Více než 2.741.934 spokojených zákazníků
Evropská jednička v domácím fitness
Důvěřujte našim zákazníkům.
Aktuálně ohodnoceno 65.611 výrobků
crosstrainer
Koupit

Life Fitness Crossové trenažéry


u evropské jedničky v domácím fitness

Crossové trenažéry jsou ideální pro trénink celého těla, pro redukci váhy a zlepšení kondice. Crossové trenažéry zároveň šetří při tréninku klouby uživatele.

 • Cena
 • Kvalita pohybu
 • Tréninková plocha
 • Druh použití
 • Intenzita

Cena

Prosím zvolte požadované rozmezí cen.

Cenová stupnice

Cenové rozmezí

41044 342999
Vymazat filtr

Kvalita pohybu

Kvalita pohybu crossového trenažéru je rozhodující pro příjemný pocit při tréninku. Crossové trenažéry s vysokou kvalitou pohybu jsou např. tišší a běží rovnoměrněji. Pro kvalitu pohybu crossového trenažéru jsou rozhodující setrvačník, převodový poměr, kuličková ložiska, kvalita materiálu a zpracování.

Kvalita pohybu

Vymazat filtr

Tréninková plocha

Crossový trenažér si zvolte podle instalační plochy, která je k dispozici.

Spotřeba místa (délka)

Vymazat filtr

Druh použití

K druhu použití patří např. intenzita, délka a četnost použití. Pro posilovny jsou vhodné jen crossové trenažéry, které jsou označené jako profesionální. Kromě toho jsou tyto stroje optimální i pro intenzivní domácí používání, neboť mají nejlepší kvalitu materiálu a zpracování i stabilitu a životnost.

Poloprofesionální crossové trenažéry se hodí pro ambiciózní domácí sportovce. Díky vysoké zatížitelnosti, snadnému ovládání a pohybu šetřícímu klouby jsou používány i v hotelích, spolcích, firemních posilovnách a v terepeutickém oboru.

použití

Vymazat filtr

Intenzita

Některé crossové trenažéry z našeho sortimentu jsou speciálne koncipovány na vysokou zátěž. Crossové trenažéry s vysokou zatížitelností jsou velmi vhodné i pro ambiciózní domácí sportovce, neboť jsou zvlášť stabilní a mají kvalitní zpracování.

Průměrná doba tréninku za týden

Vymazat filtr
Tobi
Nákup fitness strojů s jistotou
Údaje Vaší objednávky jsou chráněné a zakódované 256bitovým-SSL
78x v Evropě vyhledání pobočky
stores

Zakoupit zboží z kategorie Life Fitness Crossové trenažéry

Life Fitness crossové trenažéry jsou fitness přístroji, které splňují nároky na kvalitu a vyznačují se skvělým konstrukčním zpracováním a různými funkcemi. Vícenásobný vítěz testu Life Fitness X1 Crosstrainer Vás zaujme především možností pohodlného pohybu během tréninku a svou životností. Tato známá značka je oblíbená i v domácnostech. číst dále down
Třídění
Počet výrobků na straně:
zobrazení
Strana
T-Fitness důkladně testuje každý fitness stroj. Posléze náš tým, skládající se ze sportovních vědců, výkonných sportovců a servisních techniků s dlouholetými zkušenostmi, hodnotí výrobky v různých kategoriích. Díky testovacímu posudku od společnosti T-Fitness můžete snadno porovnávat výrobky a najít si správný stroj pro trénink.
Vybavení crossového trenažéru zahrnuje jednotku setrvačníku, brzdný systém, tréninkový počítač (displej, programy atd.) a speciální součásti jako transportní kolečka, plochy pro odkládání knih atd. Díky dobrému vybavení je trénink variabilnější a komfortnější. Měření tepu zefektivní Váš trénink.
Inovace se řadí mezi speciální oblast firmy T-Fitness, kterou posuzujeme ve výsledcích testů crossových trenažérů. Zde hodnotíme pouze takové fitness stroje, které se vyznačují technickými novinkami a vylepšeními, které jsou důležité pro další vývoj crossových trenažérů. Čím vyšší ohodnocení crossový trenažér má, tím je i pokročilejší jeho vývoj!
Setrvačná jednotka se skládá ze setrvačníku, středového a kuličkového ložiska atd. Má mimořádný význam pro plynulý chod. K plynulému chodu navíc přispívá převodový poměr a délka a šířka kroku v souhře s výškou. Pokud má crossový trenažér dobrý plynulý chod, je trénink zvlášť šetrný ke kloubům. Značně se zvýší i aktivita svalů.
Stabilita crossového trenažéru je zajištěna solidními patkami, hmotností stroje a odolnou rámovou konstrukcí. Stabilní crossový trenažér má dlouhou životnost, lze ho vysoce zatížit, ale nabízí i stabilitu během tréninkových jednotek, při kterých se uživatel pořádně zapotí.
Počet výrobků na straně:
Strana

Life Fitness crossový trenažér: zaručená kvalita pro Váš domácí trénink

Life Fitness crossové trenažéry se řadí k předním produktům, co se kvality a neustáleho vylepšování týče. Přesvědčují tak nejen svým perfektním konstrukčním zpracováním, životností, ale také vysokou funkčností a moderním designem. Nejen mnohá fitness studia sází při svém kardio tréninku na crossové trenažéry Life Fitness, ale častěji i soukromí uživatelé se rozhodují pro prémiové přístroje od Life Fitness, aby docílili efektivního a dlouhodobého tréninku.

Trénujte Vaši vytrvalost s Life Fitness crossovým trenažérem a spalte co nejvíce kalorií.

Široké spektrum funkcí crossového trenažéru Life Fitness nabízí uživatelům různé možnosti vytrvalostního tréninku na vysoké úrovni. Life Fitness crossový trenažér se proto hodí díky své konstrukci a jednoduchému ovládání jak pro zběhlé uživatele s vyššími nároky na crossové trenažéry, tak pro úplné začátečníky kardio tréninku. Ergonomický trénink a maximální pohodlí patří u Life Fitness crossových trenažérů ke standardu. X-Link-Technologie u crossových trenažerů značky Life Fitness zajišťuje synchronizaci vrchní části těla se spodní. Výsledkem je rovnoměrný pohyb, který zaručuje účinný trénink. Vyvážené zatížení svalů na vrchní i spodní části těla zvyšuje značně spotřebu energie. Výsledkem je logicky vyšší kalorická spotřeba. Během hodiny na crossovém trenažéru Life Fitness Crosstrainer, vyšší intenzity, lze spálit až 1000kcal. Při mírnějším cvičení dosáhnete rychle až na hodnotu 600 kcal.

Life Fitness crossový trenažér: dosáhněte Vašeho cíle s nejmodernější technologií

Life Fitness crossové trenažéry nabízejí různé programy a motivují tak k tréninku. Pulsem řízené programy se přizpůsobí Vaší fitness úrovni a zefektivní tak celé cvičení. Měření pulsu je prováděno u crossových trenažerů Life Fitness pomocí senzoru zabudovaného na držadle. Rovněž je možno ho měřit za pomoci hrudního pásu. Díky velkému rozsahu funkcí crossových trenažerů Life Fitness můžete monitorovat jednoduchým způsobem své výkony i Vaše postupné zlepšování se, což Vám zajistí ještě více zábavy. Vyznavači cvičení na crossových trenažerech mohou u značky Life Fitness vybírat z pestré nabídky, tak aby uspokojili individuální potřeby a cíle.
Der Life Fitness Crosstrainer X1 Go bietet hervorragende Bewegungsqualität und Ergonomie
Crossový trenažér vysoké kvality:
der X1 Go
c

crossový trenažér Life Fitness X1 Go

Crossový trenažér Life Fitnesss X1 Go je výborný model, se kterým můžete začít Vás cardio trénink a se kterým se lze zaměřit i na vyšší sportovní cíle. Vedle výborných vlastností umožňující plynulý pohyb, má crossový trenažér pulsem řízené programy a zvláště úzký odstup pedálů. To umožňuje přirozený chod. Magazínem Fit for Fun byl vyhlášen za vítěze, a to díky své ergonomii a kvalitnímu pohybu, v cenové kategorii do 2.000 eur (vydání 12/2015). Jako další stojí za zmínku funkce Energy Saver-Function, díky níž je redukována spotřeba energie u X1 až na 90% v případě, že je trenažér zapnut a nepoužíván.

Life Fitness crossový trenažér X1 Track+

Také crossový trenažér Life Fitness X1 Track+ bílý a ostatní přesvědčí technologií Whisper-Stride, která díky ložiskovým kloubům zaručí tichý a pohodlný pohyb. Jedním z našich nejvíce prodávaných produktů našeho online obchodu je produkt Track+ , který nadchne mnohé zákazníky pevnou ocelovou konstrukcí, která zajistí dlouhodobý trénink i při vyšší intenzitě cvičení.

Life Fitness crossové trenažéry: Profitujte z dlouholetých zkušeností značky Life Fitness z řady crossových trenažerů a mějte co nejvíce zážitků díky cvičení.
T-Fitness
Evropská jednička v domácím fitness
 • 48x v NěmeckoAugsburg, Berlín, Bielefeld, Bochum, Bonn, Bottrop, Braunschweig, Brémy, Dortmund, Drážďany, Düsseldorf, Duisburg, Essen, Frankfurt, Freiburg, Göttingen, Hamburk, Hannover, Karlsruhe, Kassel, Kiel, Kolín nad Rýnem, Lipsko, Lübeck, Mannheim, Mnichov, Münster, Norimberk, Saarbrücken, Schleswig, Stuttgart, Wiesbaden, Würzburg
 • 11x Velká BritánieAberdeen, Batley, Camberley, Edinburgh, Glasgow, Londýn, Manchester, Newcastle, Nottingham
 • 6x RakouskoŠtýrský Hradec, Innsbruck, Klagenfurt, Linec, Salzburg, Vídeň
 • 6x v NizozemíAmsterdam, Bodegraven, Haag, Eindhoven, Roosendaal, Rotterdam
 • 3x ŠvýcarskoBern, Lausanne, Curych
 • 2x BelgieAntverpy, Brusel
 • DánskoKodaň
 • PolskoVaršava
T-Fitness Novinky
Získejte nyní 270,00 Kč poukázka*
* Lze uplatnit při nákupu od 1 350,00 Kč
Evropská jednička v domácím fitness interaktivně
Najdete nás na Facebooku, Google+ a Co.
 • Facebook
 • YouTube
způsoby platby
 • Paypal
 • PayU
 • VISA
 • Master Card
 • Dobírka
 • Platba předem
Partneři pro přepravu zásilek
 • DHL
 • UPS
 • FedEx
 • Spedice
© Sport-Tiedje GmbH 1984 - 2019
1) Jen při platbě PayPal, Dobírka, Kreditní karta, PayU.
Jsme tu pro Vás
78x v Evropě
Storemap
T-Fitness
228 885 842
info@t-fitness.cz