Octane Zero Runner ZR7

č. výrobku OC-ZR-7
 • Není skladem
  K dodání opět od cca KT 28
  (11.7.2022 - 15.7.2022)
 • náklady na dopravu: Bez nákladů na dopravu!
Naše cena
nyní Dnes 100 299,00 Kč
vč. 21% DPH
výsledek testu T-Fitness
vybavení
inovace
plynulost chodu
stabilita
tlumení
tichost chodu
 • Dodání spediční firmou
Video
 • Jedinečnost: Účinný běžecký trénink bez zatížení kloubů
 • Zero Runner: fitness stroj pro běžecký trénink bez zatížení kloubů
 • Možnost různého pohybu: běh, závod, step, protahování, jogging, lyže,
 • V porovnání s crossovým trenažérem je šetrnější ke kloubům, účinnější než běžecký pás a rovněž mnohem tišší
 • Pro uživatele, kteří rádi sportují v domácím prostředí, pro starší generaci a pro uživatele těžší váhy: trénink šetrný ke kloubům vhodný pro každého
 • Elegantní design
 • LCD-displej ukazuje: čas, vzdálenost, kalorie, puls, tempo, délku kroku
 • Silový trénink možný za pomoci gumových expandérů
 • Možnost nastavení odporu
 • Q factor (Inside pedal distance): approx. 4.6cm
 • max. hmotnost uživatele: 136 kg
 • rozměry po sestavení - Octane Zero Runner ZR7: (d) 154 cm x (š) 86 cm x (v) 148 cm
 • technické údaje:
  • délka kroku: 0.1 - 147 cm
 • tréninkový počítač:
  • displej: čas, trasa, tep
  • tréninkové programy celkem: 3
 • vybavení:
  • měření tepové frekvence: dlaňové snímače tepu + hrudní pás (k dodání extra)
  • hrudní pás pro telemetrické měření tepové frekvence je k dispozici jako volitelné příslušenství
  • na síti nezávislé napájení generátorem
  • speciální vlastnosti: transportní kolečka, držák na lahev
 • crossový trenažér s eliptickým pohybem, který šetří klouby (eliptický trenažér)

Revoluce: fitness přístroj, který bere ohled na klouby a nezatíží je

Octane Zero Runner je nejdokonalejší fitness stroj posledních let. Jedinečná konstrukce dovoluje stroji Zero Runner vytrvalostní a běžecký trénink bez zatížení kloubů. Cvičení je stejně tak efektivní jako při běhu či při tréninku na crossovém trenažéru. Díky tomu nabízí tento stroj Zero Runner více tréninkových možností než většina ostatních kardio strojů.

S produktem Zero Runner ušetříte více místa, než například s běžeckým pásem nebo crossovým trenažérem.

Díky propracované konstrukci a designu se Zero Runner hodí do každého bytového zařízení. Je dlouhý 154 cm, přičemž plocha při postavení je ještě menší, a to 120 cm. S Octanem Zero uspoříte více místa, než s běžeckým nebo eliptickým trenažérem.
Moderní design, zakřivení, pevný rám a konstrukce, která bere ohled na klouby, to vše je doplněno tréninkovým počítačem. LCD-displej je průsvitný, skleněný panel tak působí hodnotně a elegantně. Ovládací konzole působí decentně a nechá se velmi lehce ovládat. Zero Runner je dodáván včetně užitečného příslušenství. Telemetrický hrudní pás k měření srdečního tepu je dodáván spolu se strojem, rovněž tak posilovací gumy s rukojetí.

Zero Runner značky Octane: ideální stroj pro širokou skupinu lidí

 • Pro profesionální běžce a ambiciózní sportovce, kteří se udržují fit nebo se připravují na závod. /li>
 • Pro sportovce, kteří rádi sportují v domácím prostředí a musí šetřit své klouby. Stejně tak pro intenzivní a náročný trénink, který lze srovnat s užíváním běžeckého či crossového trenažéru. Bez ohledu na počasí a poplatky ve fitness studiích.
 • Pro starší uživatele či uživatele s vyšší váhou, kteří se díky běhu chtějí udržovat fit — nejlepší fitness program — nebo pro ty, kteří musí být obezřetní vůči svým kloubům.
 • Při fyzioterapii, kdy si pacienti v rekonvalescenci mohou dopřát účinný trénink, který nebude zatěžovat klouby. A oni tak dosáhnou svých tréninkových cílů rychleji, účinněji, a s ohledem na klouby.

Zero Runner versus crossové trénažéry a běžecké pásy: jednoduše mnohostranný a přesto šetrný ke kloubům

Trénink na Octane Zero Runner je efektivnější než na běžeckém pásu a zatěžuje klouby podstatně méne než crossový trenažér. Crossové i eliptické trenažéry jsou známé pro své mírné zatížení kloubů. Zero Runner se může pochlubit nulou, to znamená, že kloub není vůbec zatěžován. Nejedná se o žádný vytrvalostní trénink, takže je velmi účinný a jde o trénink na Zero Runner, který bere ohled na klouby.

Ve srovnání s normálním běžeckým pásem nabízí Octane Zero různé druhy pohybu. Pohyb jako u stepperů, jogging, běh, výpad vpřed, pohyb podobný lyžování nabízí šetrný trénink k Vašim kloubům a bohatou nabídku pohybu. Zero Runner nedisponuje žádným motorem a nevydává žádné zvuky. Díky tomu je tak trénink velmi tichý. Můžete trénovat v klidu v obývací místnosti, zatímco Vaše rodina může v klidu sledovat televizi a Vy nebudete nikoho rušit.

CROSS CIRCUIT: Zero Runner nabízí i silový trénink

Díky programu CROSS CIRCUIT nabízí Octane možnost provádění jednoduchých cviků, a to na větších kardio přístrojích. Díky ovládací konzoli lze vybrat odpovídající program. Optimalní je takový, jehož kombinací vytrvalostního a silového tréninku zažije uživatel zábavu.

manual-Octane-ZR8-ENG-1

Záruka: Pro koncové spotřebitele platí záruka podle všeobecných zákonných předpisů.


Vaše hodnocení bylo úspěšně uloženo.
Bohužel se vyskytla chyba. Prosím, zkontrolujte Vaše údaje.
5
29
4
1
3
0
2
0
1
0

4.97 5 hvězdiček

(30 Hodnocení zákazníků)

výsledek testu T-Fitness
vybavení
inovace
plynulost chodu
stabilita
tlumení
tichost chodu

Ohodnoťte nyní Vámi zakoupený výrobek a vyhrajte poukázku ve výši 500,00 € nebo vrácení peněz ze zaplacené kupní ceny. Vyberte si!

0 osob(y) považuje(-í) tuto recenzi za užitečnou
Der Aufbau war sehr leicht. Der Zero runner ist sehr leise und die große Schrittlänge ist prima. Das Training macht sehr viel Spaß. Ein Schraubenlock was zu kurz und ich mußte mit einer zweiten Unterlegscheibe nachhelfen. Ich bin sehr zufrieden.
0 osob(y) považuje(-í) tuto recenzi za užitečnou
Ich konnte es zuerst nicht glauben. Aber nachdem der Zero Runner bei uns fachgerecht aufgebaut war und ich die ersten - zunächst zaghaften - Kaufschritte gemacht habe, war mir klar: Das Ding macht süchtig! Das Training macht absolut Spaß, besonders wenn es draußen Minusgrade hat. Das Laufen ist nach 2 Einheiten überhaupt kein Problem. Die Schrittlängen sind absolut ausreichend, man kann auch mal einen Sprint einlegen oder flott joggen. Den Gelenken geht's nach dem Workout fabelhaft, weil sie keine Stöße abbekommen. Ein dickes Lob auch an die Mannschaft von Sport Tiedje in Freiburg an dieser Stelle: Beratung, Lieferung und Aufbau haben super geklappt. Ich gehe davon aus, dass das auch der Fall sein wird, wenn mal etwas mit dem Gerät ist. Eine Empfehlung: Die Garantieverlängerung ist bei dem doch hohen Anschaffungspreis eigentlich ein Muss und in Relation gesehen keine große Investition. Mein Fazit: Ich kann es nur jedem, der gern läuft, seine Gelenke schonen möchte und nicht die Zeit hat, lange Outdoor-Läufe zu machen, wärmstens empfehlen.... [číst dále]
0 osob(y) považuje(-í) tuto recenzi za užitečnou
Helemaal blij met dit model. Maar misschien had ik toch voor de 8 moeten gaan haha.
0 osob(y) považuje(-í) tuto recenzi za užitečnou
Le Zero Runner est le seul appareil qui me permet de courir sans avoir des douleurs à mon genou et sans chocs. En plus c’est un appareil complet avec des programmes d’entraînement plus des élastiques pour la musculation. Au top !
0 osob(y) považuje(-í) tuto recenzi za užitečnou
Avec le Zero Runner j'ai vraiment vu une amélioration, plus de douleurs aux genoux. Je peux courir sans me soucier des impacts car il n'y a pas de chocs. Appareil très ergonomique.
Komentář od T-Fitnessdoppelt
0 osob(y) považuje(-í) tuto recenzi za užitečnou
Avec le Zero Runner j'ai vraiment vu une amélioration, plus de douleurs aux genoux. Je peux courir sans me soucier des impacts car il n'y a pas de chocs. Appareil très ergonomique.
0 osob(y) považuje(-í) tuto recenzi za užitečnou
Plus besoin d'aller courir à l'extérieur, par tous les temps. Plus besoin d'elliptique. Vous retrouverez tout cela dans un seul appareil: le Zero Runner ZR7 d'Octane. Appareil complet avec des programmes élastiques compris pour exercices de musculation.
0 osob(y) považuje(-í) tuto recenzi za užitečnou
Je viens de faire un entraînement avec le Zero Runner et quel satisfaction, je ne peux plus m'en passer. Quel facilité ce Zero Runner, et de pouvoir courir à tous moment. Pour ma part, j'utilise souvent le programme RUN qui est varié où je peux faire des mouvements différents. A adopter.
0 osob(y) považuje(-í) tuto recenzi za užitečnou
Courir à la maison c’est possible avec le seul appareil de course au monde, le Zero Runner. L’intérêt du Zero Runner est qu’il n’est pas traumatisant pour les genoux. Il permet de s’entraîner à tous moments, peu importe la météo. A adopter absolument !
0 osob(y) považuje(-í) tuto recenzi za užitečnou
Appareil très facile a utiliser, j'utilise le programme RUN avec des intervalles de 30 secondes à la suite,(différent d'un tapis de course où il faut attendre qu'il ralentisse, ici ce n'est pas le cas) ce qui me permet de faire des exercices différents et variés à chaque séance. Je n'ai aucune douleur à mon genou vu qu'il n'y a pas d'impact au sol. Je recommande le ZR7.


T-Fitness důkladně testuje každý fitness stroj. Posléze náš tým, skládající se ze sportovních vědců, výkonných sportovců a servisních techniků s dlouholetými zkušenostmi, hodnotí výrobky v různých kategoriích. Díky testovacímu posudku od společnosti T-Fitness můžete snadno porovnávat výrobky a najít si správný stroj pro trénink.
Fitness stroje
nyní osobně vyzkoušejte přímo na místě!
67x v Evropě
Evropská jednička v oblasti fitness strojů
67x v Evropě