Koupit Polar Cyklocomputery / tachometry u evropské jedničky v domácím fitness

Inovativní výrobce sporttesterů a fitness náramků Polar se rozhodl i pro výrobu produktů určených cyklistice. Díky chytrým řešením cyklopočítačů sestavil Polar produkty cyklistům i závodníkům, které na cíl přesně zaznamenávají všechna důležitá data. Trasa, tep, výška a pokroky tréninku jsou jen malým výčtem funkcí. číst dále
T-Fitness důkladně testuje každý fitness stroj. Posléze náš tým, skládající se ze sportovních vědců, výkonných sportovců a servisních techniků s dlouholetými zkušenostmi, hodnotí výrobky v různých kategoriích. Díky testovacímu posudku od společnosti T-Fitness můžete snadno porovnávat výrobky a najít si správný stroj pro trénink.
Inovativní výrobce sporttesterů a fitness náramků Polar se rozhodl i pro výrobu produktů určených cyklistice. Díky chytrým řešením cyklopočítačů sestavil Polar produkty cyklistům i závodníkům, které na cíl přesně zaznamenávají všechna důležitá data. Trasa, tep, výška a pokroky tréninku jsou jen malým výčtem funkcí.

Vyberte si dokonalé hodinky na měření tepu od značky Polar!

Abyste si mohli vybrat ideální hodinky Polar, které budou odpovídat Vašim cílům, rozděluje Polar své hodinky na měření tepu podle zaměření tréninku: udržení aktivity, zlepšení kondice, optimalizace výkonu.

Rozdělení hodinek na měření tepu podle cíle tréninku.

Fitness stroje
nyní osobně vyzkoušejte přímo na místě!
66x v Evropě
Evropská jednička v oblasti fitness strojů
66x v Evropě