Nautilus

Zkušenost a kvalita značky Nautilus Fitness
Nautilus nabízí široký sortiment fitness strojů pro vyvážený domácí kardio trénink a posilování na studio úrovni. Hodnotné běžecké pásy, crossové trenažéry a ergometry značky Nautilus mohly vzniknout na základě dlouholeté zkušenosti v oblasti fitness pro domácí užití, které se těší velké poptávce po celém světě. Fitness stroje značky Nautilus jsou charakteristické promyšleným a moderním designem. Na fitness stroji Nautilus lze perfektně a efektivně trénovat vytrvalost, posilovat a zlepšit si kardiovaskulární systém, což zlepšuje nejen tělesnou kondici, nýbrž i celkový pocit uživatele. Ať už pro začátečníky ve fitness či sportovní nadšence, mladší či starší generace, fitness stroje značky Nautilus nabízí domácí fitness at its best, které máte možnost zakoupit v našem obchodě T-Fitness.
Nautilus - Přehled všech kategorií (6)

Fitness stroje Nautilus: efektivní trénink s vynikající kvalitou

Fitness stroje Nautilus jsou díky ergonomickým konstrukcím velmi komfortní a zaručují bezproblémový chod pohybu při tréninku a radost, která Vám dlouho vydrží. Nautilus při vývoji fitness strojů používá pouze takové materiály, které splňují nejvyšší nároky na kvalitu, čímž maximálně splňuje očekávání zákazníků a může tak zaručit dlouhou životnost a spolehlivost fitness strojů. Jednoduše a intuitivně ovladatelné tréninkové programy jsou obzvláště rozmanité. Díky preciznímu zaznamenávání dat (např. spálených kaloriích a tepové frekvenci) budete mít o pokrocích přehled a umožní Vám jednoduchým způsobem detailně vypracovávat tréninkový plán.

S aplikací Nautilus Connect pro další fitness možnosti

Inovativní aplikace Connect Nautilus umožňuje uživatelům těchto fitness strojů téže značky vyvolávat a analyzovat důležitá tréninková data, a to pomocí Bluetooth-Smart na chytrém telefonu či tabletu. Nautilus Connect zobrazuje týdenní, měsíční a roční přehled o vývoji tréninku. Pěkně zpracovaná fitness aplikace Vám dopomůže uchovávat přehled o všech tréninkových statistikách, které jsou pro Vás důležité. Tato digitální cesta Vám umožní rychle a jednoduše sdílet pokroky s přáteli, rodinou či kolegy a tak se neustále vystavovat novým výzvám, motivovat se a zlepšovat se.

Fitness stroje Nautilus: přes čtyřicet let americké fitness excelence

Nautilus sbírá své zkušenosti ve výrobě fitness strojů více jak 40 let. Inovativní podnikatel s hlavním sídlem v americkém Vancouveru (Washington) odstartoval své první krůčky k úspěšné cestě tehdy s revoluční posilovací věží. Dnes společnost Nautilus dodává zboží do miliónů domácností po celém světě - běžecké pásy, crossové trenažéry a další. Zajištěno má i své jisté místo mezi celosvětově nejlepšími výrobci fitness strojů - jako jsou značky Bowflex, Schwinn a Universal.
Fitness stroje
nyní osobně vyzkoušejte přímo na místě!
67x v Evropě
Evropská jednička v oblasti fitness strojů
67x v Evropě