Posilovací kladivo Taurus

č. výrobku TF-HR1001-30
-35%
DMOC 4 116,00
dosud
nyní 2 639,00
Toto zboží se již nedodává
Video
  • zlepšuje vytrvalost, výbušnost a koordinaci
  • efektivní trénink celého těla americké armády
  • robustní ocelové kladivo z jediného odlitku
  • elegantní design s vyraženou hmotností v kg

Posilovací kladivo: Inovativní a pestrý trénink pro celé tělo

S posilovacím kladivem Taurus získáte jednoduché, ale velmi účinné a všestranné tréninkové náčiní každodenní cvičení. Posilovací kladivo Gym Hammer nebo také War Hammer používá i armáda USA jako metodu výcviku pro posílení kondice svých mužů při zásazích a nyní se těší velké oblibě i mezi profesionálními a kondičními sportovci.

Díky komplexním pohybům a různě vyvíjeným pákovým silám je posilovací kladivo Taurus výzvou i pro zkušené sportovce. Masivní a robustní konstrukce z jediného odlitku dělá z posilovacího kladiva Gym Hammer Taurus odolné a hlavně bezpečné tréninkové náčiní při nejrůznějších silových a pohybových cvičeních.

Klasické cvičení Hammer Strength s posilovacím kladivem je přitom možná mnoha lidem dobře známé. Kladivem se mládí do pneumatiky od traktoru, která vyvinutou sílu absorbuje a kladivo odpruží zpět. Navíc lze posilovací kladivo Gym Hammer Taurus používat i k mnoha dalším statickým nebo dynamickým cvičením. Díky této mnohostrannosti je Gym Hammer Taurus ideálním tréninkovým partnerem pro ty, kdo při každém tréninku hledají novou výzvu a chtějí na všech úrovních zlepšovat svou výkonnost.
Posilovací kladivo Taurus oceněníPosilovací kladivo Taurus oceněníPosilovací kladivo Taurus ocenění

Záruka: Pro koncové spotřebitele platí záruka podle všeobecných zákonných předpisů.


Vaše hodnocení bylo úspěšně uloženo.
Bohužel se vyskytla chyba. Prosím, zkontrolujte Vaše údaje.
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

0 5 hvězdiček

(0 Hodnocení zákazníků)Buďte první, kdo napíše hodnocení!

T-Fitness důkladně testuje každý fitness stroj. Posléze náš tým, skládající se ze sportovních vědců, výkonných sportovců a servisních techniků s dlouholetými zkušenostmi, hodnotí výrobky v různých kategoriích. Díky testovacímu posudku od společnosti T-Fitness můžete snadno porovnávat výrobky a najít si správný stroj pro trénink.
Fitness stroje
nyní osobně vyzkoušejte přímo na místě!
67x v Evropě
Evropská jednička v oblasti fitness strojů
67x v Evropě