NOHrD

fitness inovace v designu dřeva
NOHrD, značka kvality Waterrower GmbH, která je charakteristická pro inovativní fitness stroje ze dřeva. Výroba lokalizovaná v Dolnosasku ve městě Nordhorn se za krátkou dobu etablovala na firmu, která dnes udává směr vývoje. Sortiment značky NOHrD zaujímá žebřiny, stroje na posilování, ale i činky. Všechny stroje značky NOHrD jsou vyráběné ze dřeva a skvěle se tak hodí do bytů a moderních fitness zařízení. Každý produkt značky NOHrD je originál a díky přírodním materiálům je každý jedinečný.

NOHrD je více než fitness značka: NOHrD to je životní styl. Trénink na fitness stroji značky NOHrD znamenají zážitek pro všechny smysly: struktura dřeva je krásně viditelná, kůže Vám bude vonět a při cvičení slyšíte vodu. Zkušenost, kterou pocítíte po celém těle. Soulad těla a duše.
NOHrD - Přehled všech kategorií (19)

Účinný trénink celého těla s fitness stroji značky NOHrD.

Při výrobě inovativních produktů značky NOHrD se klade důraz na klasické tréninkové metody, které se osvědčily v průběhu let jako dobré, přičemž jsou propojovány s širší nabídkou funkcí, čistým designem a organickými materiály. Výsledkem je zlepšená kvalita života, přirozený a rozmanitý trénink pro celé tělo.

S výrobkem NOHrD Swing bude mít cvičení švih.

Pohyby tahem jsou vysoce účinné a patří neodmysliteně k denní součásti denně pohybového aparátu. S produkty značky NOHrD přemístíte těžiště a to díky končetinám, což povede k flexibilnějším pohybům - svaly, klouby, vazivové tkáně budou více ohebné. Patentovaný koncept spočívá ve speciální výplni činek, které jsou tvořeny kuličkami se železným granulátem. Pohyb kuliček v koženém vaku vytváří nerovnováhu, tedy efekt, který není u pevného závaží možný. S produkty značky NOHrD Swing máte nekonečnou možnost vytváření variabilních cviků. Bude stoupat nejen schopnost Vašeho výkonu, ale i odolnost. Především trénink s činkami poskytne mnoho zábavy!

Žebřiny NOHrD – výklopný model

Žebřiny se řadí ke klasickým modelům mezi sportovním náčiním. Značka NOHrD využila koncept a ten optimalizovala: platforma pomůže rozšířit možnosti cvičení. Žebřin se cvičící může držet na různých místech, což umožňuje různé cviky na protažení či cviky s vlastní vahou - žebřiny NOHrD pro celou rodinu!

NOHrD Weight Workx – inovativní posilovací věž

Klasické posilování má své jméno: na stanici NOHrD Weight Workx procvičíte všechny důležité svaly. Tato fitness věž se nechá přizpůsobit individuálním požadavkům. Žebřiny spolu s lavicí rozšiřují tréninkové možnosti.

Trénink pro horní polovinu těla NOHrD WaterGrinder

WaterGrinder nabízí možnost provozování jachtingu, aniž by se uživatel musel vzdát vody. Tento model doplňuje kardio trénink o trénink horní poloviny těla, jež bývá často opomíjen. Klasickým pohybem prováděné klikami trénujete horní polovinu těla - sílu a vytrvalost při jedné tréninkové jednotce současně. Model ve tvaru kapky zaujme každého.

NOHrD: funkční design a přírodní materiály

Specialisté na neobyčejné fitness stroje spojují skvělou funkčnost s designem: stroje tedy zaujmou po optické, technické i inovativní stránce. Zakupte si některý z výrobků značky NOHrD a doplňte Váš obývací pokoj o kvalitní kus srovnatelný s nábytkem, jež Vám pomůže nastolit harmonii. Ušlechtilý design bude splňovat požadavky, jak z efektivní, tak z estetické stránky. Produkty značky NOHrD se řadí k výborným fitness strojům, což dokazuje např. stanice s kladkou SlimBeam, která obdržela cenu za design (German Design Award 2016).

Přírodní materiály jako je dřevo, kůže , voda v kombinaci s plastem či kovem nejen upoutá, ale zároveň poskytne potřebnou stabilitu pro náročný trénink celého těla. V nabídce je jasan, třešeň nebo ořech, tak aby stroje působily moderně pro aktivní a uvědomělý životní styl. Kvalitní dřevo, které se pyšní vlastnostmi, po kterých jiné materiály touží: elasticita, pevnost, možnost volného rozštípnutí a dlouhá životnost. Použitý masiv se používá pouze ze znovuobnovitelných zdrojů z oblastí USA a Německa. Ručně opracovávaná pravá kůže je čistě živočišného původu a je z Německa. Další zvláštnosti: všechny produkty NOHrD pocházejí z vlastní produkce z města Nordhorn.
Fitness stroje
nyní osobně vyzkoušejte přímo na místě!
67x v Evropě
Evropská jednička v oblasti fitness strojů
67x v Evropě