filtr

Koupit Polar Sportovní hodinky u evropské jedničky v domácím fitness

Rádce při nákupu: Polar Sportovní hodinky
Hodinky na měření tepu Polar se těší celosvětově velké oblibě již od svého objevení v roce 1982. Od té doby dávají hodinkám nová měřítka, týkající se vzhledu i funkčnosti. Ať už se jedná o přesné měření srdeční frekvence EKG, přesnou spotřebu kalorií, počet ušlých kroků, spolehlivé měření trasy s funkcí GPS nebo různá tréninková doporučení založená na vědeckých poznatcích: Polar nabízí začátečníkům, rekreačním běžcům a profesionálním sportovcům vynikající výběr hodinek na měření tepu, které jsou nezbytné pro dosažení osobních cílů. číst dále
T-Fitness důkladně testuje každý fitness stroj. Posléze náš tým, skládající se ze sportovních vědců, výkonných sportovců a servisních techniků s dlouholetými zkušenostmi, hodnotí výrobky v různých kategoriích. Díky testovacímu posudku od společnosti T-Fitness můžete snadno porovnávat výrobky a najít si správný stroj pro trénink.
Hodinky na měření tepu Polar se těší celosvětově velké oblibě již od svého objevení v roce 1982. Od té doby dávají hodinkám nová měřítka, týkající se vzhledu i funkčnosti. Ať už se jedná o přesné měření srdeční frekvence EKG, přesnou spotřebu kalorií, počet ušlých kroků, spolehlivé měření trasy s funkcí GPS nebo různá tréninková doporučení založená na vědeckých poznatcích: Polar nabízí začátečníkům, rekreačním běžcům a profesionálním sportovcům vynikající výběr hodinek na měření tepu, které jsou nezbytné pro dosažení osobních cílů.
h2>Polar hodinky na měření tepu / sportovní hodinky Firma Polar díky svému vedoucímu postavením na trhu v oblasti hodinek na měření srdeční frekvence, měření aktivity a tréninkových počítačů nabízí sportovním fanouškům, hobby běžcům a sportovním profesionálům vynikající výběr vysoce technologických produktů pro dosažení osobních cílů.

Hodinky na měření tepu Polar udávají stále nová měřítka, co se funkčnosti a designu týče, a to díky své 40ti leté zkušenosti a znalostem z oblasti výzkumu medicíny, vědy a inovace.

Abyste našli vhodné hodinky, ať už Polar na měření tepu nebo Polar na měření celodenní aktivity zvané Polar Activity Tracker, a aby odpovídaly Vašim cílům, jsou jsou rozdělené do tří kategorií: Lifestyle, Sport a Pro.

Polar Lifestyle

Abyste našli vhodné hodinky, ať už Polar na měření tepu nebo Polar na měření celodenní aktivity zvané Polar Activity Tracker, a aby odpovídaly Vašim cílům, jsou jsou rozdělené do tří kategorií: Lifestyle, Sport a Pro.

Polar Lifestyle

Do této kategorie se řadí vedle několika základních modelů také Fitness náramky značky Polar – především stylový Polar Activity Tracker A360, který vedle zaznamenávání informací (jako např. aktivita, průběh spánku ap.) umožňuje měření tepu na zápěstí místo použití hrudního pásu. Polar A360 se vyznačuje také mnoha jinými fitness funkcemi, které Vám poslouží jako společník přinášející informace nejen během všedních dnů, nýbrž také během tréninků. Tento náramek Vám spolehlivě zobrazuje během sportu, jaký byl Váš průměrný a maximální puls včetně spálených kalorií. Po ukončení tréninku Vás náramek okamžitě informuje o dosaženém výsledku: Zlepšili jste kondici nebo jste díky tréninku zhubli?

Aby Polar Activity Trackers A360 odpovídal individuálnímu stylu, je fitness náramek k dostání v různých moderních barvách.

Zakoupit si lze také velice pěkný Lifestyle fitness náramek Polar Loop 2 Crystal. Tento náramek pro měření denní aktivity je posázen ušlechtilými elegantně vypadajícími Swarovskými křišťály. Přestože není tak pokrokový jako Polar A360 - díky svému pěknému tvaru a funkčnosti dopomáhá i Polar Loop 2 Crystal Fitness Tracker k lepšímu zdraví a uživatel bude mít větší chuť posilovat. Polar běžecké hodinky M400 jsou v kategorii "Sport" oprávněně. Polar M400 poskytují hobby běžcům i ambiciózním sportovcům stejnoměrně rozsáhlé funkce, které dopomáhají ke zlepšení vlastního výkonu a rovněž pomáhají s fitness tréninkem. Díky zabudovaným GPS senzorům nabízí typ Polar M400 (HR) hodinky s GPS zachycení přesných údajů trasy, rychlosti a vzdálenosti. Údaje jsou uložené pro pozdní analýzu tréninku pomocí aplikace chytrého telefonu. Typické funkce "Smart Coaching" od firmy Polar zajišťují úspěšný a výkonný trénink: Polar GPS sportovní hodinky M400 pomáhají uživatelům při vyhodnocování denní fitness aktivity, dále s plánováním individuálních tréninků a rovněž navigují uživatele ke správné intenzitě. Polar GPS-sportovní hodinky M400 (HR) udávají důležité informace nejen během tréninku, ale s Activity Tracker zohledňují i veškeré aktivity v průběhu dne.

Díky své promyšlené kombinaci sportovního designu, zabudované navigaci GPS, pokrokovým funkcím měření srdeční frekvence a měření denní aktivity 24/7, přesvědčily hodinky Polar M400 odbornou porotu mezinárodního sportovního veletrhu ISPO. Ta jim udělila ocenění GOLD AWARD 2015/16 za výkonnost.

Polar Pro

„Chosen by champions“ – tímto sloganem propagovala firma Polar své prémiové sportovní hodinky. Proto se nelze divit, že na tyto hodinky Polar V800 nedá dopustit např. mistr světa (Frederik van Lierde) v Ironmanu, vítěz světového poháru v biatlonu (Kaisa Mäkäräinen), profesionální cyklistický závodník (John Degenkolb) a dalších mnoho ambiciózních sportovních závodníků i fanoušků. Mnoho uživatelů tedy sází na technologii řady High End.

GPS multifunkční sportovní hodinky Polar V800 disponují skvělými funkcemi pro běh, plavání i jízdu na kole. Z tohoto důvodu je značka Polar také častou první volbou u triatlonistů. Vedle excelentního vybavení nabízí jednoduché ovládání a jsou oblíbené pro svoji přesnost měřících hodnot (údaje o tréninku, GPS).

Najděte si Vaše dokonalé hodinky na měření tepu od značky Polar!

Abyste si mohli vybrat ideální hodinky Polar, které budou odpovídat Vašim představám rozděluje Polar své hodinky na měření tepu podle zaměření - cíle tréninku: zlepšení aktivity a posilování či optimalizování.

Rozdělení hodinek na měření tepu podle zaměření tréninku.


"COLOR YOUR FITNESS" - s tímto mottem přináší hodinky Polar více barev do Vašeho tréninku. Firma Polar zvolila pro své nejžádanější modely ty nejmodernější barvy.
Sportovní hodinky Polar FT4F nabízíme nyní v zářivé zelené barvě, hodinky Polar FT7F v nápadité oranžovo-červené či modro-fialové barvě. Hodinky na měření tepu Polar FT60F nadchnou své nositele fialovou barvou a různými funkcemi jako např. Smart Coaching!
Fitness stroje
nyní osobně vyzkoušejte přímo na místě!
67x v Evropě
Evropská jednička v oblasti fitness strojů
67x v Evropě