Posilovací stanice s lanem Taurus

č. výrobku TF-KABELZUG
Skladem
3x awarded
Bez nákladů na dopravu!
Dodání prostřednictvím UPS
-%
DMOC*
dosud
26 411,00

výsledek testu T-Fitness
vybavení
stabilita
rozmanitost cviků
nastavení
Video
 • multifunkční posilovací stroj pro pestrý trénink v domácím prostředí
 • včetně horní kladky a dvou úchopů pro tahové cviky
 • 16 zátěžových bloků po 2,5 kg
 • převodový poměr 2:1
 • díky karabinám lze do tréninku zapojit i jiné posilovací pomůcky
 • zátěžový blok s magnetickým bezpečnostním kolíkem
 • ušlechtilé matné práškové lakování
 • ocelové lano pokryté umělou hmotou
 • rozměry po sestavení - Posilovací stanice s lanem Taurus: (d) 40 cm x (š) 36 cm x (v) 223 cm
 • blok závaží 40kg (16 x 2,5 kg)
 • všestranné posilování pro:: ramena, hruď, záda, nohy, břicho, paže

Posilovací stanice s lanem Taurus je multifunkční posilovací stroj vhodný pro domácí prostředí. Tato cca 230 cm vysoká posilovací stanice je prostorově nenáročná, na ani ne ¼ m² plochy můžete provádět obrovský počet cviků. Ať už chcete lano stahovat dolů, nahoru nebo rovně, počet cviků, které lze s tímto lanem provést, je obrovský a procvičíte si většinu svalů. Zdvihy, rozpažování či upažování je jen pár ukázkových příkladů, které je možné provádět. Součástí produktu posilovací stanice s odporovým lanem značky Taurus je horní kladka i dvě držadla pro posilování s lanem. S dalšími posilovacími pomůckami, které lze obdržet separátně, můžete docílit ještě pestřejšího tréninku. Taurus posilovací stanice s odporovým lanem je vybavena karabinami, díky nimž si můžete do tréninku zapojit další posilovací pomůcky.

Vyniká také 16 zátěžovými bloky s převodovým poměrem 2:1, čímž se dá zátěž velmi snadno nastavit. Posilovací stanice s lanem Taurus je určená jak pro lehký regenerační trénink, tak i pro cílený trénink nárůstu svalů. Zátěžové bloky jsou zabezpečeny magnetickým kolíkem. Posilovací stanice s lanem Taurus musí být pro připevněna ke zdi, aby byla zajištěna stabilita. K tomu Vám poslouží předvrtané díry na konstrukci.
Posilovací stanice s lanem Taurus oceněníPosilovací stanice s lanem Taurus oceněníPosilovací stanice s lanem Taurus ocenění

manual Taurus-KABELZUG

Další podrobnosti o této záruce jsou uvedeny v záručních podmínkách výrobce. Záruka výrobce je doplňková služba výrobce a nemá vliv na vaše práva v rámci zákonné záruky.

Záruka výrobce plná záruka
domácí použití 2 let

Vaše hodnocení bylo úspěšně uloženo.
Bohužel se vyskytla chyba. Prosím, zkontrolujte Vaše údaje.
5
1
4
1
3
0
2
0
1
0

4.5 5 hvězdiček

(2 Hodnocení zákazníků)

výsledek testu T-Fitness
vybavení
stabilita
rozmanitost cviků
nastavení


Kabelzugtrainer topp!
0 osob(y) považuje(-í) tuto recenzi za užitečnou
Nach 4 Wochen Lieferzeit ist das Gerät endlich angekommen. Der Aufbau ging schnell voran und das Aufbauvideo half dabei. Danach die Wandbefestigung hergestellt und los ging es mit den Übungen aus dem Übungsplakat. Das Gerät ist top und super leise. Immer wieder gerne.
0 osob(y) považuje(-í) tuto recenzi za užitečnou
Für den Heimgebrauch völlig ausreichendes Gerät, bei einem intensiveren Gebrauch würde ich ein professionelleres Gerät kaufen. Teils schwer läufig trotz intensiver Fettung. Der Aufbau ist nur mit youtube-Anleitung möglich, die beiliegende Anleitung ist keinesfalls ausreichend, um den Aufbau schnell durchzuführen. Eine Person schafft das aber locker allein. Schrauben zur Fixierung an der Wand sind nicht dabei.


T-Fitness důkladně testuje každý fitness stroj. Posléze náš tým, skládající se ze sportovních vědců, výkonných sportovců a servisních techniků s dlouholetými zkušenostmi, hodnotí výrobky v různých kategoriích. Díky testovacímu posudku od společnosti T-Fitness můžete snadno porovnávat výrobky a najít si správný stroj pro trénink.
Fitness stroje
nyní osobně vyzkoušejte přímo na místě!
68x v Evropě
Evropská jednička v oblasti fitness strojů
68x v Evropě