Nástěnný úchyt pro tréninková lana Blackthorn

č. výrobku AER-MOUNT
  • Skladem
  • náklady na dopravu: 240,00 Kč
Naše cena
nyní Dnes 1 319,00 Kč
vč. 21% DPH
  • Dodání prostřednictvím FedEx/UPS
  • kompaktní stavba
  • velké ocelové oko (nikoli odlitek)
  • včetně kombinace šroubů a hmoždinek

Nástěnný úchyt pro tréninková lana Blackthorn se skvěle hodí pro uchycení lan Battle Rope ke stěně. Nástěnný úchyt pro tréninková lana Blackthorn je přitom konstruován tak, aby se lano v oku pohybovalo pokud možno volně. Ani šrouby se při tréninku nedostanou do přímého kontaktu s lanem.
Nástěnný úchyt pro tréninková lana Blackthorn se dodává s velmi bytelnou kombinací šroubů a hmoždinek pro optimální upevnění na stěnu.
Velké oko umožňuje použití všech běžných lan a samozřejmě i lan Blackthorn Battle Rope!

Záruka: Pro koncové spotřebitele platí záruka podle všeobecných zákonných předpisů.


Vaše hodnocení bylo úspěšně uloženo.
Bohužel se vyskytla chyba. Prosím, zkontrolujte Vaše údaje.
5
2
4
0
3
0
2
0
1
0

5 5 hvězdiček

(2 Hodnocení zákazníků)


Ohodnoťte nyní Vámi zakoupený výrobek a vyhrajte poukázku ve výši 500,00 € nebo vrácení peněz ze zaplacené kupní ceny. Vyberte si!

0 osob(y) považuje(-í) tuto recenzi za užitečnou
Fungerar bra till det den är avsedd för och kvaliteten känns bra. Ett stort plus att det medföljer skruv och plugg till monteringen. Oftast brukar medföljande skruvar vara av sämre kvalitet, men de som följde med här verkar vara av mycket bra kvalitet.
0 osob(y) považuje(-í) tuto recenzi za užitečnou
God solid kvalitet og lige til at skrue i med en skruemaskine. Praktisk at man kan bestille det sammen med tovet, så man ikke skal ud og finde andre løsninger.

T-Fitness důkladně testuje každý fitness stroj. Posléze náš tým, skládající se ze sportovních vědců, výkonných sportovců a servisních techniků s dlouholetými zkušenostmi, hodnotí výrobky v různých kategoriích. Díky testovacímu posudku od společnosti T-Fitness můžete snadno porovnávat výrobky a najít si správný stroj pro trénink.
Fitness stroje
nyní osobně vyzkoušejte přímo na místě!
67x v Evropě
Evropská jednička v oblasti fitness strojů
67x v Evropě