Více než 3.143.186 spokojených zákazníků
Evropská jednička v domácím fitness
Důvěřujte našim zákazníkům.
Aktuálně ohodnoceno 75.584 výrobků
model 2020

Posilovací věž Taurus Ultra Force Pro

č. výrobku TF-UF-PRO
print Tisknout
Hodnocení zákazníků (53)
53 Hodnocení zákazníků
4.85 5 hvězdiček
ocenění
Testbadge
Testbadge
Testbadge
výsledek testu T-Fitness (Info)
T-Fitness důkladně testuje každý fitness stroj. Posléze náš tým, skládající se ze sportovních vědců, výkonných sportovců a servisních techniků s dlouholetými zkušenostmi, hodnotí výrobky v různých kategoriích. Díky testovacímu posudku od společnosti T-Fitness můžete snadno porovnávat výrobky a najít si správný stroj pro trénink.
vybavení
stabilita
rozmanitost cviků
nastavení
Video
Zavřít
Počet
Dosud
Naše cena
33 525,00 Kč
vč. 21.0% DPH
Dodávka až k Vám domů - bez dopravného!
K dodání opět od cca KT 02 (11.01.21-15.01.21)
Dodání spediční firmou 2
Teaser Icon
všestranné posilování pro: ramena,hruď,záda,nohy,břicho,paže
Teaser Icon
rozměry po sestavení 134x165x208 cm
Teaser Icon
max. hmotnost uživatele 135 kg

Posilovací stanice Taurus Utra Force Pro

Multifunkční osobní trenér pro domácí použití

 • Všestranný silový trénink s nejlepším poměrem ceny a výkonu Přes 100 různých cvičení pro vaše kondiční cíle
 • Moderní hydraulický odporový systém Tichý trénink bez závaží
Figure: Kompaktní 360° alternativa k posilovně
Kompaktní 360° alternativa k posilovně
Vysoce kvalitní stanice Taurus Ultra Force Pro je opravdu všestranné zařízení, kombinující všechny důležité funkce od posilovací lavice přes předkopávací modul po hrazdu pro přítahy shora a mnoho dalších funkcí v jediném zařízení. A to vše na ploše pouhých 134 x 165 cm. Díky variabilnímu systému lanovodů vám stanice Ultra Force Pro nabízí četná cvičení, abyste ze svého silového tréninku na minimální ploše získali maximální užitek.
Figure: Tichý posilovací trénink díky hydraulickým válcům
Tichý posilovací trénink díky hydraulickým válcům
Stanice Ultra Force Pro využívá pro generování odporu dva hydraulické válce. Díky tomu se obejde zcela bez bloků závaží. Výhoda: velmi tichý silový trénink bez narážejících zátěžových kotoučů, který neruší sousedy ani spolubydlící, a můžete si jej dopřávat takřka 24 hodin denně a 7 dní v týdnu. „Příliš brzy“ a „příliš pozdě“ tedy už jako výmluvy neobstojí...
Figure: Důmyslná konstrukce, snadná manipulace
Důmyslná konstrukce, snadná manipulace
Jak je stanice Ultra Force Pro skvělá co do kvality a všestrannosti, tak je také praktická co do využití své konstrukce. Pomocí transportních kol ji můžete snadno přesunout na místo, které preferujete. Stanici Ultra Force Pro navrhli vědci v oblasti sportu a technici a dodává se spolu s montážním návodem, který vás snadno a srozumitelně provede montáží krok za krokem od prvního do posledního šroubu.
Figure: Precizní práce
Precizní práce
Tréninkový odpor lze na stanici Ultra Force Pro nastavit na každém ramenu individuálně v krocích po 1,25 kg. Díky tomu můžete zátěž dávkovat jemněji než u obvyklých bloků závaží. Kromě toho stanice Ultra Force Pro s nastavením hmotnosti v rozsahu 5 až 125 kg nabízí širší rozsah intenzity než většina konvenčních posilovacích stanic.
Figure: Komplexní trénink celého těla
Komplexní trénink celého těla
Stanice Taurus Ultra Force Pro vám nabízí efektivní možnost tréninku horní a dolní části těla. Volné lanovody skýtají obrovské spektrum možností tréninku, např. posilování hrudníku při volném bench pressu, paží při přitahování bicepsů nebo natahování tricepsů, posilování ramen přítahy shora a mnoho dalších možností. Dokonce i svůj golfový odpal můžete s touto stanicí cíleně zdokonalovat.
Figure: Velká inovace z nízkou cenu
Velká inovace z nízkou cenu
V testu fitness zařízení kategorie „domácí fitness zařízení pro amatérské a rekreační sportovce“ Institutu pro biomechaniku ve sportu na Technické univerzitě v Mnichově v roce 2016 posilovací stanice Taurus Ultra Force prokázala, že ani inovativní posilovací stanice nemusí být drahá. Výsledek: Vítěz testu v hodnocení poměru ceny a výkonu a navíc držitel nejvyšší známky 1,7 v kategorii montáž/konstrukce/údržba.

výsledek testu T-Fitness

vybavení
stabilita
rozmanitost cviků
nastavení

T-Fitness důkladně testuje každý fitness stroj. Posléze náš tým, skládající se ze sportovních vědců, výkonných sportovců a servisních techniků s dlouholetými zkušenostmi, hodnotí výrobky v různých kategoriích. Díky testovacímu posudku od společnosti T-Fitness můžete snadno porovnávat výrobky a najít si správný stroj pro trénink.


technické údaje

 • model 2020 info
  Modelový rok označuje aktuální model příslušné sezóny, která začíná na podzim loňského roku. Označení tedy nejsou nutně založena na změně výrobku nebo roku výroby.
 • posilovací věž bez závaží, možné provést více jak 100 různých cviků
 • zátěž až do 125 kg, nastavitelná v krocích po 1,25 kg
 • hydraulický systém zátěže: váží méně a je tišší
 • věž je přemístitelná a nenáročná na místo
 • oboutranné, na sobě nezávislé nastavení zátěže (5–125 kg) pro cílené svalové vyvážení
 • pestrá nabídka cviků díky jednoduše nastavitelnému systému lanovodů
 • odmímatelný sedák pro cviky ve stoje
 • včetně horní kladky a úchopů pro cviky tahem
 • posuvný mechanismus pro snadné nastavení zátěže
 • obsáhlý návod s cviky včetně obrázků a popisků přináší v přehledu jednotlivé cviky, správné držení těla i jejich působení
 • max. hmotnost uživatele - Posilovací věž Taurus Ultra Force Pro: 135 kg
 • rozměry po sestavení - Posilovací věž Taurus Ultra Force Pro: (d) 134 cm x (š) 165 cm x (v) 208 cm

Posilovací stanice Taurus Ultra Force Pro – inovativní, všestranná, cenově dostupná

Díky flexibilnímu systému lanovodů nabízí posilovací stanice Taurus Ultra Force Pro pozoruhodnou škálu posilovacích cvičení: Máte k dispozici přes 100 variant pro komplexní trénink hlavních svalových skupin. Přechody mezi jednotlivými cviky jsou přitom zcela jednoduché: Kladky jsou zavěšeny pomocí karabin. Posilovací stanice má několik závěsných ok, k nimž lze připevnit kladku podle toho, které ze 100 možných cvičení právě chcete na posilovací stanici Ultra Force Pro cvičit. Přiložený návod k tréninku obsahuje doporučení pro správné cvičení.


Inovativní hydraulický odporový systém pro silový trénink s nízkou hlučností

Posilovací stanice Taurus Ultra Force Pro je ve své cenové třídě univerzálním etalonem. Za to Ultra Force Pro vděčí svému důmyslnému systému závaží. Namísto obvyklého bloku závaží nebo činkových kotoučů totiž využívá hydraulického odporového systému. Odpor zajišťují dva válce. Díky tomu je také stanice Ultra Force Pro velmi tichá. Na rozdíl od posilovacích stanic se závažím tu na sebe nenaráží bloky závaží ani činkové kotouče, které by rušily vaše sousedy nebo spolubydlící. Nezáleží na tom, zda jste spíš skřivan nebo sova: S posilovací stanicí Taurus Ultra Force Pro se váš domov stane praktickou domácí posilovnou, kde na denní době prakticky nesejde.

Obvyklé posilovací stanice se závažími jsou zpravidla velmi těžké. Již jen samotné bloky závaží váží minimálně 60 kg. Kde tedy takovou posilovací věž sestavíte, tam také zůstane stát. Díky hydraulickému systému váží Ultra Force Pro celkem méně než 90 kg. V případě potřeby ji tedy můžete také snadno přesunout. K tomuto účelu má posilovací stanice Ultra Force Pro transportní kolečka.


Ideální pro trénink k dosažení rovnováhy

Další výhoda: Odpor vzniká stlačováním dusíku ve válcích a nikoli působením gravitace. Tento způsob tvorby odporu je obzvlášť rovnoměrný. Nastavení intenzity odporu je přitom zcela snadné. Na každém ze dvou ramen se nachází posuvná západka, jejíž pomocí můžete nastavit odpor. Obzvlášť praktický detail: Odpor lze nastavit pro každé rameno zvlášť. To vám umožňuje vyrovnávat svalové dysbalance. Pokud jste například utrpěli úraz pravé paže, bude patrně slabší než levá paže. Na posilovací stanici Taurus Ultra Force Pro tak můžete absolvovat cílený trénink pro budování svalstva.

Přeneste si s posilovací stanicí Taurus Ultra Force Pro vlastní posilovnu do svého obydlí a trénujte tiše, efektivně a rozmanitě – a to vše při ideálním poměru ceny a výkonu!


Dokumenty PDF k výrobku

Záruční podmínky: Posilovací věž Taurus Ultra Force Pro

Další podrobnosti o této záruce jsou uvedeny v záručních podmínkách výrobce. Záruka výrobce je doplňková služba výrobce a nemá vliv na vaše práva v rámci zákonné záruky.
Záruka výrobce plná záruka
domácí použití (zjistit více)
Záruka se vztahuje na fitness stroje použivané domácnostmi či k soukromým účelům.

Podrobné informace najdete v záručních podmínkách výrobce.
24 měsíce
poloprofesionální využití (zjistit více)
O poloprofesionálním použití mluvíme tehdy, když je fitness stroj využíván v institucích, jako jsou hotely, školy, spolky nebo k rehabilitaci, ve firemní posilovně atd.

Podrobné informace najdete v záručních podmínkách výrobce.
-
profesionální využití (zjistit více)
Záruka pro profesionální použití se týká fitness strojů ve veřejných komerčních zařízeních (jako např. posilovny).

Podrobné informace najdete v záručních podmínkách výrobce.
-
Cvičení:

Posilovací věž Taurus Ultra Force Pro Test a hodnocení:

3 hvězdičky
0
1 hvězdička
0
4.85 5 hvězdiček
Testbadge
Testbadge
Testbadge
Ohodnoťte nyní Vámi zakoupený výrobek a vyhrajte poukázku ve výši 500,00 € nebo vrácení peněz ze zaplacené kupní ceny. Vyberte si!
Ohodnoťte výrobek
Pomozte nám i ostatním zákazníkům Vaším ohodnocením výrobku. Informujte nás o svých zkušenostech s výrobkem. Všechna hodnocení výrobků, provedená do 31.12.2020, budou automaticky zařazena do soutěže o výhry.
Příjmení
E-mailová adresa *
* Pro účast v soutěži o výhry na základě hodnocení je bezpodmínečně uvést e-mailovou adresu, abychom vás mohli v případě výhry vyrozumět. Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.
Hodnoťte jen výrobek
, nikoli proces nákupu nebo expedici.
0 0 0 0 0
Napište stručnou recenzi (potřebné)
Prosím vložte zde svou recenzi výrobku, který jste zakoupili. Tím, že ohodnotíte výrobek, můžete ostatním zákazníkům v rozhodování. Vyjádřete se, prosím, pouze k výrobku, nikoli k procesu nákupu.
Mohly by Vám pomoci následující informace:
 • Popište výhody i nevýhody výrobku.
 • Při hodnocení výrobku buďte struční a objektivní.
 • Hodnoťte vlastnosti výrobku (např. zpracování).
 • Zajímavé jsou i detaily použití výrobku nebo možnosti použití.
 • Věrohodnost Vaší recenze podpoříte výběrem vhodných slov.
ohodnotit nyní

názor ostatních zákazníků:

de od Patrik dne 28.9.2020 5
Preis/Leistung ungeschlagen! Ersetzt für mich das Studio optimal in diesen Zeiten.
de od EN dne 9.9.2020 4
Habe mir die Taurus Ultra Force Pro Kraftstation im Juli gekauft. Der Aufbau war einfach. Eigentlich alles logisch aber es lohnt sich doch die gute Anleitung genau zu lesen. Die Kraftstation macht was Sie soll. Ich finde Sie hat eine gute Verarbeitung. Der Sitz könnte in der Höhe gerne noch ein wenig tiefer zu verstell... [číst dále]en sein. Ich bin 175 cm groß. Wer lange Arme hat wird beim Latziehen die gewünschte Bewegung vielleicht nicht mehr komplett ausführen können. Ich würde im Zweifel einmal bei einer Filiale dies ausprobieren. Der Widerstand der Zylinder läßt sich gut einstellen. Eine Trainingsanleitung gibt es auch. Diese ist in Summe ok. Es hat aber Vorteile wer schon ein wenig Studioerfahrung hat. Dies trifft aber denke ich auf alle Geräte zu. Die Lieferung erfolgte per Spedition. Diese hat sich vorher angemeldet. Lief alles ok. Grundsätzlich würde ich Stand heute das Teil wieder kaufen. Bin zufrieden. Kurz davor 5 Sterne zu geben aber da ich die Kraftstation noch nicht so lange besitze gebe ich 4 Sterne Gruß en [zobrazit méně]
de od Wolfgang Schwarz dne 7.9.2020 5
Super schnelle Lieferung,problemloser aufbau und Super Trainingsmöglichkeiten. Kann mich den positiven Rezesionen nur anschliesen. Vielen Dank
de od Mihael dne 26.8.2020 5
Super Service und toller Shop von Sport Tiedje, Die Lieferung war schnell, Ware einwandfrei verpackt und die Kraftstation sieht nicht nur sehr Hochwertig aus das ist sie auch. Training läuft super und bin gespannt wie sehr ich sie ausreizen werde :-) vielen dank
de od LH dne 20.8.2020 5
Leichte Montage, gute Materialien, lärmlose Handhabung, sehr leichte Kraft-Einstellung und viele Übungsmöglichkeiten. Sehr zufrieden.

Posilovací věž Taurus Ultra Force Pro příslušenství - naše doporučení:

Sada podložek na zem Taurus K dodání opět od cca KT 03 (18.01.21-22.01.21)
od 1 399,00 Kč
Sada držadel k posilovací věži Taurus Ultra Force K dodání opět od cca KT 50 (07.12.20-11.12.20)
2 999,00 Kč 2 799,00 Kč
599,00 Kč 579,00 Kč
Jednoruční rukojeť pro lanovody Taurus K dodání opět od cca KT 03 (18.01.21-22.01.21)
459,00 Kč 429,00 Kč
Lano na posilování tricepsů Taurus 2,5 cm K dodání opět od cca KT 52 (21.12.20-25.12.20)
899,00 Kč 849,00 Kč
899,00 Kč 849,00 Kč
Tricepsové lano Taurus dlouhé K dodání opět od cca KT 52 (21.12.20-25.12.20)
1 199,00 Kč 1 149,00 Kč
599,00 Kč 579,00 Kč
65x v Evropě vyhledání pobočky
stores
T-Fitness Vám nabízí
 • Evropská jednička v domácím fitness
 • Více než 3.000.000 spokojených zákazníků
 • Více než 6.000 fitness výrobků
 • 65 specializovaných obchodů
 • 75 vlastních servisních techniků
způsoby platby
Nákup fitness strojů s jistotou
Údaje Vaší objednávky jsou chráněné a zakódované 256bitovým-SSL
T-Fitness
Evropská jednička v domácím fitness
 • 34x v NěmeckoAachen, Augsburg, Berlín, Bielefeld, Bochum, Bonn, Bottrop, Braunschweig, Brémy, Dortmund, Drážďany, Düsseldorf, Duisburg, Essen, Frankfurt, Freiburg, Hamburk, Hannover, Husum, Karlsruhe, Kassel, Kiel, Kolín nad Rýnem, Lipsko, Mannheim, Mnichov, Norimberk, Řezno, Saarbrücken, Schleswig, Stuttgart, Wiesbaden, Würzburg
 • 9x Velká BritánieAberdeen, Batley, Camberley, Edinburgh, Glasgow, Londýn, Manchester, Nottingham
 • 7x RakouskoŠtýrský Hradec, Innsbruck, Klagenfurt, Linec, Salzburg, Vídeň
 • 6x v NizozemíAmsterdam, Bodegraven, Haag, Eindhoven, Roosendaal, Rotterdam
 • 4x ŠvýcarskoBasilej, Bern, Lausanne, Curych
 • 2x BelgieAntverpy, Brusel
 • DánskoKodaň
 • FranciePaříž
 • PolskoVaršava
T-Fitness Novinky
Získejte nyní 270,00 Kč *
* Lze uplatnit při nákupu od 1 350,00 Kč
Evropská jednička v domácím fitness interaktivně
Najdete nás na Facebooku, Google+ a Co.
 • Facebook
 • YouTube
způsoby platby
 • Paypal
 • PayU
 • VISA
 • Master Card
 • Platba předem
Partneři pro přepravu zásilek
 • DHL
 • UPS
 • FedEx
 • Spedice
© Sport-Tiedje GmbH 1984 - 2020
1) Jen při platbě PayPal, Kreditní karta, PayU.
2) Naše doručení prostřednictvím spedice garantuje dodání zboží vyplaceně do domu.
naposledy navštívené (1)
Jsme tu pro Vás
65x v Evropě
Storemap
T-Fitness
228 885 842
info@t-fitness.cz