Posilovací kladivo Taurus

č. výrobku TF-HR1001-25
Skladem
náklady na dopravu: Prosím vyberte variantu
Dodání prostřednictvím UPS
-33%
DMOC* od 3 567,00
dosud od
nyní od 2 379,00

Video
  • zlepšuje vytrvalost, výbušnost a koordinaci
  • efektivní trénink celého těla americké armády
  • robustní ocelové kladivo z jediného odlitku
  • elegantní design s vyraženou hmotností v kg

Posilovací kladivo: Inovativní a pestrý trénink pro celé tělo

S posilovacím kladivem Taurus získáte jednoduché, ale velmi účinné a všestranné tréninkové náčiní každodenní cvičení. Posilovací kladivo Gym Hammer nebo také War Hammer používá i armáda USA jako metodu výcviku pro posílení kondice svých mužů při zásazích a nyní se těší velké oblibě i mezi profesionálními a kondičními sportovci.

Díky komplexním pohybům a různě vyvíjeným pákovým silám je posilovací kladivo Taurus výzvou i pro zkušené sportovce. Masivní a robustní konstrukce z jediného odlitku dělá z posilovacího kladiva Gym Hammer Taurus odolné a hlavně bezpečné tréninkové náčiní při nejrůznějších silových a pohybových cvičeních.

Klasické cvičení Hammer Strength s posilovacím kladivem je přitom možná mnoha lidem dobře známé. Kladivem se mládí do pneumatiky od traktoru, která vyvinutou sílu absorbuje a kladivo odpruží zpět. Navíc lze posilovací kladivo Gym Hammer Taurus používat i k mnoha dalším statickým nebo dynamickým cvičením. Díky této mnohostrannosti je Gym Hammer Taurus ideálním tréninkovým partnerem pro ty, kdo při každém tréninku hledají novou výzvu a chtějí na všech úrovních zlepšovat svou výkonnost.
Posilovací kladivo Taurus oceněníPosilovací kladivo Taurus oceněníPosilovací kladivo Taurus ocenění

Záruka: Pro koncové spotřebitele platí záruka podle všeobecných zákonných předpisů.


Vaše hodnocení bylo úspěšně uloženo.
Bohužel se vyskytla chyba. Prosím, zkontrolujte Vaše údaje.
5
2
4
1
3
0
2
0
1
0

4.67 5 hvězdiček

(3 Hodnocení zákazníků)


Ohodnoťte nyní Vámi zakoupený výrobek a vyhrajte poukázku ve výši 500,00 € nebo vrácení peněz ze zaplacené kupní ceny. Vyberte si!

30 kg gym hammer
0 osob(y) považuje(-í) tuto recenzi za užitečnou
Super veludført produkt, vejer præcist det, den skal. God knurling, fin længde. Mit eneste "klagepunkt" er, at det hule håndtag rasler - der er en eller anden lille, løs del i håndtaget, som rasler, når man slår med hammeren. Faktisk vil jeg gerne give 4,5 stjerner, men det er ikke muligt. Prisen var FANTASTISK - jeg har tidligere købt lignende produkter hos andre forhandlere, og de har alle været noget dyrere.
0 osob(y) považuje(-í) tuto recenzi za užitečnou
Jeg har købt denne sammen med en masse andet til mit crossfit gym, den fungerer bare og jeg forventer den holder mange år endnu
0 osob(y) považuje(-í) tuto recenzi za užitečnou
Adquirí este artículo para mi box de crossfit, y a los pocos clientes que han podido entrar, por las limitaciones actuales de aforo, les ha llamado la atención y enseguida quieren cogerlo. Lo de golpear neumáticos, aparte de un buen ejercicio de potencia para brazos y hombros, ayuda a la gente a aliviar tensiones.

T-Fitness důkladně testuje každý fitness stroj. Posléze náš tým, skládající se ze sportovních vědců, výkonných sportovců a servisních techniků s dlouholetými zkušenostmi, hodnotí výrobky v různých kategoriích. Díky testovacímu posudku od společnosti T-Fitness můžete snadno porovnávat výrobky a najít si správný stroj pro trénink.
Fitness stroje
nyní osobně vyzkoušejte přímo na místě!
68x v Evropě
Evropská jednička v oblasti fitness strojů
68x v Evropě