Posilovací lavice Marcy BE5000

č. výrobku MF-BE5000
-%
DMOC
dosud
10 549,00
Toto zboží se již nedodává
  • průměr 50 mm

Vše, co potřebujete pro náročný trénink

Posilovací lavice Marcy Eclipse BE5000 se vyznačuje extra širokým stojanem s maximální nosností až 270 kg. Díky němu můžete cvičit bench-press s maximální účinností.
Díky dvojitě zesílenému systému nastavení opěradla se hmotnost rovnoměrně rozkládá. Dvě nosné opěry a odpružený pojistný kolík zajišťují rychlé a bezpečné nastavení úhlu. Výškově nastavitelný stojan na činky a nastavitelná zádová opěra vám umožní provádět různé cviky na prsní svaly.
Kromě posilovací lavice máte k dispozici i výškově nastavitelný curl-pult, který je ideální pro trénink bicepsů. S posilovačem nohou můžete efektivně procvičovat kvadricepsy nebo lýtka, a to buď natahováním nebo ohýbáním nohou.

BE5000 Manual

Záruka: Pro koncové spotřebitele platí záruka podle všeobecných zákonných předpisů.


Vaše hodnocení bylo úspěšně uloženo.
Bohužel se vyskytla chyba. Prosím, zkontrolujte Vaše údaje.
5
1
4
0
3
0
2
0
1
0

5 5 hvězdiček

(1 Hodnocení zákazníků)

výsledek testu T-Fitness
vybavení
stabilita
rozmanitost cviků
nastavení


Top Hantelbank für einen guten Preis
1 osoba považuje tuto recenzi za užitečnou
Die Hantelbank ist schnell gekommen und wurde ordentlich verpackt und ohne Beschädigungen geliefert. Der Aufbau ging schnell und die Hantelbank ist sehr stabil gebaut. Die Hantelbank kann ich empfehlen, da kann man nichts falsch machen.

T-Fitness důkladně testuje každý fitness stroj. Posléze náš tým, skládající se ze sportovních vědců, výkonných sportovců a servisních techniků s dlouholetými zkušenostmi, hodnotí výrobky v různých kategoriích. Díky testovacímu posudku od společnosti T-Fitness můžete snadno porovnávat výrobky a najít si správný stroj pro trénink.
Fitness stroje
nyní osobně vyzkoušejte přímo na místě!
67x v Evropě
Evropská jednička v oblasti fitness strojů
67x v Evropě