Plankpad Pro

č. výrobku PLANK-PP-01-PRO
 • Skladem
 • náklady na dopravu: 240,00 Kč
Naše cena
nyní Dnes 3 411,00 Kč
vč. 21% DPH
 • Dodání prostřednictvím FedEx/UPS
Video
 • přináší jednotný trénink celého těla
 • posílení hlubokých svalů
 • bezplatná aplikace se spoustou her a cvičení
 • nabízí všestranný a zábavný tréninkový zážitek
 • včetně tréninkového plakátu se spoustou cviků
 • materiály: vysoce kvalitní javorové dřevo s ořechovým vzhledem
 • materiály: vysoce kvalitní javorové dřevo s ořechovým vzhledem
 • max. hmotnost uživatele: 180 kg
 • rozměry po sestavení - Plankpad Pro: (d) 55 cm x (š) 36 cm x (v) 8.3 cm

Plankpad Pro – váš trénink celého těla s podporou aplikace

Plankpad Pro spojuje zábavu a sport, takže si snadno a hravě zachováte dobrou kondici. Tento pomocník je všestranný, zábavný a díky svému snadnému použití je vhodný pro všechny věkové kategorie. Vlastní aplikace vás motivuje a podporuje k dosažení vašich tréninkových cílů.

Plankpad Pro se vyznačuje stabilní konstrukcí a vysoce kvalitními materiály. Vyrábí se z javorového dřeva s ořechovým vzhledem. Díky vysoce kvalitním materiálům odolá zátěži až 180 kg.

Měkký a neklouzavý povrch náčiní Plankpad Pro zajišťuje stabilitu a současně brání sklouznutí chytrého telefonu nebo tabletu při tréninku s aplikací. Po tréninku lze povrch snadno vyčistit. Pro ochranu podlahy, na které chcete cvičit, se společně s výrobkem Plankpad Pro dodává i vhodná ochranná rohož.

Hravě k lepší kondici!

Plankpad lze využívat různými způsoby a zejména i jako balanční desku pro zaměření tréninku na svaly nohou, tělesnou hmotnost a motorickou koordinaci. Díky speciálně vyvinutým hrám a možnosti přenosu aplikace do televize lze Plankpad Pro používat i jako tréninkový snowboard nebo surfovací prkno. Trénink je tak spojen s potřebnou porcí zábavy a rozmanitosti, která si získá sportovce všech věkových skupin a kondičních úrovní. Aplikace se neustále dále vyvíjí a přináší tak stále nové hry a tréninky.

Plankpad tak roste spolu s vašimi schopnostmi.

Plankpad Pro se dodává s podložkou pro ochranu podlahy, aplikací s mnoha hrami a tréninky, 30denním challenge programem a tréninkovým plakátem.

Další podrobnosti o této záruce jsou uvedeny v záručních podmínkách výrobce. Záruka výrobce je doplňková služba výrobce a nemá vliv na vaše práva v rámci zákonné záruky.

Záruka výrobce plná záruka
domácí použití 2 let

Vaše hodnocení bylo úspěšně uloženo.
Bohužel se vyskytla chyba. Prosím, zkontrolujte Vaše údaje.
5
2
4
0
3
0
2
0
1
0

5 5 hvězdiček

(2 Hodnocení zákazníků)


Ohodnoťte nyní Vámi zakoupený výrobek a vyhrajte poukázku ve výši 500,00 € nebo vrácení peněz ze zaplacené kupní ceny. Vyberte si!

DANIEL_C
0 osob(y) považuje(-í) tuto recenzi za užitečnou
Das Plankpad hält was es verspricht, eine simple und gute App und tolle Qualität und ist sein Geld wert. Ich habe es ürsprünglich als "Yoga Board" für meine Frau gekauft und bin nun samt den Kindern selber beim Planken. Auch als Balanceboard nutze ich es über den Tag um mich vom Schreibtisch im Homeoffice zu entspannen. Es funktioniert!
0 osob(y) považuje(-í) tuto recenzi za užitečnou
Wirklich das beste Board zum Planken. Ich kenne einige solcher Produkte aus Kursen im Fitnessstudio, dennoch muss ich sagen, dass das Plankpad die Nummer 1 ist :). Wirkt und fühlt sich sehr hochwertig an, und die App dazu bringt einfach Spaß. Das tolle an der App ist, dass durch sie 2 Minuten planken sich anfühlen wie 30 Sekunden, man will am liebsten nicht mehr aufhören, leider mache ich dann doch nach einiger Zeit schlapp :D. - VG Lisa


T-Fitness důkladně testuje každý fitness stroj. Posléze náš tým, skládající se ze sportovních vědců, výkonných sportovců a servisních techniků s dlouholetými zkušenostmi, hodnotí výrobky v různých kategoriích. Díky testovacímu posudku od společnosti T-Fitness můžete snadno porovnávat výrobky a najít si správný stroj pro trénink.
Fitness stroje
nyní osobně vyzkoušejte přímo na místě!
67x v Evropě
Evropská jednička v oblasti fitness strojů
67x v Evropě