Více než 3.100.278 spokojených zákazníků
Evropská jednička v domácím fitness
Důvěřujte našim zákazníkům.
Aktuálně ohodnoceno 74.744 výrobků
model 2020

Posilovací věž Taurus Ultra Force

č. výrobku TF-UF
print Tisknout
Hodnocení zákazníků (205)
205 Hodnocení zákazníků
4.8 5 hvězdiček
ocenění
Testbadge
Testbadge
Testbadge
výsledek testu T-Fitness (Info)
T-Fitness důkladně testuje každý fitness stroj. Posléze náš tým, skládající se ze sportovních vědců, výkonných sportovců a servisních techniků s dlouholetými zkušenostmi, hodnotí výrobky v různých kategoriích. Díky testovacímu posudku od společnosti T-Fitness můžete snadno porovnávat výrobky a najít si správný stroj pro trénink.
vybavení
stabilita
rozmanitost cviků
nastavení
Video
Zavřít
Počet
Dosud
Naše cena
30 474,00 Kč
vč. 21.0% DPH
Dodávka až k Vám domů - bez dopravného!
Rychlé dodání!
Dodání spediční firmou 2
Teaser Icon
všestranné posilování pro: ramena,hruď,záda,nohy,břicho,paže
Teaser Icon
rozměry po sestavení 134x165x208 cm
Teaser Icon
max. hmotnost uživatele 135 kg

Detaily výrobku: Posilovací věž Taurus Ultra Force

Testbadge
Testbadge
Testbadge
 • model 2020 info
 • vítěz testu posilovacích věží za poměr cena/výkon, uděleno oborem Biomechanika ve sportu Technickou univerzitou Mnichov (11/2016)
 • Podrobné informace o možnostech cvičení a kvalitě provádění najdete zde.
 • posilovací věž bez závaží s možností provedení více jak 100 cviků; vhodná pro posílení všech důležitých svalových skupin
 • zátěž až do 104 kg, nastavitelná po 1,25 kg krocích
 • hydraulický systém zátěže: váží méně a je tišší
 • úsporná na místo, možnost přemístění
 • bilaterální na sobě nezávislé nastavení zátěže (5–104 kg) pro vyvážení slabých svalů
 • obrovská možnost provedení cviků díky jednoduše nastavitelnému systému lan
 • možnost odstranění sedáku pro cviky ve stoje
 • včetně horní kladky a úchopů pro cviky tahem - šířka úchopu pro cviky butterfly: nejširší 102 cm, nejkratší 66 cm
 • posunovací mechanismus pro snadné nastavení zátěže
 • pestrý návod cviků znázorňuje pomocí obrázků a popisků provedení cviků, vč. správného držení těla a jejich nejlepších účinků
 • max. hmotnost uživatele - Posilovací věž Taurus Ultra Force: 135 kg
 • rozměry po sestavení - Posilovací věž Taurus Ultra Force: (d) 134 cm x (š) 165 cm x (v) 208 cm

Popis: Posilovací věž Taurus Ultra Force

výsledek testu T-Fitness (Info)
vybavení
stabilita
rozmanitost cviků
nastavení

Taurus UltraForce - posilovací věž bez závaží

Ano, čtete správně: tím, čím posilovací věž UltraForce značky Taurus vyniká, je způsob posilování bez závaží. Zátěž není vytvářena mnoha těžkými zátěžovými bloky, nýbrž hydraulickými písty. Posilovací věž Taurus UltraForce by dokonce fungovala i v beztížném stavu. Tato posilovací věž bez závaží nabízí i několik užitečných výhod:

Lepší nastavení zátěže

Posilovací věže, se kterými se dnes běžně setkáváme, jsou vybaveny zátěží jen do 90 kg (nastavitelnou po 5 kg). Posilovací věž Taurus Ultra Force disponuje zátěží až do 104 kg (nastavitelnou po 1,25 kg). Toto skvělé odstupňování zátěže přináší mnoho výhod jak začátečníkům, tak i zkušeným sportovcům, kteří si chtějí vylepšit svůj výkon. Obě ramena posilovací věže jsou na sobě nezávislé, díky čemuž lze regulovat různou zátěž, s čímž se jinak setkáváme jen u profesionálních strojích.

Posilovací věž bez závaží je lehčí

Posilovací věž Taurus Ultra Force je v mnoha aspektech lehčí. Mezi nejpodstatnější patří samozřejmě zátěž. Váží-li klasický zátěžový blok vč. konstrukce běžně přes 100 kg, díky hydraulickému systému se nezvyšuje váha posilovací věže (max. o 10 kg). Samotná posilovací věž značky Taurus váží méně než 100 kg! To ocení jak dopravní společnost, tak i Vy při převzetí zboží. Hydraulické písty, vytvářející zátěž, jsou již z velké části předmontované, což Vám ulehčí práci při montáži. Posilovací věž lze dokonce i přemístit. Hydraulické posilovací věže, jako je např. Taurus UltraForce, jsou téměř jedinými modely, které se dají snadno přemístit.

Tišší a bezpečnější

V momentě, kdy už jsme při tréninku na pokraji sil, je často těžké zabránit rychlému spadnutí zátěžových bloků, což je navíc i velmi hlasité. To může být právě v domácích posilovnách na obtíž. S hydraulickým zařízením posilovací věže Taurus UltraForce bude posilování vždy tiché. Jediný zvuk, který během tréninku uslyšíte, bude pouze Váš dech. Posilovací věže Taurus mají navíc tu výhodu, že nemají žádné zátěžové bloky a tak se nemůže stát, že byste se během tréninku zranili - např. přiskřipli si prsty mezi zátěžové bloky.

Trumfem posilovací věže značky Taurus je její variabilita

Systém posilovacích lan posilovací věže může na první pohled působit velmi jednoduše, ale ve skutečnosti je velmi mnohostranný. Jiné posilovací věže jsou vybaveny kladkami, které se samozřejmě nachází i na Taurus posilovací věži a dají se různě přesunovat. Tak lze procvičovat ze stanoviště na cviky Butterfly bicepsový zdvih, či ze stanoviště tlaky na prsa např. předkopávání. A to jen pouhým zacvaknutím kladek na Vámi požadované místo.

Posilovací věž Taurus Ultra Force je vybavena nejen volnými posilovacími lany z obou stran, ale také horní kladkou pro přítahy pro velmi účinný trénink zádového svalstva. Pokud odstraníte sedák, je možné provádět i mnoho cviků ve stoje. S posilovacím lanem tak lze trénovat Butterfly - efektivní cvik na hrudní svaly. Posilovací věž UltraForce značky Taurus Vám poskytne více jak 100 cviků. Rozdílu oproti posilovací věži se závažím si ani nepovšimnete.

Záruční podmínky: Posilovací věž Taurus Ultra Force

Další podrobnosti o této záruce jsou uvedeny v záručních podmínkách výrobce. Záruka výrobce je doplňková služba výrobce a nemá vliv na vaše práva v rámci zákonné záruky.
Záruka výrobce plná záruka
domácí použití (zjistit více)
Záruka se vztahuje na fitness stroje použivané domácnostmi či k soukromým účelům.

Podrobné informace najdete v záručních podmínkách výrobce.
24 měsíce
poloprofesionální využití (zjistit více)
O poloprofesionálním použití mluvíme tehdy, když je fitness stroj využíván v institucích, jako jsou hotely, školy, spolky nebo k rehabilitaci, ve firemní posilovně atd.

Podrobné informace najdete v záručních podmínkách výrobce.
-
profesionální využití (zjistit více)
Záruka pro profesionální použití se týká fitness strojů ve veřejných komerčních zařízeních (jako např. posilovny).

Podrobné informace najdete v záručních podmínkách výrobce.
-
Cvičení:

Posilovací věž Taurus Ultra Force Test a hodnocení:

2 hvězdičky
0
1 hvězdička
0
4.8 5 hvězdiček
Testbadge
Testbadge
Testbadge
Ohodnoťte nyní Vámi zakoupený výrobek a vyhrajte poukázku ve výši 500,00 € nebo vrácení peněz ze zaplacené kupní ceny. Vyberte si!
Ohodnoťte výrobek
Pomozte nám i ostatním zákazníkům Vaším ohodnocením výrobku. Informujte nás o svých zkušenostech s výrobkem. Všechna hodnocení výrobků, provedená do 31.12.2020, budou automaticky zařazena do soutěže o výhry.
Příjmení
E-mailová adresa *
* Pro účast v soutěži o výhry na základě hodnocení je bezpodmínečně uvést e-mailovou adresu, abychom vás mohli v případě výhry vyrozumět. Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.
Hodnoťte jen výrobek
, nikoli proces nákupu nebo expedici.
0 0 0 0 0
Napište stručnou recenzi (potřebné)
Prosím vložte zde svou recenzi výrobku, který jste zakoupili. Tím, že ohodnotíte výrobek, můžete ostatním zákazníkům v rozhodování. Vyjádřete se, prosím, pouze k výrobku, nikoli k procesu nákupu.
Mohly by Vám pomoci následující informace:
 • Popište výhody i nevýhody výrobku.
 • Při hodnocení výrobku buďte struční a objektivní.
 • Hodnoťte vlastnosti výrobku (např. zpracování).
 • Zajímavé jsou i detaily použití výrobku nebo možnosti použití.
 • Věrohodnost Vaší recenze podpoříte výběrem vhodných slov.
ohodnotit nyní

názor ostatních zákazníků:

es od Santiago Díaz dne 16.10.2020 5
Necesitaba una multiestación que no hiciera ruido ya que vivo en un piso, y gracias al sistema hidraúlico, esta es la multiestación más silenciosa que he probado. Al ser una multiestación, pensaba que iba a estar mucho más limitada en cuanto a la variedad de ejercicios, pero la realidad es que puedo trabajar cada múscu... [číst dále]lo con varios ejercicios. Muy buena compra! [zobrazit méně]
de od Kerstin Berger dne 22.9.2020 5
Ich war in der Filiale in Klagenfurt und bin sehr fasziniert vom gesamten Sortiment und von der Beratung des Verkäufers . Durch die gute Beratung habe ich mich für die Kraftstation Ultra Force der Firma Taurus entschieden. Sie war Vorort in der Filiale in Klagenfurt ausgestellt , was mir sehr zugesagt hatte und ein p... [číst dále]aar Übungversuche machen konnte. Es ist ein sehr vielseitiges Gerät womit man sehr viele Übungen machen kann . [zobrazit méně]
es od Íñigo Arranz dne 20.9.2020 5
La mejor máquina multifunción que conozco. Desde que la tengo casi no uso las pesas, ya que con ella puedo hacer prácticamente todos los ejercicios. El sistema de cambio de piso es rapidísimo y muy cómodo. Además, al ser con poleas permite una amplitud de movimientos que no puedes conseguir con las pesas y con algunas ... [číst dále]otras multifunción. Las únicas pegas que le veo es que para algunos ejercicios con mucho peso y en los que no te sientas, tienes que ingeniártelas para no llevarte la máquina con los ejercicios y que para seleccionar pesos bajos va un poco más duro (quizá problema de montaje, porque las instrucciones no son muy claras). Por lo demás encantado con mi juguete. Lo usamos 4 personas en casa y todos contentos. Por cierto. Estuve dudando entre está y la pro por el tema de que la otra tiene más peso. Me decidí por esta porque estaba en stock y para la otra tenía que esperar, pero una vez que la estoy usando veo que sobra peso y no soy un tío flojo. [zobrazit méně]
de od Peter H. dne 12.8.2020 5
Das Taurus Ultra Force kam in einwandfreier Verpackung, nach einer knappen Woche. Die Aufbauanleitung ist sehr verständlich geschrieben, wenn es auch kleine Unterschiede bei der Benennung der Schrauben zwischen Beschreibung und Bebilderung gibt. Insbesondere die Verpackung der Schrauben gefiel mir sehr (auf Pappdeckel... [číst dále] eingeschweißt und bezeichnet). Innerhalb von 1,5 Stunde war der Aufbau erledigt (statt der mitgelieferten Schraubenschlüssel habe ich Knarre und Akkuschrauber verwendet, so ging es ein wenig einfacher). Alle Bohrungen und Gewinde waren passgenau gefertigt, die Oberflächen aller Teile fehlerfrei beschichtet (aufgrund der guten Verpackung auch gut geschützt beim Transport). Seit dem mache ich täglich meine Übungen (besonders für den Rücken). Das Gerät bietet mir viele Möglichkeiten die verschiedensten Übungen durchzuführen. Die Seilzüge sind äußerst leise und geschmeidig. Dazu kommen die angenehm kleinen Aufbaumaße. Die 100kg-Version ist mehr als ausreichend für mich. Einziger Kritikpunkt: bei Anbringung der Umlenkrollen an dem vorderen Anschlagpunkt neigen die Seilzüge dazu von der Rolle zu springen (aber wirklich nur vorne). Dort wäre eine dichtete Rollenführung besser (Spaltmaß zwischen Rolle und Käfig). Ich nutze das Gerät nun auch einfach mehrmals 20min zwischendurch im Homeoffice und bin zuversichtlich es auch dauerhaft zu nutzen. Wirklich ein sehr guter Kauf für uns (ganze Familie nutzt es). Jederzeit gerne wieder!! [zobrazit méně]
de od Jennifer D. dne 30.6.2020 5
Seit einer Woche trainieren mein Mann und ich an der Taurus UltraForce und ich muss sagen, es macht wirklich Spaß, die großen und die kleinen Muckis daran zu trainieren. Den Aufbau hat mein Mann alleine erledigt und war erstaunt, dass es so schnell und einfach ging. Dank der guten Beschreibung und Qualität... Wir kön... [číst dále]nen beide ohne Probleme Übungen wie zum Beispiel Latzüge, Kniebeugen, Kreuzheben, Beinstrecker mit unseren unterschiedlichen Körpergrößen durchführen. Er ist 1,89m groß und ich bin 1,64m. Heute war Brust und Trizeps dran und ich bilde mir ein, ich kann bald den Winkeärmchen „auf Wiedersehen“ sagen :) Allerdings ist es mir ein Rätsel wie man bei der Beinpresse im Sitzen oder Liegen ein hohes Gewicht einstellen kann. Ich befestige ja den Karabinerhaken an den Fußschlaufen und habe das Gewicht bereits eingestellt. Vielleicht komme ich da noch hinter. Im übrigen lässt es sich wirklich geräuscharm trainieren und unsere Kinder werden nicht beim Schlafen gestört:) [zobrazit méně]

Posilovací věž Taurus Ultra Force příslušenství - naše doporučení:

od 1 399,00 Kč
2 999,00 Kč 2 799,00 Kč
599,00 Kč 579,00 Kč
459,00 Kč 429,00 Kč
Lano na posilování tricepsů Taurus 2,5 cm K dodání opět od cca KT 45 (02.11.20-06.11.20)
899,00 Kč 849,00 Kč
899,00 Kč 849,00 Kč
Tricepsové lano Taurus dlouhé K dodání opět od cca KT 48 (23.11.20-27.11.20)
1 199,00 Kč 1 149,00 Kč
ručník cardiostrong Gym Rychlé dodání!
599,00 Kč 579,00 Kč
předchozí modely
 • Bio Force Multi Gym (TF-BIOF)
 • Posilovací věž BioForce (TF-BIOF-S)
66x v Evropě vyhledání pobočky
stores
T-Fitness Vám nabízí
 • Evropská jednička v domácím fitness
 • Více než 3.000.000 spokojených zákazníků
 • Více než 6.000 fitness výrobků
 • 66 specializovaných obchodů
 • 75 vlastních servisních techniků
způsoby platby
Nákup fitness strojů s jistotou
Údaje Vaší objednávky jsou chráněné a zakódované 256bitovým-SSL
T-Fitness
Evropská jednička v domácím fitness
 • 34x v NěmeckoAachen, Augsburg, Berlín, Bielefeld, Bochum, Bonn, Bottrop, Braunschweig, Brémy, Dortmund, Drážďany, Düsseldorf, Duisburg, Essen, Frankfurt, Freiburg, Hamburk, Hannover, Husum, Karlsruhe, Kassel, Kiel, Kolín nad Rýnem, Lipsko, Mannheim, Mnichov, Norimberk, Řezno, Saarbrücken, Schleswig, Stuttgart, Wiesbaden, Würzburg
 • 9x Velká BritánieAberdeen, Batley, Camberley, Edinburgh, Glasgow, Londýn, Manchester, Nottingham
 • 7x RakouskoŠtýrský Hradec, Innsbruck, Klagenfurt, Linec, Salzburg, Vídeň
 • 6x v NizozemíAmsterdam, Bodegraven, Haag, Eindhoven, Roosendaal, Rotterdam
 • 4x ŠvýcarskoBasilej, Bern, Lausanne, Curych
 • 2x BelgieAntverpy, Brusel
 • DánskoKodaň
 • FranciePaříž
 • PolskoVaršava
T-Fitness Novinky
Získejte nyní 270,00 Kč *
* Lze uplatnit při nákupu od 1 350,00 Kč
Evropská jednička v domácím fitness interaktivně
Najdete nás na Facebooku, Google+ a Co.
 • Facebook
 • YouTube
způsoby platby
 • Paypal
 • PayU
 • VISA
 • Master Card
 • Platba předem
Partneři pro přepravu zásilek
 • DHL
 • UPS
 • FedEx
 • Spedice
© Sport-Tiedje GmbH 1984 - 2020
1) Jen při platbě PayPal, Kreditní karta, PayU.
2) Naše doručení prostřednictvím spedice garantuje dodání zboží vyplaceně do domu.
naposledy navštívené (1)
 • Posilovací věž Taurus Ultra Force
  TF-UF
Jsme tu pro Vás
66x v Evropě
Storemap
T-Fitness
228 885 842
info@t-fitness.cz