Posilovací lavice Taurus B990 s příslušenstvím

č. výrobku TF-B990-SET-1
 • Skladem
 • náklady na dopravu: Bez nákladů na dopravu!
Doporučená cena výrobce 19 775,00 Kč
nyní Dnes 18 480,00 Kč
vč. 21% DPH
ušetříte 6%
výsledek testu T-Fitness
vybavení
stabilita
rozmanitost cviků
nastavení
 • Dodání prostřednictvím UPS
Posilovací lavice Taurus B990 F.I.D. s příslušenstvím

Posilovací lavice Taurus B990 F.I.D. s příslušenstvím

 • F.I.D. Profesionální posilovací lavice Možnost nastavení v 7 úhlech od -20 ° do 85 °
 • Praktické doplňky Včetně curl-pultu a modulu pro trénink nohou
Posilovací lavice Taurus B990 s příslušenstvím oceněníPosilovací lavice Taurus B990 s příslušenstvím oceněníPosilovací lavice Taurus B990 s příslušenstvím ocenění
Posilovací lavice Taurus B990 s příslušenstvím Maximální nastavitelnost

Maximální nastavitelnost

Zkratka F.I.D. znamená flat (plochý), incline (skloněný) a decline (záporně skloněný). To znamená, že opěradlo můžete nastavit od záporného (-20 °) až po téměř svislý (85 °) sklon. Díky tomuto rozsahu vám posilovací lavice nabízí maximálně širokou škálu cviků . Sedák lze nastavit do 3 poloh a nožní opěru do 4 různých výšek.
Posilovací lavice Taurus B990 s příslušenstvím Odolná a stabilní stavba

Odolná a stabilní stavba

Pevný ocelový rám a široká základna zajišťují vysokou odolnost a stabilitu. Posilovací lavice v kvalitě pro fitness centra je navržena pro maximální hmotnost 450 kg (tělesná hmotnost + hmotnost činky). Extra široký sedák zajišťuje optimálně stabilní sezení. 7 cm silné polstrování je zárukou dlouhé životnosti i při vysoké zátěži a velmi intenzivních trénincích.
Posilovací lavice Taurus B990 s příslušenstvím Trénink nohou

Trénink nohou

S modulem pro trénink nohou můžete cvičit celou stehenní oblast. Tento modul můžete používat jako předkopávací a zakopávací modul . Díky možnosti výškového nastavení v 5 polohách můžete toto příslušenství přizpůsobit svým individuálním tělesným rozměrům. Modul můžete zatížit 50mm závažími s přesným nastavením hmotnosti.
Posilovací lavice Taurus B990 s příslušenstvím Přitahování bicepsů

Přitahování bicepsů

S curl-pultem se vaše posilovací lavice rozšíří o tréninkovou stanici pro kontrolování přitahování bicepsů. I toto příslušenství můžete rychle a bezpečně připevnit k posilovací lavici. Je vybaveno širokou a měkce polstrovanou loketní opěrou a má přídavný odkládací prostor pro vaši krátkou činku.

 • mimořádně robustní posilovací lavice F.I.D. pro použití doma nebo v profesionálním fitness centru
 • tréninková lavice FID ➔ opěra nastavitelná v 7 polohách: -20 / 0 / 20 / 35 / 50 / 65 / 85
 • ergonomická zádová opěra pro každou postavu
 • volnost pohybu v oblasti ramen
 • odnímatelný váleček na nohy, nastavitelný ve 4 polohách
 • i pro velké sportovce: 80 cm dlouhé opěradlo a ergonomický sedák
 • jednoduchý stavěcí mechanismus
 • dvojitě prošívaný potah: neklouzavý povrch odpuzuje vlhkost a má nepáchnoucí úpravu
 • transportní kolečka
 • příslušenství včetně praktického stojanu
 • curl-pult s přídavným stojanem na vzpěračskou tyč
 • předkopávací modul lze zatížit činkovými kotouči s otvorem 30 a 50 mm (adaptér je součástí dodávky)
 • Max. nosnost:
  • Posilovací lavice: 450 kg
  • bicepsový curl-pult: 80 kg
  • modul na cvičení nohou: 100 kg

Robustní a přizpůsobivá konstrukce

Pro trénink s hmotností vlastního těla musíte mít možnost se na posilovací lavici opravdu spolehnout. Taurus B990 F.I.D. znamená bezpečnost, pohodlí, snadné použití a především: maximální nastavitelnost. Posilovací lavici lze použít v šikmé, rovné nebo záporně skloněné poloze. Díky tomu tato posilovací lavice pokrývá celé spektrum možných cviků s činkou. Se záporným sklonem můžete posilovat břicho (lehy-sedy) nebo při bench-pressu aktivovat speciální svalové stimuly.

Vhodná konstrukce pro každou postavu

Ergonomický sedák je v přední části zvlášť rozšířený na 37 cm a směrem dozadu se zužuje. Díky tomu je zajištěn stabilní sed a současně i volnost pohybu. Protože je i opěradlo extra dlouhé a ergonomicky tvarované, je posilovací lavice vhodná pro všechny tělesné velikosti a zajišťuje stabilitu i při těžkém a intenzivním tréninku. Navíc pak máte v oblasti ramen o něco více volnosti a můžete tak využívat celý rozsah pohybu (full range of motion). Při tréninku na nakloněné lavici dále profitujete z nastavitelné polohy sedáku, který lze naklonit ve třech stupních.

Jednoduchý stavěcí systém

Při tréninku s činkami se člověk potřebuje soustředit na to podstatné. Proto je důležité, aby se posilovací lavice dala snadno nastavit. Zádovou opěru lze rychle a téměř neslyšně zafixovat v požadované poloze pomocí stavěcích madel. Příslušné úhlové polohy jsou vyznačeny na 7 různých aretačních místech. Pro nastavení sedáku stačí jen použít páku, která je navíc zajištěna ocelovou pružinou.

Curl-pult a modul pro trénink nohou

Lavice Taurus B990 F.I.D. má čtyřhranný modul, do kterého můžete podle potřeby vkládat nástavce. Modul pro cvičení nohou má 5 poloh a curl-pult 4 výškové polohy nastavení. Maximální zatížení curl-pultu je 80 kg, v případě modulu pro trénink nohou pak 100 kg. Když příslušenství nepoužíváte, můžete jej odložit do dodávaného stojanu.
Posilovací lavice Taurus B990 s příslušenstvím oceněníPosilovací lavice Taurus B990 s příslušenstvím oceněníPosilovací lavice Taurus B990 s příslušenstvím ocenění

Další podrobnosti o této záruce jsou uvedeny v záručních podmínkách výrobce. Záruka výrobce je doplňková služba výrobce a nemá vliv na vaše práva v rámci zákonné záruky.

Záruka výrobce plná záruka
domácí použití 2 let
poloprofesionální využití 12 měsíce
profesionální využití 12 měsíce

Vaše hodnocení bylo úspěšně uloženo.
Bohužel se vyskytla chyba. Prosím, zkontrolujte Vaše údaje.
5
4
4
0
3
0
2
0
1
0

5 5 hvězdiček

(4 Hodnocení zákazníků)

výsledek testu T-Fitness
vybavení
stabilita
rozmanitost cviků
nastavení

Ohodnoťte nyní Vámi zakoupený výrobek a vyhrajte poukázku ve výši 500,00 € nebo vrácení peněz ze zaplacené kupní ceny. Vyberte si!

Banco de musculación Taurus B990 con accesorios
0 osob(y) považuje(-í) tuto recenzi za užitečnou
Muy buen banco, estable y resistente. Con los accesorios se logra poder realizar una gama de ejercicios bastante completa. Magnifica compra.
Fortræffelig træningsbænk med tilbehør.
0 osob(y) považuje(-í) tuto recenzi za užitečnou
Kan varmt anbefales - let at samle og stille op - enkel og effektiv at bruge. Eneste minus: Bænken kræver lidt plads ...
Top Beratung
1 osoba považuje tuto recenzi za užitečnou
ich war schon öfters im Ausstellungraum Wien Floridsdorf - tolle Kommunikation auch zwischen den Filialen in Wien, war gerade in der anderen Filiale auf der Suche nach der Taurus B990 - nach einem kurzen Telefonat des Mitarbeiters mit der Filiale Floridsdorf - durfte ich sie vor Ort testen. immer TOP Beratung - qualifizierte freundliche Mitarbeiter - viele Ausstellungsstücke um zu testen - somit fällt die Kaufentscheidung eindeutig leichter. Vielen Dank
Hochwertige Hantelbank
1 osoba považuje tuto recenzi za užitečnou
Haben uns diese Hantelbank bei Sport Tietje in Stuttgart ausgesucht und sind mega begeistert ! Sehr robust und super hochwertig verarbeitet. Kann sich mit den professionellen Marken Hantelbanken in den Studios wirklich auf eine Stufe stellen. Nichts wackelt, nichts quietschen! Absolute Kaufempfehlung ???????? von meinem Mann und mir

T-Fitness důkladně testuje každý fitness stroj. Posléze náš tým, skládající se ze sportovních vědců, výkonných sportovců a servisních techniků s dlouholetými zkušenostmi, hodnotí výrobky v různých kategoriích. Díky testovacímu posudku od společnosti T-Fitness můžete snadno porovnávat výrobky a najít si správný stroj pro trénink.
Fitness stroje
nyní osobně vyzkoušejte přímo na místě!
67x v Evropě
Evropská jednička v oblasti fitness strojů
67x v Evropě