Posilovací věž Finnlo Autark 6800

č. výrobku HAM-3948
Skladem
Bez nákladů na dopravu!
Dodání spediční firmou
-%
DMOC*
dosud
71 354,00

výsledek testu T-Fitness
vybavení
stabilita
rozmanitost cviků
nastavení
 • vč. stanoviště leg press s velkou kovovou deskou
 • stanoviště pro předkopávání nohou
 • separátní stanoviště Butterfly s napůl vedeným pohybem
 • výškově nastavitelný a o 160 ° otáčivý válcový systém pro maximální pohybový rozkmit
 • zádová opěrka nastavitelná jak horizontálně, tak i její sklon
 • crunch modul pro cviky břišního svalstva
 • max. váha tahu: 100 kg
 • barva: antracitová / černá
 • max. hmotnost uživatele: 120 kg
 • rozměry po sestavení - Posilovací věž Finnlo Autark 6800: (d) 200 cm x (š) 250 cm x (v) 223 cm
 • všestranné posilování pro:: ramena, hruď, záda, nohy, břicho, paže

S posilovací věží Finnlo Autark 6800 získáte kompletní posilovací zařízení včetně tažného lana a stanoviště tlaky na nohy. Nároční sportovci mohou na této stanici provádět pestrý počet cviků a posilovat záměrně a efektivně konkrétní partie.

Pro výborný trénink horní poloviny těla je posilovací věž vybavena stanovištěm tlaky na prsa, horní kladkou, tak jako zvláštním stanovištěm Butterfly. Stanoviště na předkopávání nohou poskytuje ty nejlepší podmínky pro vybudování svalů dolních končetin. Kromě stanoviště leg curl, které je součástí posilovací věže, je vybavena také stanovištěm leg press. Velká a stabilní kovová deska zajišťuje dobrou a bezpečnou oporu při posilování. Zádová opěrka se dá individuálně nastavit, poskytující tak ideální ergonomický sed během tréninku.

Postranní tažné lano lze otočit až o 160 °, válcový systém je možné výškově nastavit. Právě díky tomuto nastavení můžete provádět nespočet volných posilovacích cviků. Jelikož se během posilování zapojuje i mnoho ostatních svalů, posílíte si s těmito cviky celé tělo.

Manual Finnlo HAM-3948 ENG 01

Další podrobnosti o této záruce jsou uvedeny v záručních podmínkách výrobce. Záruka výrobce je doplňková služba výrobce a nemá vliv na vaše práva v rámci zákonné záruky.

Záruka výrobce plná záruka
domácí použití 3 let

Vaše hodnocení bylo úspěšně uloženo.
Bohužel se vyskytla chyba. Prosím, zkontrolujte Vaše údaje.
5
1
4
0
3
0
2
0
1
0

5 5 hvězdiček

(1 Hodnocení zákazníků)

výsledek testu T-Fitness
vybavení
stabilita
rozmanitost cviků
nastavení


Autark 6800
0 osob(y) považuje(-í) tuto recenzi za užitečnou
Ich habe die Kraftstation im Internet entdeckt und im Laden angeschaut und getestet. Ich habe eine professionelle Einweisung in das Gerät erhalten. Die Möglichkeit zu finanzieren finde ich toll, zu mal die Abwicklung unkompliziert ist. Die Kraftstation deckt alles ab was man für ein Ganzkörpertraining benötigt. Die Möglichkeiten sind so vielfältig und die Qualität der Station ist das Geld alle mal Wert. Die Lieferung hat zwar etwas länger gedauert als gedacht, aber das ist sicherlich der Corona-Pandemie geschuldet. Die Station war 1A verpackt und der Aufbau ist für Personen mit handwerklichen Geschick sehr gut machbar. ... [číst dále]


T-Fitness důkladně testuje každý fitness stroj. Posléze náš tým, skládající se ze sportovních vědců, výkonných sportovců a servisních techniků s dlouholetými zkušenostmi, hodnotí výrobky v různých kategoriích. Díky testovacímu posudku od společnosti T-Fitness můžete snadno porovnávat výrobky a najít si správný stroj pro trénink.
Fitness stroje
nyní osobně vyzkoušejte přímo na místě!
68x v Evropě
Evropská jednička v oblasti fitness strojů
68x v Evropě