Posilovací věž HAMMER STRENGTH by Life Fitness SE Seated Leg Press

č. výrobku LF-HS-SLP
 • Není skladem
  K dodání od cca KT 25
  (20.6.2022 - 24.6.2022)
 • náklady na dopravu: Bez nákladů na dopravu!
Původní cena 211 499,00 Kč
nyní Dnes 183 399,00 Kč
vč. 21% DPH
ušetříte 13%
 • Dodání spediční firmou
 • Série Select výrobce Hammer Strength by Life Fitness – více komfortu v komerční fitness oblasti
 • světoznámý výrobce a jeden z čelních dodavatelů na trhu s vybavením fitness center
 • vysoce efektivní trénink dolních končetin v biomechanicky optimalizovaném úhlu sedu
 • posuvná kolejnice s lehkým chodem
 • snadná nastavitelnost
 • 190 kg těžký blok závaží
 • všechny části rámu jsou práškově lakovány pro maximální trvanlivost
 • pro individuální barevnou konfiguraci polstrování a rámu nás prosím kontaktujte
 • rozměry po sestavení - Posilovací věž HAMMER STRENGTH by Life Fitness SE Seated Leg Press: (d) 201 cm x (š) 102 cm x (v) 181 cm
 • všestranné posilování pro:: nohy,

Série Select od firmy Hammer Strength by Life Fitness se svými 22 výrobky poskytuje ideální předpoklady pro použití v komerční oblasti fitness. Vynikající zpracování a robustnost výrobků od amerického výrobce si našly své místo v mnoha tělocvičnách a dalších fitness zařízeních po celém světě.

Inovativní a robustní

Posilování dolních končetin pomocí leg pressu patří k nejoblíbenějším cvikům v každé posilovně. Posilovací věž Hammer Strength by Life Fitness SE Seated Leg Press má díky svému úhlu sklonu tu výhodu, že vám umožňuje dosáhnout plného rozsahu pohybu (range of motion) cviku. Tento úhel byl navíc vyvinut s ohledem na biomechanické aspekty a nabízí tak možnost realizace vaší maximální síly. Použité kolejnice z nerezové oceli nabízejí klidný a rovnoměrný pohyb. Výchozí pozici sedadla lze rychle a jednoduše přestavit. Dodaný blok závaží má celkovou hmotnost 195 kg, takže si na své přijdou i pokročilí sportovci. Pomocí zásuvného kolíku pak lze zátěž rychle a snadno nastavit na individuální požadovaný odpor.

Barevnou kombinaci polstrování a rámu lze u všech výrobků série Select volně vybírat. Díky dlouholetým zkušenostem a vynikající kvalitě jsou přístroje Hammer Strength by Life Fitness vždy tou správnou volbou pro vaši posilovnu nebo kterékoli jiné komerční fitness zařízení.

Další podrobnosti o této záruce jsou uvedeny v záručních podmínkách výrobce. Záruka výrobce je doplňková služba výrobce a nemá vliv na vaše práva v rámci zákonné záruky.

Záruka výrobce plná záruka
domácí použití 2 let
poloprofesionální využití 2 let
profesionální využití 2 let

Vaše hodnocení bylo úspěšně uloženo.
Bohužel se vyskytla chyba. Prosím, zkontrolujte Vaše údaje.
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

0 5 hvězdiček

(0 Hodnocení zákazníků)


Ohodnoťte nyní Vámi zakoupený výrobek a vyhrajte poukázku ve výši 500,00 € nebo vrácení peněz ze zaplacené kupní ceny. Vyberte si!

Buďte první, kdo napíše hodnocení!


T-Fitness důkladně testuje každý fitness stroj. Posléze náš tým, skládající se ze sportovních vědců, výkonných sportovců a servisních techniků s dlouholetými zkušenostmi, hodnotí výrobky v různých kategoriích. Díky testovacímu posudku od společnosti T-Fitness můžete snadno porovnávat výrobky a najít si správný stroj pro trénink.
Fitness stroje
nyní osobně vyzkoušejte přímo na místě!
66x v Evropě
Evropská jednička v oblasti fitness strojů
66x v Evropě