Posilovací věž HAMMER STRENGTH by Life Fitness Select Triceps Extension

č. výrobku LF-HS-TE
 • Není skladem
  K dodání od cca KT 01
  (3.1.2022 - 7.1.2022)
 • náklady na dopravu: Bez nákladů na dopravu!
Původní cena
111 799,00 Kč
nyní Dnes 104 299,00 Kč
vč. 21% DPH
ušetříte 6%
 • Dodání spediční firmou
 • řada Select Series výrobce HAMMER STRENGTH by Life Fitness – více komfortu v komerční fitness oblasti!
 • světoznámý výrobce a jeden z čelních dodavatelů na trhu s vybavením fitness center
 • umožňuje příjemný a izolovaný trénink tricepsů
 • výjimečně robustní materiály pro maximální zatížitelnost
 • zaoblené polstrování s prošívanými hranami pro eliminaci tvorby skladů
 • 95 kg těžký blok závaží
 • lanovody mají nylonový potah a zajišťují velmi příznivý průběh pohybu (lanka vyrobená podle amerických vojenských standardů)
 • všechny části rámu jsou práškově lakovány pro maximální trvanlivost
 • jednoduché nastavení výšky sedáku pro osoby všech velikostí
 • pro individuální barevnou konfiguraci polstrování a rámu nás prosím kontaktujte
 • rozměry po sestavení - Posilovací věž HAMMER STRENGTH by Life Fitness Select Triceps Extension: (d) 115 cm x (š) 112 cm x (v) 140 cm
 • všestranné posilování pro:: paže

Série Select od firmy HAMMER STRENGTH by Life Fitness se svými 22 různými výrobky poskytuje ideální předpoklady pro použití v komerční oblasti fitness. Vynikající zpracování a robustnost výrobků od amerického výrobce si našly své místo v mnoha tělocvičnách a dalších fitness zařízeních po celém světě.

Posilovací věž Hammer Strength by Life Fitness Select Triceps Extension je optimální pomocník pro posilování tricepsů. Izolací tricepsového svalstva můžete tyto svaly při tréninku posilovat s maximální efektivností. Na rozdíl od mnoha dalších možností cvičení tu nehrozí zbytečné zatěžování hrudníku a ramen.

Umístění sedadla a pažní opěry v šikmé poloze zajišťuje vyšší stabilitu při tréninku, přičemž se rukojeť automaticky otáčí a přizpůsobuje různým délkám předloktí. Blok závaží má hmotnosti 95 kg a umožňuje rozmanité odstupňování odporu, takže si i pokročilí sportovci při maximálním zatížení přijdou na své.

Zásuvný kolík (průměr 11 cm) pro zajištění zátěžových desek je díky magnetu pevně zajištěn v příslušném otvoru a přesto jej lze snadno a rychle přesunout pro změnu tréninkového závaží. Všechny součásti rámu jsou elektrostaticky práškově lakovány, což jim dává maximální trvanlivost. Pohyb je díky vysoce kvalitním lanovodům velmi hladký, takže odpor ještě účinněji působí na cílové svalstvo.

Barevnou kombinaci polstrování a rámu lze u všech výrobků série Select volně vybírat. Díky dlouholetým zkušenostem a vynikající kvalitě jsou přístroje HAMMER STRENGTH by Life Fitness vždy tou správnou volbou pro vaši posilovnu nebo kterékoli jiné komerční fitness zařízení.

Další podrobnosti o této záruce jsou uvedeny v záručních podmínkách výrobce. Záruka výrobce je doplňková služba výrobce a nemá vliv na vaše práva v rámci zákonné záruky.

Záruka výrobce plná záruka
domácí použití 2 let
poloprofesionální využití 2 let
profesionální využití 2 let

Vaše hodnocení bylo úspěšně uloženo.
Bohužel se vyskytla chyba. Prosím, zkontrolujte Vaše údaje.
5 hvězdičky
0
4 hvězdičky
0
3 hvězdičky
0
2 hvězdičky
0
1 hvězdička
0
0
0 5 hvězdiček
Ohodnoťte nyní Vámi zakoupený výrobek a vyhrajte poukázku ve výši 500,00 € nebo vrácení peněz ze zaplacené kupní ceny. Vyberte si!
Buďte první, kdo napíše hodnocení!


T-Fitness důkladně testuje každý fitness stroj. Posléze náš tým, skládající se ze sportovních vědců, výkonných sportovců a servisních techniků s dlouholetými zkušenostmi, hodnotí výrobky v různých kategoriích. Díky testovacímu posudku od společnosti T-Fitness můžete snadno porovnávat výrobky a najít si správný stroj pro trénink.
Fitness stroje
nyní osobně vyzkoušejte přímo na místě!
66x v Evropě
Evropská jednička v oblasti fitness strojů
66x v Evropě