Posilovací stanoviště Taurus Abductor a adductor IT95

č. výrobku TF-IT9508
 • Není skladem
  K dodání opět od KT 26
  (28.6.2021 - 2.7.2021)
 • náklady na dopravu: Bez nákladů na dopravu!
Původní cena
82 299,00 Kč
nyní Dnes 76 799,00 Kč
vč. 21% DPH
ušetříte 6%
 • Dodání spediční firmou
 • profesionální stanoviště abductor a adductor pro studia a fitness zařízení!
 • vč. 90 kg zátěžového bloku
 • nastavení zátěže pomocí zastrkávacího kolíku
 • komfortní polstrování odolné potu
 • izolovaný trénink adduktorů a abduktorů
 • součástí držák na láhev
 • max. hmotnost uživatele: 150 kg
 • rozměry po sestavení - Posilovací stanoviště Taurus Abductor a adductor IT95: (d) 155 cm x (š) 90 cm x (v) 150 cm
 • blok závaží 90kg

2 v 1

Posilovací stanoviště Taurus Abductor a adductor IT95

nabízí vynikající cviky pro posilování stehenních a hýžďových svalů. Se stanovištěm lze efektivně posilovat vnitřní a vnější svalstvo dolních končetin. Polstrování opěrek na kolena je velmi pohodlné a jsou, jak i sedák, velmi komfortní. Díky kvalitnímu zpracování lan je jak roztahování, tak i přitahování stehen velmi rovnoměrné. Jedná se o jedno stanoviště, které nabízí rozmanité spektrum pohybu během posilování.
Vybavení sedačky a umístění polstrování je ideální pro správné držení těla při cvičení. Trénink je díky mnohostrannému nastavení sedáku ideální pro jakoukoli výšku posilujícího. IT95 je velmi stabilní s dlouhou životností, vhodné do fitness studia. Konstrukce rámu je vyrobena z oceli s práškovým lakováním. Profesionální stanoviště umožňuje posilování s vysokou zátěží.
Součástí stanoviště je také zátěžový blok, se kterým si za pomoci zastrkávacího kolíku jednoduše nastavíte zátěž. Maximální tréninková zátěž činí 90 kg. Po straně zátěžového bloku se nachází praktický držák na láhev. Posilovací stanoviště Taurus Abductor a adductor IT95 dále zaujme svým velmi dobrým poměrem cena-výkon!

Posilovací stanoviště Taurus Abductor a adductor IT95 oceněníPosilovací stanoviště Taurus Abductor a adductor IT95 ocenění

Další podrobnosti o této záruce jsou uvedeny v záručních podmínkách výrobce. Záruka výrobce je doplňková služba výrobce a nemá vliv na vaše práva v rámci zákonné záruky.

Záruka výrobce plná záruka
domácí použití 2 let
poloprofesionální využití 12 měsíce
profesionální využití 12 měsíce

5 hvězdičky
3
4 hvězdičky
0
3 hvězdičky
0
2 hvězdičky
0
1 hvězdička
0
3
5 5 hvězdiček
Ohodnoťte nyní Vámi zakoupený výrobek a vyhrajte poukázku ve výši 500,00 € nebo vrácení peněz ze zaplacené kupní ceny. Vyberte si!
Jazyk nl 2 Jazyk de 1
TF-IT9508
Ik ben heel tevreden over dit apparaat, eindelijk een goed apparaat gevonden voor binnen buiten kant benen. Ik en mijn dochters gebruiken deze een paar keer per week.
TF-IT9508
Erg fijn dat deze 2 oefeningen in 1 Apparaat zijn gecombineerd. Ook het zware gewichtsblok was zeer gewenst. Alle 5 sterren waard!
TF-IT9508
Steht auch bei uns im Studio. Habe schon oft gehört, dass es die Kunden freut, dass der Gewichtsblock bis zu 90 kg hoch geht. Läuft super, macht bis jetzt keine Probleme. Tolle Qualität!


T-Fitness důkladně testuje každý fitness stroj. Posléze náš tým, skládající se ze sportovních vědců, výkonných sportovců a servisních techniků s dlouholetými zkušenostmi, hodnotí výrobky v různých kategoriích. Díky testovacímu posudku od společnosti T-Fitness můžete snadno porovnávat výrobky a najít si správný stroj pro trénink.
Fitness stroje
nyní osobně vyzkoušejte přímo na místě!
66x v Evropě
Evropská jednička v oblasti fitness strojů
66x v Evropě