Posilovací stanoviště Taurus Abductor a adductor IT95

č. výrobku TF-IT9508
 • Skladem
 • náklady na dopravu: Bez nákladů na dopravu!
nyní Dnes 92 266,00 Kč
vč. 21% DPH
 • Dodání spediční firmou
 • profesionální stanoviště abductor a adductor pro studia a fitness zařízení!
 • vč. 90 kg zátěžového bloku
 • nastavení zátěže pomocí zastrkávacího kolíku
 • komfortní polstrování odolné potu
 • izolovaný trénink adduktorů a abduktorů
 • součástí držák na láhev
 • max. hmotnost uživatele: 150 kg
 • rozměry po sestavení - Posilovací stanoviště Taurus Abductor a adductor IT95: (d) 155 cm x (š) 90 cm x (v) 151 cm
 • blok závaží 90kg

2 v 1

Posilovací stanoviště Taurus Abductor a adductor IT95 nabízí vynikající cviky pro posilování stehenních a hýžďových svalů. Se stanovištěm lze efektivně posilovat vnitřní a vnější svalstvo dolních končetin. Polstrování opěrek na kolena je velmi pohodlné a jsou, jak i sedák, velmi komfortní. Díky kvalitnímu zpracování lan je jak roztahování, tak i přitahování stehen velmi rovnoměrné. Jedná se o jedno stanoviště, které nabízí rozmanité spektrum pohybu během posilování.
Vybavení sedačky a umístění polstrování je ideální pro správné držení těla při cvičení. Trénink je díky mnohostrannému nastavení sedáku ideální pro jakoukoli výšku posilujícího. IT95 je velmi stabilní s dlouhou životností, vhodné do fitness studia. Konstrukce rámu je vyrobena z oceli s práškovým lakováním. Profesionální stanoviště umožňuje posilování s vysokou zátěží.
Součástí stanoviště je také zátěžový blok, se kterým si za pomoci zastrkávacího kolíku jednoduše nastavíte zátěž. Maximální tréninková zátěž činí 90 kg. Po straně zátěžového bloku se nachází praktický držák na láhev. Posilovací stanoviště Taurus Abductor a adductor IT95 dále zaujme svým velmi dobrým poměrem cena-výkon!
Posilovací stanoviště Taurus Abductor a adductor IT95 oceněníPosilovací stanoviště Taurus Abductor a adductor IT95 oceněníPosilovací stanoviště Taurus Abductor a adductor IT95 ocenění

IT9508 Taurus Abductor and Adductor IT95

Další podrobnosti o této záruce jsou uvedeny v záručních podmínkách výrobce. Záruka výrobce je doplňková služba výrobce a nemá vliv na vaše práva v rámci zákonné záruky.

Záruka výrobce plná záruka
domácí použití 2 let
poloprofesionální využití 12 měsíce
profesionální využití 12 měsíce

Vaše hodnocení bylo úspěšně uloženo.
Bohužel se vyskytla chyba. Prosím, zkontrolujte Vaše údaje.
5
5
4
0
3
0
2
0
1
0

5 5 hvězdiček

(5 Hodnocení zákazníků)


Ohodnoťte nyní Vámi zakoupený výrobek a vyhrajte poukázku ve výši 500,00 € nebo vrácení peněz ze zaplacené kupní ceny. Vyberte si!

Lieblings Gerät
0 osob(y) považuje(-í) tuto recenzi za užitečnou
Ich habe mein Home Gym mit diesem tollen An-/Abductor ausgestattet. Es war schon immer mein absolutes Lieblings Gerät im Fitness Studio, Preis Leistung ist Top. Der Aufbau ist etwas aufwändig aber mit Geduld zu schaffen. Habe lange hin und her überlegt, da es schon eine teure Anschaffung ist. Bin aber sehr zufrieden .
Gutes Preis Leistungsverhältnis
0 osob(y) považuje(-í) tuto recenzi za užitečnou
Nach ausgiebiger Recherche habe ich mich für dieses Gerät entschieden. Es gibt nichts vergleichbares für den Preis was die Qualität und den mitgelieferten 90kg Block betrifft.
0 osob(y) považuje(-í) tuto recenzi za užitečnou
Ik ben heel tevreden over dit apparaat, eindelijk een goed apparaat gevonden voor binnen buiten kant benen. Ik en mijn dochters gebruiken deze een paar keer per week.
0 osob(y) považuje(-í) tuto recenzi za užitečnou
Erg fijn dat deze 2 oefeningen in 1 Apparaat zijn gecombineerd. Ook het zware gewichtsblok was zeer gewenst. Alle 5 sterren waard!
1 osoba považuje tuto recenzi za užitečnou
Steht auch bei uns im Studio. Habe schon oft gehört, dass es die Kunden freut, dass der Gewichtsblock bis zu 90 kg hoch geht. Läuft super, macht bis jetzt keine Probleme. Tolle Qualität!


T-Fitness důkladně testuje každý fitness stroj. Posléze náš tým, skládající se ze sportovních vědců, výkonných sportovců a servisních techniků s dlouholetými zkušenostmi, hodnotí výrobky v různých kategoriích. Díky testovacímu posudku od společnosti T-Fitness můžete snadno porovnávat výrobky a najít si správný stroj pro trénink.
Fitness stroje
nyní osobně vyzkoušejte přímo na místě!
67x v Evropě
Evropská jednička v oblasti fitness strojů
67x v Evropě