Více než 2.928.403 spokojených zákazníků
Evropská jednička v domácím fitness
Důvěřujte našim zákazníkům.
Aktuálně ohodnoceno 71.565 výrobků

Posilovací lavice Taurus B900 + stojan pod velkou činku + 75 kg set

č. výrobku TF-B900-SET-2
print Tisknout
Hodnocení zákazníků (84)
84 Hodnocení zákazníků
4.8 5 hvězdiček
výsledek testu T-Fitness (Info)
T-Fitness důkladně testuje každý fitness stroj. Posléze náš tým, skládající se ze sportovních vědců, výkonných sportovců a servisních techniků s dlouholetými zkušenostmi, hodnotí výrobky v různých kategoriích. Díky testovacímu posudku od společnosti T-Fitness můžete snadno porovnávat výrobky a najít si správný stroj pro trénink.
vybavení
stabilita
rozmanitost cviků
nastavení
Výbava lavice pro cvičení s činkami se skládá z konstrukčního provedení (např. plochá lavice, šikmá lavice), kvality polstrování a vychytávek, jako je pult pro bicepsové zdvihy, transportní kolečka nebo přenášecí madla.
Dále mají některé lavice pro cvičení s činkami rozšířené tréninkové moduly, např. integrované nebo volné stojany na odkládání činek vč. souprav krátkých/dlouhých činek. Tréninkový komfort dobře vybavených lavic je velmi vysoký.
Toto kritérium přihlíží k možnostem přizpůsobení jednotlivých modulů trénujícím osobám. Při hodnocení se sledují i vlastnosti nastavovacích mechanismů. K větší variabilitě kondičního cvičení přispívá možnost nastavení. Správné úhly kloubů navíc optimalizují provádění pohybu a předcházejí chybnému držení těla.
Velká variabilita cviků je zajištěna množstvím možností, jak procvičovat různé tělesné partie. Nejlepších hodnot zde dosahují nastavitelné lavice pro cvičení s činkami s rozšířenými tréninkovými moduly.
Stabilitu lavice pro cvičení s činkami zajišťuje odolná konstrukce se silným rámem. Kromě toho se bere v potaz i vlastní hmotnost, plocha základny a povšechné zpracování. Stabilní lavice pro cvičení s činkami má nejen dlouhou životnost, ale bezpečně ustojí i intenzivní namáhání a má vyšší zatížitelnost.
 • Posilovací lavice Taurus B900 + stojan pod velkou činku + 75 kg set Detailbild
 • Posilovací lavice Taurus B900 + stojan pod velkou činku + 75 kg set Detailbild
 • Posilovací lavice Taurus B900 + stojan pod velkou činku + 75 kg set Detailbild
 • Posilovací lavice Taurus B900 + stojan pod velkou činku + 75 kg set Detailbild
Počet
Dosud
21 902,00 Kč
Nyní
16 445,00 Kč
24%
Ušetříte
vč. 21.0% DPH
Dodávka až k Vám domů - bez dopravného!
Rychlé dodání!
Dodání prostřednictvím UPS

Posilovací lavice Taurus B900
vč. stojanu na dlouhou činku
a 75kg sady závaží

Vysoce kvalitní tréninková stanice
za dostupnou cenu

 • Všestranný silový trénink v pohodlí domova
  Proměňte svůj obývací pokoj v soukromé fitness centrum
 • Prvotřídní kvalita
  Pro obzvlášť vysokou úroveň komfortu a dlouhou životnost
Figure: B900: Stabilní konstrukce, snadné použití
B900: Stabilní konstrukce, snadné použití
Posilovací lavice B900 vám díky vysoce kvalitnímu polstrování a dvojitému ocelovému rámu nabízí vynikající úroveň komfortu a dlouhou životnost. Práškový lak dává modelu B900 ušlechtilý vzhled a účinně ho chrání před poškrábáním. Díky transportním kolům a pohodlnému systému úchytů lze navíc se stanicí snadno pohybovat a nastavit ji přesně podle vašich potřeb.
Figure: Stojan na činku Deluxe: stabilní a flexibilní zároveň
Stojan na činku Deluxe: stabilní a flexibilní zároveň
Stojan na činku Taurus Deluxe s nosností až 250 kg vás taktéž nadchne svou vysokou stabilitou, přitažlivým designem a vysokou flexibilitou. Stojan tak můžete šířkově nastavit v 5 a výškově v 9 polochách a tím jej optimálně přizpůsobit své tělesné výšce a rozšířit si tak své možnosti tréninku.
Figure: Robustní dlouhá vzpěračská tyč a kotouče
Robustní dlouhá vzpěračská tyč a kotouče
Činkové kotouče Taurus 3G jsou vyrobeny z robustní litiny. Díky patentované struktuře úchytů dobře padnou do ruky a navíc se snadno nasazují na dlouhou činku. Dlouhá vzpěračská tyč Taurus o délce 165 cm a hmotnosti 9 kg z oceli odolné proti roztržení perfektně doplňuje obraz této kompletní sady v kvalitním provedení za výhodnou cenu.
Posilovací lavice Taurus B900 včetně stojanu na dlouhou činku a 75kg sady závaží – to je cenově výhodný balíček pro komplexní silový trénink

Posilovací lavice Taurus B900

Posilovací lavice Taurus B900 vám nabízí špičkovou kvalitu za nízkou cenu. V roce 2017 testoval renomovaný Institut pro biomechaniku ve sportu na Technické univerzitě v Mnichově různé posilovací lavice mimo jiné v oblastech ergonomie, bezpečnosti a kvality zpracování. Výsledky byly zveřejněny v únoru 2017 v časopise Fit for Fun. Vítězem co do poměru ceny a výkonu se s nejlepším hodnocením 1,8 stala posilovací lavice Taurus B900. Kompaktní lavice B900 má nosnost až 300 kg a získá si vás svým skvělým čalouněním i obzvlášť robustním dvojitým ocelovým rámem. Ještě větší stabilitu pak zajišťují extra rozměrné nohy. Díky práškovému lakování rámu má model B900 ušlechtilý vzhled a je účinně chráněn proti poškrábání. A jak bezpečná je konstrukce stanice B900, tak jednoduchá je také manipulace s ní. Díky transportním kolům lze stanici B900 snadno přesouvat z bodu A do bodu B. Komfortní systém úchytů navíc umožňuje snadné nastavení posilovací lavice (opěradlo v 10 polohách od záporného do pravého úhlu, sedák ve 3 polohách).


výsledek testu T-Fitness

vybavení
stabilita
rozmanitost cviků
nastavení

T-Fitness důkladně testuje každý fitness stroj. Posléze náš tým, skládající se ze sportovních vědců, výkonných sportovců a servisních techniků s dlouholetými zkušenostmi, hodnotí výrobky v různých kategoriích. Díky testovacímu posudku od společnosti T-Fitness můžete snadno porovnávat výrobky a najít si správný stroj pro trénink.


technické údaje

 • Powerrack akční set, skládající se z:
  - Taurus posilovací lavice B900
  - Taurus stojanu pod velkou činku RK2459
  - tyče na velkou činku s hvězdicovým uzávěrem 165 cm
  - 75kg T-Fitness kotoučů 3G s úchopy, z toho
  2 x 15kg, 2 x 10kg, 4 x 5kg a 2 x 2,5kg kotoučů
 • Taurus posilovací lavice B900:
 • Zádová opěrka 10-násobně nastavitelná, sedadlo 3-krát nastavitelné
 • Dvojitý spodní rám a extra velké podstavce poskytují tu největší stabilitu!
 • Rychlý rastr systém pro pohodlné nastavení požadované tréninkové pozice:
 • Transportní kolečka a držadlo
 • Práškové lakování proti poškrábání a nárazům
 • Maximální zatížení: 300 kg
 • Rozměry po sestavení (posilovací lavice): (D) 140cm x (Š) 47 cm x (V) 51 do 130 cm
 • Posilovací stanice s velkou činkou:
 • 14x výškově nastavitelná od 100 cm do 156 cm
 • Možnost nastavení do šířky od 76 cm do 108 cm
 • Maximální zatížení: 200 kg
 • Rozměry po sestavení (stojan pod velkou činku): (D) 80 cm x (Š) 76-108 cm x (V) 100-156 cm
 • Vč. 165 cm vzpěračské tyče na velkou činku (cca 10kg)
 • Se závitem a bezpečnostním hvězdicovým uzávěrem
 • 165 cm dlouhá, 30 mm průměr
 • Vnitřní rozměr: cca 106-112 cm
 • Vč. 75 kg T-Fitness litinových kotoučů 3G s úchopy,
  2 x 15kg, 2 x 10kg, 4 x 5kg, 2 x 2,5kg kotouče
 • S otvorem 30,5 mm
 • Velmi lehké pro zacházení - s patentovanou strukturou úchopů
 • Kvalitní zpracování

Stojan na dlouhou činku Taurus Deluxe

Stojan na dlouhou činku Taurus Deluxe díky svým četným možnostem nastavení poskytuje velmi pestré způsoby využití. Stojan tak můžete co do šířky nastavit v 5 polohách (vnitřní šířka od 75 do 108 cm) a co do výšky v 9 polohách (výška 100 až 156 cm). Díky tomu jej lze optimálně přizpůsobit velikosti uživatele a k tomu poskytuje ještě širší tréninkové spektrum. I zde osvědčené práškové lakování dodává ušlechtilý vzhled a zajišťuje dlouhou životnost. Stejně jako u modelu B900 lze i stojan na dlouhou činku Deluxe snadno a rychle nastavit díky důmyslné konstrukci, takže můžete okamžitě začít se silovým tréninkem.

Dlouhá vzpěračská tyč Taurus a činkové kotouče Taurus 3G

Akční sadu Taurus Powerrack doplňuje dlouhá vzpěračská tyč Taurus s hvězdicovým bezpečnostním uzávěrem a dále činkové kotouče Taurus 3G s praktickými otvory pro uchopení a celkovou hmotností 75 kg (2 x 15 kg, 2 x 10 kg, 4 x 5 kg, 2 x 2,5 kg). Vzpěračská tyč z kvalitní oceli i činkové kotouče z litiny jsou díky vysoké kvalitě zpracování obzvlášť robustní a svou kvalitu si zachovávají i při častém používání, takže se z nich budete dlouho těšit.
Nákupem výhodné kompletní sady posilovací lavice Taurus nyní ušetříte více než 20 % oproti nákupu jednotlivých komponent a hned se můžete doma pustit do všestranného a efektivního silového tréninku!

Záruční podmínky: Posilovací lavice Taurus B900 + stojan pod velkou činku + 75 kg set

Další podrobnosti o této záruce jsou uvedeny v záručních podmínkách výrobce. Záruka výrobce je doplňková služba výrobce a nemá vliv na vaše práva v rámci zákonné záruky.
Záruka výrobce plná záruka
domácí použití (zjistit více)
Záruka se vztahuje na fitness stroje použivané domácnostmi či k soukromým účelům.

Podrobné informace najdete v záručních podmínkách výrobce.
24 měsíce
poloprofesionální využití (zjistit více)
O poloprofesionálním použití mluvíme tehdy, když je fitness stroj využíván v institucích, jako jsou hotely, školy, spolky nebo k rehabilitaci, ve firemní posilovně atd.

Podrobné informace najdete v záručních podmínkách výrobce.
-
profesionální využití (zjistit více)
Záruka pro profesionální použití se týká fitness strojů ve veřejných komerčních zařízeních (jako např. posilovny).

Podrobné informace najdete v záručních podmínkách výrobce.
-

Posilovací lavice Taurus B900 + stojan pod velkou činku + 75 kg set Test a hodnocení:

3 hvězdičky
0
2 hvězdičky
0
1 hvězdička
0
4.8 5 hvězdiček
Ohodnoťte nyní Vámi zakoupený výrobek a vyhrajte poukázku ve výši 500,00 € nebo vrácení peněz ze zaplacené kupní ceny. Vyberte si!
Ohodnoťte výrobek
Pomozte nám i ostatním zákazníkům Vaším ohodnocením výrobku. Informujte nás o svých zkušenostech s výrobkem. Všechna hodnocení výrobků, provedená do 31.03.2020, budou automaticky zařazena do soutěže o výhry.
Příjmení
E-mailová adresa *
* Pro účast v soutěži o výhry na základě hodnocení je bezpodmínečně uvést e-mailovou adresu, abychom vás mohli v případě výhry vyrozumět. Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.
Hodnoťte jen výrobek
, nikoli proces nákupu nebo expedici.
0 0 0 0 0
Napište stručnou recenzi (potřebné)
Prosím vložte zde svou recenzi výrobku, který jste zakoupili. Tím, že ohodnotíte výrobek, můžete ostatním zákazníkům v rozhodování. Vyjádřete se, prosím, pouze k výrobku, nikoli k procesu nákupu.
Mohly by Vám pomoci následující informace:
 • Popište výhody i nevýhody výrobku.
 • Při hodnocení výrobku buďte struční a objektivní.
 • Hodnoťte vlastnosti výrobku (např. zpracování).
 • Zajímavé jsou i detaily použití výrobku nebo možnosti použití.
 • Věrohodnost Vaší recenze podpoříte výběrem vhodných slov.
ohodnotit nyní

názor ostatních zákazníků:

es od Anonym dne 14.1.2020 5
Un set muy completo, con calidad muy alta. Me ha sorprendido el banco que es muy firme para realizar ejercicios, así como el rack. Tanto para empezar a entrenar, como para cambiar el equipamiento, una compra muy acertada.
de od Christoph dne 2.8.2019 5
Die Artikel sind wie beschrieben. Die Schweißnähte sehen gut aus, die Polsterung ist für mein Empfinden genau richtig. Man hat viele Einstellungsmöglichkeiten und sowie die Bank als auch die Ablage machen einen soliden Eindruck, sind dabei aber nicht zu klobig bzw. schwer. Die Gewichte in diesem Set hab ich zum Teil n... [číst dále]achgewogen und laut meiner Waage stimmen Sie mit der Angabe überei Kann man sich mal gönnen :-) [zobrazit méně]
de od Anonym dne 29.12.2018 5
Sehr zufrieden mit dem Produkt. Bietet ein sicheres Training, und das Preis-Leistungs-Verhältnis ist top.
nl od Anonym dne 24.10.2018 5
fijn sterk toestel en zeker voor de prijz
no od Singh dne 19.10.2018 5
En veldig fin startspakke for de som ønsker å kunne kjøre mange øvelser. Må presisere at den benken som følger med er utrolig bra!

Posilovací lavice Taurus B900 + stojan pod velkou činku + 75 kg set příslušenství - naše doporučení:

17 818,00 Kč 15 073,00 Kč
24 681,00 Kč 21 909,00 Kč
1 373,00 Kč 1 151,00 Kč
od 1 099,00 Kč
cardiostrong Gym Towel Rychlé dodání!
821,00 Kč 547,00 Kč
74x v Evropě vyhledání pobočky
stores
T-Fitness Vám nabízí
 • Evropská jednička v domácím fitness
 • Více než 2.800.000 spokojených zákazníků
 • Více než 6.000 fitness výrobků
 • 74 specializovaných obchodů
 • 75 vlastních servisních techniků
způsoby platby
Nákup fitness strojů s jistotou
Údaje Vaší objednávky jsou chráněné a zakódované 256bitovým-SSL
T-Fitness
Evropská jednička v domácím fitness
 • 41x v NěmeckoAugsburg, Berlín, Bielefeld, Bochum, Bonn, Bottrop, Braunschweig, Brémy, Dortmund, Drážďany, Düsseldorf, Duisburg, Essen, Frankfurt, Freiburg, Göttingen, Hamburk, Hannover, Husum, Karlsruhe, Kassel, Kiel, Kolín nad Rýnem, Lipsko, Mannheim, Mnichov, Münster, Norimberk, Řezno, Saarbrücken, Schleswig, Stuttgart, Wiesbaden, Würzburg
 • 11x Velká BritánieAberdeen, Batley, Camberley, Edinburgh, Glasgow, Londýn, Manchester, Newcastle, Nottingham
 • 7x RakouskoŠtýrský Hradec, Innsbruck, Klagenfurt, Linec, Salzburg, Vídeň
 • 6x v NizozemíAmsterdam, Bodegraven, Haag, Eindhoven, Roosendaal, Rotterdam
 • 4x ŠvýcarskoBasilej, Bern, Lausanne, Curych
 • 2x BelgieAntverpy, Brusel
 • DánskoKodaň
 • FranciePaříž
 • PolskoVaršava
T-Fitness Novinky
Získejte nyní 270,00 Kč *
* Lze uplatnit při nákupu od 1 350,00 Kč
Evropská jednička v domácím fitness interaktivně
Najdete nás na Facebooku, Google+ a Co.
 • Facebook
 • YouTube
způsoby platby
 • Paypal
 • PayU
 • VISA
 • Master Card
 • Dobírka
 • Platba předem
Partneři pro přepravu zásilek
 • DHL
 • UPS
 • FedEx
 • Spedice
© Sport-Tiedje GmbH 1984 - 2020
1) Jen při platbě PayPal, Dobírka, Kreditní karta, PayU.
naposledy navštívené (1)
Jsme tu pro Vás
74x v Evropě
Storemap
T-Fitness
Na telefonu je Vám k dispozici 9 pracovníků
228 885 842
info@t-fitness.cz