Posilovací věž Finnlo Maximum Multi-Gym M1

č. výrobku HAM-3630
 • Skladem
 • náklady na dopravu: Bez nákladů na dopravu!
Naše cena
nyní Dnes 44 917,00 Kč
vč. 21% DPH
výsledek testu T-Fitness
vybavení
stabilita
rozmanitost cviků
nastavení
 • Dodání spediční firmou
Video
 • posilovací stanice s tažnými lany: vysoký efekt díky volnému tréninku s tažnými lany
 • otáčecí klouby až do 160 stupňů v horní, střední a dolní části pro rozmanité cviky s posilovacími lany
 • procvičuje koordinaci vnitřních stabilizačních svalů a zároveň zlepšuje rovnováhu
 • vysoké napětí svalů při provedení tahových cviků
 • celkem 6 posilovacích lan
 • kvalitní fitness trénink pro každodenní posilování
 • bilaterální trénink pro nezávislé posilování levé a pravé strany těla
 • sportovně specifické cviky - jako např. golfový odpal, plavání, tenis
 • stabilní posilovací věž; regulovatelné zadní nohy pro vyrovnání nerovnosti podlahy
 • 9 možných pozic nastavení zádové opěrky, až do 90 stupňů
 • robustní zaoblená ocelová konstrukce
 • kvalitní a odolné práškové lakování
 • kuličková ložiska pro plynulý stejnoměrný a tichý pohyb
 • včetně dodávaného příslušenství: 2 páry rukojetí D, 1 pár rukojetí Multiring, posilovací třmeny na dolní končetiny
 • blok závaží 80kg (16 x 4,5 )
 • všestranné posilování pro:: ramena, hruď, záda, nohy, břicho, paže

Posilovací věž Finnlo Maximum Multi-Gym M1 - nejkompaktnější posilovací stanice řady Maximum. I když posilovací stanice nezabírá mnoho místa (disponuje rozměrem 163 cm x 105 cm x 213 cm), lze s ní provést mnoho cviků. Co je na této posilovací věži zajímavé a jiné než u většiny posilovacích věží je, že všechny cviky se provádí s posilovacími lany. Posilovací věž Finnlo Maximum Multi-Gym M1 díky tomuto způsobu posilování není vhodná pro začátečníky; ale o to více ji ocení nároční sportovci, kteří chtějí posilovat i doma jako ve fitness studiu.
Výhodou stanice s volnými tažnými lany je, že se při posilování aktivují hluboké svaly (každé svalové vlákno). Jinak je tomu s posilovacími stanicemi s vedenými cviky, které posilují svaly neustále ve stejném úhlu a zvýšení efektu posilování je možné pouze s vyšší zátěží.

Posilovací věž Finnlo Maximum Multi-Gym M1 disponuje horním, středním i dolním tažným lanem, díky čemuž dostanete Vaše tělo rozmanitým způsobem do formy. S volnými cviky s tažným lanem dospějete nejen efektivněji k nárůstů svalů, nýbrž si zlepšíte rovnováhu i stabilizaci.

Zátěž tahových cviků lze nastavit po 4,5 kg krocích. Kromě bicepsů a tricepsů se dají posilovat i menší svalové skupiny. S celkovou zátěží až do 80 kg mohou být provedeny různé cviky s tažným lanem, které dají zabrat i zkušeným sportovcům. Kvalitní ocelová konstrukce, nylonové vodicí kladky, tažná lana tíhové síly o jedné tuně a precizní kuličková ložiska zajišťují kvalitní plynulý pohyb, který znáte z fitness studia.

Základní konstrukce posilovací věže Finnlo Maximum Multi-Gym M1 je vyrobena z vysoce zatížitelné oceli s kvalitním a odolným elektrostatickým práškovým lakem. Kuličková ložiska a olejem impregnované závity zajišťují absolutně tichý pohyb. Součástí výrobku je posilovací lavice, u níž se dá nastavit úhel sklonu, stejně jako do délky regulovatelné rukojeti.

Další podrobnosti o této záruce jsou uvedeny v záručních podmínkách výrobce. Záruka výrobce je doplňková služba výrobce a nemá vliv na vaše práva v rámci zákonné záruky.

Záruka výrobce plná záruka
domácí použití 3 let
poloprofesionální využití 6 měsíce

Vaše hodnocení bylo úspěšně uloženo.
Bohužel se vyskytla chyba. Prosím, zkontrolujte Vaše údaje.
5
3
4
0
3
0
2
0
1
0

5 5 hvězdiček

(3 Hodnocení zákazníků)

výsledek testu T-Fitness
vybavení
stabilita
rozmanitost cviků
nastavení

Ohodnoťte nyní Vámi zakoupený výrobek a vyhrajte poukázku ve výši 500,00 € nebo vrácení peněz ze zaplacené kupní ceny. Vyberte si!

0 osob(y) považuje(-í) tuto recenzi za užitečnou
M1 ist schon wirklich top
0 osob(y) považuje(-í) tuto recenzi za užitečnou
Habe die Finnlo M1 nun bereits seit fast einem Jahr. Ich trainiere ca. 3 Mal pro Woche mit dieser Kabelzugstation. Das freie Training finde ich viel besser als mit einer geführten Kraftstation. Auf der verstellbaren Trainingsbank kann ich zudem auch gut mit meinen Hanteln trainieren. Die Kabelzugstation steht in einer Ecke in meinem Zimmer und nimmt gar nicht viel Platz weg. Den Oberkörper kann man mit der Finnlo M1 sehr gut trainieren. Die Beine kann man zwar auch (beschränkt) mit der Finnlo M1 trainieren, aber ich benutze dafür lieber Kurz- und Langhanteln. Für diese Kabelzugstation kann ich eine uneingeschränkte Kaufempfehlung abgeben.... [číst dále]
0 osob(y) považuje(-í) tuto recenzi za užitečnou
Super Gerät!!! Alle beschriebenen Übungen gehen sehr gut. Gutes und feinfühliges Training. Bin mehr als zufrieden. Gerät sehr stabil und beim Training kommt nie ein Unsicherheitsmoment auf. Sehr gute Qualität. Besonders ist die hervorragende Aufbaunaleitung zu loben. Zu jeder Seite der Anleigung einzeln verpackte Schrauben. So war der Aufbau (nur ich allein) in gut 4 Stunden bewerkstelligt. Uneingeschränkt zu empfehlen. Henry


T-Fitness důkladně testuje každý fitness stroj. Posléze náš tým, skládající se ze sportovních vědců, výkonných sportovců a servisních techniků s dlouholetými zkušenostmi, hodnotí výrobky v různých kategoriích. Díky testovacímu posudku od společnosti T-Fitness můžete snadno porovnávat výrobky a najít si správný stroj pro trénink.
Fitness stroje
nyní osobně vyzkoušejte přímo na místě!
67x v Evropě
Evropská jednička v oblasti fitness strojů
67x v Evropě