Masážní přístroj pro ramena a krk Synca QuZy

č. výrobku SY-100943
  • Skladem
  • náklady na dopravu: 240,00 Kč
Naše cena
nyní Dnes 3 675,00 Kč
vč. 21% DPH
  • Dodání prostřednictvím FedEx/UPS
Video
  • hnětací masáž s funkcí ohřevu (lze vypnout)
  • 8 masážních hlavic se střídavým směrem otáčením a třemi rychlostmi: vysoká, střední, nízká
  • lehký a kompaktní
  • nabíjecí baterie s napájecím kabelem a adaptérem v ceně
  • certifikace CE
  • všestranné možnosti použití pro masáž nohou, paží, zad atd.
  • bezdrátová stavba, s potahem z bavlny a prodyšné síťoviny

Přístroj pro masáž ramen a krku Synca QuZy – shiatsu masáž sbalená na cesty

Masážní přístroj pro ramena a krk Synca QuZy vám poskytne příjemnou masáž na každé vaší cestě. Pro efektivní uvolnění napětí přístroj provádí hnětací masáž, která zasahuje hluboko do svalů a přináší nejrychlejší uvolnění. Pro posílení tohoto efektu má přístroj osm přesných masážních hlavic se střídavým směrem otáčení. Intenzitu masáže můžete ještě podpořit pevnějším napnutím pažních popruhů. Můžete si vybrat ze tří rychlostí: Vysoká, střední, nízká – v závislosti na stupni napětí vám přístroj poskytuje optimální masážní rychlost. Masážní přístroj pro ramena a krk Synca QuZy má pro rychlejší uvolnění hlubokého svalstva také funkci ohřevu, která vás zahřeje a přinese brzkou úlevu.

Díky lehké a kompaktní stavbě přístroje si nyní můžete dopřát masáže nejen doma, ale i na cestách. Zařízení má měkký a robustní bavlněný potah, takže nepotřebujete přepravní tašku. Masážní koncept tohoto přístroje umožňuje i použití k masírování paží, nohou, zad a ramen.

Začněte se i vy sami hýčkat a nechte každodenní stresy za sebou. Masážní přístroj pro ramena a krk Synca QuZy vám poskytuje vše, co k tomu potřebujete: Skvělý a komfortní design, robustnost a mnoho masážních funkcí pro úlevu od potíží. Nechte se hýčkat a zbavte se trápení s napjatými svaly.

Záruka: Pro koncové spotřebitele platí záruka podle všeobecných zákonných předpisů.


Vaše hodnocení bylo úspěšně uloženo.
Bohužel se vyskytla chyba. Prosím, zkontrolujte Vaše údaje.
5
5
4
0
3
0
2
0
1
0

5 5 hvězdiček

(5 Hodnocení zákazníků)


Ohodnoťte nyní Vámi zakoupený výrobek a vyhrajte poukázku ve výši 500,00 € nebo vrácení peněz ze zaplacené kupní ceny. Vyberte si!

0 osob(y) považuje(-í) tuto recenzi za užitečnou
Quzy Nacken-und Schultermassage ist ein sehr gutes Gerät. Das Gerät massiert mit rotierenden Kugeln bis tief in die Verspannungen. Es vibriert nicht, sondern knetet richtig durch. Den Druck kann ich durch die Handschlaufen selbst ganz einfach regulieren. Ich habe oft Nackenschmerzen von der Bildschirmarbeit gehabt. Weg! Er ist ein bisschen teurer, aber es lohnt sich. Danke für die gute Beratung durch das Tiedje-Team in Husum.
0 osob(y) považuje(-í) tuto recenzi za užitečnou
wir haben das Gerät in einen Geschäft vor Ort ausprobiert und sofort bestellt. Seit der Lieferung ist es täglich in Gebrauch und hilft wirklich super bei Verspannungen. Empfehlenswert!
0 osob(y) považuje(-í) tuto recenzi za užitečnou
nice
0 osob(y) považuje(-í) tuto recenzi za užitečnou
Wurde zu einem anderen Produkt beraten, Durfte dann dieses Gerät mal ausprobieren. Qualität, Handling und Verarbeitung haben so überzeugt, dass ich ein Geschenk mehr für meine Frau gekauft hatte.
0 osob(y) považuje(-í) tuto recenzi za užitečnou
Ich habe das Produkt in der Karstadt Sports Filiale in Braunschweig gesehen und konnte es direkt vor Ort auch ausprobieren und war sofort überzeugt von der Verarbeitung und der Qualität. Auch die Beratung war sehr ausführlich und lies keine Fragen offen.


T-Fitness důkladně testuje každý fitness stroj. Posléze náš tým, skládající se ze sportovních vědců, výkonných sportovců a servisních techniků s dlouholetými zkušenostmi, hodnotí výrobky v různých kategoriích. Díky testovacímu posudku od společnosti T-Fitness můžete snadno porovnávat výrobky a najít si správný stroj pro trénink.
Fitness stroje
nyní osobně vyzkoušejte přímo na místě!
67x v Evropě
Evropská jednička v oblasti fitness strojů
67x v Evropě