Více než 3.222.649 spokojených zákazníků
Evropská jednička v domácím fitness
Důvěřujte našim zákazníkům.
Aktuálně ohodnoceno 89.858 výrobků
model 2020/21

Octane Max Trainer MTX

č. výrobku OC-MTX-ENG
print tisk
Hodnocení zákazníků (6)
6 Hodnocení zákazníků
4.83 5 hvězdiček
výsledek testu T-Fitness (Info)
T-Fitness důkladně testuje každý fitness stroj. Posléze náš tým, skládající se ze sportovních vědců, výkonných sportovců a servisních techniků s dlouholetými zkušenostmi, hodnotí výrobky v různých kategoriích. Díky testovacímu posudku od společnosti T-Fitness můžete snadno porovnávat výrobky a najít si správný stroj pro trénink.
vybavení
inovace
plynulost chodu
stabilita
Vybavení crossového trenažéru zahrnuje jednotku setrvačníku, brzdný systém, tréninkový počítač (displej, programy atd.) a speciální součásti jako transportní kolečka, plochy pro odkládání knih atd. Díky dobrému vybavení je trénink variabilnější a komfortnější. Měření tepu zefektivní Váš trénink.
Inovace se řadí mezi speciální oblast firmy T-Fitness, kterou posuzujeme ve výsledcích testů crossových trenažérů. Zde hodnotíme pouze takové fitness stroje, které se vyznačují technickými novinkami a vylepšeními, které jsou důležité pro další vývoj crossových trenažérů. Čím vyšší ohodnocení crossový trenažér má, tím je i pokročilejší jeho vývoj!
Setrvačná jednotka se skládá ze setrvačníku, středového a kuličkového ložiska atd. Má mimořádný význam pro plynulý chod. K plynulému chodu navíc přispívá převodový poměr a délka a šířka kroku v souhře s výškou. Pokud má crossový trenažér dobrý plynulý chod, je trénink zvlášť šetrný ke kloubům. Značně se zvýší i aktivita svalů.
Stabilita crossového trenažéru je zajištěna solidními patkami, hmotností stroje a odolnou rámovou konstrukcí. Stabilní crossový trenažér má dlouhou životnost, lze ho vysoce zatížit, ale nabízí i stabilitu během tréninkových jednotek, při kterých se uživatel pořádně zapotí.
Video
Zavřít
Počet
dosud
Naše cena
125 142,00 Kč
vč. 21.0% DPH
 • Bez nákladů na dopravu!
 • Skladem
 • Na skladě méně než 5 ks - doprodej.
Dodání spediční firmou 2
Teaser Icon
max. hmotnost uživatele 180 kg
Teaser Icon
tréninkové programy 6
stručný popis: Octane Max Trainer MTX
Pozor – nebezpečí vzniku závislosti! – Z nuly na maximální výkon s novým trenažerem Octane Max Trainer.

detaily výrobku: Octane Max Trainer MTX

 • model 2020/21 info
 • technické údaje - Octane Max Trainer MTX:
  • brzdný systém: magnetická brzda s možností manuálního nastavení
  • výška kroku: 23 cm
 • tréninkový počítač - Octane Max Trainer MTX:
  • stupně zátěže: 10
  • displej: čas, kalorie,
  • tréninkové programy celkem: 6
 • vybavení - Octane Max Trainer MTX:
  • měření tepové frekvence: + hrudní pás (k dodání extra)
  • hrudní pás pro telemetrické měření tepové frekvence je k dispozici jako volitelné příslušenství
  • na síti nezávislé napájení generátorem
  • speciální vlastnosti: transportní kolečka, držák na lahev
 • první Max Trainer pro komerční využití
 • MAX 14: 14minutový tréninkový program pro HIIT trénink (vysoce intenzivní intervalový trénink) a kruhový trénink
 • odpor nastavitelný pomocí ventilátoru a magnetické brzdy – tato kombinace umožňuje intenzivní tréninky pro každého
 • okamžitá změna odporu: čím silněji zabíráte, tím vyšší je odpor
 • ideální pro fitness centra, hotely a komerční zařízení
 • malé prostorové nároky – ideální pro kruhový trénink, malé tréninkové skupiny nebo steady-state kardio trénink
 • panel s intuitivním ovládáním pro extrémně výkonné a účinné tréninky!
 • výška kroku: 23 cm
 • max. hmotnost uživatele - Octane Max Trainer MTX: 180 kg

popis: Octane Max Trainer MTX

výsledek testu T-Fitness (Info)
vybavení
inovace
plynulost chodu
stabilita

Maximální výkonnost s trenažerem Octane MTX Max Trainer!

Octane pozvedá HIIT trénink na zcela novou úroveň. První komerční trenažer Max Trainer díky kombinaci vysokorychlostního ventilátoru a magnetické brzdy umožňuje intenzivní tréninky v délce 14 minut. Díky své kompaktní a robustní konstrukci se hodí k univerzálnímu použití jak doma, tak i ve vašem fitness centru – ideální pro kruhový trénink i skupinové tréninky se sportovci všech kondičních kategorií. Zákazníci chtějí rychlý trénink a rychle viditelné úspěchy, proto se Octane Max Trainer hodí zejména k použití ve fitness centrech, hotelích a komerčních zařízeních.

Návykový HIIT trénink

Studie prokazují, že při použití Max Traineru se spaluje o 26 až 43 % více kalorií než na veslovacím trenažeru nebo vertikálním eliptickém trenažeru. Motivace, kterou Max Trainer přináší, navíc vybízí k ještě více opakováním. Max Trainer je navržen tak, že stačí nastoupit a hned můžete začít sportovat. Není třeba žádných časově náročných seřízení. Můžete si vybrat z celkem 6 tréninkových programů a svůj trénink si tak přizpůsobit vlastním potřebám.

Jakmile začnete šlapat, ukáže se Max Trainer je v tom nejlepším světle: Odpor se okamžitě přizpůsobuje vašemu úsilí, aniž by k tomu potřeboval dobu na přizpůsobení. Čím více zabíráte, tím vyšší je odpor. Navíc lze odpor regulovat v 10 stupních pomocí páky uprostřed přístroje. Můžete tak kdykoli sami rozhodnout, jak intenzivní má váš trénink být.
Součástí úspěšného kruhového tréninku jsou ale nejen nohy. Pro namáhání celého těla má Max Trainer ergonomická madla, upravená pro uživatele každého vzrůstu. Uspořádání madel nabízí možnost změny úchopu při tréninku. Díky různým možnostem úchopu tak můžete trénovat hrudník, záda, ramena i paže.

Intuitivní ovládací panel a generátorová brzda

Počítadlo kalorií v reálném čase na transparentním LCD displeji vám pomůže spalovat ještě více kalorií a ručičku ukazatele hnát až k maximálním hodnotám. Intuitivní panel ukazuje tempo, čas, vystoupaná podlaží a intenzitu tréninku v jediném pohledu. Intenzitu můžete kdykoli změnit pro okamžité přizpůsobení svému tréninku. Program CiRCUIT vypočítává intenzitu a potřebnou dobu, přičemž při změně uživatele se hodnoty automaticky nulují.

Max Trainer je nezávislý na elektrické síti a lze jej tedy umístit kdekoli v místnosti. Díky tomu při kruhovém tréninku nezakopáváte o zbytečné kabely a máte dostatek prostoru pro cvičení. Potřebný proud pro provoz trenažeru Max Trainer při tréninku vyrábíte vlastní silou. Trénujete tedy nejen s maximální efektivitou, ale i velmi ekologicky.

Záruční podmínky: Octane Max Trainer MTX

Další podrobnosti o této záruce jsou uvedeny v záručních podmínkách výrobce. Záruka výrobce je doplňková služba výrobce a nemá vliv na vaše práva v rámci zákonné záruky.
Záruka výrobce plná záruka
domácí použití (zjistit více)
Záruka se vztahuje na fitness stroje použivané domácnostmi či k soukromým účelům.

Podrobné informace najdete v záručních podmínkách výrobce.
24 měsíce
poloprofesionální využití (zjistit více)
O poloprofesionálním použití mluvíme tehdy, když je fitness stroj využíván v institucích, jako jsou hotely, školy, spolky nebo k rehabilitaci, ve firemní posilovně atd.

Podrobné informace najdete v záručních podmínkách výrobce.
12 měsíce
profesionální využití (zjistit více)
Záruka pro profesionální použití se týká fitness strojů ve veřejných komerčních zařízeních (jako např. posilovny).

Podrobné informace najdete v záručních podmínkách výrobce.
12 měsíce

Octane Max Trainer MTX Test a hodnocení:

3 hvězdičky
0
2 hvězdičky
0
1 hvězdička
0
4.83 5 hvězdiček
Ohodnoťte nyní Vámi zakoupený výrobek a vyhrajte poukázku ve výši 500,00 € nebo vrácení peněz ze zaplacené kupní ceny. Vyberte si!
Ohodnoťte výrobek
Pomozte nám i ostatním zákazníkům Vaším ohodnocením výrobku. Informujte nás o svých zkušenostech s výrobkem. Všechna hodnocení výrobků, provedená do 31.03.2021, budou automaticky zařazena do soutěže o výhry.
Příjmení
e-mailová adresa *
* Pro účast v soutěži o výhry na základě hodnocení je bezpodmínečně uvést e-mailovou adresu, abychom vás mohli v případě výhry vyrozumět. Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.
Hodnoťte jen výrobek
, nikoli proces nákupu nebo expedici.
0 0 0 0 0
Napište stručnou recenzi (potřebné)
Prosím vložte zde svou recenzi výrobku, který jste zakoupili. Tím, že ohodnotíte výrobek, můžete ostatním zákazníkům v rozhodování. Vyjádřete se, prosím, pouze k výrobku, nikoli k procesu nákupu.
Mohly by Vám pomoci následující informace:
 • Popište výhody i nevýhody výrobku.
 • Při hodnocení výrobku buďte struční a objektivní.
 • Hodnoťte vlastnosti výrobku (např. zpracování).
 • Zajímavé jsou i detaily použití výrobku nebo možnosti použití.
 • Věrohodnost Vaší recenze podpoříte výběrem vhodných slov.
ohodnotit nyní

názor ostatních zákazníků:

nl od Anonym dne 4.1.2021 5
Hele goeie crosstrainer. Ik heb hem samen met de taurus selectabells gekocht. Nu kunnen wij ons hele lichaam trainen en is het toch ruimtebesparend
de od Kerstin Schober dne 19.12.2020 4
Tolles Trainingsgerät, besonders toll finde ich die Ventilatorfunktion beim treten kommt ein Luftzug von vorn. (Sehr angenehm) das Gerät ist angenehm leise und von der Größe optimal wenn man nicht so viel Platz hat, außerdem ist er super stabil. Ich kann das Gerät nur empfehlen und bin sehr zufrieden. Man merkt dem G... [číst dále]erät an das es eigentlich für den professionellen Gebrauch gedacht ist. [zobrazit méně]
de od Alex dne 8.11.2020 5
Der Octane Max Trainer ist das optimale Trainingsgerät, wenn man sich schnell maximal auspowern möchte und top verarbeitet.
de od Familie Hinrichsen dne 30.10.2020 5
Für mich das beste Gerät für cardio Training was ich je benutzt habe. Die vertikale Ellipse fühlt sich extrem angenehm und gelenkschonend an. Man kann selbst bestimmen wie viel Oberkörper man mit benutzt. nach jeder TRainingseinheit spüre ich große Teile meiner Muskulatur und habe wirklich schnelle Fortschritte gemacht... [číst dále]. Mittlerweile mache ich 30min Einheiten mit vielen Intervallen und Spitzen und meien Herzfrequenz geht bei weitem nicht mehr so hoch wie zu Beginn. Auch qualitativ kann ich nur positives berichten. Jede Schweißnaht, die Lackierung und auch die Optik sind echt super. Ich möchte hier nicht zu sehr Werbung für das Gerät machen, aber zumindest meine Erfahrungen schildern. Der Preis ist natürlich etwas höher als ein normaler Elluipsentrainer, aber dafür hat man mit dem Gerät einfach schneller Resultate und ich bin definitiv ein Freund von effektivem Training. [zobrazit méně]
de od Anonym dne 27.11.2018 5
Der Max Trainer ist eine totale Workout-Maschine! Ich mache fast täglich Intervall-Training darauf und bin sehr zufrieden. Den "After-Burn" Effekt merke ich nach jedem Training.

Octane Max Trainer MTX příslušenství - naše doporučení:

1 523,00 Kč
1 562,00 Kč
599,00 Kč 579,00 Kč
14 002,00 Kč
65x v Evropě vyhledání pobočky
stores
T-Fitness Vám nabízí
 • Evropská jednička v domácím fitness
 • Více než 3.000.000 spokojených zákazníků
 • Více než 6.000 fitness výrobků
 • 65 specializovaných obchodů
 • 75 vlastních servisních techniků
způsoby platby
Nákup fitness strojů s jistotou
Údaje Vaší objednávky jsou chráněné a zakódované 256bitovým-SSL
10 největších hitů prodeje za posledních 30 dnů v kategorii Crossové trenažéry
1
Crossový trenažer cardiostrong EX60 Touch
Crossové trenažéry ▸ cardiostrong Crossové trenažéry
42 799,00 Kč
39 799,00 Kč
2
Crossový trenažér Kettler Optima 600
Crossové trenažéry ▸ Kettler Crossové trenažéry
48 777,00 Kč
3
Crossový trenažér cardiostrong EX80
Eliptické trenažéry ▸ cardiostrong Eliptické trenažéry
71 943,00 Kč
4
Crossový trenažér Kettler Optima 400
Crossové trenažéry ▸ Kettler Crossové trenažéry
37 521,00 Kč
5
Crossový trenažér Bowflex Max M3
Eliptické trenažéry ▸ Bowflex Eliptické trenažéry
45 799,00 Kč
42 799,00 Kč
6
Crossový trenažer Taurus X9.9
Eliptické trenažéry ▸ Taurus Eliptické trenažéry
62 555,00 Kč
56 297,00 Kč
7
Bowflex Max Trainer M6i
Eliptické trenažéry ▸ Bowflex Eliptické trenažéry
65 685,00 Kč
8
Crossový trenažér cardiostrong EX90
Eliptické trenažéry ▸ cardiostrong Eliptické trenažéry
78 202,00 Kč
9
Bowflex Max Total Trainer
Crossové trenažéry ▸ Bowflex Crossové trenažéry
91 499,00 Kč
85 299,00 Kč
10
Crossový trenažér cardiostrong EX40
Crossové trenažéry ▸ cardiostrong Crossové trenažéry
30 499,00 Kč
28 499,00 Kč
T-Fitness
Evropská jednička v domácím fitness
 • 34x v NěmeckoAachen, Augsburg, Berlín, Bielefeld, Bochum, Bonn, Bottrop, Braunschweig, Brémy, Dortmund, Drážďany, Düsseldorf, Duisburg, Essen, Frankfurt, Freiburg, Hamburk, Hannover, Husum, Karlsruhe, Kassel, Kiel, Kolín nad Rýnem, Lipsko, Mannheim, Mnichov, Norimberk, Řezno, Saarbrücken, Schleswig, Stuttgart, Wiesbaden, Würzburg
 • 9x Velká BritánieAberdeen, Batley, Camberley, Edinburgh, Glasgow, Londýn, Manchester, Nottingham
 • 7x RakouskoŠtýrský Hradec, Innsbruck, Klagenfurt, Linec, Salzburg, Vídeň
 • 6x v NizozemíAmsterdam, Bodegraven, Haag, Eindhoven, Roosendaal, Rotterdam
 • 4x ŠvýcarskoBasilej, Bern, Lausanne, Curych
 • 2x BelgieAntverpy, Brusel
 • DánskoKodaň
 • FranciePaříž
 • PolskoVaršava
T-Fitness Novinky
Získejte nyní 270,00 Kč *
* Lze uplatnit při nákupu od 1 350,00 Kč
Evropská jednička v domácím fitness interaktivně
Najdete nás na Facebooku, Google+ a Co.
 • Facebook
 • YouTube
způsoby platby
 • Paypal
 • PayU
 • VISA
 • Master Card
 • Platba předem
Partneři pro přepravu zásilek
 • DHL
 • UPS
 • FedEx
 • Spedice
© Sport-Tiedje GmbH 1984 - 2021
1) Jen při platbě PayPal, Kreditní karta, PayU.
2) Naše doručení prostřednictvím spedice garantuje dodání zboží vyplaceně do domu.
naposledy navštívené (1)
Jsme tu pro Vás
65x v Evropě
Storemap
T-Fitness
Na telefonu je Vám k dispozici 8 pracovníků
228 885 842
info@t-fitness.cz