Posilovací věž Taurus Ultra Force Pro

č. výrobku TF-UF-PRO
 • Skladem
 • náklady na dopravu: Bez nákladů na dopravu!
Naše cena
nyní Dnes 33 525,00 Kč
vč. 21% DPH
výsledek testu T-Fitness
 • vybavení
 • stabilita
 • rozmanitost cviků
 • nastavení
 • Dodání spediční firmou
Posilovací stanice Taurus Utra Force Pro

Posilovací stanice Taurus Utra Force Pro

Multifunkční osobní trenér pro domácí použití
 • Všestranný silový trénink s nejlepším poměrem ceny a výkonu Přes 100 různých cvičení pro vaše kondiční cíle
 • Moderní hydraulický odporový systém Tichý trénink bez závaží
Posilovací věž Taurus Ultra Force Pro oceněníPosilovací věž Taurus Ultra Force Pro oceněníPosilovací věž Taurus Ultra Force Pro oceněníPosilovací věž Taurus Ultra Force Pro ocenění
Posilovací věž Taurus Ultra Force Pro Kompaktní 360° alternativa k posilovně

Kompaktní 360° alternativa k posilovně

Vysoce kvalitní stanice Taurus Ultra Force Pro je opravdu všestranné zařízení, kombinující všechny důležité funkce od posilovací lavice přes předkopávací modul po hrazdu pro přítahy shora a mnoho dalších funkcí v jediném zařízení. A to vše na ploše pouhých 134 x 165 cm. Díky variabilnímu systému lanovodů vám stanice Ultra Force Pro nabízí četná cvičení, abyste ze svého silového tréninku na minimální ploše získali maximální užitek.
Posilovací věž Taurus Ultra Force Pro Tichý posilovací trénink díky hydraulickým válcům

Tichý posilovací trénink díky hydraulickým válcům

Stanice Ultra Force Pro využívá pro generování odporu dva hydraulické válce. Díky tomu se obejde zcela bez bloků závaží. Výhoda: velmi tichý silový trénink bez narážejících zátěžových kotoučů, který neruší sousedy ani spolubydlící, a můžete si jej dopřávat takřka 24 hodin denně a 7 dní v týdnu. „Příliš brzy“ a „příliš pozdě“ tedy už jako výmluvy neobstojí...
Posilovací věž Taurus Ultra Force Pro Důmyslná konstrukce, snadná manipulace

Důmyslná konstrukce, snadná manipulace

Jak je stanice Ultra Force Pro skvělá co do kvality a všestrannosti, tak je také praktická co do využití své konstrukce. Pomocí transportních kol ji můžete snadno přesunout na místo, které preferujete. Stanici Ultra Force Pro navrhli vědci v oblasti sportu a technici a dodává se spolu s montážním návodem, který vás snadno a srozumitelně provede montáží krok za krokem od prvního do posledního šroubu.
Posilovací věž Taurus Ultra Force Pro Precizní práce

Precizní práce

Tréninkový odpor lze na stanici Ultra Force Pro nastavit na každém ramenu individuálně v krocích po 1,25 kg. Díky tomu můžete zátěž dávkovat jemněji než u obvyklých bloků závaží. Kromě toho stanice Ultra Force Pro s nastavením hmotnosti v rozsahu 5 až 125 kg nabízí širší rozsah intenzity než většina konvenčních posilovacích stanic.
Posilovací věž Taurus Ultra Force Pro Komplexní trénink celého těla

Komplexní trénink celého těla

Stanice Taurus Ultra Force Pro vám nabízí efektivní možnost tréninku horní a dolní části těla. Volné lanovody skýtají obrovské spektrum možností tréninku, např. posilování hrudníku při volném bench pressu, paží při přitahování bicepsů nebo natahování tricepsů, posilování ramen přítahy shora a mnoho dalších možností. Dokonce i svůj golfový odpal můžete s touto stanicí cíleně zdokonalovat.
Posilovací věž Taurus Ultra Force Pro Velká inovace z nízkou cenu

Velká inovace z nízkou cenu

V testu fitness zařízení kategorie „domácí fitness zařízení pro amatérské a rekreační sportovce“ Institutu pro biomechaniku ve sportu na Technické univerzitě v Mnichově v roce 2016 posilovací stanice Taurus Ultra Force prokázala, že ani inovativní posilovací stanice nemusí být drahá. Výsledek: Vítěz testu v hodnocení poměru ceny a výkonu a navíc držitel nejvyšší známky 1,7 v kategorii montáž/konstrukce/údržba.

 • posilovací věž bez závaží, možné provést více jak 100 různých cviků
 • zátěž až do 125 kg, nastavitelná v krocích po 1,25 kg
 • hydraulický systém zátěže: váží méně a je tišší
 • věž je přemístitelná a nenáročná na místo
 • oboutranné, na sobě nezávislé nastavení zátěže (5–125 kg) pro cílené svalové vyvážení
 • pestrá nabídka cviků díky jednoduše nastavitelnému systému lanovodů
 • odmímatelný sedák pro cviky ve stoje
 • včetně horní kladky a úchopů pro cviky tahem
 • posuvný mechanismus pro snadné nastavení zátěže
 • obsáhlý návod s cviky včetně obrázků a popisků přináší v přehledu jednotlivé cviky, správné držení těla i jejich působení
 • max. hmotnost uživatele: 135 kg
 • rozměry po sestavení - Posilovací věž Taurus Ultra Force Pro: (d) 134 cm x (š) 165 cm x (v) 208 cm
 • všestranné posilování pro:: ramena, hruď, záda, nohy, břicho, paže

Posilovací stanice Taurus Ultra Force Pro – inovativní, všestranná, cenově dostupná

Díky flexibilnímu systému lanovodů nabízí posilovací stanice Taurus Ultra Force Pro pozoruhodnou škálu posilovacích cvičení: Máte k dispozici přes 100 variant pro komplexní trénink hlavních svalových skupin. Přechody mezi jednotlivými cviky jsou přitom zcela jednoduché: Kladky jsou zavěšeny pomocí karabin. Posilovací stanice má několik závěsných ok, k nimž lze připevnit kladku podle toho, které ze 100 možných cvičení právě chcete na posilovací stanici Ultra Force Pro cvičit. Přiložený návod k tréninku obsahuje doporučení pro správné cvičení.

Inovativní hydraulický odporový systém pro silový trénink s nízkou hlučností

Posilovací stanice Taurus Ultra Force Pro je ve své cenové třídě univerzálním etalonem. Za to Ultra Force Pro vděčí svému důmyslnému systému závaží. Namísto obvyklého bloku závaží nebo činkových kotoučů totiž využívá hydraulického odporového systému. Odpor zajišťují dva válce. Díky tomu je také stanice Ultra Force Pro velmi tichá. Na rozdíl od posilovacích stanic se závažím tu na sebe nenaráží bloky závaží ani činkové kotouče, které by rušily vaše sousedy nebo spolubydlící. Nezáleží na tom, zda jste spíš skřivan nebo sova: S posilovací stanicí Taurus Ultra Force Pro se váš domov stane praktickou domácí posilovnou, kde na denní době prakticky nesejde.

Obvyklé posilovací stanice se závažími jsou zpravidla velmi těžké. Již jen samotné bloky závaží váží minimálně 60 kg. Kde tedy takovou posilovací věž sestavíte, tam také zůstane stát. Díky hydraulickému systému váží Ultra Force Pro celkem méně než 90 kg. V případě potřeby ji tedy můžete také snadno přesunout. K tomuto účelu má posilovací stanice Ultra Force Pro transportní kolečka.

Ideální pro trénink k dosažení rovnováhy

Další výhoda: Odpor vzniká stlačováním dusíku ve válcích a nikoli působením gravitace. Tento způsob tvorby odporu je obzvlášť rovnoměrný. Nastavení intenzity odporu je přitom zcela snadné. Na každém ze dvou ramen se nachází posuvná západka, jejíž pomocí můžete nastavit odpor. Obzvlášť praktický detail: Odpor lze nastavit pro každé rameno zvlášť. To vám umožňuje vyrovnávat svalové dysbalance. Pokud jste například utrpěli úraz pravé paže, bude patrně slabší než levá paže. Na posilovací stanici Taurus Ultra Force Pro tak můžete absolvovat cílený trénink pro budování svalstva.

Přeneste si s posilovací stanicí Taurus Ultra Force Pro vlastní posilovnu do svého obydlí a trénujte tiše, efektivně a rozmanitě – a to vše při ideálním poměru ceny a výkonu!

Posilovací věž Taurus Ultra Force Pro oceněníPosilovací věž Taurus Ultra Force Pro oceněníPosilovací věž Taurus Ultra Force Pro oceněníPosilovací věž Taurus Ultra Force Pro ocenění

Další podrobnosti o této záruce jsou uvedeny v záručních podmínkách výrobce. Záruka výrobce je doplňková služba výrobce a nemá vliv na vaše práva v rámci zákonné záruky.

Záruka výrobce plná záruka
domácí použití 2 let

Vaše hodnocení bylo úspěšně uloženo.
Bohužel se vyskytla chyba. Prosím, zkontrolujte Vaše údaje.
5 hvězdičky
73
4 hvězdičky
9
3 hvězdičky
0
2 hvězdičky
1
1 hvězdička
0
83
4.86 5 hvězdiček
Ohodnoťte nyní Vámi zakoupený výrobek a vyhrajte poukázku ve výši 500,00 € nebo vrácení peněz ze zaplacené kupní ceny. Vyberte si!
Jazyk en 1 Jazyk fr 1 Jazyk se 2 Jazyk dk 2 Jazyk de 57 Jazyk es 5 Jazyk it 3 Jazyk nl 12
TF-UF-PRO
Lo que queríamos!
Multiestación Taurus Ultra Force Pro Nos la montaron ayer 30 de junio y no la hemos podido valorar hasta hoy. La máquina cumple con las expectativas que teníamos y funciona estupendamente para mantenernos en forma.
TF-UF-PRO
TF-UF-PRO
Super maskine, nem at samle ved hjælp af gode illustrationer, var meget i tvivl om hvordan det ville fungere med gasdæmper i stedet for traditionelle jernvægte, men må erkende at det fungere rigtig fint, meget jævn belastning og ikke mindst meget lydsvag, meget stabil konstruktion og kvaliteten virker til at være helt i top, kan klart anbefales.
TF-UF-PRO
Nach einiger Wartezeit wurde die Taurus Kraftstation Ultra Force Pro endlich im Juni ausgeliefert. Der Aufbau war sehr einfach und größtenteils alleine machbar, sehr gute Montageanleitung. Die Verarbeitung der Taurus Ultra Force Pro Kraftstation ist sehr hochwertig.
TF-UF-PRO
Der Aufbau war sehr einfach und größtenteils alleine machbar. Die detaillierte Montage-Anleitung ist ausführlich und gelungen. Die Übungsanleitung ist gut beschrieben und die Kategorisierung in Anfänger bis Profi ist für diejenigen, die noch nicht so eine Erfahrung mit einer derartigen Kraftstation haben, eine gute Hilfe. Alles funktioniert wie beworben, lediglich am linken Schwingarm rastest die Verstellung manchmal nicht gleich in das entsprechende Loch am Schwingarm. Grundsätzlich funktioniert es aber. Ein weiterer Effekt, der hin und wieder aufgetreten war, war das Verklemmen eines Seilzugs zwischen der Rollenhalterung und der Rolle, die für verschiedene Übungen immer wieder umgehängt werden kann. Das tritt selten auf aber eine etwas engere Halterung könnte so etwas verhindern. Alles in allem bin ich bisher mit der Station vollauf zufrieden und würde mich jederzeit wieder dafür entscheiden. Da die beiden kleinen Mankos die Funktion nicht wirklich einschränken bzw. sehr selten auftreten gibt es von mir trotzdem noch die vollen Sterne. ... [číst dále]
TF-UF-PRO
Wir sind sehr zufrieden, die Ultra Force pro ist stabil, vielfältig und einfach zu verstellen. Für sehr große Sportler könnte es “eng” werden. Ich selber bin 188cm groß und habe keine Probleme. Verarbeitung ist gut, der Aufbau geht schneller, als das Auspacken :-) und ist auch gut alleine zu bewerkstelligen. Alles passt und mit dem Aufbauvideo (YT) ein kKinderspiel. Klare Kaufempfehlung!
TF-UF-PRO
Die Verarbeitung der Taurus Ultra Force Pro Kraftstation ist echt hochwertig. Der Aufbau war sehr einfach auch alleine machbar, sehr detaillierte Montage Anleitung und selbst die Schrauben sind gut geordnet verpackt wie man es sich doch immer wünscht ;). Vom Training her bin ich auch sehr begeistert. Mit dem Mitgelieferten Trainingsheft sind alle Übungen schön beschrieben und sorgen für Anfänger für einen guten Start aber auch für Fortgeschrittene gut. Dank des klick Systems kann man die Rollen schnell umbauen und vielfältig trainieren. Allem im Ganzen bin ich sehr zufrieden mit dieser Kraftstation. ... [číst dále]
TF-UF-PRO
Wegen der geschlossenen Fitness-Center haben meine Frau und ich uns diese Kraftstation gekauft. Wir sind einfach begeistert über die vielfältigen Übungsmöglichkeiten. Dass diese für Bauch und unteren Rücken etwas geringer sind, war vorher klar, wenn man die Beschreibung gelesen hatte. aber das kann man leicht mit Bodenübungen ergänzen. Nach kurzer Zeit schon hat man die Umstellarbeiten zwischen den Übungen routiniert im Griff. Alles ist superleise, damit könnte man auch in einem Mehrfamilienhaus problemlos abends trainieren. Die Übungsauswahl ist insgesamt beachtlich (über 100 Vorschläge), so dass man sein Programm immer wieder wechseln kann. Der Zusammenbau ist gut beschrieben, das Material sehr robust. Zum Service: wir mussten ein Teil umtauschen lassen, das ging absolut problemlos und zügig. Hier wird also nicht nur erzählt, sondern auch unbürokratisch gehandelt. Unsere uneingeschränkte Empfehlung für diese Kraftstation und das Handling durch Sport-Tiedje. Jederzeit gerne wieder. PS: auch unsere beiden Töchter gehen jetzt immer wieder ans Gerät, die haben auch den Spaß daran entdeckt! ... [číst dále]
TF-UF-PRO
Vor der Bestellung konnte ich direkt im Shop die Taurus Ultra Force Pro Kraftstation ausgiebig testen. Das Gerät läasst sich sehr leicht bedienen. Ein fast geräuscharmes Training ist damit möglich. Mit den Widerständen bis 125 kg ist auch für fortgeschrittene Benutzer ein ordentliches Training ausserhalb eines Fitnesscenters möglich. Preis-/Leistungsverhältnis ist defintiv sehr gut.
TF-UF-PRO
Ich habe zwar keine großen Erfahrungen mit Fitnessstudios, kann aber nach 6 Wochen Nutzung nur Positives berichten. Das Gerät ist leise, vielseitig, präzise und man kann mit den beigefügten Fitnessplänen wirklich gut trainieren. Wirklich klasse.
TF-UF-PRO
Habe diese phänomenale Kraftstation heute abgeholt und aufgebaut.(2 Stunden) Verarbeitung: Sehr wertig Alles sehr gut erklärt in der Beschrebung. Super stabil und mittels Rollen verlastbar. Erstes Probetraining Klasse. Das Verstellen mittels der Vorrichtung ist zu Anfang noch ein wenig hakelig, wird sich aber einlaufen. Super zufrieden. Herzlichen Dank.T-Fitness důkladně testuje každý fitness stroj. Posléze náš tým, skládající se ze sportovních vědců, výkonných sportovců a servisních techniků s dlouholetými zkušenostmi, hodnotí výrobky v různých kategoriích. Díky testovacímu posudku od společnosti T-Fitness můžete snadno porovnávat výrobky a najít si správný stroj pro trénink.
Fitness stroje
nyní osobně vyzkoušejte přímo na místě!
66x v Evropě
Evropská jednička v oblasti fitness strojů
66x v Evropě