Více než 2.617.664 spokojených zákazníků
Evropská jednička v domácím fitness
Důvěřujte našim zákazníkům.
Aktuálně ohodnoceno 63.219 výrobků
model 2018

Posilovací věž Kettler Multigym Plus

č. výrobku 7752-870
print Tisknout
Hodnocení zákazníků (10)
10 Hodnocení zákazníků
4.9 5 hvězdiček
výsledek testu T-Fitness (Info)
T-Fitness důkladně testuje každý fitness stroj. Posléze náš tým, skládající se ze sportovních vědců, výkonných sportovců a servisních techniků s dlouholetými zkušenostmi, hodnotí výrobky v různých kategoriích. Díky testovacímu posudku od společnosti T-Fitness můžete snadno porovnávat výrobky a najít si správný stroj pro trénink.
vybavení
stabilita
rozmanitost cviků
nastavení
Zavřít
Počet
Dosud
27 453,00 Kč
Nyní
21 140,00 Kč
22%
Ušetříte
vč. 21% DPH
Dodávka až k Vám domů - bez dopravného!
Rychlé dodání!
Dodání spediční firmou 2
Teaser Icon
všestranné posilování pro: ramena,hruď,záda,nohy,břicho,paže
Teaser Icon
rozměry po sestavení 181x109x200 cm
Teaser Icon
max. hmotnost uživatele 130 kg

Detaily výrobku: Posilovací věž Kettler Multigym Plus

 • model 2018 info
 • blok závaží: 80kg (16 x 5)
 • Podrobné informace o možnostech cvičení a kvalitě provádění najdete zde.
 • malá výška stanice - pouhých 200 cm - skvělá pro nízké stropy, např. ve sklepě
 • variabilní posilování v pohodlí domova - a to díky horní kladce, krátké tyči a posilovacímu lanu na tricepsy a zkracovačky
 • vodící kladky v kuličkových ložiscích pro tahové cviky s lany a ocelová lana potažena umělou hmotou prodlužují životnost posilovací věže Kettler Multigym Plus
 • polstrované stanoviště na zakopávání/předkopávání umožňuje posilování předního a zadního stehenního svalu
 • optimální přizpůsobení dle těla uživatele a tréninku díky možnosti nastavení sedáku do výšky a tří dílné zádové opěrky
 • max. hmotnost uživatele - Posilovací věž Kettler Multigym Plus: 130 kg
 • rozměry po sestavení - Posilovací věž Kettler Multigym Plus: (d) 181 cm x (š) 109 cm x (v) 200 cm

Popis: Posilovací věž Kettler Multigym Plus

výsledek testu T-Fitness (Info)
vybavení
stabilita
rozmanitost cviků
nastavení

Posilovací věž Kettler Multigym Plus: robustní tréninková stanice se systémem 3D Flex Motion

Nová multifunkční posilovací věž Plus značky Kettler je ještě propracovanější verzí oproti známé stanici Multigym. Tato stanice byla doplněna o systém 3D Flex Motion. S postranními rameny s lanem lze provádět volné tahové cviky, díky čemuž je posilování pestřejší. Volné cviky s posilovacím lanem mají kromě velkého počtu posilovacích cviků také další výhodu, a to tu, že se pohyby dají provést libovolně a zatížit tak ještě více svalů. V porovnání s vedenými cviky je nutno u volných cviků neustále udržovat rovnováhu. Díky tomu se aktivně vyrovnávají a přímo posilují i hluboké stabilizační svalové skupiny, ne jen hlavní svaly.

Posilovací věž Kettler Multigym Plus s kompaktním rozměrem - ideální pro nízký strop

S výškou 2 metry se posilovací věž Multigym skvěle hodí do místností s nízkými stropy, jako je např. sklep. Díky rozměru po sestavení 181 x 156 centimetrů je stanice kompaktní. Pro provedení cviků se systémem 3D Flex Motion je však zapotřebí mít prostor i po stranách věže. Zátěžový blok s 80 kilogramy nabízí většině domácích sportovců dostatek zátěže pro cviky na různých tlakových stanovištích či s lany.

Variabilní posilování v pohodlí domova

Posilovací věž Multigym se může zdát jako malá, ale přesto nabízí dostatek cviků pro pestré posilování ve Vaší posilovně. Je vhodná pro posilování všech svalových skupin. Multifunkční stanice je vybavena horní kladkou, vhodná pro cviky bench press či veslování. Navíc disponuje stanicí s posilovacími lany pro trénink tricepsů a provedení rozmanitých cviků na posilování břišních svalů a nárůst svalové hmoty. Chybět nemůže již zmíněný systém posilování 3D Flex Motion pro mnohostranné využití. Aby bylo domácí posilování komfortní, disponuje posilovací věž tří dílnou zádovou opěrkou a výškově nastavitelným sedákem.

Záruční podmínky: Posilovací věž Kettler Multigym Plus

Další podrobnosti o této záruce jsou uvedeny v záručních podmínkách výrobce. Záruka výrobce je doplňková služba výrobce a nemá vliv na vaše práva v rámci zákonné záruky.
Záruka výrobce plná záruka
domácí použití (zjistit více)
Záruka se vztahuje na fitness stroje použivané domácnostmi či k soukromým účelům.

Podrobné informace najdete v záručních podmínkách výrobce.
36 měsíce
poloprofesionální využití (zjistit více)
O poloprofesionálním použití mluvíme tehdy, když je fitness stroj využíván v institucích, jako jsou hotely, školy, spolky nebo k rehabilitaci, ve firemní posilovně atd.

Podrobné informace najdete v záručních podmínkách výrobce.
-
profesionální využití (zjistit více)
Záruka pro profesionální použití se týká fitness strojů ve veřejných komerčních zařízeních (jako např. posilovny).

Podrobné informace najdete v záručních podmínkách výrobce.
-
Cvičení:

Posilovací věž Kettler Multigym Plus Test a hodnocení:

3 hvězdičky
0
2 hvězdičky
0
1 hvězdička
0
4.9 5 hvězdiček
Ohodnoťte nyní Vámi zakoupený výrobek a vyhrajte poukázku ve výši 500,00 € nebo vrácení peněz ze zaplacené kupní ceny. Vyberte si!
Ohodnoťte výrobek
Pomozte nám i ostatním zákazníkům Vaším ohodnocením výrobku. Informujte nás o svých zkušenostech s výrobkem. Všechna hodnocení výrobků, provedená do 30.09.2018, budou automaticky zařazena do soutěže o výhry.
Příjmení
E-mailová adresa *
* Pro účast v soutěži o výhry na základě hodnocení je bezpodmínečně uvést e-mailovou adresu, abychom vás mohli v případě výhry vyrozumět. Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.
Hodnoťte jen výrobek
, nikoli proces nákupu nebo expedici.
0 0 0 0 0
Napište stručnou recenzi (potřebné)
Prosím vložte zde svou recenzi výrobku, který jste zakoupili. Tím, že ohodnotíte výrobek, můžete ostatním zákazníkům v rozhodování. Vyjádřete se, prosím, pouze k výrobku, nikoli k procesu nákupu.
Mohly by Vám pomoci následující informace:
 • Popište výhody i nevýhody výrobku.
 • Při hodnocení výrobku buďte struční a objektivní.
 • Hodnoťte vlastnosti výrobku (např. zpracování).
 • Zajímavé jsou i detaily použití výrobku nebo možnosti použití.
 • Věrohodnost Vaší recenze podpoříte výběrem vhodných slov.
ohodnotit nyní

názor ostatních zákazníků:

en od Numan Aslam dne 17.6.2018 5
Hi, i have bought already kettler multigym plus. can somebody help me to know the product wieght for cargo purpose
pl od Grunau Paweł dne 8.5.2018 5
produkt spełnia moje oczekiwania, przesyłka dokładnie i starannie zapakowana, dzięki instrukcji obsługi złożenie atlasu zajmuje ok. 5h dwie osoby. polecam ogromnie.
se od Kettler hemmagym plus dne 21.4.2018 5
Snabb leverans, mycket bra paketerat. Tydlig monteringsbeskrivning där ingenting saknades. Kvalitet över förväntan. Gymmet är användarvänligt med sköna grepp och bilder finns på alla övningar. Klart över förväntan!
de od Magnus-Julian Heiduk dne 13.4.2018 5
Tolles Gerät! Der Aufbau war auch alleine und im 2 Meter 4 hohen Keller kein Problem, zumindest mit vernünftigem Werkzeug. Die Trainingsmöglichkeiten sind enorm und durch den Seilzug sehr variabel. Dadurch werden auch Übungen möglich, die nicht nur einen Muskel isoliert trainieren sondern zusätzlich weitere Muske... [číst dále]ln mit einbeziehen. Entgegen der Produktseite ist auch ein „Golfschwungtraining“ möglich. Alles in allem eine gute Anschaffung als Alternative zum Studio. [zobrazit méně]
nl od Jimmy Nuyts dne 8.4.2018 5
Zeer prachtig toestel en je kan er iedere spiergroep met trainen. Handige handleiding bijgeleverd om te monteren. Er is ook een boekje bij waar de verschillende oefeningen staan in afgebeeld die je kan uitvoeren op het toestel. Doordat alles met kabels is heb je meer tractie op de spieren wat een zeer goed resultaat ge... [číst dále]eft. Alles werkt vlotjes en soepel eens het is afgesteld. Is een zeer goed fitness toestel om van thuis uit te trainen vind ik het ideaal. [zobrazit méně]
en od Marko dne 26.3.2018 5
Multigym Plus was delivered in 4 packages and contained several parts in separate pouches/bags and some basic tools neeed. Building the multigym was easy since all pouches were marked with numbers and referred in instruction sheet. There was although some parts that were labelled with incorrect number, but finding the ... [číst dále]correct parts was still easy. All bolts, nuts, bits and pieces were separated in groups and numbered based on instruction sheet pages. Building took time about 5 to 6 hours with all finishing touches. Build quality and finishing is very good. As example there is no distinctive weldings and all bolts and nuts are covered with black plastic caps. Coloring of the multigym is all black excluding the Kettler texts. One could wish for some other colors in paddings but this is very minor issue. Multigym was delivered with training manual describing most of the movements that can be performed with the device. Some simple movements were not covered in this manual and as example side cables with grips make it possible to do a wide variaty of movements depending on adjustments and positioning. Multigym does not squeak or rattle during the movements. Fine tuning the main cable tension is easy with separate hand tightened adjustment screw, but tightening the side cable/rope into optimal tension requires few pulls of the rope ith weights and a wrench. Amount of weights is more than sufficient to home use. Kettler Multigym Plus replaces easily many separate one movement devices and fits easily to home due to its compact size. Definitely recommended fitness device! [zobrazit méně]
fi od AM dne 10.3.2018 5
Easy to build, took about six hours to build, convincing quality, would by again, easy to use, versatile, 5 kg adjustment steps just perfect, challenging enough
de od Oliver dne 25.2.2018 5
Die Kraftstation wurde in 4 Paketen geliefert. 3 Pakete in dem die Gewichte waren und 1 großes mit der Kraftstation. Der Aufbau gestaltet sich mit etwas handwerklichem Geschick recht einfach, da alle Teile einzeln beschriftet sind. Die Einzelteile der Station sind alle sehr gut verarbeitet. Die Schweißnähte sind sau... [číst dále]ber gesetzt und insgesammt mach die Statation einen hochwertigen Eindruck. Beim Training steht die Station sehr ruhig Alle Übungen können flüssig und fast geräuschlos gemacht werden. Bei uns wird die Station von der ganzen Familie benutzt (13 bis 52 Jahre), was durch die Gewichte in 5 kg Schritten auch problemlos möglich ist. Insgesammt ist bei dieser Station das Preis/Leistungsverhältnis sehr gut. [zobrazit méně]
de od tobi dne 5.2.2018 4
Eine ordentliche Kraftstation für all diejenigen die Zuhause Fitness betreiben möchten. Die Verarbeitung ist sehr wertig. Die Bestellabwicklung und Lieferung seitens Sport-Tiedje war vorbildlich.
de od Knappe dne 2.2.2018 5
Eine Kraftstation für ein individuelles Training Leichter Aufbau - kompakte Bauweise - prima Kraftstation

Posilovací věž Kettler Multigym Plus příslušenství - naše doporučení:

od 1 099,00 Kč
829,00 Kč
829,00 Kč
Taurus tricep rope long Rychlé dodání!
829,00 Kč
77x v Evropě vyhledání pobočky
stores
T-Fitness Vám nabízí
 • Evropská jednička v domácím fitness
 • Více než 2.500.000 spokojených zákazníků
 • Více než 6.000 fitness výrobků
 • 77 specializovaných obchodů
 • 75 vlastních servisních techniků
způsoby platby
Dobírka
Platba předem
Nákup fitness strojů s jistotou
Údaje Vaší objednávky jsou chráněné a zakódované 256bitovým-SSL
10 největších hitů prodeje za posledních 30 dnů v kategorii Posilovací věže
1
Posilovací věž Taurus WS7
Posilovací věže ▸ Taurus Posilovací věže
46 499,00 Kč
2
Posilovací věž Horizon Torus 3
Posilovací věže ▸ Horizon Fitness Posilovací věže
35 663,00 Kč
27 427,00 Kč
3
Posilovací věž BodyCraft X-Press
Posilovací věže ▸ BodyCraft Posilovací věže
54 881,00 Kč
4
Posilovací věž Taurus UltraForce
Posilovací věže ▸ Taurus Posilovací věže
27 427,00 Kč
21 936,00 Kč
5
Posilovací věž Kettler Multigym Plus
Posilovací věže ▸ Kettler Posilovací věže
27 453,00 Kč
21 140,00 Kč
6
Posilovací věž Elite Graphite BodyCraft
Professional multi-gyms ▸ BodyCraft Professional multi-gyms
82 334,00 Kč
82 299,00 Kč
7
Posilovací věž s kladkou Taurus FCM
Posilovací věže ▸ Taurus Posilovací věže
27 427,00 Kč
19 191,00 Kč
8
Darwin Power Cage Set
Power Rack ▸ Darwin Fitness Power Rack
18 636,00 Kč
13 700,00 Kč
9
Posilovací stanice s lanem Taurus
Posilovací věže ▸ Taurus Posilovací věže
19 299,00 Kč
10
Posilovací věž Kettler Multigym
Posilovací věže ▸ Kettler Posilovací věže
23 309,00 Kč
20 563,00 Kč
T-Fitness
Evropská jednička v domácím fitness
 • 48x NěmeckoBerlín, Bielefeld, Bochum, Bonn, Braunschweig, Brémy, Dortmund, Drážďany, Düsseldorf, Duisburg, Essen, Frankfurt, Freiburg, Göttingen, Hamburk, Hannover, Karlsruhe, Kassel, Kiel, Kolín nad Rýnem, Lipsko, Lübeck, Mannheim, Mnichov, Münster, Norimberk, Saarbrücken, Schleswig, Stuttgart, Wiesbaden, Würzburg
 • 11x Velká BritánieAberdeen, Batley, Camberley, Edinburgh, Glasgow, Londýn, Manchester, Newcastle, Nottingham
 • 6x v NizozemíAmsterdam, Bodegraven, Haag, Eindhoven, Roosendaal, Rotterdam
 • 5x RakouskoŠtýrský Hradec, Klagenfurt, Linec, Salzburg, Vídeň
 • 3x ŠvýcarskoBern, Lausanne, Curych
 • 2x BelgieAntverpy, Brusel
 • DánskoKodaň
 • PolskoVaršava
T-Fitness Novinky
Získejte nyní 270,00 Kč poukázka*
* Lze uplatnit při nákupu od 1350,00 Kč
Evropská jednička v domácím fitness interaktivně
Najdete nás na Facebooku, Google+ a Co.
 • Facebook
 • Goggle+
 • YouTube
způsoby platby
 • Paypal
 • PayU
 • VISA
 • Master Card
 • Dobírka
 • Platba předem
Partneři pro přepravu zásilek
 • DHL
 • UPS
 • FedEx
 • Spedice
© Sport-Tiedje GmbH 1984 - 2018
1) Jen při platbě PayPal, Dobírka, Kreditní karta, PayU.
2) Naše doručení prostřednictvím spedice garantuje dodání zboží vyplaceně do domu.
naposledy navštívené (1)
Jsme tu pro Vás
77x v Evropě
Storemap
T-Fitness
228 885 842
info@t-fitness.cz