Posilovací věž HAMMER STRENGTH by Life Fitness SE Seated Leg

č. výrobku LF-HS-SLC
 • Není skladem
  K dodání od cca KT 13
  (28.3.2022 - 1.4.2022)
 • náklady na dopravu: Bez nákladů na dopravu!
Původní cena
141 499,00 Kč
nyní Dnes 127 399,00 Kč
vč. 21% DPH
ušetříte 9%
 • Dodání spediční firmou
 • Série Select výrobce Hammer Strength by Life Fitness – Více komfortu v komerční fitness oblasti
 • Světoznámý výrobce a jeden z čelních dodavatelů na trhu s vybavením fitness center.
 • Efektivní trénink stehenního svalstva
 • 138 kg těžký blok zátěže je součástí dodávky
 • Všechny části rámu jsou práškově lakovány pro maximální trvanlivost
 • Pro individuální barevnou konfiguraci polstrování a rámu prosím nás prosím kontaktujte
 • rozměry po sestavení - Posilovací věž HAMMER STRENGTH by Life Fitness SE Seated Leg: (d) 140 cm x (š) 87 cm x (v) 140 cm
 • všestranné posilování pro:: nohy,

Série Select od firmy Hammer Strength by Life Fitness se svými 22 výrobky poskytuje ideální předpoklady pro použití v komerční oblasti fitness. Vynikající zpracování a robustnost výrobků od amerického výrobce si našly své místo v mnoha tělocvičnách a dalších fitness zařízeních po celém světě.
Předkopávání je jeden z nejoblíbenějších způsobů efektivního a cíleného tréninku svalů dolních končetin. Zejména se při těchto cvicích posiluje izolovaně stehenní svalstvo. Seated Leg Curl je proto základním kamenem pro správný pokrok v silovém tréninku.
Zaoblené polstrování nabízí maximální komfort a vyznačuje se velmi dlouhou životností. Nastavitelné polstrování v oblasti zad a stehen umožňuje individuální seřízení a současně stabilizaci polohy těla. Výchozí pozice nabízí 5 různých nastavení, takže i osoby nejrůznějších velikostí mohou trénovat se stejným komfortem. Kvalitní provedení lanovodů je ihned patrné, protože průběh pohybu je extrémně příjemný a rovnoměrný. Posilovací věž Hammer Strength by Life Fitness SE Seated Leg se dodává se 138 kg těžkým blokem zátěže. Pomocí zásuvného kolíku pak lze zátěž rychle a snadno nastavit na individuální požadovaný odpor. Barevnou kombinaci polstrování a rámu lze u všech výrobků série Select volně vybírat. Díky dlouholetým zkušenostem a vynikající kvalitě jsou přístroje Hammer Strength by Life Fitness vždy tou správnou volbou pro vaši posilovnu nebo kterékoli jiné komerční fitness zařízení.

Další podrobnosti o této záruce jsou uvedeny v záručních podmínkách výrobce. Záruka výrobce je doplňková služba výrobce a nemá vliv na vaše práva v rámci zákonné záruky.

Záruka výrobce plná záruka
domácí použití 2 let
poloprofesionální využití 2 let
profesionální využití 2 let

Vaše hodnocení bylo úspěšně uloženo.
Bohužel se vyskytla chyba. Prosím, zkontrolujte Vaše údaje.
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

0 5 hvězdiček

(0 Hodnocení zákazníků)


Ohodnoťte nyní Vámi zakoupený výrobek a vyhrajte poukázku ve výši 500,00 € nebo vrácení peněz ze zaplacené kupní ceny. Vyberte si!

Buďte první, kdo napíše hodnocení!


T-Fitness důkladně testuje každý fitness stroj. Posléze náš tým, skládající se ze sportovních vědců, výkonných sportovců a servisních techniků s dlouholetými zkušenostmi, hodnotí výrobky v různých kategoriích. Díky testovacímu posudku od společnosti T-Fitness můžete snadno porovnávat výrobky a najít si správný stroj pro trénink.
Fitness stroje
nyní osobně vyzkoušejte přímo na místě!
66x v Evropě
Evropská jednička v oblasti fitness strojů
66x v Evropě