Masážní křeslo Synca CirC

č. výrobku SY-100939
Ještě 1 ks na skladě.
Bez nákladů na dopravu!
Dodání spediční firmou
-%
DMOC
dosud
29 099,00

  • 5 automatických programů: celé tělo, záda, pas, hýždě, masáž tlakem vzduchu
  • možnost ručního určení části těla, kterou chcete masírovat
  • masážní techniky: poklepová, hnětací, rolovací masáž a masáž tlakem vzduchu
  • ohřívací funkce
  • masážní lišta: vodicí lišta ve tvaru písmene L (86 cm dlouhá)
  • součásti balení: 180cm napájecí kabel, polštář, podložka, ambientní osvětlení
  • max. hmotnost uživatele: 114 kg
  • rozměry po sestavení - Masážní křeslo Synca CirC: (d) 117 cm x (š) 56 cm x (v) 66 cm

Masážní křeslo Synca CirC: Minimalistický design pro optimální uvolnění

Dopřejte si s masážním křeslem CirC svého osobního maséra přímo ve svém obydlí a vychutnejte si příjemný odpočinek od každodenního stresu. Masážní křeslo CirC má obzvláště kompaktní konstrukci a perfektně se přizpůsobí vašemu tělu. Minimalistický a stylový design masážního křesla CirC získal v roce 2017 ocenění Good Design Award a právě díky němu je toto křeslo optimálním místem pro váš odpočinek, které navíc harmonicky splyne s vaším domovem. Vyberte si barvu křesla z béžové, bordové, espresso nebo námořnické modré, ať je vaše křeslo atraktivním doplňkem vašeho domácího prostředí.

Uvolněte svá napětí

Máte neustálé bolesti zad, krku a kloubů nebo snad dokonce poškozené klouby či meziobratlové ploténky? Dopřejte si kdykoli masáž na masážním křesle CirC a zbavte se napětí, která negativně ovlivňují celé tělo. Vychutnávejte si rozmanité masážní funkce s příjemným integrovaným ambientním osvětlením a optimální ergonomií sedu.

Četné funkce křesla hýčkají vaše celé tělo. Masáž tvaru L poskytuje uvolnění tam, kde jej potřebujete. Při této masáži vás „masážní ruce“ hladí podél 86 cm dlouhé vodicí liště ve tvaru L, a to od spodní části krku přes záda až do oblasti stehen a hýždí. Jediným stisknutím tlačítka si vyberete, která část zad nebo který konkrétní bod těla má být masírován. Nejprve vás křeslo jemnou poklepovou masáží postupně masíruje od hýždí až po stehna. Následuje pak intenzivnější hnětací masáž, která uvolňuje napětí a blokády v pánevní oblasti. Pánevní oblast má boční vzduchové polštáře, které zajišťují další uvolnění svalů harmonickou kompresí.

Upravte si masáž podle vlastních potřeb

Masážní křeslo Synca CirC má intuitivní dálkové ovládání, na kterém můžete vybírat z 5 automatických programů (celé tělo, záda, pas, hýždě, masáž tlakem vzduchu). Dále můžete ručně určit oblast těla, kterou chcete masírovat, vybrat požadovanou masážní techniku a kombinovat různé typy masáží s různými oblastmi těla. Funkcí bodového masážního programu můžete masáž cíleně zaměřit na bod, ve kterém pociťujete napětí. Masážní křeslo má zároveň také uklidňující vyhřívací funkci.

Záruka: Pro koncové spotřebitele platí záruka podle všeobecných zákonných předpisů.


Vaše hodnocení bylo úspěšně uloženo.
Bohužel se vyskytla chyba. Prosím, zkontrolujte Vaše údaje.
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

0 5 hvězdiček

(0 Hodnocení zákazníků)Buďte první, kdo napíše hodnocení!

T-Fitness důkladně testuje každý fitness stroj. Posléze náš tým, skládající se ze sportovních vědců, výkonných sportovců a servisních techniků s dlouholetými zkušenostmi, hodnotí výrobky v různých kategoriích. Díky testovacímu posudku od společnosti T-Fitness můžete snadno porovnávat výrobky a najít si správný stroj pro trénink.
Fitness stroje
nyní osobně vyzkoušejte přímo na místě!
67x v Evropě
Evropská jednička v oblasti fitness strojů
67x v Evropě