z tohoto důvodu byste měli dbát při zakoupení posilovacího přístroje na jeho kvalitu. Produkt z Life Fitness Příslušentsví pro vytrvalostní trénink sortimentu Vám zaručuje účinný trénink plný bezpečí a kvality.
zobrazit veškerý Life Fitness Příslušentsví pro vytrvalostní trénink sortiment

Fitness stroje Life Fitness: High Performance pro aktivní a zdravý život

Stroje Life Fitness vynikají kvalitním konstrukčním zpracováním a komfortem při tréninku. Ať už se jedná o jedinečnou nedosažitelnou kvalitu pohybu při tréninku na crossových trenažérech, patentovanou technologii tlumení FlexDeck u běžeckých pásů či nezávislé síťové připojení díky generátorovému brzdnému systému ergometrů - fitness stroje Life Fitness zaujmou těmito vlastnostmi všechny sportovce z celého světa.

Fitness stroje Life Fitness: průkopník již pět desetiletí

S prvním elektronickým fitness strojem - ergometrem Lifecycle – změnila společnost Life Fitness v roce 1968 zásadně fitness svět. Byl to začátek úspěšné cesty vedoucí k jednomu celosvětově nejúspěšnějšímu výrobci fitness strojů pro domácí fitness a profesionální užívání. Pro udržení této pozice a možnosti svým zákazníkům poskytnout ty nejlepší předpoklady pro trénink zaměřený na zdraví, investoval americký podnikatel s hlavním sídlem v Chicagu, Illinosu především do výzkumu a vývoje, tak jako žádný jiný prodejce. Ty nejlepší ergonomické koncepty mohly vzniknout jen díky testování fitness strojů pod těmi nejtěžšími a nejnáročnějšími podmínkami. Používány jsou ty nejkvalitnější materiály a nejmodernější metody výroby. Díky tomuto procesu jsou vyráběné výkonné fitness stroje bez žádného kdyby a nebo, kvalita bez kompromisu a bezpečnost, které stanovují nová měřítka.

Fitness stroje Life Fitness - dokumenty

V následující nabídce máte možnost výběru dokumentů (např. návody nebo zprávy provedených testech) jednotlivých výrobků značky Life Fitness.V kolonce ,, produkty,, vyberte produkt o jehož produkty se zajímáte.
Výrobky
dokumenty
Prosíme, vyberte výrobek

Life Fitness Vytrvalostní trénink

Life Fitness Posilování

Life Fitness Jóga a pilates

Life Fitness Příslušenství a doplňky

down up zobrazit všechny kategorie
T-Fitness
Evropská jednička v domácím fitness
 • 35x v NěmeckoAachen, Augsburg, Berlín, Bielefeld, Bochum, Bonn, Bottrop, Braunschweig, Brémy, Dortmund, Drážďany, Düsseldorf, Duisburg, Essen, Frankfurt, Freiburg, Hamburk, Hannover, Husum, Karlsruhe, Kassel, Kiel, Kolín nad Rýnem, Lipsko, Mannheim, Mnichov, Münster, Norimberk, Řezno, Saarbrücken, Schleswig, Stuttgart, Wiesbaden, Würzburg
 • 9x Velká BritánieAberdeen, Batley, Camberley, Edinburgh, Glasgow, Londýn, Manchester, Nottingham
 • 7x RakouskoŠtýrský Hradec, Innsbruck, Klagenfurt, Linec, Salzburg, Vídeň
 • 6x v NizozemíAmsterdam, Bodegraven, Haag, Eindhoven, Roosendaal, Rotterdam
 • 4x ŠvýcarskoBasilej, Bern, Lausanne, Curych
 • 2x BelgieAntverpy, Brusel
 • DánskoKodaň
 • FranciePaříž
 • PolskoVaršava
T-Fitness Novinky
Získejte nyní 270,00 Kč *
* Lze uplatnit při nákupu od 1 350,00 Kč
Evropská jednička v domácím fitness interaktivně
Najdete nás na Facebooku, Google+ a Co.
 • Facebook
 • YouTube
způsoby platby
 • Paypal
 • PayU
 • VISA
 • Master Card
 • Platba předem
Partneři pro přepravu zásilek
 • DHL
 • UPS
 • FedEx
 • Spedice
© Sport-Tiedje GmbH 1984 - 2020
1) Jen při platbě PayPal, Kreditní karta, PayU.
Jsme tu pro Vás
66x v Evropě
Storemap
T-Fitness
228 885 842
info@t-fitness.cz