Více než 3.188.462 spokojených zákazníků
Evropská jednička v domácím fitness
Důvěřujte našim zákazníkům.
Aktuálně ohodnoceno 80.266 výrobků

Fitness stroje NOHrD

fitness inovace v designu dřeva
NOHrD
NOHrD, značka kvality Waterrower GmbH, která je charakteristická pro inovativní fitness stroje ze dřeva. Výroba lokalizovaná v Dolnosasku ve městě Nordhorn se za krátkou dobu etablovala na firmu, která dnes udává směr vývoje. Sortiment značky NOHrD zaujímá žebřiny, stroje na posilování, ale i činky. Všechny stroje značky NOHrD jsou vyráběné ze dřeva a skvěle se tak hodí do bytů a moderních fitness zařízení. Každý produkt značky NOHrD je originál a díky přírodním materiálům je každý jedinečný.

NOHrD je více než fitness značka: NOHrD to je životní styl. Trénink na fitness stroji značky NOHrD znamenají zážitek pro všechny smysly: struktura dřeva je krásně viditelná, kůže Vám bude vonět a při cvičení slyšíte vodu. Zkušenost, kterou pocítíte po celém těle. Soulad těla a duše. číst dálemore

Fitness stroje NOHrD - Oblíbený produkt

Fitness stroje NOHrD - Přehled všech kategorií

(zobrazit všechny kategorie)

NOHrD Běžecké pásy

NOHrD nabízí mnoho kvalitních přístrojů pro zlepšení zdraví i posilování. NOHrD Běžecké pásy a přístrojů této řady je možné zakoupit také rozsáhlé příslušenství. NOHrD a mnoho zábavy při cvičení.
zobrazit veškerý NOHrD Běžecké pásy sortiment

NOHrD Ergometry

Posilování s fitness přístroji a příslušenstvím má pozitivní vliv na Vaše tělesné i duševní zdraví. Z tohoto důvodu byste měli dbát při zakoupení posilovacího přístroje na jeho kvalitu. Produkt z NOHrD Ergometry sortimentu Vám zaručuje účinný trénink plný bezpečí a kvality.
zobrazit veškerý NOHrD Ergometry sortiment

NOHrD Posilovací lavice

(3 Výrobky)
NOHrD univerzální posilovací lavice, která je vhodná pro domácí silový trénink. Spojuje funkční vlastnosti, design a přesvědčuje svou stabilní konstrukcí. Vylepšený TriaTrainer nabízí lavici v prvotřídní kvalitě, přičemž dovoluje skvělý trénink pro Vaše záda i břicho!
zobrazit veškerý NOHrD Posilovací lavice sortiment

NOHrD Balanční trénink a koordinace

NOHrD Balanční trénink a koordinace přístroje jsou základem pro efektivní trénink, např. při hubnutí. Se NOHrD sortimentem dosáhnete Vašich fitness cílů téměř bez větší námahy. Ukažte jen Vaší vůli, že na to máte a začněte s posilováním ještě dnes.
zobrazit veškerý NOHrD Balanční trénink a koordinace sortiment

NOHrD Jednoruční činky

(14 Výrobky)
Se značkou NOHrD nevzpíráte žádné železo, nýbrž činky, při jejichž výrobě se používá kůže a malé kuličky. Atypický design činek, kvalitní materiál přináší skvělý zážitek. Účinný trénink je zaručen.
zobrazit veškerý NOHrD Jednoruční činky sortiment

NOHrD Posilovací věže

(5 Výrobky)
NOHrD Multi stanice na posilování se vyjímá svou elegancí i funkčností. V nenápadném designu splývá estetičnost s kvalitním materiálem. Všechny stanice disponují stabilní rámovou konstrukcí, nabízí pestré tréninkové možnosti a jsou tak ideální pro trénink celého těla.
zobrazit veškerý NOHrD Posilovací věže sortiment

NOHrD Posilovače břišních svalů a zad

(2 Výrobky)
NOHrD posilovač břišních a zádových svalů - skvělý doplněk pro Váš silový trénink. Minimalistický design a výborná funkčnost zaručí, že se stane Vaším oblíbeným kouskem ve Vašem fitness. Značce NOHrD se podařilo vymyslet tzv. Tria Trainer, 3 v 1. Přesvědčí Vás na celé čáře: díky sklápěcímu mechanismu se během chvilky promění v tréninkovou lavici. Je nabízen v různých druzích dřeva.
zobrazit veškerý NOHrD Posilovače břišních svalů a zad sortiment

NOHrD Žebřiny

(8 Výrobky)
Žebřiny objevíme většinou ve sportovních halách eventuelně ve fitness studiích. Poslední dobou nalézají své uplatnění rovněž v domácím fitness. Kvalitní dřevěné žebřiny značky NOHrD jsou v nabídce v různých materiálech, přičemž nabízí nejrůznější varianty cvičení. Skvěle se hodí pro silový trénink či při tréninku pohyblivosti.
zobrazit veškerý NOHrD Žebřiny sortiment

NOHrD Handles / traction support

(4 Výrobky)
Sortiment firmy T-Fitness nabízí kvalitní produkty a příslušenství značky NOHrD jako držadla, stahovací popruhy, díky čemuž lze zkvalitnit cvičení. Stahovací popruhy, závěsné hrazdy, kladky na stahování - přesvědčte se o kvalitě a dlouhé životnosti.
zobrazit veškerý NOHrD Handles / traction support sortiment

NOHrD Podložky pod posilovací stroje

Sortiment NOHrD nabízí velký výběr kvalitních fitness přístrojů a příslušenství. Zde objevíte přehled veškerého sortimentu NOHrD Podložky pod posilovací stroje:
zobrazit veškerý NOHrD Podložky pod posilovací stroje sortiment

NOHrD Příslušenství posilovací věže

(11 Výrobky)
S NOHrD příslušenstvím pro posilovací stanice si rozšíříte Vaše cviky na posilovacím přístroji a opticky ho také vylepšíte. Zatímco například s vybavením setu na stahování kladky můžete provádět cviky na zádové svaly na jednoduché posilovací stanici s lany NOHrD SlimBeam, LED osvětlení značky NOHrD decentně rozzáří Váš posilovací přístroj.
zobrazit veškerý NOHrD Příslušenství posilovací věže sortiment

NOHrD Příslušenství silový trénink

(5 Výrobky)
V příslušenství silového tréninku NOHrD najdete pestrou nabídku výrobků, díky kterým si obohatíte Vaše cvičební aktivity. A to nejen v posilovně, ale i doma. Kvalitní, odolné vůči zátěži, s dlouhou životností. Příslušenství určené pro silový trénink Vás přesvědčí díky svým přírodním materiálům, a tím pádem i kvalitě.
zobrazit veškerý NOHrD Příslušenství silový trénink sortiment

NOHrD Příslušentsví pro vytrvalostní trénink

(7 Výrobky)
NOHrD Příslušentsví pro vytrvalostní trénink přístroje jsou základem pro efektivní trénink, např. při hubnutí. Se NOHrD sortimentem dosáhnete Vašich fitness cílů téměř bez větší námahy. Ukažte jen Vaší vůli, že na to máte a začněte s posilováním ještě dnes.
zobrazit veškerý NOHrD Příslušentsví pro vytrvalostní trénink sortiment

NOHrD Stojany na činky a kotouče

(2 Výrobky)
Stojan na činky NOHrD Vám poslouží pro odkládání činek, ale rovněž bude i designovým prvkem pro Váš obývací pokoj. Stojany jsou vyrobeny z jasanu nebo ořechu. Lze na ně umístit tabulku s cviky, která usnadňuje cvičení a cviky jsou tak vždy po ruce.
zobrazit veškerý NOHrD Stojany na činky a kotouče sortiment

Fitness stroje NOHrD - Hodnocení zákazníků

 • Posilovač břišních svalů a zad NOHrD TriaTrainer

  Pazout 18.6.2019 - Posilovač břišních svalů a zad NOHrD TriaTrainer

  The product is great, so I will focus only on disadvantages: - bench is too light for some exercises (it can be fixed with some added weight) - the two plastic foam barrels made to hold your legs are loosely fixed on metal pipes. With exercises they slowly slip off the pipe (it can be fixed with self fusing tape applied to pipe)

Účinný trénink celého těla s fitness stroji značky NOHrD.

Při výrobě inovativních produktů značky NOHrD se klade důraz na klasické tréninkové metody, které se osvědčily v průběhu let jako dobré, přičemž jsou propojovány s širší nabídkou funkcí, čistým designem a organickými materiály. Výsledkem je zlepšená kvalita života, přirozený a rozmanitý trénink pro celé tělo.

S výrobkem NOHrD Swing bude mít cvičení švih.

Pohyby tahem jsou vysoce účinné a patří neodmysliteně k denní součásti denně pohybového aparátu. S produkty značky NOHrD přemístíte těžiště a to díky končetinám, což povede k flexibilnějším pohybům - svaly, klouby, vazivové tkáně budou více ohebné. Patentovaný koncept spočívá ve speciální výplni činek, které jsou tvořeny kuličkami se železným granulátem. Pohyb kuliček v koženém vaku vytváří nerovnováhu, tedy efekt, který není u pevného závaží možný. S produkty značky NOHrD Swing máte nekonečnou možnost vytváření variabilních cviků. Bude stoupat nejen schopnost Vašeho výkonu, ale i odolnost. Především trénink s činkami poskytne mnoho zábavy!

Žebřiny NOHrD – výklopný model

Žebřiny se řadí ke klasickým modelům mezi sportovním náčiním. Značka NOHrD využila koncept a ten optimalizovala: platforma pomůže rozšířit možnosti cvičení. Žebřin se cvičící může držet na různých místech, což umožňuje různé cviky na protažení či cviky s vlastní vahou - žebřiny NOHrD pro celou rodinu!

NOHrD Weight Workx – inovativní posilovací věž

Klasické posilování má své jméno: na stanici NOHrD Weight Workx procvičíte všechny důležité svaly. Tato fitness věž se nechá přizpůsobit individuálním požadavkům. Žebřiny spolu s lavicí rozšiřují tréninkové možnosti.

Trénink pro horní polovinu těla NOHrD WaterGrinder

WaterGrinder nabízí možnost provozování jachtingu, aniž by se uživatel musel vzdát vody. Tento model doplňuje kardio trénink o trénink horní poloviny těla, jež bývá často opomíjen. Klasickým pohybem prováděné klikami trénujete horní polovinu těla - sílu a vytrvalost při jedné tréninkové jednotce současně. Model ve tvaru kapky zaujme každého.

NOHrD: funkční design a přírodní materiály

Specialisté na neobyčejné fitness stroje spojují skvělou funkčnost s designem: stroje tedy zaujmou po optické, technické i inovativní stránce. Zakupte si některý z výrobků značky NOHrD a doplňte Váš obývací pokoj o kvalitní kus srovnatelný s nábytkem, jež Vám pomůže nastolit harmonii. Ušlechtilý design bude splňovat požadavky, jak z efektivní, tak z estetické stránky. Produkty značky NOHrD se řadí k výborným fitness strojům, což dokazuje např. stanice s kladkou SlimBeam, která obdržela cenu za design (German Design Award 2016).

Přírodní materiály jako je dřevo, kůže , voda v kombinaci s plastem či kovem nejen upoutá, ale zároveň poskytne potřebnou stabilitu pro náročný trénink celého těla. V nabídce je jasan, třešeň nebo ořech, tak aby stroje působily moderně pro aktivní a uvědomělý životní styl. Kvalitní dřevo, které se pyšní vlastnostmi, po kterých jiné materiály touží: elasticita, pevnost, možnost volného rozštípnutí a dlouhá životnost. Použitý masiv se používá pouze ze znovuobnovitelných zdrojů z oblastí USA a Německa. Ručně opracovávaná pravá kůže je čistě živočišného původu a je z Německa. Další zvláštnosti: všechny produkty NOHrD pocházejí z vlastní produkce z města Nordhorn.

NOHrD Vytrvalostní trénink

NOHrD Posilování

NOHrD Jóga a pilates

NOHrD Příslušenství a doplňky

down up zobrazit všechny kategorie
T-Fitness
Evropská jednička v domácím fitness
 • 34x v NěmeckoAachen, Augsburg, Berlín, Bielefeld, Bochum, Bonn, Bottrop, Braunschweig, Brémy, Dortmund, Drážďany, Düsseldorf, Duisburg, Essen, Frankfurt, Freiburg, Hamburk, Hannover, Husum, Karlsruhe, Kassel, Kiel, Kolín nad Rýnem, Lipsko, Mannheim, Mnichov, Norimberk, Řezno, Saarbrücken, Schleswig, Stuttgart, Wiesbaden, Würzburg
 • 9x Velká BritánieAberdeen, Batley, Camberley, Edinburgh, Glasgow, Londýn, Manchester, Nottingham
 • 7x RakouskoŠtýrský Hradec, Innsbruck, Klagenfurt, Linec, Salzburg, Vídeň
 • 6x v NizozemíAmsterdam, Bodegraven, Haag, Eindhoven, Roosendaal, Rotterdam
 • 4x ŠvýcarskoBasilej, Bern, Lausanne, Curych
 • 2x BelgieAntverpy, Brusel
 • DánskoKodaň
 • FranciePaříž
 • PolskoVaršava
T-Fitness Novinky
Získejte nyní 270,00 Kč *
* Lze uplatnit při nákupu od 1 350,00 Kč
Evropská jednička v domácím fitness interaktivně
Najdete nás na Facebooku, Google+ a Co.
 • Facebook
 • YouTube
způsoby platby
 • Paypal
 • PayU
 • VISA
 • Master Card
 • Platba předem
Partneři pro přepravu zásilek
 • DHL
 • UPS
 • FedEx
 • Spedice
© Sport-Tiedje GmbH 1984 - 2021
1) Jen při platbě PayPal, Kreditní karta, PayU.
Jsme tu pro Vás
65x v Evropě
Storemap
T-Fitness
Na telefonu je Vám k dispozici 8 pracovníků
228 885 842
info@t-fitness.cz