Plankpad Pro

č. výrobku PLANK-PP-01-PRO
Skladem
náklady na dopravu: 240,00 Kč
Dodání prostřednictvím FedEx/UPS
-%
DMOC
dosud
3 411,00

Video
  • přináší jednotný trénink celého těla
  • posílení hlubokých svalů
  • bezplatná aplikace se spoustou her a cvičení
  • nabízí všestranný a zábavný tréninkový zážitek
  • včetně tréninkového plakátu se spoustou cviků
  • materiály: vysoce kvalitní javorové dřevo s ořechovým vzhledem
  • materiály: vysoce kvalitní javorové dřevo s ořechovým vzhledem
  • max. hmotnost uživatele: 180 kg
  • rozměry po sestavení - Plankpad Pro: (d) 55 cm x (š) 36 cm x (v) 8.3 cm

Plankpad Pro – váš trénink celého těla s podporou aplikace

Plankpad Pro spojuje zábavu a sport, takže si snadno a hravě zachováte dobrou kondici. Tento pomocník je všestranný, zábavný a díky svému snadnému použití je vhodný pro všechny věkové kategorie. Vlastní aplikace vás motivuje a podporuje k dosažení vašich tréninkových cílů.

Plankpad Pro se vyznačuje stabilní konstrukcí a vysoce kvalitními materiály. Vyrábí se z javorového dřeva s ořechovým vzhledem. Díky vysoce kvalitním materiálům odolá zátěži až 180 kg.

Měkký a neklouzavý povrch náčiní Plankpad Pro zajišťuje stabilitu a současně brání sklouznutí chytrého telefonu nebo tabletu při tréninku s aplikací. Po tréninku lze povrch snadno vyčistit. Pro ochranu podlahy, na které chcete cvičit, se společně s výrobkem Plankpad Pro dodává i vhodná ochranná rohož.

Hravě k lepší kondici!

Plankpad lze využívat různými způsoby a zejména i jako balanční desku pro zaměření tréninku na svaly nohou, tělesnou hmotnost a motorickou koordinaci. Díky speciálně vyvinutým hrám a možnosti přenosu aplikace do televize lze Plankpad Pro používat i jako tréninkový snowboard nebo surfovací prkno. Trénink je tak spojen s potřebnou porcí zábavy a rozmanitosti, která si získá sportovce všech věkových skupin a kondičních úrovní. Aplikace se neustále dále vyvíjí a přináší tak stále nové hry a tréninky.

Plankpad tak roste spolu s vašimi schopnostmi.

Plankpad Pro se dodává s podložkou pro ochranu podlahy, aplikací s mnoha hrami a tréninky, 30denním challenge programem a tréninkovým plakátem.

Další podrobnosti o této záruce jsou uvedeny v záručních podmínkách výrobce. Záruka výrobce je doplňková služba výrobce a nemá vliv na vaše práva v rámci zákonné záruky.

Záruka výrobce plná záruka
domácí použití 24 měsíce

Vaše hodnocení bylo úspěšně uloženo.
Bohužel se vyskytla chyba. Prosím, zkontrolujte Vaše údaje.
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

0 5 hvězdiček

(0 Hodnocení zákazníků)Buďte první, kdo napíše hodnocení!


T-Fitness důkladně testuje každý fitness stroj. Posléze náš tým, skládající se ze sportovních vědců, výkonných sportovců a servisních techniků s dlouholetými zkušenostmi, hodnotí výrobky v různých kategoriích. Díky testovacímu posudku od společnosti T-Fitness můžete snadno porovnávat výrobky a najít si správný stroj pro trénink.
Fitness stroje
nyní osobně vyzkoušejte přímo na místě!
67x v Evropě
Evropská jednička v oblasti fitness strojů
67x v Evropě