Více než 3.084.042 spokojených zákazníků
Evropská jednička v domácím fitness
Důvěřujte našim zákazníkům.
Aktuálně ohodnoceno 74.447 výrobků

Sportovní hodinky Polar

Efektivní dosažení tréninkového cíle se sporttestery Polar
Polar

Sportovní hodinky Polar pro řízení tréninku

Se sportovními hodinkami Polar na měření tepu (nazývané také jako sporttestery či hodinky s měřením tepové frekvence) se dá snadným způsobem zjistit, zda stále trénujete v ideální oblasti a zátěži. Umožňují nejen efektivní dosažení individuálních fitness cílů, nýbrž i zlepšení celkového tělesného stavu. Pokud chcete být v kondici, je důležité trénovat ve správné intenzitě zátěže, tedy ani se nepřetěžovat, ani netrénovat pomalu. Intenzita tréninku se dá nejlépe kontrolovat za pomoci tepové frekvence. číst dálemore

Sportovní hodinky Polar - Přehled všech kategorií

(zobrazit všechny kategorie)

Polar Sportovní hodinky

Hodinky na měření tepu Polar se těší celosvětově velké oblibě již od svého objevení v roce 1982. Od té doby dávají hodinkám nová měřítka, týkající se vzhledu i funkčnosti. Ať už se jedná o přesné měření srdeční frekvence EKG, přesnou spotřebu kalorií, počet ušlých kroků, spolehlivé měření trasy s funkcí GPS nebo různá tréninková doporučení založená na vědeckých poznatcích: Polar nabízí začátečníkům, rekreačním běžcům a profesionálním sportovcům vynikající výběr hodinek na měření tepu, které jsou nezbytné pro dosažení osobních cílů.
zobrazit veškerý Polar Sportovní hodinky sortiment

Polar Cyklocomputery / tachometry

Inovativní výrobce sporttesterů a fitness náramků Polar se rozhodl i pro výrobu produktů určených cyklistice. Díky chytrým řešením cyklopočítačů sestavil Polar produkty cyklistům i závodníkům, které na cíl přesně zaznamenávají všechna důležitá data. Trasa, tep, výška a pokroky tréninku jsou jen malým výčtem funkcí.
zobrazit veškerý Polar Cyklocomputery / tachometry sortiment

Polar Fitness náramky

Inovace a produkty zaměřené na potřeby uživatelů jsou hlavními znaky značky Polar. V široké nabídce fitness náramků a activity trackers naleznete vhodný produkt pro každou oblast užívání. Ať už elegantní modely Loop či sportovní hodinky A360 s dotykovým displejem - s Polar bude sledování aktivit zcela jednoduché!
zobrazit veškerý Polar Fitness náramky sortiment

Polar Příslušenství pro hodinky s měřením pulsu

(10 Výrobky)
Mezi doplňky Polar naleznete různé hrudní pásy na měření srdeční frekvence, senzory měřící parametry Vašeho výkonu (kroková frekvence, rychlost). Dále sortiment příslušenství pro hodinky nabízí vyměnitelný pásek, set baterií nebo držák na kolo.
zobrazit veškerý Polar Příslušenství pro hodinky s měřením pulsu sortiment

Polar Příslušentsví pro vytrvalostní trénink

(2 Výrobky)
Polar Příslušentsví pro vytrvalostní trénink přístroje jsou základem pro efektivní trénink, např. při hubnutí. Se Polar sortimentem dosáhnete Vašich fitness cílů téměř bez větší námahy. Ukažte jen Vaší vůli, že na to máte a začněte s posilováním ještě dnes.
zobrazit veškerý Polar Příslušentsví pro vytrvalostní trénink sortiment

Sportovní hodinky Polar - Hodnocení zákazníků

Sportovní hodinky Polar s patentovaným systémem OwnZone

Jedinečný a patentovaný způsob umožňuje stanovit individuální oblasti tréninku dle měření variability tepové frekvence, popř. v odstupech tepové frekvence. Takzvaný Polar OwnZone® či Polar EnergyPointer umožňuje dosažení tréninku dle individuálního užívání sportovce. Prosté hodinky informují o aktuální tepové frekvenci, komplexní modely zobrazují dobu tréninku i čas a upozorňují akustickými signály, v případě, že se přiblížíte nízké či vysoké hranici tepu, čímž lze trénovat v ideální tréninkové oblasti. Meziukládání tréninkových údajů dopomáhá při vyhodnocení doby tréninku.

Polar – víc než jen příběh s dobrým koncem

Úspěšná historie sportovních hodinek Polar se nezačala odvíjet v nějaké sterilní laboratoři či na plátně, nýbrž přímo při sportu. V roce 1975 vznikl při jednom tréninku s běžkami v severním finském městě Oulu nápad, nabídnout sportovcům bezdrátové měřiče tepové frekvence, které se dají navíc nosit. Až dosud byly nosící se přístroje věcí budoucnosti. Tato oblast byla Mekkou nejen pro nadšence sportu, kteří hledají nové výzvy, nýbrž i technologickou žhavou novinkou.

Na jedné straně nebylo dosud možné přesně měřit tepovou frekvenci při tréninku, na druhé straně hrála ale tato hodnota při sportu důležitou roli. Sporttestery Polar byly revolučním nápadem, které byly zrovna zapotřebí. Tepová frekvence - jeden z důležitých informačních zdrojů,podává nejen potřebná data k aktuálnímu tréninku, nýbrž i zobrazuje celkovou kondici a zdravotní stav z dlouhodobé perspektivy. Sportovní hodinky Polar mají být přístupné komukoli a podávat důležitá data i běžným sportovcům. Při vývoji inovativních produktů se Seppo Säynäjäkangas a jeho tým zaměřili nejen na profesionální lyžaře, nýbrž se poohlédli i po jiných sportovních oblastech, než jsou sjezdovky, sníh a běžecké trasy. V roce 1979 začali s inovací a již v tomto roce vznikl první patent pro bezdrátové měřiče tepové frekvence. O tři roky později obdržel výrobce za tyto celosvětově první nositelné sporttestery ocenění, čímž začaly nové časy v oblasti sportu.

Sportovní hodinky Polar – trénink dle tepové frekvence

Rok 1982 byl převratem v oblasti tréninku. Se sportovními hodinkami měřící tep bylo nyní možné vytvářet přesné analýzy a tréninkové přehledy a z těchto získaných dat zpětně vyhodnotit kondici a zdravotní stav uživatele. Hodinky značky Polar umožňují komunikaci mezi člověkem a tělem, které tak podávají informaci o aktuálním stavu tréninku. Cílené zaznamenávání výkonu během tréninku je důležité pro trvalý úspěch. Sporttestery umožňují nejen individuálnější vytváření tréninkových plánů, ale zajišťují i více obměny a dlouhodobou motivaci při trénincích. S Polar je možný jen jeden směr: a to dopředu!

Nepřetržitý vývoj fitness hodinek značky Polar

V průběhu času společnost Polar vynalezla mnoho nových funkcí, které vychází z měření tepové frekvence uživatele. Mezi několik nejdůležitějších funkcí patří např.: měření trasy prostřednictvím přijímače GPS, dodržování diety za pomoci kalkulačky kalorií či vytváření tréninkových plánů založených na vědeckých poznatcích. Hodinky značky Polar zahrnují kompletní tréninkové spektrum: od plánu, zaznamenávání až po analýzu po skončení tréninku. Kompletní ovládání tréninku je zabudované ve sportovních hodinkách.

Osobní trenér na zápěstí

Jako špičkový výrobce této oblasti disponuje Polar cennými zkušenostmi. V současné době se jedná již o 30 let zkušeností, znalostí a technologie, které se odráží v nejnovějších sporttesterech, které naleznete ve velmi rozsáhlém a rozmanitém sortimentu. Od jednoduchých modelů, které Vám budou dopomáhat při tréninku, až po kompletní tréninkový systém vč. důležitých programů a detailů. Ať už se jedná o maraton či krátký joging, závod či trénink, triatlet či horolezectví: sporttestery značky Polar doprovází své uživatelé při těch nejrůznějších trénincích a zájmech. Díky těmto mnohostranným funkcím se tak tréninkový společník stane rychle Vaším vlastním osobním trenérem na zápěstí. Každé tělo reaguje na různé zátěže a podněty jinak, které při tréninku vznikají. Věrný společník na zápěstí, který díky inteligentním funkcím nalezne cestu zpět na start a je schopen vytvářet různé tréninkové profily, je skvělým pomocníkem pro dosažení sportovních cílů. V sortimentu Polar nalezne každý - ať už ambiciózní či rekreační sportovec - vhodného osobního trenéra, díky kterému Vaše sportovní aktivita doslova ožije.

Není tedy divu, že se Polar i po 30 letech neustále drží na vrcholu žebříčků sporttesterů. Neboť, hodinky Polar se pyšní mimořádnou technologií, kvalitou i dlouhou životností. Sportovní hodinky Polar zaručí výjimečný sportovní zážitek na nové úrovni.

Sportovní hodinky Polar - dokumenty

V následující nabídce máte možnost výběru dokumentů (např. návody nebo zprávy provedených testech) jednotlivých výrobků značky Polar.V kolonce ,, produkty,, vyberte produkt o jehož produkty se zajímáte.
Výrobky

Polar Vytrvalostní trénink

Polar Tělesná analýza a sportovní výživa

Polar Trampolíny, stolní tenis a zábava

Polar Příslušenství a doplňky

down up zobrazit všechny kategorie
T-Fitness
Evropská jednička v domácím fitness
 • 35x v NěmeckoAachen, Augsburg, Berlín, Bielefeld, Bochum, Bonn, Bottrop, Braunschweig, Brémy, Dortmund, Drážďany, Düsseldorf, Duisburg, Essen, Frankfurt, Freiburg, Hamburk, Hannover, Husum, Karlsruhe, Kassel, Kiel, Kolín nad Rýnem, Lipsko, Mannheim, Mnichov, Münster, Norimberk, Řezno, Saarbrücken, Schleswig, Stuttgart, Wiesbaden, Würzburg
 • 9x Velká BritánieAberdeen, Batley, Camberley, Edinburgh, Glasgow, Londýn, Manchester, Nottingham
 • 7x RakouskoŠtýrský Hradec, Innsbruck, Klagenfurt, Linec, Salzburg, Vídeň
 • 6x v NizozemíAmsterdam, Bodegraven, Haag, Eindhoven, Roosendaal, Rotterdam
 • 4x ŠvýcarskoBasilej, Bern, Lausanne, Curych
 • 2x BelgieAntverpy, Brusel
 • DánskoKodaň
 • FranciePaříž
 • PolskoVaršava
T-Fitness Novinky
Získejte nyní 270,00 Kč *
* Lze uplatnit při nákupu od 1 350,00 Kč
Evropská jednička v domácím fitness interaktivně
Najdete nás na Facebooku, Google+ a Co.
 • Facebook
 • YouTube
způsoby platby
 • Paypal
 • PayU
 • VISA
 • Master Card
 • Platba předem
Partneři pro přepravu zásilek
 • DHL
 • UPS
 • FedEx
 • Spedice
© Sport-Tiedje GmbH 1984 - 2020
1) Jen při platbě PayPal, Kreditní karta, PayU.
Jsme tu pro Vás
66x v Evropě
Storemap
T-Fitness
228 885 842
info@t-fitness.cz