Více než 2.740.395 spokojených zákazníků
Evropská jednička v domácím fitness
Důvěřujte našim zákazníkům.
Aktuálně ohodnoceno 65.588 výrobků
ergometer
Koupit

Life Fitness Ergometry


u evropské jedničky v domácím fitness
 • Cena
 • setrvačná hmotnost
 • Druh použití
 • Nízký nástup

Cena

Prosím zvolte požadované rozmezí cen.

Cenová stupnice

Cenové rozmezí

26054 191999
Vymazat filtr

setrvačná hmotnost

Kvalitu pohybu ovlivňují faktory jako hmotnost setrvačníku, materiál, konstrukční zpracování a převod. Naši fitness odborníci zohlednili všechny tyto zmíněné faktory týkající se kvality pohybu a rozdělili je.

V nabídce filtrování můžete zvolit kvalita pohybu a vybrat ergometr, který bude nabízet příjemný a kvalitní pohyb.

Kvalita pohybu

Vymazat filtr

Druh použití

Ergometry pro domácí použití jsou koncipovány pro využívání v soukromé sféře. Poloprofesionální ergometry jsou dimenzovány na delší dobu použití a mohou být rovněž využívány pro hotely, spolky a firemní posilovny. Pro profesionální nasazení v posilovně a velmi dlouhou dobu používání se nejlépe hodí ergometry ve studiové kvalitě. Poloprofesionální a profesionální ergometry se na základě vysoké kvality materiálu výborně hodí i pro domácí použití.

použití

Vymazat filtr

Nízký nástup

Nízký nástup umožňuje zvlášť lehké nasedání na ergometr a sesedání z něj. Nízký nástup doporučujeme zejména starším osobám nebo osobám s tělesným postižením.

Nízký nástup

Vymazat filtr
Tobi
Nákup fitness strojů s jistotou
Údaje Vaší objednávky jsou chráněné a zakódované 256bitovým-SSL
78x v Evropě vyhledání pobočky
stores

Zakoupit zboží z kategorie Life Fitness Ergometry

Cyklistické ergometry značky Life Fitness se stali velmi oblíbenými i v domácnostech. Mezi doporučované základní modely patří např. ergometr C1. Přístroje řady Club nabízí pak ještě více vybavení a lepší konstrukční zpracování. číst dále down
Třídění
Počet výrobků na straně:
zobrazení
Strana
T-Fitness důkladně testuje každý fitness stroj. Posléze náš tým, skládající se ze sportovních vědců, výkonných sportovců a servisních techniků s dlouholetými zkušenostmi, hodnotí výrobky v různých kategoriích. Díky testovacímu posudku od společnosti T-Fitness můžete snadno porovnávat výrobky a najít si správný stroj pro trénink.
K výbavě patří např. brzdný systém zajišťující příjemný tréninkový pohyb. Tréninkový počítač, přesné nastavení odporu a variabilita při kondičním cvičení vytváří dokonalou souhru stroje. Také transportní kolečka, držáky láhve s nápojem, měření tepu jsou vychytávky, které zvyšují tréninkový komfort, účinnost a přispívají k dobrému hodnocení.
Stabilitu ergometru zajišťují odolná rámová konstrukce, vysoká hmotnost a bezpečné postavení. Stabilní ergometr má vyšší zatížitelnost. Rámy a řídítka se právě při vysoké intenzitě tréninku méně kývají, ergometr má celkově vyšší životnost.
K plynulému chodu přispívá vedle převodového poměru také setrvačná jednotka. Skládá se ze setrvačníku, středového ložiska, kuličkových ložisek atd. Čím plynulejší je chod, tím šetrnější je trénink ke kloubům.
Ergonomická konstrukce ergometru předchází příznakům únavy a chybnému fyziologickému držení těla. Dobrou ergonomii zajišťují detaily jako možnost nastavení sedla a řídítek, nízký nástup, vzdálenost pedálů a obecná konstrukce stroje.
Počet výrobků na straně:
Strana
Díky dlouholetým zkušenostem v oblasti profesionálních sportovních strojů přichází firma Life Fitness se skvělými (horizontálními) ergometry. Kvalita a výbava těchto ergometrů přesvědčí začátečníky i profesionální sportovce!

Ergometry Life Fitness: trénujte doma s pocitem, že jste ve fitness studiu

Ergometry Life Fitness přenáší kvalitu fitness studií do bytových zařízení. Kvalitní konstrukce rámu a propracovaná výbava jsou hlavní parametry ergometrů.

Ergometry Life Fitness řady C: základní modelová řada se skvělými vlastnostmi

Tato řada se pyšní modely C1 a C3. Tyto stabilní ergometry jsou velmi technicky propracované. Model C1 je vybaven kvalitním indukčním brzdným systémem. Ten umožňuje plynulou změnu zátěže. Model C3 disponuje magnetickým brzdným systémem. Oba systémy nevyžadují skoro žádnou údržbu a zaručují vyrovnaný pohyb. Oba modely umožňují 20 stupňové nastavení zátěže, takže si uživatel najde tu správnou intenzitu.

Ergometr C1 váží pouhých 47 kg a je tím nejlehčím a nejkompaktnějším ergometrem značky Life Fitness. Díky své malé váze a transportním kolečkům se nechá umístit jednoduše kdekoliv.

Model C3 přesvědčí max. zatížením se 181 kg, díky čemuž jemožný pravidelný trénink s vysokou zátěží. Model C3 disponuje oproti C1 generátorem. To znamená, že si proud vyrábíte během cvičení sami. Tento chytrý stroj myslí na životní prostředí a nabízí libovolné umístění stroje v místnosti.

Dalším podstatným rozdílem je sedlo. Typ C3 má polstrované sedlo Deluxe, C1 je opatřen standardním sedlem. Obě sedla se nechají nastavit díky 14 různým stupňům, takže každý si ho přizpůsobí dle své výšky a může tak absolvovat efektivní trénink.

Oba modely C1 i C3 nabízejí konzole Go nebo Track Plus. Konzole Go nabízí 13 tréninkových programů, přičemž 5 z nich umožňuje pulsem řízený trénink. Konzole Track Plus Vám zaručí motivaci s 14 tréninkovými programy. 5 je jich rovněž řízeno pulsem. Konzole Track umožňuje sestavení individuálních programů za pomoci online platformy Life Fitness a LF connect. Vaše výsledky můžete pak ukládat a v průběhu času sledovat pokroky.

Ergometr C1 se zařadil k vítězům s cenou do 1.100 eur časopisu Fit for Fun (01/2014). Ergometr se skvěle ovládá a uživatel má vždy optimální přehled o zatížení.

Life Fitness Platinum Club řada Discover a Club řada ergometrů: prvotřídní ergormetry pro náročný trénink v pohodlí domova

Ergometry Platinum club řada Discover a Club řada doplňují výbavu fitness strojů pro domácí užití. S těmito kvalitními ergometry trénujete doma efektivně. Trvalý úspěch je zaručen.

Hlavním rozdílem mezi modely je brzdný systém. Ergometry Platinum Club řada Discover je vybavena elektronicky nastavitelným magnetickým brzdným systémem, zatímco řada Club disponuje indukčním brzdným systémem. Ergometry Platinum Club řady Discover mají skvělou stabilitu a egonomii. Jsou velmi stabilní. Pedály se svým systémem, zvaným Knee Over Pedal Spundle (KOPS) pečují o správný úhel a pozici nohy během šlapání. Sedlo Comfort Curve Plus se nechá nastavit díky ráčnovému mechanismu. Ergometry Platinum Club řady Discover umožňují nastavení zátěže na řidítkách. Intenzitu tréninku tak můžete nastavit do 26 různých pozic. U řady C a řady Club je nabízeno 20 stupňů.

Ergometry Life Fitness Platinum Club řady Discover jsou k dostání s konzolí Discover SE a konzolí SI. Konzole SI má displej o velikosti 10 palců, konzole SE dotykový displej se zabudovanou TV o velikosti 16 palců. Obě konzole jsou kompatibilní s přístroji Apple ® a chytrými telefony Android ™.

Předností řady Club ve srovnání s řadou Platinum Discover je generátor, díky kterému je vytvářen proud. Pohon, který je vytvářen své pomoci umožňuje umístění stroje kdekoliv v místnosti. Zároveň je myšleno na životní prostředí.

Řada Club je vybavena konzolí řady club a nabízí tak 29 tréninkových programů. Uživatel má možnost definovat 7 programů dle svých požadavků. Pro uživatele, kteří si chtějí posílit kardiovaskulární systém, nabízí řada Club 5 pulsem řízených programů.
T-Fitness
Evropská jednička v domácím fitness
 • 48x v NěmeckoAugsburg, Berlín, Bielefeld, Bochum, Bonn, Bottrop, Braunschweig, Brémy, Dortmund, Drážďany, Düsseldorf, Duisburg, Essen, Frankfurt, Freiburg, Göttingen, Hamburk, Hannover, Karlsruhe, Kassel, Kiel, Kolín nad Rýnem, Lipsko, Lübeck, Mannheim, Mnichov, Münster, Norimberk, Saarbrücken, Schleswig, Stuttgart, Wiesbaden, Würzburg
 • 11x Velká BritánieAberdeen, Batley, Camberley, Edinburgh, Glasgow, Londýn, Manchester, Newcastle, Nottingham
 • 6x RakouskoŠtýrský Hradec, Innsbruck, Klagenfurt, Linec, Salzburg, Vídeň
 • 6x v NizozemíAmsterdam, Bodegraven, Haag, Eindhoven, Roosendaal, Rotterdam
 • 3x ŠvýcarskoBern, Lausanne, Curych
 • 2x BelgieAntverpy, Brusel
 • DánskoKodaň
 • PolskoVaršava
T-Fitness Novinky
Získejte nyní 270,00 Kč poukázka*
* Lze uplatnit při nákupu od 1 350,00 Kč
Evropská jednička v domácím fitness interaktivně
Najdete nás na Facebooku, Google+ a Co.
 • Facebook
 • YouTube
způsoby platby
 • Paypal
 • PayU
 • VISA
 • Master Card
 • Dobírka
 • Platba předem
Partneři pro přepravu zásilek
 • DHL
 • UPS
 • FedEx
 • Spedice
© Sport-Tiedje GmbH 1984 - 2019
1) Jen při platbě PayPal, Dobírka, Kreditní karta, PayU.
Jsme tu pro Vás
78x v Evropě
Storemap
T-Fitness
228 885 842
info@t-fitness.cz