Více než 2.617.664 spokojených zákazníků
Evropská jednička v domácím fitness
Důvěřujte našim zákazníkům.
Aktuálně ohodnoceno 63.219 výrobků
model 2018

Posilovací lavice Kettler Axos Combi-Trainer

č. výrobku 7629-700
print Tisknout
Hodnocení zákazníků (23)
23 Hodnocení zákazníků
4.7 5 hvězdiček
výsledek testu T-Fitness (Info)
T-Fitness důkladně testuje každý fitness stroj. Posléze náš tým, skládající se ze sportovních vědců, výkonných sportovců a servisních techniků s dlouholetými zkušenostmi, hodnotí výrobky v různých kategoriích. Díky testovacímu posudku od společnosti T-Fitness můžete snadno porovnávat výrobky a najít si správný stroj pro trénink.
stabilita
rozmanitost cviků
nastavení
Dobře vybavené stroje na posilování zádových svalů mají větší funkčnost, což mj. zvyšuje variabilitu cvičení. Manipulaci zlepšují takové parametry výbavy, jako jsou integrovaná zvedací madla nebo sklápěcí mechanismy, zatímco trénink je komfortnější díky pohodlnému polstrování.
Toto kritérium zohledňuje možnosti přizpůsobení jednotlivých modulů trénujícím osobám a všeobecné ergonomii stroje na posilování zádových svalů. Chybnému fyziologickému držení těla zabraňuje ergonomická konstrukce se správnými úhly kloubů.
Toto kritérium hodnocení cílí především na kvalitu provedení (podmíněnou třecím odporem, uloženími, ergonomií aj.). Zvláštní význam při tréninku zádových svalů má rovnoměrný průběh pohybu. Takový pohyb je zaprvé šetrný ke kloubům a zadruhé se zvýšenou aktivitou svalů zlepší tréninkový účinek.
Stabilita stroje na posilování zádových svalů je zajištěna velikostí základny, vysokou vlastní hmotností a odolnou rámovou konstrukcí. Stabilní stroj na posilování zádových svalů má nejen dlouhou životnost, ale je také vždy stabilní a má velkou zatížitelnost.
 • Posilovací lavice Kettler Axos Combi-Trainer Obrázek výrobku
 • Posilovací lavice Kettler Axos Combi-Trainer Obrázek výrobku
Zavřít
Počet
Dosud
5 491,00 Kč
Nyní
4 999,00 Kč
8%
Ušetříte
vč. 21% DPH
Dodávka až k Vám domů - bez dopravného!
Rychlé dodání!
Dodání prostřednictvím UPS

Detaily výrobku: Posilovací lavice Kettler Axos Combi-Trainer

 • model 2018 info
 • třikrát využitelná: posilovač břišních svalů, posilovač zad a stanoviště Curlpult
 • variabilně nastavitelná opěrka pro zapření břicha a ležící podložka
 • bezpečné stání díky širokým podstavcům
 • sklápěcí mechanismus pro snadné uschování
 • max. hmotnost uživatele - Posilovací lavice Kettler Axos Combi-Trainer: 130 kg
 • rozměry po sestavení - Posilovací lavice Kettler Axos Combi-Trainer: (d) 145 cm x (š) 60 cm x (v) 110 cm

Popis: Posilovací lavice Kettler Axos Combi-Trainer

výsledek testu T-Fitness (Info)
stabilita
rozmanitost cviků
nastavení

3 posilovací stroje v 1? S posilovací lavicí Kettler Axos Combi-Trainer je to možné

Přejete si procvičit více svalových skupin najednou, ale zároveň na místě, které nezabere mnoho místa? Potom je pro Vás posilovací lavice Kettler Axos Combi-Trainer ta pravá. Inovativní konstrukce umožňuje trénink jak břišního, tak i zádového svalstva. Pro provedení mnohostranného tréninku horní poloviny těla lze využít opěrky na zapření břicha jako stanoviště Curlpult a to tak použít pro trénink bicepsů.

Opěrka se dá rozmanitě nastavit, díky čemuž se fitness stroj přizpůsobí zcela dle výšky uživatele.

Dokončili jste úspěšně trénink a nyní Vám stojí zařízení v cestě? Žádný problém, posilovací lavice Kettler Axos Combi-Trainer se dá sklopit a díky tomu rychle uklidit.

Záruční podmínky: Posilovací lavice Kettler Axos Combi-Trainer

Další podrobnosti o této záruce jsou uvedeny v záručních podmínkách výrobce. Záruka výrobce je doplňková služba výrobce a nemá vliv na vaše práva v rámci zákonné záruky.
Záruka výrobce plná záruka
domácí použití (zjistit více)
Záruka se vztahuje na fitness stroje použivané domácnostmi či k soukromým účelům.

Podrobné informace najdete v záručních podmínkách výrobce.
24 měsíce
poloprofesionální využití (zjistit více)
O poloprofesionálním použití mluvíme tehdy, když je fitness stroj využíván v institucích, jako jsou hotely, školy, spolky nebo k rehabilitaci, ve firemní posilovně atd.

Podrobné informace najdete v záručních podmínkách výrobce.
-
profesionální využití (zjistit více)
Záruka pro profesionální použití se týká fitness strojů ve veřejných komerčních zařízeních (jako např. posilovny).

Podrobné informace najdete v záručních podmínkách výrobce.
-

Posilovací lavice Kettler Axos Combi-Trainer Test a hodnocení:

2 hvězdičky
0
1 hvězdička
0
4.7 5 hvězdiček
Ohodnoťte nyní Vámi zakoupený výrobek a vyhrajte poukázku ve výši 500,00 € nebo vrácení peněz ze zaplacené kupní ceny. Vyberte si!
Ohodnoťte výrobek
Pomozte nám i ostatním zákazníkům Vaším ohodnocením výrobku. Informujte nás o svých zkušenostech s výrobkem. Všechna hodnocení výrobků, provedená do 30.09.2018, budou automaticky zařazena do soutěže o výhry.
Příjmení
E-mailová adresa *
* Pro účast v soutěži o výhry na základě hodnocení je bezpodmínečně uvést e-mailovou adresu, abychom vás mohli v případě výhry vyrozumět. Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.
Hodnoťte jen výrobek
, nikoli proces nákupu nebo expedici.
0 0 0 0 0
Napište stručnou recenzi (potřebné)
Prosím vložte zde svou recenzi výrobku, který jste zakoupili. Tím, že ohodnotíte výrobek, můžete ostatním zákazníkům v rozhodování. Vyjádřete se, prosím, pouze k výrobku, nikoli k procesu nákupu.
Mohly by Vám pomoci následující informace:
 • Popište výhody i nevýhody výrobku.
 • Při hodnocení výrobku buďte struční a objektivní.
 • Hodnoťte vlastnosti výrobku (např. zpracování).
 • Zajímavé jsou i detaily použití výrobku nebo možnosti použití.
 • Věrohodnost Vaší recenze podpoříte výběrem vhodných slov.
ohodnotit nyní

názor ostatních zákazníků:

cs od Mat dne 27.10.2017 4
Výrobek je stabilní, dobře se dá nastavit,jsem s ním spokojen. Očekával bych lepší zpracování v oblasti polstrování.
de od Robert Nepola dne 9.4.2018 5
super Trainingsbank!!!!!!!!!
de od Anonym dne 4.3.2018 5
Sehr stabil aufgebat, einfache Montage
fr od Anonym dne 21.2.2018 3
Montage aisé Manque une brochure bien faite avec des dessins corrects pour les possibilités d'exercices. La brochure fournie multi lingue avec de mauvais dessins trop petit n'invite pas à faire les exercices.
pl od Anonym dne 9.2.2018 4
Dobra ławka, mocna i stabilna. Siedzisko mogłoby być dłuższe z 10 cm, osoba ponad metr osiemdziesiąt może mieć kłopot z wykonaniem niektórych ćwiczeń. Same propozycje ćwiczeń dostajemy w książeczce od producenta, dołączonej do produktu - to duży plus. No, ale cena zdecydowanie za wysoka, ławka tego ... [číst dále]typu, tak wykonana, nie powinna kosztować więcej niż około 500 zeta. [zobrazit méně]
dk od Anonym dne 17.1.2018 5
yderst funktionel træning bænk til fornuftig pris.
dk od Peter Poulsen dne 18.9.2017 5
Perfekt til formålet. Robust og nem at betjene
de od Anonym dne 31.8.2017 5
Stabil, fester Stand, etwas unhandlich für Personen 1.90m
dk od Filipe dne 18.7.2017 5
The fitness bench is perfect for my need of exercising back and stomach morning and evening. Further, the bench is solid and stable.
pl od Łukasz dne 21.3.2017 5
Produkt świetnej jakości, solidny, masywny, nie przemieszcza się podczas jakichkolwiek ćwiczeń. Wygodny, ergonomiczny i z czystym sumieniem mogę go w pełni polecić jako funkcjonalny dodatek do zróżnicowanego treningu, oferuje naprawdę wiele i za tę cenę wspaniałą jakość.
de od Anonym dne 17.3.2017 5
Mir als Bürogummi bietet dieses Gerät eine Vielzahl an Übungen und Möglichkeiten, mittels deren ich meinem Körper und meiner Haltung etwas Gutes tun kann. Die Qualität ist gut, der Aufbau geht leicht vonstatten und der Service war top. - Empfehlenswert!
nl od r dne 10.3.2017 4
Zeer stabiel apparaat, veel verschillende mogelijkheden en dat voor die prijs! Tot mijn verbazing ook stabiel bij het bankdrukken met losse gewichten Bankje kan ook aflopend naar beneden worden ingesteld wat zeer nuttig is bij buikspieroefeningen Bij gebruik als curlpult vond ik het ondersteunende kussen iets aan de... [číst dále] smalle kant Bij het assembleren wel even een probleempje met een van de kunststof voetjes; deze bleef los zitten waar de andere 3 wel stevig vast zaten [zobrazit méně]
se od Andree dne 1.3.2017 5
I live in 31 square meters and this Combi-trainer along with some dumbells and an elastic band effectively turns roughly two of those square meters into a home-gym. Good quality, german stuff. If there's one thing I'd like to improve, it's the stability when the joint modifiers aren't screwed into locked position. As o... [číst dále]f now I have to loosen up the screwing in order to get the joint 'levers' to unlock position modifications. Personally I mostly settle with one sweet-spot position in which I can practice every part of my work-out. Good price, good quality, quick delivery... I am very pleased with my purchase! [zobrazit méně]
de od Fabienne Arnold dne 11.2.2017 5
Der Combi-Trainer ist ein Top-Produkt. Er ist stabil, leicht verstellbar und vielseitiger einsetzbar als ich mir das vorgestellt habe (zusätzliche Uebungen in beigelegtem Prospekt). Die Rücken- und Bauchmuskeln haben sich nach wenigen Trainings merklich verbessert. Ich brauche ihn täglich und kann ihn mit grosser Ue... [číst dále]berzeugung weiterempfehlen. [zobrazit méně]
nl od Hans dne 8.12.2016 5
Duidelijke bouwinstructie en voorbeeldoefeningen Stabiel en stevig Biedt precies wat ik nodig heb om fysio oefeningen thuis te doen Multi gebruiksmogelijkheden
se od Patrik dne 5.10.2016 5
Bra och mångsidig träningsbänk! Den har många inställningar av olika vinklar, vilket gör den lätt att ställa in efter egna önskemål. Den är jättelätt att fälla ihop om man önskar det. Kvaliteten är riktigt bra och hela bänken känns stabil. Jag har tränat mage, rygg och scott curl med den och det har ... [číst dále]fungerat utmärkt. (Jag är 186 cm. lång och väger drygt 90 Kg.) [zobrazit méně]
de od Anonym dne 3.10.2016 5
Das Gerät ist stabil, Preis/Leistung einwandfrei.
en od Anonym dne 3.10.2016 4
Good bench for back and abs training. Perfect for home use
se od Sebastian dne 30.9.2016 5
kvalitets produkter på hög nivå! Går att göra dem flesta övningar, ihop fällbar, tar inte jättemycket plats. Jag är inget mer än RIKTIGT nöjd:) finns nog inget att klaga på. / en riktigt nöjd kund. Sebbe
pl od Marcin P. dne 16.9.2016 5
Idealna ławeczka dla osób, które nie mają miejsca na pełnowymiarową siłownię domową. Ławka umożliwia wykonanie bardzo dużej liczby różnych ćwiczeń, w zasadzie na wszystkie grupy mięśniowe z wyjątkiem nóg. Doskonała jakość wykonania i materiały. Polecam.
de od F.K. dne 5.9.2016 4
Gutes Produkt, stabile Verarbeitung, leicht dennoch stabil verstellbar für unterschiedliche Trainings.
de od Anonym dne 23.8.2016 5
Ein tolles Gerät, man hat das wichtigste in kompakt Format, sehr stabil und gut verarbeitet. Sehr zufrieden!
en od bojan.sovic@gmail.com dne 18.3.2016 5
It's crucial equipment in your home fitness studio. Very good also for other weight training exercises. Solid materials. Be careful that your weight does not exceed 130 kg in total. Sport-tiedje's fast services allow you quick order with short delivery time. In case of any product defect their after-sales services ar... [číst dále]e reliable. [zobrazit méně]

Posilovací lavice Kettler Axos Combi-Trainer příslušenství - naše doporučení:

1 620,00 Kč 1 599,00 Kč
1 099,00 Kč
77x v Evropě vyhledání pobočky
stores
T-Fitness Vám nabízí
 • Evropská jednička v domácím fitness
 • Více než 2.500.000 spokojených zákazníků
 • Více než 6.000 fitness výrobků
 • 77 specializovaných obchodů
 • 75 vlastních servisních techniků
způsoby platby
Dobírka
Platba předem
Nákup fitness strojů s jistotou
Údaje Vaší objednávky jsou chráněné a zakódované 256bitovým-SSL
10 největších hitů prodeje za posledních 30 dnů v kategorii Posilovače zad
1
Posilovač břišních svalů a zad Darwin
Posilovače břišních svalů a zad ▸ Darwin Fitness Posilovače břišních svalů a zad
4 091,00 Kč
2 718,00 Kč
2
Posilovač zad Kettler Axos Back Trainer
Posilovače zad ▸ Kettler Posilovače zad
2 699,00 Kč
3
Gravitační posilovač Kettler Apollo
Posilovače zad ▸ Kettler Posilovače zad
10 432,00 Kč
8 299,00 Kč
4
Posilovač zad Finnlo by Hammer Tricon
Posilovače zad ▸ Finnlo Posilovače zad
4 690,00 Kč
2 699,00 Kč
5
Posilovač zad BodyCraft F670
Posilovače zad ▸ BodyCraft Posilovače zad
8 299,00 Kč
6
Posilovací lavice Kettler Axos Combi-Trainer
Posilovací lavice ▸ Kettler Posilovací lavice
5 491,00 Kč
4 999,00 Kč
7
Taurus posilovač zad B800
Posilovače zad ▸ Taurus Posilovače zad
5 464,00 Kč
3 999,00 Kč
8
Taurus posilovač zad B850 Pro
Posilovače zad ▸ Taurus Posilovače zad
5 499,00 Kč
9
Posilovač břišních svalů a zad NOHrD TriaTrainer
Posilovací lavice ▸ NOHrD Posilovací lavice
10 799,00 Kč
10
Posilovač břišních a zádových svalů Finnlo Ab&Back Trainer
Posilovače břišních svalů a zad ▸ Finnlo Posilovače břišních svalů a zad
7 990,00 Kč
4 999,00 Kč
T-Fitness
Evropská jednička v domácím fitness
 • 48x NěmeckoBerlín, Bielefeld, Bochum, Bonn, Braunschweig, Brémy, Dortmund, Drážďany, Düsseldorf, Duisburg, Essen, Frankfurt, Freiburg, Göttingen, Hamburk, Hannover, Karlsruhe, Kassel, Kiel, Kolín nad Rýnem, Lipsko, Lübeck, Mannheim, Mnichov, Münster, Norimberk, Saarbrücken, Schleswig, Stuttgart, Wiesbaden, Würzburg
 • 11x Velká BritánieAberdeen, Batley, Camberley, Edinburgh, Glasgow, Londýn, Manchester, Newcastle, Nottingham
 • 6x v NizozemíAmsterdam, Bodegraven, Haag, Eindhoven, Roosendaal, Rotterdam
 • 5x RakouskoŠtýrský Hradec, Klagenfurt, Linec, Salzburg, Vídeň
 • 3x ŠvýcarskoBern, Lausanne, Curych
 • 2x BelgieAntverpy, Brusel
 • DánskoKodaň
 • PolskoVaršava
T-Fitness Novinky
Získejte nyní 270,00 Kč poukázka*
* Lze uplatnit při nákupu od 1350,00 Kč
Evropská jednička v domácím fitness interaktivně
Najdete nás na Facebooku, Google+ a Co.
 • Facebook
 • Goggle+
 • YouTube
způsoby platby
 • Paypal
 • PayU
 • VISA
 • Master Card
 • Dobírka
 • Platba předem
Partneři pro přepravu zásilek
 • DHL
 • UPS
 • FedEx
 • Spedice
© Sport-Tiedje GmbH 1984 - 2018
1) Jen při platbě PayPal, Dobírka, Kreditní karta, PayU.
naposledy navštívené (1)
Jsme tu pro Vás
77x v Evropě
Storemap
T-Fitness
228 885 842
info@t-fitness.cz